Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dutch Passion - Euforia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ


Indikace oplodnění je naprosto jednoduchá - začnou se ti tvořit semena.

jeste predtim se zbarvej blizny

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 25-08-2012 v 10:51 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 130






Mame tu 14 den po prepnuti a par dalsich fotiek pekne bliznicky .

Old Post 26-08-2012 v 07:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131






Ahojte je 21 den po prepnuti na kvet a som tu z dalsimi fotkamy ako som sa sam presvedcil tak tvetinka sa potiahla po prepnuti skoro o 30 cm teda skoro 100 % aktualne ma teraz 58 cm . no a s mojimi dalsimi 4 naklicemymi semenami to dopadlo velmi zle vysla mi iba jedna rastlinka a jeden taky zmrd ktoremu ostala skrupinka aj po vylezeni nad hlinu tak som ju dal dole a uvydimi ci sa spamata , nasiel som este jedno semeno White Widow tak som ho dal hned klicit a uvydime co s toho vyde .

Old Post 02-09-2012 v 08:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

Pekne poctivo trcham stale gule panom ktory my vyrasia no musel som otrhnurt aj nejake tie damske kvety ked ze sa my zacali aj vnich tvorit gule ale dufam ze to bude ok a nezaseru mi vsetko .

Old Post 02-09-2012 v 08:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133





Pozdravujem vsetkych pestovatelou mam t par dalsich fotiek mam dnes 28 den po prepnuti . Za posledny tyzden sa mi neobjavili dalsie nove gule teda dufam ze som vsetkych panov znicil a nebudu sa tvorit dalsie musel som odseknut asi 20 damskych kvetou tak sa mi trosku aj vynos znizi a urcite to kvetinu aj trosku stresovalo tak dufam ze bude vsetko uz v pohode .

Old Post 09-09-2012 v 15:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134




Predsa sa mi malinky problem objavyl zacali mi zltnut listy , trosku som to asi prehnal z hnojenim tak teraz rychlo preplachujem cistou vodou a uz do konca ani hnojit nebudem malo by to byt 46 den teda este 18 dni a to by malo na detox stacit .

Old Post 09-09-2012 v 15:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 135

Žloutnutí listů v této fázi květu způsouje to, že kytka spotřebovává živiny z listů. Může to být i tím, že listy nemají dostatek světla. na fotkách je vidět, že to má jen pár listů.
Podle mě, pokud by jsi to přehnojil, tak by to bylo daleko horší.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 09-09-2012 v 20:31 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Messiahh
Nový Člen

Karma uživatele Messiahh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 136

Zdravim


Pred 50 dny jsem si koupil 5x Euforku od DP, na dvou jsem vcera objevil koule, na kazde cirka ctyri. Nechapu, ze se udelaly tak pozde. V kazde pripade uz od DP nechci nikdy nic

Old Post 13-09-2012 v 14:51 PM
Messiahh je offline   Profil uživatele Messiahh   Find more posts by Messiahh   Foto galerie člena Messiahh   Click here to Send Messiahh a Private Message   Add Messiahh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

Taky tak co som mal prvu White Widow tak ta bola v pohode ale cakal som ze od tak znamej a tak prezentovanek banky budu semena v spickovej kvalite a ze herman nehrozi som si precital o Putch Passion hodne vela o ich preferenciach a za poslednu dobu citam len same negatyva , a plus osobna skusenost z ich semenamy tak pokial sa ich povest nevrati naspat tak od nich nebudem kupovat nic .

Old Post 13-09-2012 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Messiahh
Nový Člen

Karma uživatele Messiahh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 138

priste pujdu zase do dinafemu, ten me nikdy nezklamal

Old Post 13-09-2012 v 16:20 PM
Messiahh je offline   Profil uživatele Messiahh   Find more posts by Messiahh   Foto galerie člena Messiahh   Click here to Send Messiahh a Private Message   Add Messiahh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

ja zasa skusim Sensi Seed alebo znova Royal Queen Seeds od nich som mal prvu White Widow a ta bola super .

Old Post 13-09-2012 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140






Ahojte mam tu par fotiek mame 35 den kvetu a uz sa mi to stale viac paci tak tu su fotecky .

Old Post 17-09-2012 v 07:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 141

Pěkná, zdravá sativka, jenom je škoda, že ti to zhermilo. Sativy kvetou přes 8 týdnů, jestli se nepletu, takže to nebude lehký uhlídat. Každopádně je to možný a já ti fandim

Co se týče seedbanky, tak můžu doporučit www.amsterdammarijuanaseeds.com Vypěstoval jsem z jejich semen ve svym 1. kole přesně to, co slibovali a ještě pár řezů outdoor navíc. Bylo to trochu dražší díky zahraniční platbě a poštovnýmu, ale už jsem rozhodnutej že příště pojedu Strawberry Ice, kterou nikde jinde nemaj

Ve 2. kole jsem si koupi semínka od Barney's Farm a od Ministry of Cannabis a z nich se mi 100% osvěčila Shanti od Ministry of Cannabis. To už jsem kupoval v čechách, takže bez větších nákladů obětovaných příležitosti

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 17-09-2012 v 09:06 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 142

Tato Euforia ma podla Seedbanky 7 tyzdnou 8 je maximum aspon podla toho co pisu u Dutch Passion ale uz od nich brat nebudem vsade pocuvam na nich same negatyva .

Old Post 17-09-2012 v 10:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od maugly
Tato Euforia ma podla Seedbanky 7 tyzdnou 8 je maximum aspon podla toho co pisu u Dutch Passion ale uz od nich brat nebudem vsade pocuvam na nich same negatyva .


čus...tyhle údaje ber jen orientačně a s rezervou...když jedeš ze semen tak až sklidíš tak budeš vědět

Old Post 17-09-2012 v 13:40 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144

ok tak dik za upozornenie no pred tym som mal White Widow a tiez zo semena a siel som presne podla uvadzanej doby kvetu ale jasne ved to sa uvydi kedy bude presna kosa .

Old Post 17-09-2012 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2006 - Mazar-Dutch Passion - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4156110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív