Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Papírky z celulózy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11
Autor
Téma 
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 129

jednou za čas si s toho rad pohulim..ale jak uz to je vickrat za sebou tak me to nechutna..a smotnout do toho neni ztadnej problem..

Old Post 20-03-2008 v 10:49 AM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 130

Jinac...mary do toho necpu, ale na cigara mi to prislo lepsi nez normalni papirek!....bez ty chuti

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 20-03-2008 v 14:59 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 131

Je to super, lepěj všude takže se dá z několika když nejsou rolls vytvořit fakt raketák, a balěj se mi líp protože jsou takový tvrdší a držej tvar když to tam házim.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 20-03-2008 v 19:45 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zzzzz
Nový Člen

Karma uživatele zzzzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 132

proc balit na beka kdyz to je 100% cisty......kravina

Old Post 20-03-2008 v 19:47 PM
zzzzz je offline   Profil uživatele zzzzz   Find more posts by zzzzz   Foto galerie člena zzzzz   Click here to Send zzzzz a Private Message   Add zzzzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 133

Už jsem z toho hulil, chuť se mi nezdála zas až tak markantně rozdílná od OCB, možná jen minimální rozdíl. Taky jsem z toho balil a nějak se mi nezamlouvá ta jejich šířka, pro větší grupu je potřeba spojit dva a to je fakt otrava, kdyby byly širší, tak by se to dalo, navíc je ten špek takovej zahlej jako šavle a nejde to balit v přítmí.
PS: pohled neznalých na to fuko v igeliťáku za ty prachy stojí :-)))

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 21-03-2008 v 11:51 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134


taky sem jednoho měl a bylo fajn...řek bych že chu´t byla možná i lepší

Old Post 21-03-2008 v 13:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 135

Zdravím
Tak opět op řase jsem vyzkoušel průhledný (asi) celulózový dutinky cyclones s příchutí raspberry... Chuť byla taková šmakoidózní a doopravdy po borůvkách, to jsem docela čuměl a byli chutnější a rychleji hořely...

KoЯn Яulezz

Old Post 21-03-2008 v 19:15 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

Jo taky se chlapci přídámtaky jsem to z toho hulil jsou to v pohodě papírky .1 lepší chuť a to ohoděn podle mýho názoru 2.pomalejc to brko hoří a to si myslím že o hodně pomalejc než v normálních papírcích3 tolik to nekurví plýce to nevím ale asi to bude pravda zdarec

Old Post 23-03-2008 v 00:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 137

Celuoza je shit. Je to jako nejaka lepenka. S balenim neni problem, ale chut mi prijde spatna a po esteticke strance mne to uplne drasa. Kdyz celuozu tak treba prichut bila cokolada..... prijde mi to jako zbytecna investice

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 23-03-2008 v 02:22 AM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 138

Teďka sem si něco objednával přes net z growshopu a oni mi k tomu přibalili tajity "papírky" když sem to viděl, myslel sem že si dělaj prdel neboco, ale vypadá to že ne, zkoušel se si do toho ubalit cigáro a žádnej větší rozdíl. Jinak po visuelní stránce je to fakt paráda

Old Post 02-07-2008 v 19:14 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSO
Stálý Člen

Karma uživatele TSO - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 139

Jeste by mohli vymyslet takovy co budou svitit pod uv svetlem(nebo co to je na diskotekach). To by byl teprve joint

Old Post 03-07-2008 v 13:04 PM
TSO je offline   Profil uživatele TSO   Find more posts by TSO   Foto galerie člena TSO   Click here to Send TSO a Private Message   Add TSO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 140

no tie farebne mozno aj svietia. skusam na najblizej party zelene, modre a cervene

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 03-07-2008 v 14:16 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofis
Stálý Člen

Karma uživatele Apofis - 74% PěstitelskáKarma uživatele Apofis - 74% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 141

fuj vždyt se to škvaří jako igelit, ale káždý má svuj názor

JEN TAK ZLEHKA

Old Post 28-07-2008 v 09:55 AM
Apofis je offline   Profil uživatele Apofis   Find more posts by Apofis   Foto galerie člena Apofis   Click here to Send Apofis a Private Message   Add Apofis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 142

hnusná nasladlá chuť... a presne ako hovorí apofis, je to tam zoškvarené a nechutné... klasické sú najlepšie

e: a v noci sa strácajú

Naposledy upravil 22-09-2008 v 14:02 PM

Old Post 28-07-2008 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 143

čo ma serie na tychto papieroch je to, ze ked ubalim brko a nefajcim ho hned ,tak sa mi za kratku dobu rozlepi a vysype sa Bong. co sa pri klasickych stat nemoze . pease

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 28-07-2008 v 10:19 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mixerka
Stálý Člen

Karma uživatele Mixerka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 144

Je to fakt dobry dobře se bali


Fuck off civil idiots

Old Post 22-09-2008 v 08:56 AM
Mixerka je offline   Profil uživatele Mixerka   Find more posts by Mixerka   Foto galerie člena Mixerka   Click here to Send Mixerka a Private Message   Add Mixerka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2535370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív