Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pěstování v paneláku.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 129

a jak to děláte když není ventilace v komoře nebo přímo v bytě?
pokud je venku dobře dá se to řešit otevřeným oknem, áno ale jak v zimě? máte nějaký tip?Díky.

Old Post 06-06-2012 v 21:02 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 130

zdarek mam pres zimu otevrenou non stop ventilacku a zapnuto pres noc to kvuli teplote v noci klesaj teploty tim to topi a pres den kdy maj tmu neni takova zima no je to lepsi pestovat v zime nez od jara do konce leta kdy je venku moc teplo

Old Post 21-06-2012 v 19:49 PM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 131

a nemá tu z vás někdo řešený odtah do digestoře?

Old Post 25-07-2012 v 16:36 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maslok
Stálý Člen

Karma uživatele Maslok - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 132

Caute,
Ja zrovna jedu v bytě, je to cihlák, občas slyším sousedy jak se koupu v bytě nad námi takže asi nějaká zvuková propustnost je. Jinak jedu to v komoře, je tam odtah (snad do komína) ale i ventilátor dělá rámus, třeba ho utěsnit. Jak jsem tady četl, v noci jde i světlo slyšet, přes den se kontinuální zvuk ztratí tak jedu přes den. Teplota tam dosahuje okolo 30C ale kytkám to asi nevadí, rostou jak z vody

Pokud by se někdo na něco rád zeptal, klidně napište.

Zdar

Old Post 03-08-2012 v 11:57 AM
Maslok je offline   Profil uživatele Maslok   Find more posts by Maslok   Foto galerie člena Maslok   Click here to Send Maslok a Private Message   Add Maslok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 133

Zdarec, a co vy co pěstujete v paneláku? Jak máte vyřešený odtah ? Plánuju nějakej mikropěst, ale jen jestli vyřeším odtah, do okna těžko udělám díru.....jak ste to řešily vy?

Naposledy upravil HujerII 05-11-2012 v 09:14 AM

Old Post 05-11-2012 v 08:46 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanz23
Stálý Člen

Karma uživatele Hanz23 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 134

No v paneláku jsem v životě nežil, ale vždycky když jsme tam něco dělaly (elektrikařinu) tak jsem si řikal že bydlet tam, odtah udělam přes ty společné stoupačky, mají celkem slušný tah pokud nejsi pod střechou

EDIT: ještě mě napadlo, píšeš o mikropěstu, foukej to zpět do místnosti přes pacháč, popř. natáhni rouru od výfuku přes celou místnost podél zdi ať to fouká dál od skříňky
je to asi nejjednodušší ..

Jsem elektrikář (s vyhl. 50 §6 .. a nově i vyhl. 100 §5 ), od malička mě fascinují světelné zdroje, jsem sběratel všeho okolo výbojek a V.O. můžete se zeptat na cokoliv, budu se vám to snažit vysvětlit jak nejlíp dokážu

Old Post 05-11-2012 v 10:44 AM
Hanz23 je offline   Profil uživatele Hanz23   Find more posts by Hanz23   Foto galerie člena Hanz23   Click here to Send Hanz23 a Private Message   Add Hanz23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hanz23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od HujerII
Zdarec, a co vy co pěstujete v paneláku? Jak máte vyřešený odtah ? Plánuju nějakej mikropěst, ale jen jestli vyřeším odtah, do okna těžko udělám díru.....jak ste to řešily vy?


Presunuto , dalši http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66268
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=28674
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33122
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=59343

Old Post 05-11-2012 v 14:10 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 136

A máte někdo odzkoušený odtah zpět do místnosti pouze přes páchač? Odtah bych nasměroval k oknu a šlus

Old Post 05-11-2012 v 21:07 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 137

citace:
Původní příspěvek od HujerII
A máte někdo odzkoušený odtah zpět do místnosti pouze přes páchač? Odtah bych nasměroval k oknu a šlus


Mě takhle jede 400 v homeboxu m2, kytkám to nevadí - jedou jako z vody.
Problém je, že pěstírna je docela generátor vlhkosti !
Jelikož mam plastový okna (který se mi moc nechce otvírat když je tam taková kosa) tak mam doma hrozně vlhko a plesniví stěny.

Kdyz uz musíš udělat odtah do místnosti tak se připrav nato že musíš každej den pořádně vyvětrat.

Jinak pokud hrozí nějaký návštěvy správců nebo něco podobného tak doporučuju se vykáknout na homeboxy a sehnat dřevěnou skříň.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 11-12-2012 v 08:00 AM

Old Post 09-11-2012 v 12:50 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 138

zdarek ja mam 600 darkroom 120 120 200 ruck 125 2xhuricane plastovy okna taky ventilacka je celorocne nekdy obe non stop open a vse bez problemu spis opak nedari se mi ani se zvlhcovackou udrzet 80 tak zati

Old Post 10-11-2012 v 08:44 AM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 139

120x120x180 + 600W + TT200 + CanLite 600m3 a až na tu rezonanciu skurveného TTčka je to pohoda. Smrad 0, okno pootvorené na škáru kvoli cirkulácií (aby som nemal plesnivý dom ako Anuvin - nedobré pre ľudí aj kvetinky). Izba má spoločnú stenu s chodbou a mojou spálňou a ráno je vetrák počuť asi ako PC. Plánujem to zaboxovať, vzhľadom na to, že to je hosťovská izba

EDIT: zabudol som, panelák, 6 posch. zo 7, ústredné kúrenie a sused zrejme dealer pervitínu

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 10-12-2012 v 15:45 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buggo
Nový Člen

Karma uživatele buggo - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 140

do paneláku bych jel max 600w a to je podle mě pohoda, když si vezmu že moje pc žere jak hovado a běží mi furt, takže bych se toho nebál... spíš jak píšou ostatní hluk a smard pořešit :-)

Old Post 10-12-2012 v 19:16 PM
buggo je offline   Profil uživatele buggo   Find more posts by buggo   Foto galerie člena buggo   Click here to Send buggo a Private Message   Add buggo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 141

panelák

250W - 75*75*160 - TT 125 + pacháč 150 - 1x PC ventilátor + klipsňák

zatim to chladí jen PC ventilátor, mám dobrej airflow

teplota 27° den 20° noc , vlhkost 50%

mám to v pokoji kde spíme, nejvíc mi hučí FILTR !!!! TTčko je celkem tichý, ale ten filtr hučí . . . spát se u toho dá.

Odtah mám nasměřovanej na plastový okno u kterýho je otevčerý mikro .. to je taková ta mezipoloha mezi zavřeho a otevřeho , kdyby klička byla minutová ručička, tak jakoby ukazuje na 5. - 10. minutu ciferníku .. to je mikro , mám to otevřený ja 2 oknech a teplota + vlhkost jako sem psal vejš.

Opravdu je NUTNÝ větrat, nebo budete moct po jednom cyklu malovat zdi !!! Nu větrat by se stejně mělo i když nepěstíte !!

Jo a k hluku, jak sem řekl, nejvíc mi hučí pacháč , ale když se zavřou dveře do ložnice, tak není nic slyšet . . . největší adroš to bude až příjdou odečítat topení

Old Post 11-12-2012 v 07:36 AM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 142

Jsëm na to v podstatě stejně jako Mongol.

Mám v pokoji kde spím a trávím celý den:

60*90*120 - 150/250w HPS - TT125 + 2x 9cm PC větráčky. Box jede přes den kvůli hluku. Na noc snižuju otáčky regulátorem abych usnul, přes den se hluk ztratí. Mám HM pacháč a box je přímo u okna, takže přes den větračka, nebo mikrovětračka a pohoda, žádný smrad. Teploty 28/20°C, vlhkost neměřím. Box je hned u zdi, za kterou mají sousedi na 95% obývák, za ten rok žádná stížnost.

Výhoda je ta, že boxy v místnosti i trochu topí, takže za celou zimu vůbec nezapínám topení ani když je venku -25°C.

Old Post 11-12-2012 v 13:09 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 143

Zdar, mě se skvěle osvědčili neutralizátory Sure Air,
Stači mít zaizolovanej vstup do místnosti s pěstírnou a vžycky před odchodem
jednou stříknout a je po smradu, doporučuju vůni právě vypraného prádla

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 11-12-2012 v 21:25 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od petis__
Jsëm na to v podstatě stejně jako Mongol.

Mám v pokoji kde spím a trávím celý den:

60*90*120 - 150/250w HPS - TT125 + 2x 9cm PC větráčky. Box jede přes den kvůli hluku. Na noc snižuju otáčky regulátorem abych usnul, přes den se hluk ztratí. Mám HM pacháč a box je přímo u okna, takže přes den větračka, nebo mikrovětračka a pohoda, žádný smrad. Teploty 28/20°C, vlhkost neměřím. Box je hned u zdi, za kterou mají sousedi na 95% obývák, za ten rok žádná stížnost.

Výhoda je ta, že boxy v místnosti i trochu topí, takže za celou zimu vůbec nezapínám topení ani když je venku -25°C.



sme na tom opravdu úplně stejně, teď to začalo být opravdu lehce cítit . . jako když jseš na hřiště a je tam čerstvě posekáno

Čím reguluješ to TTčko ? Já si sestavil triakový regulátor, ale až potom sem si tady přečetl, že je to na TTčko k prdu . . . ale hodilo by se mi to, protože odtah musí jet nonstop

Naposledy upravil Mongol 14-12-2012 v 08:46 AM

Old Post 13-12-2012 v 20:05 PM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2021 - Pěstování v panelákové šatně - 103 odpovědí
27-12-2014 - První grow v paneláku - 4 odpovědí
27-12-2014 - První grow v paneláku - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0216560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív