Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Maaayské prorOUTství 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Obecné Příspěvek č. 17






Co nám tedy v ohrádce roste?

Fotky z růstu jsou nudný, přesto si dovolim vás jimi otravovat aspoň jednou takhle zezačátku:


Foto1 - Nepal Dragon
Ten jsem si možná spletl s Himalaya Goldem, ale je to prašť jako uhoď podle mýho. Očekávám od něj záchranu v případě deštivýho a hnusnýho podzimu, kdy ukáže severský kořeny










Foto2 - KC33 / Mazar ..Mazánek
Muj favorit, hledám už dlouho "TEN" citronovej model, co se mi dostal pod ruku beze jména ale s naprosto nepřekonatelnou nezaměnitelnou citrusovou chutí/vůní. Fiknul jsem si z něho muj první řízek, tak snad se povede a poputuje do skleníku, jelikož se bojim aby to tu dozrálo. Kvůli záměně v porodnici to může bejt jeden z výš popsanejch modelů, uvidíme na podzim












Foto3 - Power Plat (od nynějška Sir Pepík, viz. níže)
Opravdu ukázal, že má sílu, protože z tohodle se během týdne stala plnohodnotná kyti s vůlí žít a udělat mi radost. Proto ho před celým growerstvem povyšuji do šlechtického stavu.












Foto4 - Great White Shark
Moc velkej neni, bílej taky ne a ploutve to nemá ..nevim kdo vymyslel tak hloupej název ..ehm.. prostě roste a nevim co k tomu psát!











Foto5 - Shiva Shanti II x ??
Neměl jsem jí a její sestru kam frknout, tak mi uzavřely kruh a počkají si na místě na odhalení pohlaví. Prclo se mi to loni ve skleníku, takže jen tak planej pokus

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 27-09-2012 v 20:55 PM

Old Post 26-05-2012 v 19:55 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Projekt Naříčí Příspěvek č. 18



Opět kulturní vsuvka v podobě zmiňovaného projektu NaŘíČí


Nestíham už oba řízky zatemňovat, snad se to na nich nějak nepodepíše. Cca 14 dní zalejvam jenom vodou, jelikož prvního adepta na skosení podseknu zejtra a druhej, kvůli zkoušce délky optimálního proplachu, půjde na řadu za týden.


Foto č. 1 - celá první "kytka", palice má velikosti dvou zaťatejch pěstí nad sebou, snad to bude alespoň trochu stravitelný






Foto č.2 - druhý exemplář v detailu vrcholové palice, pokud jsem to blbě odhad a ještě neni na sklizení, budu rád když mi to vytknete

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 29-05-2012 v 10:55 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 19


Nedavno jsem narazil v cizim papírku na něco co z dálky, z blízkosti i na jazyku, vonělo jako citronovej tabák do vodnice, tak jsem si dal příslib, že ještě tuhle sezonu zjistim co to bylo za modýl..

Shání se proto...
ten nejcitronovější model
...marihuany, jakej znáte, máte nebo o něm víte. Rady, návrhy, v nejlepšim případě rovnou vaši nabídku cca 5kusů, mi pište prosim PMkem. Vezmu to určitě od více lidí a udělám porovnání citrónovosti všech modelů s výsledkama prezentovanejma zde

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 09-06-2012 v 11:22 AM

Old Post 05-06-2012 v 22:15 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunking
Stálý Člen

Karma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 20

super lemon haze - best of lemon daš si 3 prasky a ideš spať :P

Old Post 06-06-2012 v 06:42 AM
sunking je offline   Profil uživatele sunking   Find more posts by sunking   Foto galerie člena sunking   Click here to Send sunking a Private Message   Add sunking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Seknutí NaŘíČí Příspěvek č. 21

smazat, díky

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 13-06-2012 v 22:23 PM

Old Post 11-06-2012 v 15:50 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Seknutí NaŘíČí Příspěvek č. 22





Projekt NaŘíČí




1) Oběma adeptům začaly nenávratně žloutnout listy, trichromy už jsou krásně zakalený, rostly už vlastně jenom listy, jiné změny se neděly. Na 2 dny jsem je zavřel do tmy aby jim došlo jakože už fakt přijde d-day. Na fotce ještě s velkejma listama, který tam nechávam po čas sušení - neopadá z toho tolik krystalků a neztratí tak rychle chuť v případě přesušení..








2) Dodneška mi knězl hlídal minulou úrodu, ale jelikož musí dojít řada i na tu nejposlednější větvičku, která zmizela v nenávratnzm kouři, dostal hned další úkol - měření. Figurka má cca 15cm a budete se s ní setkávat v threadu častěji, když už nemá co na práci..











3) 1,5 l Květináč byl pro projekt podle oka akorátní, kořeny umí kreslit pěkný věci Co se dýlky týče, byly stejně dlouhý jako kytka a nyní slouží jako závěsný provázky v provizorní půdasušírně.

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 11-06-2012 v 15:52 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Pohodička Příspěvek č. 23






Průběžné info


*Pořídil jsem Fish Mix za asi 150,- půl litru, což stačí na růstovou fázi 15 kytek jsem tak nějak počítal. No nekup to za tu cenu.. doporučuju všem co to tu teď čtou a ještě váhaj

*Po týdnu na políčku jsem byl velmi nemile překvapen!!
Ohrada/neohrada, prase mělo prostě chuť, tak si cestu našlo.. hodně z nás ten pocit zbytečný práce už jistě zažilo.

Víc ve fotkách..







1+2) Už z dálky jsem viděl že je tam místo 1 kyti díra jak po mamutovi. Jak jsem mluvil o tom smutnym pocitu, tak si představte, že po smířeníse s tim, že další kytka je pryč mě tohle opravdu nadchlo a jestli existuje nějakej ten bůCH, tak tuhle kytku držel pevně v rukou když kolem ní to prase řádilo. 15cm do hloubky, metr šířka.. a uprostřed na ostrůvku 5x5 skrčenej GWS









3) Himalya Dragon (pořád nevim jestli to je HG nebo ND) i ostatní v počasí před týdnem rostly jak z vody (10cm výšky/týden), tenhle tejden nečekam že by povyskočil..











4) Neopatrnou manilupací ..ok, prostě jsem tu kytku přehlíd při couvání.. jsem byl nucenej udělat mikrořízek Mazánka. Kupodivu se mu daří a když na něm bude na brko, budu na podzim rád Zároveň jsem teda koupil stimulax a řízky si z něčeho ještě nadělam.










5) Nějaká debilní housenka (????) postupuje následujícim způsobem: list pokouše, lehne si do něj, udělá z něj ruličku a do toho asi dává vajíčka nebo co a bydlí v něm. V MEJCH LISTECH už NE!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 27-09-2012 v 20:56 PM

Old Post 15-06-2012 v 11:19 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 24




Kontrola před 3týdenní pauzou


Zdravím vespolek, dneska proběhla kontrola před odjezdem na dovolenou, prolití, druhá aplikace fišmyksu a hlavně doosetí prázdných míst řízkama modelu The Gaffa a Magic Bud.

Řezy byly poslaný poštou, došly v naprostym pořádku, luxusně balený s perefektní rychlou dohodou se členem Travodlak
Díky ti, chlape, zachránils mě!! Do ohrádky tedy přibyly 2 Gaffy a 1 Magic Bud



Foto 1) Retardovanej GWS. Zatimco ostatní kytky jsou velký jako PowerPlant viz. Foto 2), tenhle chcípáček za stejnejch podmínek má sotva 15cm, úzký čepele krabatejch listů a divně světlezelenou barvu. Netušim čim to je, ale jestli se za tech 20 dní nespraví, pude na hnuj.











Foto 2+3) zmíněnej Sir PePík. Ostatní 4 kyti v ohradě jsou stejně velký, pěkně rostlý, začínaj košatět. Škoda že ty spodní výhonky okousala veverka, viz. minule. NoName opět nezklamal a drží si náskok 20cm výšky, ostatní kytky jsou mi po pupek. Na záložnim políčku který tady nezmiňuju to jede úplně stejně s většíma ztrátama, protože tam neni ohrada..






Mějte se tu všichni fajnově, přeju sobě, vám i našim kytkách pěkný počasí hlavně.. jo a hlavně hodně zdraví, jak řiká moje babička..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 21-04-2013 v 22:13 PM

Old Post 22-06-2012 v 17:15 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 25





KONEC projektu NaŘíČí

Usušeno, sklizeno !!

Celkem to hodilo rovný 4g, takže "cíle" jsem dosáh - 200,-Kč investovanejch do řízků se mi vyplatilo dokonce 4x víc než kdybych za to koupil v únoru ušmudlanej pytel s 0,9 K nezaplacení jsou další věci jako motivace dotahnout vše do úspěšného podzimu, odhalení účinků "zatemňování" ..a hlavně .. hlavně ten pocit..



Smokereport doplnim po dovolený, ještě to necham uležet ať je na co se těšit

Velikost, vzhled a další věci co by vás mohly zajímat vám poví kněz Sv. Marián, protože já už fakt nestíham..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 22-06-2012 v 17:44 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 26



Takže po dovolený jsem stihnul zatim oběhat "boční" místa, kde jsou jednadvě kytky. Na hlavní pole jsem se ještě nedostal, tak o tom až zítra.
Ze 12 kytiček o kterejch jsem tu hodlal psát je bilance následující:


  • 3 kytky podhrabaly a vyžraly myši
  • 2 kytky byly jen pahýlky bez listů a paliček
  • 2 jsem prostě nenašel, zviřátka to vzaly na čisto
  • 5 se jich má čile k světu

Posledních zmiňovaných 5 má výšku 0,5-1m, žádný retardíci, zastřiženo jest, oškubaný mrtvý listy, pohnojeno rozumnou dávkou FishMixu. Po okolí rozházený nový chlupy, chcal jsem tam jak pes na každym rohu a -jelikož se některé z nich nacházejí ve školkových ohradách- opravil jsem i ty menší díry myslivcum


Foto č.1 Největší radost mi udělal vlastní řízek Mazánka (KC33 nebo Mazar), kterej roste jak pominutej a hravě dohnal ostatní o měsíc starší kolegy..




Foto č.2 Řezy The Gaffa a Magic Bud zasazený 23.6. jsou očividně pomalejší, ale od tech nečekam nic než alespoň metrový křovíčko. Na místech kde rostou jsou jako příprava na příští rok. Sluníčko, čorky, vlhkost a zviřátka ..pokud si poradí s těmahle čtyřma elementama, příští rok bude míst habaděj

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 21-04-2013 v 22:14 PM

Old Post 14-07-2012 v 17:21 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunsee
Nový Člen

Karma uživatele Sunsee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 27

MaaaYaaa - myši,srnky,prasata, s tím se musí v přírodě počítat :-) ,ale to je ti jasné

-je půlka července,a ze 100 rostlinek ,už asi 15 to schytalo úplně,že to nerozdýchaly
-a asi 10 rostlinek dostalo zabrat,ale rozdýchaly to,a mají se ke slunci :-)-tady u nás se méně rostlin po přírodě sait nehodí,a to na to nebívám sám

-odhodlám se,a založím téma

Měj se draku,a ať se daří

joint´s

Old Post 14-07-2012 v 18:50 PM
Sunsee je offline   Profil uživatele Sunsee   Find more posts by Sunsee   Foto galerie člena Sunsee   Click here to Send Sunsee a Private Message   Add Sunsee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 28






Novinky z ohrady po 3 týdnech

Takže na ohrádkovym políčku to vypadá líp než jsem čekal. Minikřovíčko kolem zarostlo, krásně schovalo ty vytahnutý kytky a kromě jednoho nedostatku, ke kterýmu se ostanu až ve druhym příspěvku níž, jsem naprosto spokojenej. Až na GWS, kterej retardem byl a zustane!!

Ohrada obrostla mimo jiné stovkama SLADKEJCH MALIN

Foto 1) Retardovanej GWS. Má cca 50cm, 4 hlavní větve, zastřihnuto metdou SRNA kdysi dávno. Od Ozárka jsem dostal samý luxusní řezy, všechno roste jak z vody (viz Sir Pepík, Nepal Gold..) ale ten žralok je prostě divnej..









Foto 2) Sir PePík má 180 cm, díky zastřihnutí se pustil do bočních větví, který jsou silný ale zatim maj malý další větvičky. Dopříště přinesu kolínka a naohejbam ho aby košatěl.













Foto 3) Mazánek se pomalu stává favoritem ohrady. Vejšku má skoro 2m, křoví že když to obcházim tak se stihnu zapotit a všecko na něm krásně roste jak má.









Foto 4) NouNejm, kříženec čehokoli co rostlo sousedum a Shiva Shanti II nebo Critical+ co jsme měl já. Něco kolem 160 cm, pěkně se větví, rozstřiženej na 2 hlavní, bohužel pohlaví zatíím nevííííme žééé










Foto 5) Vpravo Magic Bud, vlevo The Gaffa. Obě sazený 23.6. (!!!) z řízků od Travodlaka. Zastřižený pokusem o FIM, uvidim co to udělá - zvládá to každá srnka, tak proč by ne já!(EDIT: nezvlád)
V lesích kolem maji ještě asi 8 sestřiček, zbytek z asi 20ti padl kvůli místní zvěři a rolníkovi.
.. třetího bráchu jsem jim v ohradě píchnul do mraveniště, zbyla jenom vata a pozdrav myší

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 21-04-2013 v 22:16 PM

Old Post 16-07-2012 v 22:46 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 29

zdar hele moc pekny ale mozna budu za idiota ale on ten ropak existuje?to snad ne ne?sorry kdystak smazu peace dik za odpoved

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 19-07-2012 v 20:17 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od @jdam
zdar hele moc pekny ale mozna budu za idiota ale on ten ropak existuje?to snad ne ne?sorry kdystak smazu peace dik za odpoved


někdo s tim musel přijít.. najdi si dokument "Ropáci"


PS. Už nějakou dobu nejdou mazat vlastní příspěvky :/

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 04-09-2012 v 22:45 PM

Old Post 19-07-2012 v 21:29 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 31

zdravím jak je na tom zahrádka? jinak K+

Old Post 03-09-2012 v 15:48 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 32






Přechod do květu

Zdravim po delší pauze s delší aktulizací! Omlouvám se za zpoždění, ale po návratu z další -táborový- dovolený jsem měl plnou hlavu starostí (copak hlavu..tam šlo o srdce, přátelé ), tak se ozejvam až teď s o to čerstvějšíma fotkama.

Tákže během posledního měsíce jsem chodil 1x týdně zalejvat, škubat zbytečný listy a na chuť holky dostávaly Atami BloomBastic a z loni snad ještě funkční Plagron Alga Bloom.
Události v ohradě:
- píďalka podzimní sem tam pořád zlobí, vytrhávání napadenejch listů neni správnej postup
- stádo prasat si to proběhlo rovnou skrz ohradu kůlynekůly, naklonili PowerPlant a poničili Gaffu. Vše se dalo rychle do kupy včetně přestavby ohrádky
- kyti jsou už dost stísněný a lepí se na ně okolí, bylo tedy potřeba prosekat okolí ohrady
- přivázat, zatížit, nakolínkovat, ustřihnout, zlomit .. prostě COKOLI, jenom aby to nebylo vyšší než okolní porost!



Co nám v zahradě zustalo a jak se to má?


  • NouNejm #1 - dole oholenej srnkama, nahoře jak jabloň, 3 metry výška s adekvátní šířkou, ale je to řídký a květ zatim nahazuje velmi pomalu, zabírá nejvc sluníčka takžeč jsem ho přivázal bokem - snad jsem mu neublížil. Znepokojujou mě jen jeho listy, ale o tom jindy.
  • NouNejm #2 - retardík s úzkočepelatejma krabatejma listama se drží standardu - 1,8m, příjmený křovíčko, životaschopnej. Nemá ještě ani náznak květu, asi pude dopiče brzo, stíní Pepíkovi
  • Great White Shark - 170cm křoví s nespočtem vrcholků, roste do šířky a mam problem ho víc roztahnout protože neni místo. Na to, že řízek byl opravdu postiženej (nejspíš stará matka), se z toho vylízal a má normální listy. Květ si schovává na pozdějc
  • Power Plant (sir Pepík) - učebnicová sativa, jede do vejšky, kde jsem ho střihnul aby nepřečuhouval a má tak "jenom " 2metry. Píšou o něm že nakvejtá pozdě ale rychle ..už aby to bylo, děsí mě jeho opožděnost! (i když je rychlejší než gws)
  • Mazánek - Tak jsem z toho jelen - už jsem celkem přesvědčenej že to je Mazar, ale podle ostatních kdo to letos jedete to nevypadá! Myslim ale že by takhle měla vypadat a chovat se každá kytka. +-2,5m do vejšky (ty vrcholy je mi škoda střihat nebo ohejbat- je jich asi 20), 3 lidi by ho objali, zdravá barva, vůně, nakvejtat začal na začátku srpna takže už se paličatí ostosedm. Prostě všechno jak má bejt viz. FOTO č. 1 focené s rukou nad hlavou, jinak to nejde zabrat
  • The Gaffa, Magic Bud - zasazený 14.6. takže zázraky jsem nečekal, přesto jsou to příjemný krovíčka tak 1,5m velký, pěkně stavěný a s náběhem na velký paličky, který začínaj fousatět. Snad to stihne, jelikož kdosi mi řikal že Gaffa trpí na plísně. FOTO č. 2 kde je MB




FOTO č. 3 kromě těch pozdě zasenejch maj všechny pekelný stonky, ze skleníku jsem zvyklej na párátka, tohle trošku strom. Na fotce NN#1









FOTO č. 4 Začátek květu The Gaffy








FOTO č. 5 Nakvétání Mazánka- jedinej pořádnej kousek co se má ke tvorbě palic zatim! Líbí se mi že je má bílošedivý ty chlupy!



Celek bohužel vyfotit nejde, jedině malou helikoptérou, okolí zarostlo jak Růžena v zámku a fousatej princ s flintou přes rameno ji snad zachránit nepřijde.

Moudrý pán radí: Opadl strach ze zvěře, nadešla doba strachu z lidí...

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 21-04-2013 v 22:16 PM

Old Post 04-09-2012 v 22:38 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8622550 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív