Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První grow v paneláku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Vilgam
Nový Člen

Karma uživatele Vilgam - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6  

Obecné První grow v paneláku Příspěvek č. 1

Zdarec,
rád bych ukázal můj nový grow, Ve starém bytě jsem dal tři otočky, ale nic moc. Po pauze a rekonstrukci panelového bytu jsem se rozhodl to znovu rozjet Po rekonstrukci bytu mi nezbyli prachy na kuchyŇ tak jsem svůj stan mrsknul právě vedle provizorní linky. Hlavně kvůli připravenému potrubí na digestoř, které vede do centrálního odtahu. Roura ve stupačce. Na střeše je centrální ventilátor, který je funkční a ovládaný přes tlačitka v jednotlivých bytech. Přítah pasivní. Díra ven. Bydlím v posledním patře!
Stan mám 1x1x2 m. Lampa HPS 600W na květ růst jsem měl 400. Cooltube, pacháč, ventilátor RVK 125E2-L1 350m3. 16 rostlin. Kříženec Skywalker Kusch. Hnojky od GHE. Závlaha automatická přes časák, nádřž, čerpadlo a kapiláry. misky pod květináčema jsem vyměnil za jednu velkou plastovou vanu hlavně z důvodu té závlahy (rozdílná žízeň) . momentálně jsem na 10. dnu na 12/12.
Rád bych uvitál jakoukoliv radu a nápad. Stále mě děsí hluk a smrad. Jak to foukám do toho centrálu. Funguje to skvělě. Po mém bytě ani stopa po smradu ale paranoia. Jestli to není cejtit po bytech podemnou a jestli to není slyšet. Odtah na střeše lidi pouštějí i já vše se suprově vytáhne.
Dál nevím jestli mám správný ufo a pacháč. Ty jsem kupoval použité v době kdy jsem tomu vůbec nerozuměl. Jestli ho můžu malinko přiškrtit, byl bych rád. Za cooltube je 6m Sonoflex a pak 3m normál roury s baumaxu přes koupelnu. pak křižovatka s ventilátorama z hajzlu a koupelny. Vše průměr 150mm.
Díky za nápady a připomínky jak co nejlépe z efektivnit můj grow.
Díky

Old Post 27-12-2014 v 11:43 AM
Vilgam je offline   Profil uživatele Vilgam   Find more posts by Vilgam   Foto galerie člena Vilgam   Click here to Send Vilgam a Private Message   Add Vilgam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vilgam
Nový Člen

Karma uživatele Vilgam - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2


foto

Old Post 27-12-2014 v 11:48 AM
Vilgam je offline   Profil uživatele Vilgam   Find more posts by Vilgam   Foto galerie člena Vilgam   Click here to Send Vilgam a Private Message   Add Vilgam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vilgam
Nový Člen

Karma uživatele Vilgam - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3


roura

Old Post 27-12-2014 v 11:51 AM
Vilgam je offline   Profil uživatele Vilgam   Find more posts by Vilgam   Foto galerie člena Vilgam   Click here to Send Vilgam a Private Message   Add Vilgam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vilgam
Nový Člen

Karma uživatele Vilgam - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4


komplet pohled

Old Post 27-12-2014 v 11:58 AM
Vilgam je offline   Profil uživatele Vilgam   Find more posts by Vilgam   Foto galerie člena Vilgam   Click here to Send Vilgam a Private Message   Add Vilgam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-06-2020 - Můj první grow a mé první otázky - 28 odpovědí
08-12-2016 - První grow - 7 odpovědí
27-12-2014 - První grow v paneláku - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2178370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív