Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26
Autor
Téma 
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 385

Ano máš to správně zastříhnuté

Old Post 24-06-2017 v 05:51 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhoIsMessiah
Nový Člen

Karma uživatele WhoIsMessiah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Špatně zaštípnuto ? Příspěvek č. 386


Zdravím growers,
Mám venku 2 kytičky a jednu už jsem se rozhodl zaštípnout jenže se vyskytnul problém. Teda asi.
V tom místě kde jsem ji zaštípnul vylezla jen jedna větvička. Vedle se asi něco dělá ale to si nejsem jistej. Ikdyby se tam udělala větvička, nebyla by pak oproti ty druhy malá ? Myslim jako že by ta první měla celkem náskok oprotí ní.
Nevim jestli jsem to nestříhnul moc nízko... Každopádně, mam to nechat ? nebo to vzít ještě jednou o patro níž ? Kytka má zatim 7 pater.
Díky za odpovědi

Old Post 25-06-2017 v 17:09 PM
WhoIsMessiah je offline   Profil uživatele WhoIsMessiah   Find more posts by WhoIsMessiah   Foto galerie člena WhoIsMessiah   Click here to Send WhoIsMessiah a Private Message   Add WhoIsMessiah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 387

Zdary, vypadá to, že sis tu druhou ustřihl 😉 nevadí, nech to tak. Až ta jedna povyroste, tak ji ohni do úrovně vršků z patra pod ní. Budeš mít vršky tři 😉nebo i víc, podle toho, jak ji potrénuješ

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-06-2017 v 07:20 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhoIsMessiah
Nový Člen

Karma uživatele WhoIsMessiah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 388

Jasný nechám to.
Díky díky

Old Post 26-06-2017 v 11:58 AM
WhoIsMessiah je offline   Profil uživatele WhoIsMessiah   Find more posts by WhoIsMessiah   Foto galerie člena WhoIsMessiah   Click here to Send WhoIsMessiah a Private Message   Add WhoIsMessiah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhoIsMessiah
Nový Člen

Karma uživatele WhoIsMessiah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 389

Ještě se zeptam,
Dalo by se to zastřihnout i níž ? Nejsem ještě uplně zkušenej a nevim jak by to dopadlo s tim ohýbáním
Jenže v patře pod tímhle jsou už dvě větvičky asi tak 5cm dlouhý tak jestli by to mělo smysl zaštípnout? Aby tam vyrostly úplně nové?

Old Post 26-06-2017 v 12:16 PM
WhoIsMessiah je offline   Profil uživatele WhoIsMessiah   Find more posts by WhoIsMessiah   Foto galerie člena WhoIsMessiah   Click here to Send WhoIsMessiah a Private Message   Add WhoIsMessiah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 390

Znovu se to zaštípnout dá, ale je to zas šok pro kytku. Jestli o to opravdu stojíš, tak to vem nad těma dvema novýma větvičkama o patro níž

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-06-2017 v 04:17 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meteor
Nový Člen

Karma uživatele meteor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 1  

Vyhonky Příspěvek č. 391

ZDravim vas,jsem zde novy potreboval bych poradit mam podobny problem mam 7hlavnich vyhonku kytky mam velke neco pres metr a chci ponechat jenom tech 7 hlavnich ale nevim kdy prestat s otrhavani tech bocnich vyhonku na nich abych to nejak neprehnal ty male vetvicky zacli hodne rust a je jich spousty tak nevim jestli je otrhat uplne az k vrcholum nebo kolik jich nechat dekuju za kazdou odpoved.

Old Post 05-07-2017 v 21:12 PM
meteor je offline   Profil uživatele meteor   Find more posts by meteor   Foto galerie člena meteor   Click here to Send meteor a Private Message   Add meteor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtommyh
Nový Člen

Karma uživatele xtommyh - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 392


Ahoj, oradi mi nekdo co ostrihat? Rostla zatim vicemene volne, jen hlavni slauch je zastipnutej. Diky

Old Post 02-09-2017 v 17:48 PM
xtommyh je offline   Profil uživatele xtommyh   Find more posts by xtommyh   Foto galerie člena xtommyh   Click here to Send xtommyh a Private Message   Add xtommyh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 393

Zdravím pánové,

chci se zeptat zkušenějších. Pěstuji ze semínek. U jedné kytičky má hned ve druhém patře místo dvou, celkem tři lístky. Myslíte, že mám nyní třetí patro, které se právě dere ven, zaštípnout a mít tak hned z druhého patra tři hlavní stonky? Nebo byste raději ještě počkali? Někde jsem totiž četl, že u semínek se má stříhat až nad 5. patrem, zatímco u klonů nad 3. Někdo jiný tu zase psal, že stříhá už na 1. či nad 2.....

Jen pro doplnění - jedná se o Dutch Dragon - rychle rostoucí sativu (venku až 3 metry, já jsem in), vhodnou pro zaštipování.

Předem díky za názory.

Old Post 24-10-2017 v 17:16 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 394

Štípu na třetím " zubatým " patrem 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-10-2017 v 18:45 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 395

zdravim.chcem sa opytat na jednu vec.osobne zastrihujem cca nad tretim poschodim a potom pokracujem nasledovne.po zastrihnuti rastlina vyhodi z clankov vetvy ktore ked nahodia dalsie poschodia tak ich znovu zastrihnem.a tak to robim az pokial rastlina prestane rast a ide do kvetu.vysledok je rozkonareny ker z mnozstvom malych sisiek.avsak minuli rok som skusil niektore rastliny zastrihnut jeden,max dva krat a vysledok ma prekvapil.rastliny ktore som zastrihoval len raz dokvitli skoro o mesiac aj pol skor.boli hotove a pripravene na zber uz v case ked zastrihovane rastliny este len pomali nasadzovali kvety.chcem sa spytat ci to je nahoda alebo to bolo miestom alebo ci to zastrihavanie brzdi rastlinu v kvete?

Ipeľské Kosihy

Old Post 01-03-2018 v 16:45 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 396

no nevim... ze by mi neco dokvetlo rychleji/pomaleji podle toho jestli zastipuju/nezastipuju, to sem nikdy nepozoroval. Teda pokud nestrihas jeste v kvetu, to je pak zpomalit muze.

Ja spis nemam rad kdyz je to ker s milionem malejch palicek... takze striham max. dvakrat ikdyz nejcasteji si vystacim pouze s jednim zastipem. Misto milionu malejch budes mit pekny salamky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2018 v 16:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 397

citace:
Původní příspěvek od Pelúsok
zdravim.chcem sa opytat na jednu vec.osobne zastrihujem cca nad tretim poschodim a potom pokracujem nasledovne.po zastrihnuti rastlina vyhodi z clankov vetvy ktore ked nahodia dalsie poschodia tak ich znovu zastrihnem.a tak to robim az pokial rastlina prestane rast a ide do kvetu.vysledok je rozkonareny ker z mnozstvom malych sisiek.avsak minuli rok som skusil niektore rastliny zastrihnut jeden,max dva krat a vysledok ma prekvapil.rastliny ktore som zastrihoval len raz dokvitli skoro o mesiac aj pol skor.boli hotove a pripravene na zber uz v case ked zastrihovane rastliny este len pomali nasadzovali kvety.chcem sa spytat ci to je nahoda alebo to bolo miestom alebo ci to zastrihavanie brzdi rastlinu v kvete?

Pelusok, ked zacina kytka kvetnut, zmeni sa biochemia, hormony, vrcholove meristemy sa pripravuju na utvaranie organov pre dalsiu reprodukciu. Ked to budes dlho zastrihavat (az do augusta), topy sa nemaju ako pripravit na kvet, kytka bude vystresovana, vysledok si sam videl

Old Post 01-03-2018 v 17:58 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 398

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 15:59 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juicy_SWISS
Nový Člen

Karma uživatele Juicy_SWISS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 17  

Dotaz Kde a ako zastihnúť... 2018 Příspěvek č. 399


Tak a máme tu season 2. Tento rok som sa rozhodol zasadiť skôr nakoľko som v krajine kde neni príliš veľa slnka i keď sme 400 m.n.m. Chcel by som tento rok zastihnúť kvetinu a hornú časť zasadiť. Moja otázka je kde presne by som mal odstrihnut rastlinku už má viac ako 4 poschodia. Není už neskoro? A čo skôr presadiť a potom strihať, či strihať a potom presadiť do väčšieho kvetináča? Prosím pomôžte. Ďakujem

Pestovanie nie je len o TRÁVE,
je to vzťach k prírode!

Old Post 03-06-2018 v 08:16 AM
Juicy_SWISS je offline   Profil uživatele Juicy_SWISS   Find more posts by Juicy_SWISS   Foto galerie člena Juicy_SWISS   Click here to Send Juicy_SWISS a Private Message   Add Juicy_SWISS to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Juicy_SWISS! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 400

najskôr ju zastrihni - ak chceš vrchnú časť nechať zakoreniť, strihaj tak pod druhým “podchodim”, ak je už spodný kvetináč prekorenený, kľudne ju hneď priesaď po zastrihnutí.

Old Post 03-06-2018 v 11:38 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4354160 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív