Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 69 70 71 72 73 »
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 1121

citace:
Původní příspěvek od Free_tekk
Jeste k tomu pythaminu....Muzu strikat aj na palice zhe?jen tak pro jistotu hi?

Prave palice, ne i palice!!!!!!!!!!!!! Je to samo jako postrik, ale ja tu kytku vzdycky uplne tim Phytakem zleju, ze sotva udrzi palice (kolikrat je v pozdejsi fazi kvetu musim necim podlozit/privazat, aby se nezlomila vetev). A hlavne je krop pri zhasnutem svetle. Ja je kropim po vypnuti a fakt jim nesetri, akorat bacha v pozdejsi fazi kvetu na plisne.....
23

Old Post 08-08-2006 v 11:29 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1122

2 dvojka-trojka: jo dikec.Jenze ten alga bloom ma NPK 1,5-13-14,a to PK 13-14 mi teda pripadne jako uplne to samy ne?Tak abych nemel dvakrat nakou vec,ale uplne podobneho slozeni.Jinak PEACE

Old Post 08-08-2006 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 1123

citace:
Původní příspěvek od Free_tekk
2 dvojka-trojka: jo dikec.Jenze ten alga bloom ma NPK 1,5-13-14,a to PK 13-14 mi teda pripadne jako uplne to samy ne?Tak abych nemel dvakrat nakou vec,ale uplne podobneho slozeni.Jinak PEACE

ne ne, hele je to trochu jinak a popisovat presne v cem se to lisi se mi nechce sorry, ale da se to tu dohledat. PK13,14 bych prave u rady od Plagronu doporucil (mam s tim moc dobre zkusenosti a urcite to zvedne vynos ), protoze se prave nejedna o to same co pises Ty, ze je v Alga-Bloom. To co uvadis Ty je pomer dusik-fosfor-draslik, ale neni to stejne jako PK13,14. Neco jineho by to bylo, kdyby jsi mel hnojky od AH. Ty alespon podle toho co mi rikal typek v g-shopu to PK13,14 uz maj nejak v sobe a tam by to byla zbytecna investice. Takze asi tak nó.......
23

Old Post 08-08-2006 v 11:40 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1124

2 dvojka-trojka: k tomu pythaminu.diky mooc za provjerene rady a zkusenosti.Ja ale zapomel napsat ze sadim outdoor v hodne velke jungli aby mi ty hovada nikdo nenasel.Takze tam v noci pristup asi ani nenajdu.heeeeeee?Jinak na vecir to (zlejt muzu),ale mam strach prave z te pliisne.Mam outdoor skeera,Takze zraji dlouho a tam se zacne projevovat ta vlhkost,sychravo atd.Takze bych to tam radsi namrskal pres den at to stihne vyshnout...comyslis?

Old Post 08-08-2006 v 11:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1125




A to PK13,14 kuupiim.THANX

Old Post 08-08-2006 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 1126

citace:
Původní příspěvek od Free_tekk
2 dvojka-trojka: k tomu pythaminu.diky mooc za provjerene rady a zkusenosti.Ja ale zapomel napsat ze sadim outdoor v hodne velke jungli aby mi ty hovada nikdo nenasel.Takze tam v noci pristup asi ani nenajdu.heeeeeee?Jinak na vecir to (zlejt muzu),ale mam strach prave z te pliisne.Mam outdoor skeera,Takze zraji dlouho a tam se zacne projevovat ta vlhkost,sychravo atd.Takze bych to tam radsi namrskal pres den at to stihne vyshnout...comyslis?

Ze zacatku mit strach z plisne nemusis to je asi jasny ne? A jestli to je tak, ze se tam v noci nedostanes, tak to hlavne nestrikej v dobe, kdyz na to pari slunicko at to nespalis, jinak je to jedno, ze to budes kropit treba v 17:00 az se tam k veceru pujdes podivat...
23
edit: jinak krasny kytky, hlavne ta prvni K+

Old Post 08-08-2006 v 11:50 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1127

to 23: Ty jo, já myslel že v Alga bloom je všechno co kyti potřebujou v květu a ono by se mělo ještě přidávat PK jo ???!! No já mam doma PK od b´cuzz ale do květu sem se ještě nedostal takže nemůžu posoudit, jak to táhne!! Ale až mi dojdou hnojky od b´cuzz(což s litrovym balením znamená tak 5 let ) tak chci jít taky do plagronu-podle mě to maj docela vychytaný, jel bych asi: start-up, alga bloom, phytamin, cocos substrát, a pak ten final solution od AH (i když to není to samy jako GS, tak je to trochu podobný ne )
Zdárec bobek

Old Post 08-08-2006 v 13:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1128

tak sem hledal a nasel cosi primo u vyrobce.

Plagron Alga-Bloom je organicko-minerální tekuté hnojivo. Obsahuje přesně vyvážený poměr fosfátů a draslíku, které rostlina přijímá přímo, a které zajišťují optimální tvorbu květu na přírodní bázi. Fosfor v Alga-Bloom zajišťuje lepší rozvoj kořenového systému a silné, bohaté květy. Draslík obstarává transport živin celou rostlinou a zvyšuje celkovou obranyschopnost rostlin.
Plagron Alga-Bloom dává rostlinám potřebnou energii pro zajištění závěrečného růstu.
Plagron Alga-Bloom obsahuje: 13% fosforu, 14% draslíku, 1,5% dusíku, stopové prvky, vitamíny, enzymy, růstové hormony, fermenty a přes 20 druhů aminokyselin.
Použití: 4 ml na 1 litr vody, tímto roztokem jednou týdně zalít.

PK13-14
P-K Plus je (13/14%) velice čistý minerální produkt, který rychle zásobuje rostliny mimořádně čistým fosforem (P) a draslíkem (K).
Silné P-K Plus může rostlina přijímat přímo, jednoduše se dávkuje, co se týče plochy i EC. Mimo jiné je jeho používání velice ekonomické. P-K Plus je hnojivo, jež nezpůsobuje žádné škody, hnojivo, se kterým máte prvky opravdu pod kontrolou. S P-K Plus mohou s Vámi rostliny počítat.
Použití: 3 ml na 1 litr vody (EC roztoku: 1,4)

Old Post 08-08-2006 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 1129

Ja jen rikam, ze PK 13,14 jestlize pouzivate sadu Plagron zvysi celkem znatelne vynos. To, ze jak fosfor, tak draslik je v kazdym hnojivu je jasny, ale u Plagronu se koupe PK13,14 proste vyplati. Posuzuji z vlastni zkusenosti.
To, ze ti kazdej vyrobce hnojek na lahev napise, ze to obsahuje vsechno vsecicko co ta kytka potrebuje je jen jeho reklama, ale sam Plagron doporucuje k jejich sade dokoupit PK13,14, coz zase dela z duvodu vyssich zisku.
Je mnoho lidi, ktery ti reknou, ze koupe PK13,14 je blbost, a ze to nema skoro vliv, dokonce znam spoustu groweru co hnojej Kristalonem a rikaj, ze ty drahy hnojky jsou stejny jen 20x drazsi, a ze by nikdy nic takovyho nechteli.
Ja myslim, ze dobry hnojky delaj hodne a to PK13,14 ti proste doporucuju z vlastni zkusenosti s sadou hnojiv od firmy PLAGRON. Mam ozkouseno vice znacek hnojiv (BIO-BIZZ, AH, GH, Metrop, B´cuzz) a nyni jsem se vratil taky k Plagronu, ktery mi vyhovuje vic nez treba BIO-BIZZ...................... ufff
23

Old Post 08-08-2006 v 14:01 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1130

to 23: No jo já se nehádám, já sem jenom překvapenej.

Old Post 08-08-2006 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1131

Nak sem tady hledal ale vetsina názorů se jaksi rozcházela.Tak me omluvte kdyz to prdnu sem.Kdyz uz budu postrikovat tim pythaminem jakou mam pouzit vodu kvuli Ph? Destilku,z kohoutku,vodstaatou,nebo destovku?Popripade ktera z nich je nejlepší i na zalévání..DANKE TCHAAN

Old Post 08-08-2006 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie Příspěvek č. 1132

2Freetekk:
Dešťovka -je měkká a má ph podle toho jestli žiješ třeba v praze nebo někde v horách
Voda ze studánky -je měkká a má dobré ph tudíž je asi nejvhodnější, ale asi nežiješ poblíš studánky co
Voda z kohoutku je většinou tvrdá a má vysoké ph, ale když nemáš jiný zdroj vody tak co se dá dělat!
Destilovaná voda -Ph 5,5(myslim ), a o měkkosti snad nemusim mluvit co

Podle toho si vyber vodu, která bude pro tebe nejlepší. Já bych zaléval deštovkou nebo ze studánky a kropil taky dešťovkou nebo destilkou.
Uff to bylo vyčerpávající, snad sem neuvedl žádnej blábol

Zdar Bobek


EDIT: JO a hlavně nezalévej DESTILKOU !!!

Naposledy upravil 09-08-2006 v 08:21 AM

Old Post 08-08-2006 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 1133

No u toho vodovodu je rozdíl, jestli je voda povrchová nebo z vrtu. Já mám vodu z želivky, chlorovaná neni skoro vůbec a pH má mezi 5,5 a 6.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 08-08-2006 v 17:31 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xmaros
Nový Člen

Karma uživatele Xmaros - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 1134

Jaký má učinky lidská moč? tak si zkus po.... kytky tak 2* až 10* a nebudeš mít co sklízet

Old Post 08-08-2006 v 18:52 PM
Xmaros je offline   Profil uživatele Xmaros   Find more posts by Xmaros   Foto galerie člena Xmaros   Click here to Send Xmaros a Private Message   Add Xmaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xmaros
Nový Člen

Karma uživatele Xmaros - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 22  

DeThomas Příspěvek č. 1135

Hale nic proti kupovanej zemině, ale na out pěstování a i jinak je mnohem lepčí, když si najdeš někde nějakej kompost dostatečně uleželej, tak je mnohem kvalitnější, mi věř......

Old Post 08-08-2006 v 19:06 PM
Xmaros je offline   Profil uživatele Xmaros   Find more posts by Xmaros   Foto galerie člena Xmaros   Click here to Send Xmaros a Private Message   Add Xmaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 1136

citace:
Původní příspěvek od hogi
No u toho vodovodu je rozdíl, jestli je voda povrchová nebo z vrtu. Já mám vodu z želivky, chlorovaná neni skoro vůbec a pH má mezi 5,5 a 6.

Tak to Ti zavidim neni vetsi sracka nez uprava Ph v hydru pokud mas tvrdou vodu (kolisa to jaxvine)
23

Old Post 08-08-2006 v 19:37 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 69 70 71 72 73 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0049330 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív