Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26
Autor
Téma 
Hulimtorad
Nový Člen

Karma uživatele Hulimtorad - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 369

Zdravim 2 dny z5 sem zastrihaval a na místě zastřižení kytka začíná cernat.
POMOC?! Foto můžu dodat později thanks za odpověď

Old Post 17-05-2016 v 17:13 PM
Hulimtorad je offline   Profil uživatele Hulimtorad   Find more posts by Hulimtorad   Foto galerie člena Hulimtorad   Click here to Send Hulimtorad a Private Message   Add Hulimtorad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 370

citace:
Původní příspěvek od Hulimtorad
Zdravim 2 dny z5 sem zastrihaval a na místě zastřižení kytka začíná cernat.
POMOC?! Foto můžu dodat později thanks za odpověď

Klid, to se jen ta rána po zastřižení zaceluje. Něco jako strup u lidí.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 17-05-2016 v 17:44 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulimtorad
Nový Člen

Karma uživatele Hulimtorad - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 371

Tak to sem rád a dík za odpověď peace

Old Post 17-05-2016 v 19:28 PM
Hulimtorad je offline   Profil uživatele Hulimtorad   Find more posts by Hulimtorad   Foto galerie člena Hulimtorad   Click here to Send Hulimtorad a Private Message   Add Hulimtorad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvi
Stálý Člen

Karma uživatele charvi - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 372

Zdravím...mam dotaz...co dělat když po zaštípnutí neobrazí 2 nové větvičky ale jen jedna?Mám to nechat takhle růst?Mam strach aby to nenarušilo stabilitu kytky a aby se mi časem neměla tendeci lámat.Děkuji za každou radu

Old Post 17-05-2016 v 23:42 PM
charvi je offline   Profil uživatele charvi   Find more posts by charvi   Foto galerie člena charvi   Click here to Send charvi a Private Message   Add charvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 46 

Obecné Moc vysoká kytka Příspěvek č. 373

Ahoj, chci se jen zeptat, mám na balkoně kytku už vysokou více jak 170 cm, celkem mi to už vadí, že jde vidět z venku, co mi tam roste, mohu ještě zaštípnout ? Jednou jsem jí už uštípl cca o 20 - 30 cm.. Neublíží to kytce ?

Old Post 27-07-2016 v 11:38 AM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 374

citace:
Původní příspěvek od charvi
Zdravím...mam dotaz...co dělat když po zaštípnutí neobrazí 2 nové větvičky ale jen jedna?Mám to nechat takhle růst?Mam strach aby to nenarušilo stabilitu kytky a aby se mi časem neměla tendeci lámat.Děkuji za každou radu


cau, pichni tam kolik, pri najhorsom ju privazes.

citace:
Původní příspěvek od MarekVVV
Ahoj, chci se jen zeptat, mám na balkoně kytku už vysokou více jak 170 cm, celkem mi to už vadí, že jde vidět z venku, co mi tam roste, mohu ještě zaštípnout ? Jednou jsem jí už uštípl cca o 20 - 30 cm.. Neublíží to kytce ?


ja by som ju radsej opatrne ohol do horizontalu. pozri nejake temy o ohybani.

Old Post 27-07-2016 v 12:30 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja602
Stálý Člen

Karma uživatele Paja602 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Obecné Jak zastrihavat indor Příspěvek č. 375

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak zastřihujete indor, aby bylo co nejvíce stonků s palicama? Dik

Old Post 18-08-2016 v 20:15 PM
Paja602 je offline   Profil uživatele Paja602   Find more posts by Paja602   Foto galerie člena Paja602   Click here to Send Paja602 a Private Message   Add Paja602 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 376

Ahoj,Při zaštipování se má odstranit třičtvrtě nových lístků nebo všechny ?děkuji

Old Post 26-12-2016 v 17:22 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEDRONIK
Nový Člen

Karma uživatele PEDRONIK - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 17  

Zaštipovat? Příspěvek č. 377


Zdravím. Letoš poprvé jsem zasadil semínka. Krásně rostou a už jsem je jednou zaštipoval a teď jsem se díval že je znovu zaštípnu a vidím že už zakládají na květ.
Dočetl jsem se že ještě mohu zaštipovat, mám jen strach ať něco nepokazím. připojil jsem fotku a jedná se o odrůdu kalashnikov.

Old Post 16-06-2017 v 18:02 PM
PEDRONIK je offline   Profil uživatele PEDRONIK   Find more posts by PEDRONIK   Foto galerie člena PEDRONIK   Click here to Send PEDRONIK a Private Message   Add PEDRONIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 378

Zdary, teď je na květ ještě brzy. Max ukazuje pohlaví. V pohodě můžeš zaštípnout 😉 tedy za předpokladu, že jde o feminu, ne auto 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 16-06-2017 v 19:48 PM

Old Post 16-06-2017 v 18:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEDRONIK
Nový Člen

Karma uživatele PEDRONIK - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 379


Jde o feminu

Old Post 16-06-2017 v 18:48 PM
PEDRONIK je offline   Profil uživatele PEDRONIK   Find more posts by PEDRONIK   Foto galerie člena PEDRONIK   Click here to Send PEDRONIK a Private Message   Add PEDRONIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 380

femina, nefemina, regular.....
automat nestikaj uz
ine mozes.

moje diy LED

Old Post 16-06-2017 v 18:53 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Obecné zaštipování. Příspěvek č. 381

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit s jednou věcí. Předem se omlouvám pokud tu tohle téma někde je, hledal jsem ale nikdy jsem nenašel odpověď která by mi pomohla. Takže, pěstuji outdoor moje kytka má k dnešnímu dni 4hl větve (stonky) a velká cca 1m, všechny vedlejší větvičky odstříhávám aby se rostlinka mohla soustředit na ty hlavní (letošní pokus). Potřeboval bych tedy vědět zda mohu ještě kytku zaštípnout jednou abych měl 8hl stonků. Květ je poměrně za dlouho takže by to z tohohle hlediska vadit nemělo, jen netuším zda si rostlinka udělá tolik živin aby utáhla tolik stonků... Díky moc za odpovědi a předem se znovu omlouvám pokud tu odpověď na mojí otázku už byla.

Old Post 19-06-2017 v 12:33 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jabkohruska
Nový Člen

Karma uživatele Jabkohruska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Zastřihování fotka Příspěvek č. 382


Zdar zastřiihl jsem ok?
červená kde jsem zastřihl
Modrá kde jsem měl zastřihnout
Nebo je to viceměně jedno ?
Dík
Sorry za neohrabané prsty

Naposledy upravil Jabkohruska 26-06-2017 v 08:23 AM

Old Post 23-06-2017 v 14:05 PM
Jabkohruska je offline   Profil uživatele Jabkohruska   Find more posts by Jabkohruska   Foto galerie člena Jabkohruska   Click here to Send Jabkohruska a Private Message   Add Jabkohruska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 383

Zdary, v pohodě, udělal jsi to dobře 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2017 v 14:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jabkohruska
Nový Člen

Karma uživatele Jabkohruska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 384

dík za rychlou odpověď

Old Post 23-06-2017 v 14:23 PM
Jabkohruska je offline   Profil uživatele Jabkohruska   Find more posts by Jabkohruska   Foto galerie člena Jabkohruska   Click here to Send Jabkohruska a Private Message   Add Jabkohruska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7928260 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív