Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Maaayské prorOUTství 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 49







Velkej NoName -JAHODA - předsmrtná prohlídka + KOSA





V pondělí ve 14*04 se ztratil měsíc z oblohy, aby mohl začít růst znovu..

Z ohrady se přibližně ve stejný čas začala ztrácet největší její obyvatelka - s palicemi tvrdými jak rathova vazba, vonící po lesních jahodách, v rodokmenu má nejspíš C+ s něčim co si přiletělo zašukat loni do skleníku..




Protože se na plácek plazí poslední 4 metry po kolenou "tunelem" z ostružin, byla na místě rozstřihaná a posvazovaná do krásných ganjapugétů a přenesena do civilizace..



I s následnym odlistěnim a upravenim do sušitelný podoby to zabralo 2 lidem většinu odpoledne.







Fotky popisovat nebudu, stejně jako to jak nám lepily ruce a smrděly hadry. Po jahodách smrdím snad ještě teď a to už se holky houpou na bezpečnym, ale trošku studenějšim místě..


Na fotkách je podstatná část sklizně, teprve až to bude suchý přineseme s knězem komplet fotky
Ps. Pořídím na to taky lepší foťák, já vim!!









Moudrý pán radí:
Pugét, pugét.. zkuste to slovo opakovat několikrát a zapomenete jeho význam, pokud jste ho kdy znali..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 17-10-2012 v 15:56 PM

Old Post 17-10-2012 v 15:45 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 50




Jen pro potěchu oka z posledních pár dní vol.2

Když totiž my, lidé, tu přírodu nebudeme kurvit,
odvděčí se nám takovejhlema krásnejma pohledama na ní.



















Dneska proběhla mimochodem dokosa Gaffy, sklízel jsem jí nadvakrát. O tom ale až jindy, jsem línej zpracovat fotky..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 17-07-2013 v 09:22 AM

Old Post 21-10-2012 v 11:31 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 51







The Gaffa zkosená nadvakrát ale přeci


Takže venku je v čechách mlha že rákosníček se může přestěhovat kam si usmyslí, teploty dnes maj spadnout k nule a sluníčko vídáme jen na obrázcích už pár dní.
Ideální počasí na plísně..





15.10. jsem sklidil 1.půlku ilustrační Foto 1,2,3, byly zasažený asi 4 malý paličky a vypadala už hotová tak jsem nechtěl riskovat.
3 dny jsem doma tak vidim jak je venku (nebo spíš nevidim), což mě dnes dohnalo ke kose 2.půlky a ještě že tak. Po necelym týdnu bez kontrol najížděla plíseň i na hlavní palici, třetina z ní musela jít pryč . Holt když je někomu zatěžko jít na procházku..

Jo a foťák furt nemam, poslední fotka je focená kalkulačkou


Listí a beznadějný paličky šly do mastí, suší se s listim, který jsem z toho seškubal tentokrát během chvilky, moc ho tam už nebylo. Řídký paldy jsem tam naházel taky, kdo se s tim má srát a hulit stonky. I tak si myslim že takovejch 80g suchýho zustane, ale ještě nemam správný voko se přiznam, tak se necham překvapit.



Co se vůně při zpracovávání týče, je to takový "hash", nic výraznýho, univerzální-venkovka-smrad zatim.
Jak to s ní je doopravdy ukáže teď čas, průvan a trochuteplo ... všechny tři elementy ale nedokážu skombinovat dohromady, takže jdu z vlhkýho průvanu (týden+-) do teplejšího stojícího vzduchu (2 týdny +-) a nakonec ještě pořád drobet vlhký to dam dozrát do 5L zavařovaček a ty denně otvírat aby se nadechly.. dokud nebudou "tak akorát", pak uložit dle libosti a možností.. :




Jenom to PROSIM vás nikdo .. NIKDO .. nesušte v mikrovlnkách, v troubě nebo na sporáku.. půl roku si to hýčkáte a pak .. .no to mi prostě neleze do hlavy, viďte že to tu nikdo na G.cz neděláme .. nebo jsem jenom naivní??








Moudrý pán radí:
Radši utrhnout při kose kolem shnilý paličky o něco víc kdyby to bylo chycený taky, než pak plakat nad plesnivou celou sušárnou..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 21-04-2013 v 22:18 PM

Old Post 22-10-2012 v 21:07 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 52


ZKURVE*Á PLÍSEŇ ! ! !


Každej rok stejný místo, každej rok stejný sušící podmínky .. a letos to počasí prostě domrdalo.

Stará vyčištěná slepičárna, pěkně prostoru, zavěšený bez listí ve tmě, fičí na ně po půlhodinách velkej ventilátor a přesto mě dohnala!! Sice jsem denně chodil a obhlížel holky,ale předevčírem jsem je sundal a prohlíd detailně.



Výsledek: 30% dosavadní sklizně (doslova spláchnutý) v hajzlu


Denně je teda nosim napřesden domu do pokoje, kde se pomalu vyhřejvaj a schnou. Přes noc sice trochu navlhnou když je šoupnu kvůli smradu zpátky, ale plíseň se jim naštěstí nerozjíždí dál
Očekávam že timdle stylem budou do týdne hotový KC33, zbytek o pár dní víc.

Co ještě přežívá venku?
California Indica - 2 přízemní křovíčka 1m vysoký, bez náznaku plísně, velmi pomalu dokvejtající ale pořád!
NN - ten to má jistý jenom do mastiček, i kdyby dozrál bude to koště
M a g i c B u d - hraje všema barvama, o víkendu jde pod nůž, poctivě ho bránim před plísní (pětinu kytky jsem vyhodil)
GWS - jen mu neustále vystřihávam listí aby nehnil a vede se mi udržet tech pár paliček při životě ..dozraje v prosinci, jestli ale nedorazí ještě babí léto
: "A ty jsi z který galaxie že čekáš ještě na teplo.."


Mimo thread jsem skosil i čudky co byly u řeky, většinou to byla jedna větev a univerzální smrad, nic záživnýho ani zvláštního.
Dostanou to socky a přisírači, který zase po cizí sklizni vylezou ze zavšivenejch děr a začnou se po půl roce zase kamarádit..
Zdááár, jak se... máááš ...něco?


Moudrý pán radí:
Další důkaz o tom, že až suchý v zavařovačce se má oslavovat..
Do té doby vyžadují naše holky pořád nějakou tu péči !

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 24-10-2012 v 22:44 PM

Old Post 24-10-2012 v 22:28 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 53






Co nám stále roste jinde aneb pokusné holky California Indica před prvním sněhem






Dvě téměř metrové svěřenkyně hrdě bojují s plísněma a sněhem. Ještě by potřebovaly nějaký ten týden, ale neni nám přáno :/


Před tim frmolem co zasypal celou republiku jsem jim otrhal asi 3 plesnivý paličky, jinak se zdaj dojetý ale spodky jsou ještě bílý a trichromy většinou průhledný :/










FOTO č. 1-3 První slečna, sazená naštěstí ve smartpotu, takže jestli bude příležitost, přesunu jí někomu do skleníku ještě na 14 dní alespoň..














FOTO č. 4-5 Druhá kolegyně, která to prostě musí vydržet, nebo pude prostě dřív






Hned jak dopíšu příspěvek jdu se na ně po 3 dnech zase podívat.. takže omluvte mě, stejně to nikdo nečte, a jdu dokud je světlo..










Moudrý pán radí:
..a kde jsou všechny fotky zasněžených palic letos??

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 29-10-2012 v 17:43 PM

Old Post 28-10-2012 v 15:40 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 54

VŠECHNO OSTATNÍ v ohradě CHCÍPLO, sněhu bylo víc než jsem čekal..


Přišel jsem, odkopal jsem sníh ze zlámanejch kytek a palice s největšíma "krystalkama" co kdo kdy viděl tady na groweru jsem dal roztát naférovku ke krbu. žádný sraní i se sušenim, asi tamtéž, stejně totiž pudou do mastí, nebyly zdaleka hotový (retardovaný křoviňácký GWS mi bylo líto rozstřihat do tašky takhle nezralý, ale neviděl jsem jedinej hnědej chlup)


Jedinej Magic Bud byl hotovej,tak ten pro změnu chytil plíseň a budu rád když zachránim polovinu z něj.. proto žádný fotky, žádný dlouhý kecy dneska ..a jdu do garáže vystřihávat, odlistovávat a dát ho do kupy..

EDIT: Vejš zmíněný CI stále hrdě stojí, opucovaný od sněhu nevypadaly ani moc shnilý..


" ..a já se na to můžu pro dnešek taky vysrat furt sem psát něco chytrýho, jdu mu dolu poradit jak z toho zachránit co nejvíc..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 29-10-2012 v 19:54 PM

Old Post 29-10-2012 v 17:29 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 55






Zastíněná menší California Indica - KOSA




O posledním úplňku, 29.10. po sněhu, mlhách a zatažený obloze sklizena menší záložní CI.

Bude na ní pro zasmání, ale opět lepší jak březový listí...






FOTO č. 1-3 Sami vidíte že nic extrémního tam nebude. Byla zasazená začátkem června do polostínu. Příští rok tam nepojedu, polostín NESTAČÍ, chce to sluníčko pro tyhle ne úplně brzo kvetoucí odrůdy.
Voní hašišově, vypadá sametově, lepí přiměřeně..






Už se houpe v kurníku,ale s tim sušenim to budu muset napřesrok vychytat .. stále mi tam 30% plesniví, ačkoli denně větram, mam tam větrák a jsou pověšený jak maj bejt, bez listí.











FOTO č. 4-5 Magic Bud, vyhodil jsem půlku sušícíhose, bylo to nacucaný vodou a takový nahnilý místy, nešlo to dokonale vystřihat.
rozjela se tam proto nehezky plíseň, navíc umocněná kvůli rozbitýmu větráku . Bohužel hlavně na vrcholovkách, takže z MB bude tak na košt a speciální magický příležitosti. Naštěstí hermelínovka skočila jen na vedlejší čudku, Jahoda i Gaffa schnou, ale pomááálu.



Venku zbývá: 1x CI ve SmartPotu



Moudrý pán dělá reklamu:
KCčko už má Maaayaaa dosušený a uložený očekávejte report tento týden!!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 21-04-2013 v 22:19 PM

Old Post 05-11-2012 v 20:48 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 56





Poslední bojovník - California Indica ve smart potu - KOSA

Na svátek Liběny 6.11. jsem definitivně ukončil poslední živolu letošního roku.
Neni o nic lepší než předchozí kolegyně, taková záložní dvacetigramovka bych řekl

Nějaký super extra efekt Smart Potu jsem nad zemí nezaznamenal. Snad jen pod zemí že ty kořeny v něm byly pěkně vlásečnatý, žádný metrový dlouháni s pár výhonkama bokem, ale prorostlej celej substrát jak má bejt, na dně tudíž nebyl "talíř" ze smotanejch kořenů jak bývá zvykem.. každopádně na tyhle menší kytičky je to ideální pomocník, takže příští rok je jedu s autoflowerama..


FOTO č. 1
Vůně, tvrdost, velikost a obsypanost je (ve smart potu) stejná (jako kolegyně z hlíny). Jediný co mi přijde jinačí je stavba kyti, ale moh tam bejt nějakej zvířecí záštip o kterym nevim, tak to nebud svádět na kýbl. Takhle na podzim začíná bejt nápadná v tý krajince, jinak celej rok jako by tam patřila..




FOTO č. 2
Jak řikam velikost nic moc, ale tak sadil jsem pozdě a chtěl jen pokustónovat. Opět staré dobré lepšíjaknic!! Alespoň bude další na chuť do sbírky




FOTO č. 3
Detailní detail, líp to nejde. Stejná jako kolegyně, jen jí zimou začaly hnědnout lístky už..
Do příštího roku si koupim growerfotografický nástroj a nebudu to smažit mobilem jak malej kluk




FOTO č. 4 Pokud tomuhle někdo přijde na kloub, má u mě štrůdl !! Normálně ti sbíram jablka na zahradě.. a najdu tohodle mutantního JABLKOŘENA ..svět se zbláznil !!


Venku už tedy nezbývá VŮBEC NIC !!


Moudrý pán říká:
Nebuďte líní, dopilujte si thready a dotahněte je do konce ..
..až jednou další civilizace najdou na ynternetu naše deníčky, nechceme je nechat zklamané v půlce příběhu..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 20-11-2012 v 20:53 PM

Old Post 14-11-2012 v 22:00 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 57






Uskladnění a zhodnocení KC33 - Mazánka
(smokereport maybe next time)

Takže po 14denním pobytu ve sklenicích s denním větránim jsem to všechno dal dohromady, zvážil, vyfotil a pokochal jsem se. Zhruba polovinu jsem schoval do sklenice k zakopání v lese, druhou polovinu nacpal do "čtvrtročních" sklenic, abych vyšel až do příští sklizně! Pokud se tedy přehoupneme přes předvánoční sliby předků..



FOTO č. 1
Bohužel až pozdě jsem zjistil že mam tu "hlavní" fotku mázlou, takže je jen orientační, znova to vyndavat nebudu :-P
V pozadí asi 8 těch "hlavních" palic, centrál jsem neměl jak jste si všimli dřív už
Na fotce 170g, celkem bylo z kytky krásnejch 220g + asi 40g spodků do mastiček co jsem česal rovnou s listim. Vzhledem ke stavbě kytky - košatá krásně rostlá pravidelnástrom - jsem čekal o něco víc, ale i tak jsem nad míru spokojenej !!









FOTO č. 2+3
Jelikož kytka dozrála celkem brzo, stihla všechny horní a důležitější palice řádně nafouknout a zpaličatět, spokojeně dozrála a ukázala co umí. Paličky se sice daji zmáčknout, ale přilepí vám prsty a pěkně zasmrádnou. Voní to ovocno-kořeněně, občas tak až agresivně štiplavě (pozn. neni to sušenim )








FOTO č. 4
Barva suchejch palic zdravě zelená, listí je tmavěfialový, takže i ten nejvypálenější mozek v pátek ve 3 ráno dokáže zabalit brko bez listů Houmer to zde na ilustraci zvládá i při jídle koblihy..



Moudrý pán říká:
Jako byl tu v plánu smoke report ..ale MaaaYaaa chce bejt "v obraze" o tom o čem má psát a neměl si s kym zapálit.. sám nehulí.. tak někdy jindy..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 18-11-2012 v 19:30 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Palec nahoru Příspěvek č. 58


Smouuuuuuuuuk report KC 33

Vůně: Směs tropick0ovocný vůně s něčim co vzdáleně připomíná koření. Po nadrcení koření zmizí a zustane sladký dřev0ovoce
Kouř: Těžší, ale ne zas škrábací chrchlák. Je znát že je to silnější, neni cejtit chuť "čudkovitosti" a nechá pěkně sladkokyselo v hubě
Stav: Jak jsem napsal vejš, je to silnější než ostatní, jde to rychlejc do hlavy a tělo si po brčku rádo odpočine. hlad tak za 20 minut,ale to já mívám po všem skoro..

Znalecký posudek moudrého pána:
Slušně to nakopává tak na hodinku, po pár pivech návaly do hlavy..
Mělo to bejt citrusový - anihovno!
Ale tu kořeněnou vůni je příjemný si pustit do místnosti jako voňavku..


Příští rok ho rozhodně pojedu zase !!! K němu přiberu ještě další modely od KC Brains, protože jak doba kvetení, tak množství i ta chuť dopadly NAD OČEKÁVÁNÍ dobře

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 20-11-2012 v 20:48 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 59

Sem rád že to takhle dobře dopadlo....tak ještě jednou K+

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 21-11-2012 v 13:29 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 60






Uskladnění a zhodnocení JaHoDy - domnělého křížence nebo samooprcu loňského C+

Co nás ještě čeká v threadu příště?


  • The Gaffa - sklizeň a report průměrnýho venkovního outu..
  • Magic Bud - co neshnilo z kouzelníka nám ukáže co umí..
  • California Indica sisters - poslední bojovnice a jejich hodnocení..

Dneska jsem se konečně dokopal k sepsání osudu Jahody. Jedno z mála semínek co jsem našel loni na Criticalu+ je opravdu to nejvoňavější, nejlepší, nejchutnější, nejaromatičtější, nejdopíčy, nejčtetetoještě? ..prostě fakt libovka!!!
Sušil jsem2 týdny pod střechou s větrákem, 2 týdny v kurníku a 3 dny v pokojový teplotě v bedně. Pak byl všechen matýrijál nacpanej do 2 téměř plnejch zavařovaček a 2 týdny denně se nadechoval vzduchu a pomalu dojíždí ještě teď.. Neztrácí vůni, chuť, nic.. Za letošek jednoznačně
Škoda že nezanechala žádné potomky. Možná i štěstí že jich nebyly plný kvítka..

FOTO č. 1,4
Celkem jsme nakonec naměřili s bandou figuráků dostatečnejch 150gé + opět asi 30g smetí do mastí. O výnosu jsem neměl zdání, ze začátku se jenom větvila a rostla. A rostla. Pak nahoře udělala dva "koláče" na kterejch bylo asi 1/3 sklizně.
Ještě nutno podotknout že odhadem dalších 60g zplesnivělo, ale chybama se člověk učí a když odevzdam státu s klidem 30% vejplaty za posraný daně z rohlíků, můžu bez slzy spláchnout 30% kytky do odpadu

FOTO č. 2
Zpracováno na paličky velikosti kindervajíčka, kytka si tak rostla. hlavní pálky (3ks) jsem rostřihal taky.

FOTO č. 3
Paličky jsou pěkně tvrdý, nesypou se. To aroma lesních jahůdek bych vám všem přál alespoň na chvilku zažít. Ať už při přenosu, drcení nebo kouření...

Kouření jak už jsem řikal krásně sladký, příjemný a lehký. Což se nedá říct o stavu kterej přijde - zhlenost po celym těle, srovnatelná beze studu se skérem. Číslovat to nebudu, jasnej vítěz sezony!

NALEZENO 1 semínko !! JumJum !!

Moudrý pán říká:
Mnohokráte osmokereportováno, ale aby jste mohli být součástí kouře, musel by to MaaaYaaa zveršovat..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 26-05-2013 v 20:10 PM

Old Post 06-12-2012 v 20:58 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8524630 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív