Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Má Čtvrtá Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

Ahoj, máš to parádní, sklizeň co sklizeň. Nebyla by tam někde fotečka, jak byly prorostlý rohože kořenama pls? K+ je samozřejmostí, za chvíli se ti ty čtverečky nebudou mít kam vejít

Old Post 18-11-2005 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3m3515
Stálý Člen

Karma uživatele N3m3515 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 130

Zdravím MANHUNTT
Moc krásne palice k+
a kdystak napis co planujes ted za modelky dikec a jen tak dale kamo .)

Old Post 18-11-2005 v 14:01 PM
N3m3515 je offline   Profil uživatele N3m3515   Find more posts by N3m3515   Foto galerie člena N3m3515   Click here to Send N3m3515 a Private Message   Add N3m3515 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Dotaz Nechápu????? Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
cauvec...no sem rad ze jsem prvni kterej ti k tomu blahopreje.a samo ze Kcko leti..
ted otazka:14 dni?..pri male teplote?..to nemuze stacit..jak to mas presneji vyreseny.?..thx..a preji zmordovane kamarady..


Díky za blahopřání ,ale moc nechápu tu tvojí otázku proč malá teplota?proč by to nemělo stačit?A vyřešení máš přeci vyfocené.

Old Post 18-11-2005 v 18:27 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Zítra kámo Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od Rappa
Ahoj, máš to parádní, sklizeň co sklizeň. Nebyla by tam někde fotečka, jak byly prorostlý rohože kořenama pls? K+ je samozřejmostí, za chvíli se ti ty čtverečky nebudou mít kam vejít


Ahoj díkyčoeče ani jsem to nenafotil,ale ještě to mám po ruce tak to zítra vyfotim a poustnu to sem

Old Post 18-11-2005 v 18:39 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od N3m3515
Zdravím MANHUNTT
Moc krásne palice k+
a kdystak napis co planujes ted za modelky dikec a jen tak dale kamo .)


Ahoj,no zatím neplánuji ještě nic ,jestli jsi četl můj PŘÍSPĚVEK tak tam popisuji stavbu mé new pěstírny.Současná pěstírna bude po usušení materiálu rozřezána a vyhozena a pomalu začnu stavět od znova.No a model si bohužel vybírat nemohu jsem závislej na kámošovi co mi připravý.Sám si řízky nedělám a ze semínek se mi nechce začínat.Zbytečně dlouho to trvá

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 18-11-2005 v 18:52 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie A TED PRO VŠECHNY Příspěvek č. 134

VŠEM MOC MOC DĚKUJI za ohlasy,náměty,nápady,připomínky a K+

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 18-11-2005 v 18:58 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kado
Nový Člen

Karma uživatele Kado - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 135

pekne sa to rozrasta len tak dalej drzim palce

Old Post 22-11-2005 v 20:13 PM
Kado je offline   Profil uživatele Kado   Find more posts by Kado   Foto galerie člena Kado   Click here to Send Kado a Private Message   Add Kado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 136

jo super seš dobrej

Old Post 24-11-2005 v 08:48 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 137

je to fičák

Old Post 24-11-2005 v 09:01 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie SKLIZENO,USUŠENO,ZVÁŽENO...... Příspěvek č. 138



Zdar všem bohužel mi materiál uschnul dříve než jsem předpokládala to ještě k tomu stačil za pouhý jeden týden přeschnout ,ale nevadí.Jak chuťově tak učinkama jsem moc spokojenej .
Jediné co mě docela překvapilo byla gramáž ,původně jsem čekal 800-kilo ,ale nakonec se musím spokojit "pouze" s 740 g .Přikládám poslední dvě fota po zvážení a před uskladněním do mrazáčkuještě jednou všem děkuji za přízen a zase někdy

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 24-11-2005 v 12:59 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 139

jeste bych se te manhuntte chtel zeptat, jak vypadaly palice z rohu pestirny, v porovnani s palicema blize k lampe? ja si nemuzu pomoct, ale ten prostor 150x150 mi prijde na 600-ku hrozne moc.. nebylo to v rozich a na krajich ridke?
jinak samozrejme klobouk dolu pred tou hromadou - kruty!

smrťák

Old Post 24-11-2005 v 13:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Příspěvek č. 140

tobě to připadá hrozně moc veliký prostor a přitom kdyby měl 200*200 tak to bude akorát.jeden truhlík jsme musel z nedostatku místa vyhodit předchozí tři sklizně jsem měl 5 truhlíků a tuto sklizen pouze 4 truhlíky po 3 kytkách,celkem tedy 12 kytek a i tak to hodilo 740 g což je jestli to mám dobře spočítané 1.23 g/w a co se týče tvé druhé otázky tak i ty nejníže rostlé paličky nejsou řídké.jediný rozdíl je že palice pod lampou byly největší a nejtluščí a krajní kytky v rohách sice nebyly tak tlusté,za to jsou tmavší,více pryskyřice a celkově se mi na pohled líbí více.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 24-11-2005 v 19:17 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Příspěvek č. 141

Sorry ale já zase nevěřim a ani nemůžu věřit tomu výslednýmu číslu 740g!

připadá mi že chceš nahnat co nejvíc karmy akorát

peace

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 26-11-2005 v 16:38 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 142

tak tomu výsledku věř manhuntt dostává mraky karmy už v průběhu své práce tak proč by to dělal a karmy už má dost a 61g na kytku je sice ranec ale i ja jsem měl 79 i 120g tak proč by to nebylo možné prostě nevěřím tomu že by někdo psal něco co není pravda jen kvůli karmě která už má mraky a kor manhuntt

Old Post 26-11-2005 v 18:20 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od sorethroat
Sorry ale já zase nevěřim a ani nemůžu věřit tomu výslednýmu číslu 740g!

připadá mi že chceš nahnat co nejvíc karmy akorát

peace




Jasný kámo v poho,respektuji tvůj názor,jenom jsem chtěl napsat že jsem čekal ještě víceale z důvodu:pouze 4 truhlíky-12kytek,sestříhání vrchních palic,a přesušení je výsledek takový jaký je a jestli mě věříš nebo ne,je mi to kámo úplně šuma fuk .Rozhodující je gramáž na váze a né nějakej komentář .Jinak samozřejmě

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 26-11-2005 v 23:37 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru PODĚKOVÁNÍ KAMARÁDOVI Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od hary
tak tomu výsledku věř manhuntt dostává mraky karmy už v průběhu své práce tak proč by to dělal a karmy už má dost a 61g na kytku je sice ranec ale i ja jsem měl 79 i 120g tak proč by to nebylo možné prostě nevěřím tomu že by někdo psal něco co není pravda jen kvůli karmě která už má mraky a kor manhuntt



Díky moc brácho za podporu.A tomuto člověku můžete na 100% věřit,nebot se známe osobně

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 26-11-2005 v 23:44 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8270330 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív