Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2x20w Mikrokrabice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33




Ahoj, tak tu máme 7. Den 12/12 vrátil jsem se po týdnu pryč domů a celkem mile jsem byl překvapen, kytí teda pěkně vyrostla, už tam jsou vidět malinkaté blizničky ( tak malé, že to ani nemá cenu fotit), a jedna nepříjemnost, mamka ji moc nehlídala, takže se mi trochu spálila , listy nevadí, ale jeden vrcholek je na tom blbě a zajímalo by mě, jestli to rozchodí. Jinak dostávají 1ml/l BioBizz Grow a 4ml/l BioBizz Bloom. Přikládám foto, jak povyrostly a příště snad už i makro mini paliček. Pěstu zdar a ať má moje kyti sílu.

Old Post 28-10-2011 v 09:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od reverend
hele jak si psal na zacatku s tou vhkosti tak tady- http://www.pemacas.cz/50661-grow-sortiment/ za 500 i s postou mas vyresino a je to studena para takze by nemela zvysovat teplotu peace


Ahoj, díky moc za tip, určitě pořídím. Tohle kolo už asi ne, protože už kvete, ale na příští určitě. Něco takovýho jsem hledal díky. K+ 4U

Jinak, teď jsem se byl na ní podívat a furt moc roste, takže jsem zvýšil výko cca o 5cm. Jinak už se mi objevují první PESTÍKY, takže další up bude s "makrama".


Díky

Edit: Dnešní mňamka

1ml/l BioBizz Grow
4ml/l BloomBastic
4ml/l BioBizz Bloom

Naposledy upravil 30-10-2011 v 20:12 PM

Old Post 30-10-2011 v 10:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35





Tak tu máme 15. Den 12/12 kytí se daří myslím dobře. Přihodím pár fotetek ať se můžete podívat. Já jsem spokojenej, zatím jede dobře. Jen co si myslíte o tom, že jí dává už teď bloombastic?

Seznam papáníčka:

1ml/l BioBizz Grow
4ml/l BioBizz Bloom
5ml/l Bloombastic

Ať se líbí fotky. Makro asi nic moc, je to focený iPhonem, časem seženu lepší foto, ale teď máme ještě dost času.

Old Post 05-11-2011 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od reverend
mas to celkem pekny priste bych tam mozna vrazil 2 kyti este k ty vlhkosti je dobry k tomu koupit este plovak: http://www.pemacas.cz/7278-mlhovace...plovouci-disk-/ jinak preju hojnou a dobrou urodu a uz se tesim jak ti to dopadne peace


Ahoj, tohle měl být jen test, proto jen jedna kytka... Myslel jsem, že to neporoste, ale jak vidíš, tak se mi to myslím povedlo. Chtěl sem tam dát tak 4. Jinak, už mi to sem někdo s tím plovákem dával, ale díky moc.

citace:
Původní příspěvek od jatro
Zkusenosti moc nemam, ale kdyz kouknu do tabulky jak se ma hnojit a jak to tam rves ty.....
No nevim, netlac tak moc!


Jeste nejsi mezi 4-6 tydnem a rozhodne je 5ml/l moc.


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22139

bezdechu
15. den květ Příspěvek č. 37

Zálivka opět s hnojením

Fish-Mix 1ml/l
Alg-a-Mic 1ml/l
Bloom 2ml/l
Top-Max 1ml/l

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3


Ahoj, tak ve 4 týdnu budu cca za 5 dní, takže už to nebudu řešit, ale zdá se mi, že to kytkám vůbec neuškodilo a jsem s dávkováním spokojenej.

citace:
Původní příspěvek od dudino
Boze ani nevies ako sa tesim na final som zvedavy a drzim palce pekne sa ti to rozrastlo :P


To i já se těším, jen abych něco neposra*.


Jinak, brzy hodím up, tak uvidíme, ale už cukrujou.

Old Post 13-11-2011 v 17:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: àq Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od jatro
Tohle jsem si tu uz parkrat precetl: "Zkusenost je neprenosna".
Snad na konci nebudes litovat.


Neboj, nebudu až dám fotky, tak uvidíš, že je krásně zdravá a nic jí nechybí, ale vim, že toho bloobasticu bych neměl dávat tolik, ale toho Boomu dávám dost.

Old Post 13-11-2011 v 19:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38






Tak je tu 24. Den 12/12 kytička se mi začíná celkem líbit. Voní luxusně citrónově!
Dávkování hnojiv je následující:

1ml/l BioBizz Grow
4ml/l BioBizz Bloom
5ml/l Bloombastic

Co si o tom myslíte, už jsem slyšel, že je to dost, ale chci slyšet názor více lidí. Díky

Už se nemůžu dočkat na sklizeň, sice toho nebude moc, ale stejně se těším. Budu rád za jakékoliv připomínky. Pěstu zdar

Old Post 14-11-2011 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: titanic Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od jatro

Zkus procist etiketu na hnojce. V ATAMI s ni nejake zkusenosti asi maji


Ahoj, máš pravdu, moc pozorně jsem nesledoval, teď při focení jsem si toho všiml, takže ted chvíli Bloombastic vynechám. Dík za upozornění K+

Old Post 14-11-2011 v 19:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40






Ahoj, tak je tu další UP. Máme 31.Den 12/12 a moc se jim nedaří Přihodím pár fotek a budu vděčný, za každou odpověď. Na některých palicích už hnědnou pestíky, ale zdá se mi to, jako blbost. A masivně řloutnou a odpadávají listy. Měly teď týden proplach, bez honje, ale zdá se mi to snad horší. Je tu jedna možnost, mám nekvalitní PH metr a moc něměří. Je možný, že pokud dávám 4 kapky 36% kyseliny dusičné na 100ml vody, jestli to není moc. Co vy na to, moc díky všem a díky za K+

Old Post 21-11-2011 v 14:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41






Ahoj, tak jsem tu s Upem. Dnes jsme na 41.Dni 12/12 . Děvče už vypadá oukej, ale není to žádná sláva, až na paličky. Ty začali teď bobtnat, asi to není vidět, ale já to vidím. Dostali teď po dlouhé době 1ml/BioBizz Grow 4ml/BioBizz Bloom a 3ml/l Bloombasicu. Ještě jí tam vždy kápnu jednu kapku 36%kyseliny dusičné a mají to, dostává 100ml každé 2 dny. Sklizeň bych viděl na24.Prosince jako malý dárek pro mě k Vánocům . Snad do té doby ještě nabobtnají. Zbívá mi tedy 21 dní do konce. A mám otázku?

1. Kdy začít dávat finall solution a do kdy ji dávat?

Díky všem a pokochejte se a díky za jedno K, vážim si ho.Fanta

Old Post 01-12-2011 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42



Ahoj, mám 46. den 12/12 Šoupnu sem nějaký 2 makra. Koukněte na to prosím zdá se mi, že pestíky jsou tak z 90% hnědé, ale doba sklizně je od 22-26 prosince. CO vy na to? Jinak, ještě jeden dotaz ohledně finalm solution, mám jí dávkovat posledních 14 dní, kdy už nedávám hnojiva, nebo jak?

Doufám, že si to tu nepíšu pro sebe, protože na mé otázky, zatím žádné odpovědi, díky Fanta

Old Post 06-12-2011 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Fanta
Ahoj, mám 46. den 12/12 Šoupnu sem nějaký 2 makra. Koukněte na to prosím zdá se mi, že pestíky jsou tak z 90% hnědé, ale doba sklizně je od 22-26 prosince. CO vy na to? Jinak, ještě jeden dotaz ohledně finalm solution, mám jí dávkovat posledních 14 dní, kdy už nedávám hnojiva, nebo jak?

Doufám, že si to tu nepíšu pro sebe, protože na mé otázky, zatím žádné odpovědi, díky Fanta

Ještě vydrž, ještě by se to mělo nafouknout, FS neznám, dycky tam leju posledních 14 dní vodu a paxe to začíná většinou nafukovat.

Old Post 08-12-2011 v 07:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

AHoj, tak dneska je to 50. Den 12/12 , kytička dostala 1ml/l Finall Solution už bez hnojek, teď bych to viděl, ještě tak na 8 dní voda+finall solution, pak 2 dny tmy a sklizeň. Listí už začalo celkem masivně žloutnout, takže to vypadá že bude ten pravý čas. Už se těším, na konečnej výsledek. Fotky sem dám asi těsně před sklizní. Děkuji za K+

Old Post 10-12-2011 v 20:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od jatro
Nekdo radi tak tyden pred sklizni ostrihat velke listy. Kytka se zacne branit uschnuti a zacne tvorit vic priskyrice

Vycetl jsem to na foru v tematu - Jak dostat z kytky max v den sklizně ??


Čau, ono mě ty listy žloutnou, takže je stejně stříhám a nechávám tám ty malé a zdravé, takže vlastně dělám, jak radíš díky.

Old Post 11-12-2011 v 15:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46






Ahoj, tak máme tu 54. Den 12/12 a možná bych mohl už sklízet a pokud to co si myslím je plíseň, tak rád slidím. Na jedné z fotek, jsou ozančena místa, kde si myslím, že je plíseň, ale asi si toho všimnete i na ostatních fotkách. JInak by se dalo říct, že je už 10. den bez hnojek, takže by v tom neměl být problém. Děkuji Moc a prosím o odpověď, co nejlépe dnes! Fanta

Old Post 13-12-2011 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47






Tak po konzultaci jsem to sklidil. Takže tu máme SKLIZEŇ . Nakonec přijel kámoš s mikroskopem a po vzájemné konzultaci jsme usodili, že je to hezký. Ano, tamto byla plíseňa a nehodlám riskovat o tyden dýl a 1Gram vic nebo plesnivé pálky. Teď něco o sklizni: Začal jsem tím, že jsem odstranil suché listí, veliké listy ostříhal a nakonec začal brát po větvičkách cca o 10 cm a ty jsem obral o větší listy a zvěesil do sušány. Sušárna je vlstně pěstební krabice, ve které jsou 2 provázky a na nich asi 11 větviček s palicemi. Mezi nimi budu mít pušťený cca na 1/2 výkonu větráček, snad se to dobře usuší.

Fotky:

První a druhá část budou nějaký celky kytky a jejich částí.
Třetí část budou nějaká makra
Čtvrtá část bude ze sušení

Tipovačka:

Tak co se tipovačky týče, tak začíná od TEĎ! A jako bonus tipujte hmotnos největší paldy! Tak do toho. Víťež obdrží K+ a nějaká semínka na out!

Díky všem co sledovali a těšte se na výsledek!

Old Post 13-12-2011 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48





...

Old Post 13-12-2011 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3688140 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív