Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

Nápad vyreseno Příspěvek č. 113

moje matka sice vi ,ze hulim,ale stale me zarazuje do skupiny lidi oznacovanych jako "fetaci". hodne se boji toho,ze bych moh sklouznout mezi lidskou spodinu a a zit na okraji spolecnosti v nejakym hasis doupeti. otec o me nema zajem,takze mu to je jedno nebo radsi ?

bydlim uz sam a zahradku ani poradny misto na indoorek nevlastnim, takze o pestovani nemohla bejt v minulosti ani rec, ale uz pres rok chodim s bajecnou holkou, ktera ma vybornou mati a jeste lepsi prarodice.
minuly leto sme se s jejim dedou pustili do stavby skleniku na jejich zahrade a pres leto sme spolecne vypestili pul tuctu nadhernejch kytek,ale ty nam nejaky zm#di ukradli a foliak rotrhali. tak sme se v listopadu rozhodli u nich vybudovat v pradelne malopestirnu,ktera funguje dodnes.
shrnuti?> moje matka si mysli,ze se travou pravidelne sjizdim,abych moh vubec fungovat a otec nezajem.
zato mati a prarodice moji milovany me v huleni da se rict podporujou)))

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 03-05-2002 v 14:09 PM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Palec nahoru Tak to je hustý!!! :) Příspěvek č. 114

Jak jsem psal, rodinka moji travní "filosofii" brala vždycky s nadhledem, v pohůdce. Nicméně, asi neměla ponětí o mých pěstitelských pokusech (doteď jsem experimentoval na kolejích). A i když mě to tolik netrápilo, trošičku jsem trnul - sazeničky na parapetu za oknem, stranou, takže na ně nebylo moc vidět...

Před půl hodinou jsem přijel z práce. Okolo svýho počítače naskládaný květináče a máma: "Tak jsem dneska myla okna, ty tvoje rajčata mají zajímavě zubatý listy!" a pusu od ucha k uchu. To samý sestřička s tátou s nějakou legrační poznámkou typu "Tak opatrně, abys nepoznal osobně Komorouse..." a nevážně míněnou "To si budeme na podzim dělat vysmátý koláčky?". Mamka pak byla zvědavá: "A kam to budeš sázet?" a ještě projevila zahradnické zkušenosti: "Vždyť tady v tom kelímku nemáš dole dírky..."

Ufff... Tak to je úlet! Jdu se dívat na Hvězdný války, udělám si čajík, protože jsem (i bez konopí) vysmátej jako lečo. Naši ode mě mají velikánskou karmu (akorát nejsou registrovaný na groweru ).


[Edited by Graetar on 04-05-2002 at 01:18 AM]

Milujte se a množte se!

Old Post 03-05-2002 v 19:25 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L.K.Fallman
Nový Člen

Karma uživatele L.K.Fallman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 115

U nás to je celkem fajn, už mám nějakej ten měsíc občanku ale začal jsem kouřit když mi do ní ještě něco chybělo. Když jsem mynulej rok poprvé přines domu semínka tak otec na to řek jenom „Tak co, to jsou semínka toho tvýho slavnýho konopí” po nějaký době jsem zasadil a potom jen nakupoval za peníze svejch rodičů květináče a matce jsem vždycky řek jen že chci něco skusit. Matka mi do pokoje moc nechodí takže to bylo GOOD. Po nějaký době jsem si šel lehnout a po chvylce přišla matka protože mi něco zapoměla říct a když uvyděla 5 kytek tak se mě jen zeptala „Neni to ta MARIHUANA” a já na to že je, potom jsem si jen vyslech menší přednášku a od tý doby je to v pohodě.

Old Post 03-05-2002 v 21:34 PM
L.K.Fallman je offline   Profil uživatele L.K.Fallman   Find more posts by L.K.Fallman   Foto galerie člena L.K.Fallman   Click here to Send L.K.Fallman a Private Message   Add L.K.Fallman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 116

no u mě to bylo tag že si máma jednou přečetla můj deník takovej deník toho kolik sem měla o wejku špeků a skym a jag mi nebylo, musím ovšem říct, že si ho přečetla mou chybou a vzala to naprosto f pohůdce. Postupem času se to dozvěděl děda a to gdyž nám stavěl skleník a gdyž sme byli pryč zalejval kytky, pak se do toho vložila babička, že ji musíme udělat mlíko gdyž už to máme na zahradě no pak přišla na řadu ségra a to jsou asi všichni z rodiny co to ví pro mě to jsou ovšem nejdůležitější lidi z rodiny mam celkem dost příbuznejch. Sem docela ráda že to berou tag fajn máma nehulí děda to asi jednou brzyzkusí a babička si vobčas dobře pospí, já se uvedu do příjemného stavu a vše je OK neumím si představit, co by bylo gdyby to netolerovali asi žádná bílá vdova

Old Post 06-05-2002 v 18:19 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 117

to techyes: tak chlape tvuj příspěvek mě dostal! .-) prostě těžká pohoda, zlanařit dědu svý buchty do pěstování, to by se mi taky jednou líbilo, bohužel už nemám ani jednoho dědu, a teď ani tu buchtu :-))) tak že to musim nechat na příště
rozhodně karma pro tebe!

to teksun: hele holky si fakt píšou deník?, já myslel, že je to jen ve filmech :-))))))

ne, ale jinak to máš doma max v poho :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-05-2002 v 08:45 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Oni to vědí Příspěvek č. 118

O mě to ví otec a pozná vždycky když sem zkouřenej(taky hulil).Máti ta to tuší, ale když vidí mojí zahrádku tak nevim(he he) no a moje teta to ví taky a všíchni to tolerujou.


[Edited by Kosa on 07-05-2002 at 10:34 AM]

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 07-05-2002 v 09:26 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Obecné Příspěvek č. 119

oton-no já sem ta buchta a ten deník no deník ne doslova psala sem si tam brutální zážitky po hulení aj.po tý storce s máti už žádnej drogovej deníček nemam

Old Post 07-05-2002 v 16:35 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 120

to teksun: tak teď si mě teda dostala, asi pohoda rodinka :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-05-2002 v 18:47 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espoo
Nový Člen

Karma uživatele Espoo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 121

maminka to vi, vubec si se mnou nechce dat a uz mi asi dvakrat upenlivym hlasem rikala ze o me ma strach
no a nebyt tatinka...nejsem tady na groweru...)

yo, jeste to vi bratranek a ted me tak napada ze se mu stala jednou takova vesela vec, ze v praci nasel hafo travy, tak to s kemosem prodali a doma mu zustaly asi dve filmovky a pak tam jednou prisel a nikde nic...podezira z toho babicku

Old Post 07-05-2002 v 18:52 PM
Espoo je offline   Profil uživatele Espoo   Find more posts by Espoo   Foto galerie člena Espoo   Click here to Send Espoo a Private Message   Add Espoo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Espoo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 122

jedna jedina vec ktera ti muze pomoct jsou kapky do oci VISINE....nejsou po nich absolutne rudy oci..tagze jestli zhulenej ovladas svoji psychiku tag to je to co potrebujes..protoze fizicky neni absolutne nic poznat...mela sem ty samy problemy co ty...bala sem se chodit domu zkourena protoze se matka hned vyptavala co ze sem to chlastala...no a ted je fsechno f cajku diky tem kapkam...doporucuji.....

caravell

Old Post 05-08-2002 v 08:16 AM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění průser Příspěvek č. 123

Zdarec, tak právě teď sem se dozvěděl dost krutou věc. I když to zatím není nic proti příspěvkům psycha. Ale co není může být. No k věci. Před pár dnama sme byli na chatě a vzali sme si s sebou samozřejmě nějaký hulení. No a jak sme odjížděli tak sem na poličce nechal (omylem) trochu toho hulení. No a našla to matka kamoša co má tu chatu a protože věděla kdo tam byl tak teď chce obvolat naše matky. A já su v prdeli. Tak zdarec.

Old Post 25-08-2002 v 21:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Telekome DRAHÝ pokolikáté dnes již ?!? Příspěvek č. 124

2 Psycho Tak co ta matura?

2 futeW: Tak v tomto konkrétním případě zatloukat, zatloukat, zatloukat (pokud jste na tý chatě nebyli jen 2 )
Jax stár? Co rodičové, jak vypadá jejich postoj?

Prostě se všichni podezřelí domluvt na jednotné výpovědi: "Já vůbec nevím, kdo to tam mohl nechat. Nevšiml jsem si, že někdo hulil..."

Případně dodat: "Byl jsem tak ožralej, že si nic nepamatuju"

A nedokážou nic.

No a nebo: "Jó někdo to tam nechal. Už ani nevím kdo to dones. Sme se zhulili a byla to prča. Škoda, že to tam zůstalo, teď si dáme až zase za měsíc, až tam zase pojedeme Snad nám to paní Kropáčková všechno nevyhulí... "

[Edited by Era on 26-08-2002 at 02:48 AM]

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 26-08-2002 v 01:43 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Pohoda Příspěvek č. 125

2 Era - no tak z kamoša to matka všechno vypáčila, hrozila tím, že pude za ostatníma rodičama. No ale dneska ju ten kamoš naštěstí přemluvil, aby to nedělala. Takže je to ok. Jo tak je mně skoro 17. Rodiče ? Tak jejich postoj neznám, ale dokážu si představit postoj matky, která je učitelka a otca kterej je tak trochu out a neví o tom celkem nic. Ale asi by to nebylo tak hrozný. Takže hulím vesele dál, ale trochu víc opatrně

Old Post 26-08-2002 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sodik
Stálý Člen

Karma uživatele sodik - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 44 

Palec nahoru ZKOUšKA... Příspěvek č. 126

Čau nazdárek, moje máti mi našla plného gripa...
A tak už to začlo.....

Takže co to je?
Ty bereš drogy!!!
Říkal jsi že už jsi s tím přestal....atd....
Ten kdo hulí přejde na tvrdé drogy ( ABSOLUTNÍ PÍČOVINA)

Sračky jako vždy..


Já jsem to měl jednoduché, matce jsem, řekl pravdu,

Řel jsem proč hulím....
Co při tom zažívám.....
Co to je...
Na co to je.....
Kolik toho hulím.....
Jak často to hulím....
Řekl jsem a co mám dělat? bavímvím se u toho, je to pohoda....
NECHLASTÁM a NEKOUŘÍM

Tak jak se mám bavit????
Takhle se bavíme všichni, neznám nikoho kdo nehulí (5 lidí)

Moje matka: 5x brečela,vytahovala staré věci, pak poslouchala, a nakonec po 180minutách projevu povolila.....

Ale říkala nekuř toho moc.... a byloto chce to jen vytrvat v otázkách proč bych to nedělal, co je na tom horšího než chlastání....atd...

Old Post 26-08-2002 v 19:37 PM
sodik je offline   Profil uživatele sodik   Find more posts by sodik   Foto galerie člena sodik   Click here to Send sodik a Private Message   Add sodik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127

2 sodik - jo tak to máš dobrý, že to takhle dopadlo. To ti aji závidím. Já doufám, že u mě to jen tak nepraskne. Hulení doma moc nemívám, takže rodiče nemají celkem co najít.

Old Post 26-08-2002 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Palec nahoru Příspěvek č. 128

Správně sodiku, chce to jen vytrvat a přesvědčit "dinosaury" a okolí, že tráva není ten bubák, za jakýho jí všichni považujou a říct jim celou pravdu o ní. V nejhorším i prakticky .

Old Post 27-08-2002 v 18:47 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4158490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív