Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 351

zdar.udělěj jim nějakej pařník.zakořenijou rychleji.a nespálí se.

Old Post 10-08-2014 v 17:15 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 352


a u těch bočních jak sem odstřihnu tak se taky rozštěpí na dvě nebo ne?
(na té hlavní kytce)
s tím pařníkem díky málem bych Zapoměl hned sem je pokropil vodou neuvědomil jsem si že teď pří mají vodu z listu a ne z kořenu 8-)
hned mi povadly ale doufám že je to normální než se spúamatují.

Old Post 10-08-2014 v 17:31 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 353

Zdravím, jak je možné, že mi neraší další větve na kytce?Jsou to už dva dny a nic neroste, naopak, to místo, ten stonek hnědne, takže ani nepředpokládám, že tam už něo vyroste.Nejspíš jsem už přišel o vrhní palici.Paráda.Já mám celkově smůlu na kytky.Nic mi nechce klíčit.Přitom mám semena ve skříni, kde je teplo a sucho, neustálé vlhká půda.A hřebíček tomu nasazuje Dinafem a jeho semena Critical + ....z 5 semen mi vyrostla jen jedna.Která pomalu za neceleé dva měsíce ani nekvete.......
Co dělám blbě, nebo můžu dělat blbě?Hlínu mám od Plagronu s perlitem, nepředhnojenou.Jinak používám BioBizz hnojiva.... jeden dílek na 2L vody, odstáté.PH vody mám cca 5.9
Semínka nic, kytka naprosto katastrofa.Mám chuť se na to vy.rat ..... všichni tu mají nádherný rozvětvený kytky..... a já?!Škoda mluvit

Old Post 05-10-2014 v 11:15 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 354

ukaž nějaký fotky, takhle budem jenom hádat..to ph 5.9 je po namíchání hnojiv nebo před, páč hnojky s tím docela hejbou, ale každopádně by to na hlínu chtělo víc, okolo 6.5..jestli ti nekvete kytka ani po dvou měsících, je to nejspíš světlem..buď ti blbne časovač, nebo jsi nastavil špatnou periodu, nebo ti ke kytkám, když mají mít noc, jde někudy světlo..ten stonek po zastřižení, zvlášť pokud ho necháš delší, zhnědne skoro vždycky a kytce někdy skutečně dva tři dny trvá, než nahodí nový větvičky, záleží na tom jak moc jí ten zástřih stresnul..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 05-10-2014 v 11:33 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 355

Je to po namíchání hnojiv.

Mám samonakvétačky.Světla mají denně cca.- 18 hodin.
Začal jsem takto: Když jsem v práci, jsou pod okny, v bytě mám teplo, světla dostatek, příjdu z práce po 22hodině.Takže kytky měli zhruba od 19tý hodiny tmu.Dám je do skříně pod sodík 150w, malá skříň.Je tam teplo, sucho.Tam jsou kytky až do rána, než jdu do práe, to je v cca 8hodin...... no a pořád dokola.

Nevím no, kytka je docela chudá, vůbec není rozvětvená, tak jako tady vidím na fotkách jiných uživatelů.A nová, co mi vylezla se mi zdá zase malá.

Nemyslím si, že to je světlem.Prostě z 18ti hodin světla jim svítim MH výbojkou těch 8 - 9 hodin.Pořád mají teplo.Denně 1x je jen vytáhnu ze skříně pod okno- cca 2 metry od skříně a večer jdou zase zpět, po cca.- 4 hodinovém spánku.

Nevím prostě.Samonakvétačka a hrůza.To samé semena.Namočený byly 24hodin, poté daný do hlíny a mě ne a ne vyklíčit.Mám je v té skříni, mají tepla víc než teď lidi někde v Chorvatsku...a prostě nic :-/ už jsem z toho vůl, nevím, co dělám blbě.
Druhá várka semen.Od Dinafemu hrůza, tak celkově to byly šišatí chcípáčci, za tisíc korun.takže se té kytce ani nedivim, že je prostě suchá.No, ale další várka Think Different a druhý den a nic neklíčí?!?! To už je trošku moc, né......
Můžete mi někdo poradit?

Old Post 05-10-2014 v 15:55 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 356

co vím, tak samonakvétačky se ani nezastřihujou, nemaj to rády..ty veletoče s kytkama jim taky nepřidaj, nechal bych je v boxu a svítil na ně furt tím sodíkem..pokud dáváš do hlíny semínka nenaklíčená, jenom namočená, trvá to několik dní i týden než se ukážou, ale hlína musí být jen vlhká, ne mokrá, jinak to nevyleze..je lepší dávat tam semínka už naklíčená, sadí se klíčkem směrem dolů..nejjednoduší klíčení je dát semínka mezi dva vlhké, ne mokré, ubrousky, tma, teplo, vlhko a čerstvej vzduch, do dvou dní je musíš mít naklíčený..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 05-10-2014 v 18:23 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 357

o těch semínkách to vím.Já je mám v té zkumavce, ve které se prodávají semínka.No uvidíme a sázím je dobře, klíčkem dolů, to vím.
Jelikož je mám už namočený, nechci je vytahovat a zase jim měnit prostředí, nechám je v té zkumavce.Teď jsem ji akorát otevřel, měl jsem ji totiž zašroubovanou.Jinak je mám ve stínu a tak nějak pořád ve stejný teplotě.
Samonakvétačky, stříhal jsem ji podle youtube....tam je několik lidí, co je stříhají normálně, tak nevím.Mě prostě nikdy nevyroste pěkná, keřovitá rostlina a já nevím proč a štve mě to.
a ty veletoče...to je 1x za 12hodin....nechi jim svítit, když nejsem doma.Nevěřím té sodíkovce, při mé smůle to rupne a všecko tady shoří :-D

Old Post 05-10-2014 v 20:17 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 358

citace:
Původní příspěvek od teatree
co vím, tak samonakvétačky se ani nezastřihujou, nemaj to rády..ty veletoče s kytkama jim taky nepřidaj, nechal bych je v boxu a svítil na ně furt tím sodíkem..pokud dáváš do hlíny semínka nenaklíčená, jenom namočená, trvá to několik dní i týden než se ukážou, ale hlína musí být jen vlhká, ne mokrá, jinak to nevyleze..je lepší dávat tam semínka už naklíčená, sadí se klíčkem směrem dolů..nejjednoduší klíčení je dát semínka mezi dva vlhké, ne mokré, ubrousky, tma, teplo, vlhko a čerstvej vzduch, do dvou dní je musíš mít naklíčený..


co tak pichnt do rw kociek, ktore boli par dni v upravenej vode?

Old Post 06-10-2014 v 08:46 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 359

Co tím myslíš, moc tomu nerozumím.... každopádně 24 hodin ve skříni, teplo, ve vodě namočená semínka ve zkumavce, ve který se prodávají semínka a nic......
Semínka jsou ve tmě, mám je daný ve hlíně, kouká jenom vršek té zkumavky.nejspíše stará semena....netuším... think different je v háji.já už nečekám, že by to mělo vyrašit :-/
Hrůza....

Old Post 06-10-2014 v 09:11 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 360

po akej dobe je mozne prepnut na kvet po poslednom zastrinuti?

Old Post 11-10-2014 v 13:40 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomis4411
Nový Člen

Karma uživatele Lomis4411 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Obecné Zaštipování Příspěvek č. 361

Zdravim ještě jsem nikdy nezaštipoval a snažil jsem se fakt opatrně ale zustala mi v ruce špička kytky jakože malinký 5.patro a ta špička takže to co mělo jít pryč šlo ale není to uřízlý ale uškublý až mezi větvema ve 4. patru co se teď stane nebo co s tim? dík moc..

Old Post 03-06-2015 v 06:28 AM
Lomis4411 je offline   Profil uživatele Lomis4411   Find more posts by Lomis4411   Foto galerie člena Lomis4411   Click here to Send Lomis4411 a Private Message   Add Lomis4411 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 362

citace:
Původní příspěvek od Lomis4411
Zdravim ještě jsem nikdy nezaštipoval a snažil jsem se fakt opatrně ale zustala mi v ruce špička kytky jakože malinký 5.patro a ta špička takže to co mělo jít pryč šlo ale není to uřízlý ale uškublý až mezi větvema ve 4. patru co se teď stane nebo co s tim? dík moc..


Čau, odpovedí na tvoju otázku je tu mrte:

http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Btopping

Stačí čítať a hľadať. Čus.

Naposledy upravil krobak 03-06-2015 v 08:45 AM

Old Post 03-06-2015 v 07:00 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryplord
Nový Člen

Karma uživatele Kryplord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 363

Letos se tomu zastrihavani trochu věnují a zatím se mi osvědčilo strihnout 4 patro(tři jsou čtvrté střiham) počkám až se to rozvetvi, 1 patro větví strihnu takže mám 4 hlavní větve tam každou větev strihnu nad 3 patrem, tím pádem mám 24 vrcholku stříhat dál nebudua nechám to pořádně růst jinak ještě zkouším jednu rostlinu ta je taky nad 3 patrem zastrihla a tentokrát ty vrcholky strihnu nad 7-8 patrem jsem zvědav na výsledky

Old Post 23-06-2015 v 19:10 PM
Kryplord je offline   Profil uživatele Kryplord   Find more posts by Kryplord   Foto galerie člena Kryplord   Click here to Send Kryplord a Private Message   Add Kryplord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montego1
Nový Člen

Karma uživatele montego1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 364

Zdravím krásně je to tu všechno rozepsano, ale nikde jsem se nedočkal kdy naposledy můžu stipnout před prepnutim na květ. Jedná se o indoor.

Old Post 31-10-2015 v 06:03 AM
montego1 je offline   Profil uživatele montego1   Find more posts by montego1   Foto galerie člena montego1   Click here to Send montego1 a Private Message   Add montego1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 365

stipni to tak 10-14 dnu pred prepnutim at nejsou zabrzdeny jak to prepnes,cca tyden se vzpamatovavaj.

Old Post 31-10-2015 v 09:36 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 366

citace:
Původní příspěvek od montego1
Zdravím krásně je to tu všechno rozepsano, ale nikde jsem se nedočkal kdy naposledy můžu stipnout před prepnutim na květ. Jedná se o indoor.


Todle je dost individual, ve vztahu k tvým genům a podmínkám. Štípeš proto, aby si rostliny držel níž, rozvětvili se ti a ty si je pak mohl držet v jakési uniformitě -> správné využití prostoru (jen se nad tím zamysli)....
Takže pro tebe, je dobrý znát geny co jedeš, štípeš a čekáš že ti holky zahustí prostor -> přepínáš. Nemá dle mýho moc smysl a taky není běžný vidět, že by lidi štípali a do toho přepínali i když to může mít svůj pozitivní efekt - opět záleží na genech x podmínkách...

Dost příkladů najdeš v galerce, najdi si svý/podobný geny u jiných growerů, popř stany s podobnou wattáží, atd...

Tady podpapirnik jede na vodě, v 8. dnu růstu záštip a 20 dní na to přepíná - což je docela zajímavej příklad, hlavně na vodě jsou lidi schopný přepínat daleko dřív?!

Křížek jede kokos, v 10. dnu štípe (jen některé pro porovnání, rozdíl je dost znatelnej!) a v 16. dnu přepíná....

Načti si o tom, příkladů je tady dost - ještě jednou zdůrazňuju, že je to dost individuální, tak je dobrý znát potenciál tvé skříně a genů. Hodně zdaru při experimentování

Old Post 31-10-2015 v 09:53 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 367

Ahojte, čítal som prvých pár správ a nepestoval som teda poriadne dlho (a aj to prvé pestovanie bolo také to skúšanie mladého chalana) a objednal som si 3 durban poisony. Vyšli, pekné sú, silné sú a už majú tretie poschodie. Niekto tu písal, že zastrihávanie niektorým odrodám pomáha, niektoré potrebujú iný typ zastrihávania na čo najlepší výnos. Ja sa chcem opýtať, či viete o nejakej overenej metóde pre Durban Poison.. kedy prvý krát zastrihnúť, ako zastrihnúť atď. Mimochodom som chcel použíť Super cropping a tým pádom nemá ani zmysel zastrihávať a nechať iba rastlinu vytiahnúť do výšku a potom iba zohnúť a zastrihávať až tie vetvy, ktoré výjdu z hlavnej? A oplatí sa to pri tejto odrode? Ďakujem pekne za rady

EDIT: Jedná sa samozrejme o outdoor

Old Post 09-05-2016 v 16:09 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 368

Fakt ziadna reakcia? Buduci tyzden idem vysadzat, tak by som rad uz o niecom sa dozvedel

Old Post 14-05-2016 v 21:55 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulimtorad
Nový Člen

Karma uživatele Hulimtorad - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 369

Zdravim 2 dny z5 sem zastrihaval a na místě zastřižení kytka začíná cernat.
POMOC?! Foto můžu dodat později thanks za odpověď

Old Post 17-05-2016 v 17:13 PM
Hulimtorad je offline   Profil uživatele Hulimtorad   Find more posts by Hulimtorad   Foto galerie člena Hulimtorad   Click here to Send Hulimtorad a Private Message   Add Hulimtorad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 370

citace:
Původní příspěvek od Hulimtorad
Zdravim 2 dny z5 sem zastrihaval a na místě zastřižení kytka začíná cernat.
POMOC?! Foto můžu dodat později thanks za odpověď

Klid, to se jen ta rána po zastřižení zaceluje. Něco jako strup u lidí.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 17-05-2016 v 17:44 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulimtorad
Nový Člen

Karma uživatele Hulimtorad - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 371

Tak to sem rád a dík za odpověď peace

Old Post 17-05-2016 v 19:28 PM
Hulimtorad je offline   Profil uživatele Hulimtorad   Find more posts by Hulimtorad   Foto galerie člena Hulimtorad   Click here to Send Hulimtorad a Private Message   Add Hulimtorad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvi
Stálý Člen

Karma uživatele charvi - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 372

Zdravím...mam dotaz...co dělat když po zaštípnutí neobrazí 2 nové větvičky ale jen jedna?Mám to nechat takhle růst?Mam strach aby to nenarušilo stabilitu kytky a aby se mi časem neměla tendeci lámat.Děkuji za každou radu

Old Post 17-05-2016 v 23:42 PM
charvi je offline   Profil uživatele charvi   Find more posts by charvi   Foto galerie člena charvi   Click here to Send charvi a Private Message   Add charvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 51 

Obecné Moc vysoká kytka Příspěvek č. 373

Ahoj, chci se jen zeptat, mám na balkoně kytku už vysokou více jak 170 cm, celkem mi to už vadí, že jde vidět z venku, co mi tam roste, mohu ještě zaštípnout ? Jednou jsem jí už uštípl cca o 20 - 30 cm.. Neublíží to kytce ?

Old Post 27-07-2016 v 11:38 AM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 374

citace:
Původní příspěvek od charvi
Zdravím...mam dotaz...co dělat když po zaštípnutí neobrazí 2 nové větvičky ale jen jedna?Mám to nechat takhle růst?Mam strach aby to nenarušilo stabilitu kytky a aby se mi časem neměla tendeci lámat.Děkuji za každou radu


cau, pichni tam kolik, pri najhorsom ju privazes.

citace:
Původní příspěvek od MarekVVV
Ahoj, chci se jen zeptat, mám na balkoně kytku už vysokou více jak 170 cm, celkem mi to už vadí, že jde vidět z venku, co mi tam roste, mohu ještě zaštípnout ? Jednou jsem jí už uštípl cca o 20 - 30 cm.. Neublíží to kytce ?


ja by som ju radsej opatrne ohol do horizontalu. pozri nejake temy o ohybani.

Old Post 27-07-2016 v 12:30 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja602
Stálý Člen

Karma uživatele Paja602 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Obecné Jak zastrihavat indor Příspěvek č. 375

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak zastřihujete indor, aby bylo co nejvíce stonků s palicama? Dik

Old Post 18-08-2016 v 20:15 PM
Paja602 je offline   Profil uživatele Paja602   Find more posts by Paja602   Foto galerie člena Paja602   Click here to Send Paja602 a Private Message   Add Paja602 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 376

Ahoj,Při zaštipování se má odstranit třičtvrtě nových lístků nebo všechny ?děkuji

Old Post 26-12-2016 v 17:22 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEDRONIK
Nový Člen

Karma uživatele PEDRONIK - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 17  

Zaštipovat? Příspěvek č. 377


Zdravím. Letoš poprvé jsem zasadil semínka. Krásně rostou a už jsem je jednou zaštipoval a teď jsem se díval že je znovu zaštípnu a vidím že už zakládají na květ.
Dočetl jsem se že ještě mohu zaštipovat, mám jen strach ať něco nepokazím. připojil jsem fotku a jedná se o odrůdu kalashnikov.

Old Post 16-06-2017 v 18:02 PM
PEDRONIK je offline   Profil uživatele PEDRONIK   Find more posts by PEDRONIK   Foto galerie člena PEDRONIK   Click here to Send PEDRONIK a Private Message   Add PEDRONIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 378

Zdary, teď je na květ ještě brzy. Max ukazuje pohlaví. V pohodě můžeš zaštípnout 😉 tedy za předpokladu, že jde o feminu, ne auto 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 16-06-2017 v 19:48 PM

Old Post 16-06-2017 v 18:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEDRONIK
Nový Člen

Karma uživatele PEDRONIK - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 379


Jde o feminu

Old Post 16-06-2017 v 18:48 PM
PEDRONIK je offline   Profil uživatele PEDRONIK   Find more posts by PEDRONIK   Foto galerie člena PEDRONIK   Click here to Send PEDRONIK a Private Message   Add PEDRONIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 380

femina, nefemina, regular.....
automat nestikaj uz
ine mozes.

moje diy LED

Old Post 16-06-2017 v 18:53 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Obecné zaštipování. Příspěvek č. 381

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit s jednou věcí. Předem se omlouvám pokud tu tohle téma někde je, hledal jsem ale nikdy jsem nenašel odpověď která by mi pomohla. Takže, pěstuji outdoor moje kytka má k dnešnímu dni 4hl větve (stonky) a velká cca 1m, všechny vedlejší větvičky odstříhávám aby se rostlinka mohla soustředit na ty hlavní (letošní pokus). Potřeboval bych tedy vědět zda mohu ještě kytku zaštípnout jednou abych měl 8hl stonků. Květ je poměrně za dlouho takže by to z tohohle hlediska vadit nemělo, jen netuším zda si rostlinka udělá tolik živin aby utáhla tolik stonků... Díky moc za odpovědi a předem se znovu omlouvám pokud tu odpověď na mojí otázku už byla.

Old Post 19-06-2017 v 12:33 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jabkohruska
Nový Člen

Karma uživatele Jabkohruska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Zastřihování fotka Příspěvek č. 382


Zdar zastřiihl jsem ok?
červená kde jsem zastřihl
Modrá kde jsem měl zastřihnout
Nebo je to viceměně jedno ?
Dík
Sorry za neohrabané prsty

Naposledy upravil Jabkohruska 26-06-2017 v 08:23 AM

Old Post 23-06-2017 v 14:05 PM
Jabkohruska je offline   Profil uživatele Jabkohruska   Find more posts by Jabkohruska   Foto galerie člena Jabkohruska   Click here to Send Jabkohruska a Private Message   Add Jabkohruska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 383

Zdary, v pohodě, udělal jsi to dobře 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2017 v 14:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jabkohruska
Nový Člen

Karma uživatele Jabkohruska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 384

dík za rychlou odpověď

Old Post 23-06-2017 v 14:23 PM
Jabkohruska je offline   Profil uživatele Jabkohruska   Find more posts by Jabkohruska   Foto galerie člena Jabkohruska   Click here to Send Jabkohruska a Private Message   Add Jabkohruska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 385

Ano máš to správně zastříhnuté

Old Post 24-06-2017 v 05:51 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhoIsMessiah
Nový Člen

Karma uživatele WhoIsMessiah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Špatně zaštípnuto ? Příspěvek č. 386


Zdravím growers,
Mám venku 2 kytičky a jednu už jsem se rozhodl zaštípnout jenže se vyskytnul problém. Teda asi.
V tom místě kde jsem ji zaštípnul vylezla jen jedna větvička. Vedle se asi něco dělá ale to si nejsem jistej. Ikdyby se tam udělala větvička, nebyla by pak oproti ty druhy malá ? Myslim jako že by ta první měla celkem náskok oprotí ní.
Nevim jestli jsem to nestříhnul moc nízko... Každopádně, mam to nechat ? nebo to vzít ještě jednou o patro níž ? Kytka má zatim 7 pater.
Díky za odpovědi

Old Post 25-06-2017 v 17:09 PM
WhoIsMessiah je offline   Profil uživatele WhoIsMessiah   Find more posts by WhoIsMessiah   Foto galerie člena WhoIsMessiah   Click here to Send WhoIsMessiah a Private Message   Add WhoIsMessiah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 387

Zdary, vypadá to, že sis tu druhou ustřihl 😉 nevadí, nech to tak. Až ta jedna povyroste, tak ji ohni do úrovně vršků z patra pod ní. Budeš mít vršky tři 😉nebo i víc, podle toho, jak ji potrénuješ

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-06-2017 v 07:20 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhoIsMessiah
Nový Člen

Karma uživatele WhoIsMessiah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 388

Jasný nechám to.
Díky díky

Old Post 26-06-2017 v 11:58 AM
WhoIsMessiah je offline   Profil uživatele WhoIsMessiah   Find more posts by WhoIsMessiah   Foto galerie člena WhoIsMessiah   Click here to Send WhoIsMessiah a Private Message   Add WhoIsMessiah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhoIsMessiah
Nový Člen

Karma uživatele WhoIsMessiah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 389

Ještě se zeptam,
Dalo by se to zastřihnout i níž ? Nejsem ještě uplně zkušenej a nevim jak by to dopadlo s tim ohýbáním
Jenže v patře pod tímhle jsou už dvě větvičky asi tak 5cm dlouhý tak jestli by to mělo smysl zaštípnout? Aby tam vyrostly úplně nové?

Old Post 26-06-2017 v 12:16 PM
WhoIsMessiah je offline   Profil uživatele WhoIsMessiah   Find more posts by WhoIsMessiah   Foto galerie člena WhoIsMessiah   Click here to Send WhoIsMessiah a Private Message   Add WhoIsMessiah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 390

Znovu se to zaštípnout dá, ale je to zas šok pro kytku. Jestli o to opravdu stojíš, tak to vem nad těma dvema novýma větvičkama o patro níž

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-06-2017 v 04:17 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meteor
Nový Člen

Karma uživatele meteor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 1  

Vyhonky Příspěvek č. 391

ZDravim vas,jsem zde novy potreboval bych poradit mam podobny problem mam 7hlavnich vyhonku kytky mam velke neco pres metr a chci ponechat jenom tech 7 hlavnich ale nevim kdy prestat s otrhavani tech bocnich vyhonku na nich abych to nejak neprehnal ty male vetvicky zacli hodne rust a je jich spousty tak nevim jestli je otrhat uplne az k vrcholum nebo kolik jich nechat dekuju za kazdou odpoved.

Old Post 05-07-2017 v 21:12 PM
meteor je offline   Profil uživatele meteor   Find more posts by meteor   Foto galerie člena meteor   Click here to Send meteor a Private Message   Add meteor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtommyh
Nový Člen

Karma uživatele xtommyh - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 392


Ahoj, oradi mi nekdo co ostrihat? Rostla zatim vicemene volne, jen hlavni slauch je zastipnutej. Diky

Old Post 02-09-2017 v 17:48 PM
xtommyh je offline   Profil uživatele xtommyh   Find more posts by xtommyh   Foto galerie člena xtommyh   Click here to Send xtommyh a Private Message   Add xtommyh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 393

Zdravím pánové,

chci se zeptat zkušenějších. Pěstuji ze semínek. U jedné kytičky má hned ve druhém patře místo dvou, celkem tři lístky. Myslíte, že mám nyní třetí patro, které se právě dere ven, zaštípnout a mít tak hned z druhého patra tři hlavní stonky? Nebo byste raději ještě počkali? Někde jsem totiž četl, že u semínek se má stříhat až nad 5. patrem, zatímco u klonů nad 3. Někdo jiný tu zase psal, že stříhá už na 1. či nad 2.....

Jen pro doplnění - jedná se o Dutch Dragon - rychle rostoucí sativu (venku až 3 metry, já jsem in), vhodnou pro zaštipování.

Předem díky za názory.

Old Post 24-10-2017 v 17:16 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 394

Štípu na třetím " zubatým " patrem 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-10-2017 v 18:45 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 395

zdravim.chcem sa opytat na jednu vec.osobne zastrihujem cca nad tretim poschodim a potom pokracujem nasledovne.po zastrihnuti rastlina vyhodi z clankov vetvy ktore ked nahodia dalsie poschodia tak ich znovu zastrihnem.a tak to robim az pokial rastlina prestane rast a ide do kvetu.vysledok je rozkonareny ker z mnozstvom malych sisiek.avsak minuli rok som skusil niektore rastliny zastrihnut jeden,max dva krat a vysledok ma prekvapil.rastliny ktore som zastrihoval len raz dokvitli skoro o mesiac aj pol skor.boli hotove a pripravene na zber uz v case ked zastrihovane rastliny este len pomali nasadzovali kvety.chcem sa spytat ci to je nahoda alebo to bolo miestom alebo ci to zastrihavanie brzdi rastlinu v kvete?

Ipeľské Kosihy

Old Post 01-03-2018 v 16:45 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 396

no nevim... ze by mi neco dokvetlo rychleji/pomaleji podle toho jestli zastipuju/nezastipuju, to sem nikdy nepozoroval. Teda pokud nestrihas jeste v kvetu, to je pak zpomalit muze.

Ja spis nemam rad kdyz je to ker s milionem malejch palicek... takze striham max. dvakrat ikdyz nejcasteji si vystacim pouze s jednim zastipem. Misto milionu malejch budes mit pekny salamky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2018 v 16:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 397

citace:
Původní příspěvek od Pelúsok
zdravim.chcem sa opytat na jednu vec.osobne zastrihujem cca nad tretim poschodim a potom pokracujem nasledovne.po zastrihnuti rastlina vyhodi z clankov vetvy ktore ked nahodia dalsie poschodia tak ich znovu zastrihnem.a tak to robim az pokial rastlina prestane rast a ide do kvetu.vysledok je rozkonareny ker z mnozstvom malych sisiek.avsak minuli rok som skusil niektore rastliny zastrihnut jeden,max dva krat a vysledok ma prekvapil.rastliny ktore som zastrihoval len raz dokvitli skoro o mesiac aj pol skor.boli hotove a pripravene na zber uz v case ked zastrihovane rastliny este len pomali nasadzovali kvety.chcem sa spytat ci to je nahoda alebo to bolo miestom alebo ci to zastrihavanie brzdi rastlinu v kvete?

Pelusok, ked zacina kytka kvetnut, zmeni sa biochemia, hormony, vrcholove meristemy sa pripravuju na utvaranie organov pre dalsiu reprodukciu. Ked to budes dlho zastrihavat (az do augusta), topy sa nemaju ako pripravit na kvet, kytka bude vystresovana, vysledok si sam videl

Old Post 01-03-2018 v 17:58 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 398

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 15:59 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juicy_SWISS
Nový Člen

Karma uživatele Juicy_SWISS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 17  

Dotaz Kde a ako zastihnúť... 2018 Příspěvek č. 399


Tak a máme tu season 2. Tento rok som sa rozhodol zasadiť skôr nakoľko som v krajine kde neni príliš veľa slnka i keď sme 400 m.n.m. Chcel by som tento rok zastihnúť kvetinu a hornú časť zasadiť. Moja otázka je kde presne by som mal odstrihnut rastlinku už má viac ako 4 poschodia. Není už neskoro? A čo skôr presadiť a potom strihať, či strihať a potom presadiť do väčšieho kvetináča? Prosím pomôžte. Ďakujem

Pestovanie nie je len o TRÁVE,
je to vzťach k prírode!

Old Post 03-06-2018 v 08:16 AM
Juicy_SWISS je offline   Profil uživatele Juicy_SWISS   Find more posts by Juicy_SWISS   Foto galerie člena Juicy_SWISS   Click here to Send Juicy_SWISS a Private Message   Add Juicy_SWISS to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Juicy_SWISS! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 400

najskôr ju zastrihni - ak chceš vrchnú časť nechať zakoreniť, strihaj tak pod druhým “podchodim”, ak je už spodný kvetináč prekorenený, kľudne ju hneď priesaď po zastrihnutí.

Old Post 03-06-2018 v 11:38 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2343660 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív