Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 97

Momentalne preferuju osobacky, akorat je obcas pruser, kdyz si v poho vyhuluju doma a nekdo mi zavola.To se pak divim,jak dokazu rozumne odpovidat.:-))
Pres leto hulim radsi s par nejlepcima kamo.
Tedka je jeste zima a tak mam osobni obdobi, hlavne takle vecer zahulim,chvilku medituju a pak se suprove vyspim...

Old Post 25-02-2004 v 19:51 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 98

jsem rád, že spousta lidí má stejnej názor jako já. Hulit sám má něco do sebe. Akorát nehulim brka, ale přes bong

Old Post 25-02-2004 v 21:14 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

Taky tak, poslední dobou raděi hulim sám čim dál tim víc, je to na pohodu. Sice s kámošema taky, ale vobčas mi někdo začne přetrhávat myšlenky a já nevim, kde sem. A taky nemám rád, když mi někdo volá nebo zvoní, to bych ti lidi nejradši zahnal klackem. Pěkně si sednout ke kompíku, pustit něco zásekovýho a pěkně frčet. A samozřejmě se pořádně nažrat.

Old Post 26-02-2004 v 09:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 100

Jo no, zahulíš si a frčíš ve svým štylu........

Old Post 26-02-2004 v 12:14 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumer2
Stálý Člen

Karma uživatele sumer2 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 101

ja radeji hulim s kamosema ale kdyz si zahulim sam tak je to taky v pohode.

Old Post 26-02-2004 v 19:36 PM
sumer2 je offline   Profil uživatele sumer2   Find more posts by sumer2   Foto galerie člena sumer2   Click here to Send sumer2 a Private Message   Add sumer2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sOs
Stálý Člen

Karma uživatele sOs - 53% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 153 

Příspěvek č. 102

hmm zavidim vam(v dobrom) Ja sam hulit nemozem, mam strasne depky. A mam ich aj vtedy, ked sa zhuleny vraciam sam domov. Ako to robite, ze sa nenamotate na depky ? Nato si myslim, nestaci nemysliet na depku.

Old Post 28-02-2004 v 16:03 PM
sOs je offline   Profil uživatele sOs   Find more posts by sOs   Foto galerie člena sOs   Click here to Send sOs a Private Message   Add sOs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

Myslim, ze je to v pohode. Samozdrejmne s kamosema je to nejlepsi, ale kdyz neni nikdo, kdo by zahulil a pride dlouha chvile Tak nelenim a smotnu si osobo. Vlastne to tak je skoro pokazdy v praci. A nemam po tom njaky spatny stavy. Proste jaky si to udelas takovy to mas

Old Post 28-02-2004 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

.......... Příspěvek č. 104

mam takovej osobni poznatek (mozna spatnej. nevim) ze kdyz lidi "zacinaj" hulit tak huleni o samote odsuzuji (to sem delal i ja.......) ale pozdejc tomu pridou na chut. huleni o samote je podle me fpohode protoze pak si clovek uziva ciste jen ten stav a neni "rusen okolim". ale huleni v bande je stejne best.

Old Post 06-03-2004 v 16:45 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

FUN Příspěvek č. 105

Huleni o samote se neda proste srovnavat kdyz hulite s kamosema.... suce si vsechno sami prozivate a vychutnavate sami ale s tou bandou je prece jenom FUN ... a ty stavy de podle me vice prozivaji :P

Old Post 06-03-2004 v 17:27 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TruMAN
Stálý Člen

Karma uživatele TruMAN - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 106

Hulenie osamote je dost v poho. Len si tak chodis, ...a brutal. Strasne rad si zajdem za pekneho pocasia niekam do hor a tam sa odpalim. Ci uz do pohody alebo do brutu. A potom len vnimas, vnimas, ......a brut-mut
...a to nie len v lese

Nepi, nejedz, zahuľ si a odleť !!

Old Post 07-03-2004 v 08:42 AM
TruMAN je offline   Profil uživatele TruMAN   Find more posts by TruMAN   Foto galerie člena TruMAN   Click here to Send TruMAN a Private Message   Add TruMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hesos
Nový Člen

Karma uživatele hesos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 107

Kdyz o tom tak mluvite tak uz se tesim na podzim.to bude pohoda.s kamosem vemem hromadu matrose a pujdem na par dni prebyvat do lesa.nic proti samote,ale ve dvou se to lepe tahne(teda spis huli:)

Old Post 07-03-2004 v 20:55 PM
hesos je offline   Profil uživatele hesos   Find more posts by hesos   Foto galerie člena hesos   Click here to Send hesos a Private Message   Add hesos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 108

Osobní?
Jo je f pohodě dávám vobčas osob víc mě to vykotlí a vúbec ty stavy když sem sám je to něco jiního než když hulim ve více lidech
P.S.:ve2 a ve3 je to norml 4-..... je to nahovno
čuss

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 07-03-2004 v 21:52 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozex
Stálý Člen

Karma uživatele Mozex - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 109

Souhlasím s tím,že člověk se sám do sebe zaboří víc...
Já třeba často jenom sedím a čumím.Přitom vymyslím takové věci,že se tomu sám směju.....Dyť to znáte....
Taky se někdy zamyslím nad problémem,který mě třeba trápí....vždycky najdu nějaké vysvětlení pro každou věc a potom s tím v normálním životě funguju dál....
Tak třeba pochopím,proč se někdo zachoval tak nebo jinak....

Old Post 08-03-2004 v 11:09 AM
Mozex je offline   Profil uživatele Mozex   Find more posts by Mozex   Foto galerie člena Mozex   Click here to Send Mozex a Private Message   Add Mozex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Pohodička Příspěvek č. 110

Hnedka dneska večer si dám osobáčka. A pak sedám ke kompu, žrádýlko, lehnout k bedně a vytuhnout. Tomu řikám večer...

Old Post 08-03-2004 v 14:23 PM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Nápad Hulení o samotě Příspěvek č. 111

No zpočátku, když jsem hulit začínal tak jsem hulení osamotě dost odsuzoval, prostě mi to přišlo zvrácený a jako takovej nájezd na tvrdý drogy. Ale teď mě to přijde docela vpoho, člověk když je sám doma, tak co se dá dělat, takhle dáte skleněňku a jdete si na PC něco zapařit, nebo si jen tak sednou a relaxovat, odprostit se od světa a na pár hodin si užívat bytí jako takového :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 11-03-2004 v 08:56 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 112

Jo, jo. Taky sem to na zacatku nemel rad. Inu predsudky a tak.
S postupem casu se mi to zacalo libit a docela si v tom hovim.
Samozrejme mam taky rad huleni v male particce, tak do tech 5 lidi, ale musi to bejt lidi, kery aspon trochu znam, zeano.

Old Post 11-03-2004 v 20:00 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1415000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív