Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
chosen one
Stálý Člen

Karma uživatele chosen one - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 65

To Kukin: kurwa fakt to je dost pravda asi..chodit je dobryy..to me fakt nikdy nenapadlo ale je to fakt..ja sem parkrat sel ze školy a kurva pjesky a bylo to dost tak 15-20 kilazku,tak dycky sem mel pro jistotu přichystany fkapse nejaky to brko a slo se fakt dobře, skoro když sem přišel už konečně domu tak me vlastne pjekne sralo že už to mam za sebou:-) Bylo to ehm...zajimave:-))

Chosen One>I Want To Believe

Old Post 01-04-2003 v 18:47 PM
chosen one je offline   Profil uživatele chosen one   Find more posts by chosen one   Foto galerie člena chosen one   Click here to Send chosen one a Private Message   Add chosen one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lencik
Nový Člen

Karma uživatele Lencik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 4 

Obecné Příspěvek č. 66

Ty sólíčka sou hustý, třeba si oteřít lahváče, ubalit žilku a pařit 3D chodiku na pořádný aparatuře, ale už sem kurva rád, že je jaro. V přírodě je to přece jenom lepší a je to lepší s 1 kámošem (aby nenastala situace, že se spolu dva baví a já se jim nedokážu vervat do diskuze). Takový dobrodružství co zažijete venku, doma nikdy neprožijete... (maximálně jak sem doma jednou zabloudil )

Old Post 01-04-2003 v 18:54 PM
Lencik je offline   Profil uživatele Lencik   Find more posts by Lencik   Foto galerie člena Lencik   Click here to Send Lencik a Private Message   Add Lencik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Nápad Příspěvek č. 67

no covece galendore ja teda osobne rad zahuilim s kamosema pokecame aje pohodicka ale nekdy je fakt fpoho zahulit si apak bejt sam treba se jit nekam projit nebo jen tak zustat doma jak rikas covek si pak vychyta daleko vic veci neco na tom asi bude no

Old Post 24-04-2003 v 09:04 AM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

Me je vcelku jedno, jestli se zmastim sám nebo s někym, hlavně že se zmastim. Samotnej akt mam radši o samotě, člověk se nemusí stresovat jeslti na něj eště zbyde a jede si podle svýho tempa, ale když se vypálim, tak už mam radši společnost

Old Post 24-04-2003 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lencik
Nový Člen

Karma uživatele Lencik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 69

Ale zjistil sem jednu věc, doma nehulim jointy... vždycky si naložim, že pak nemůžu chodit. Z fajfky si dám tuhle práska pak zase támhle. Když si dám jointa, ztáhnu ho celýho najednou(jo a 80kový mi nějak nechutnaj, tak balim 100káče)

Old Post 24-04-2003 v 20:31 PM
Lencik je offline   Profil uživatele Lencik   Find more posts by Lencik   Foto galerie člena Lencik   Click here to Send Lencik a Private Message   Add Lencik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 70

já radši hulím z kámoši, hlavně s Chmýřou, vždycky zajdem k nám do sklepa koupíme litránek vína pomalu popíjíme a rozebíráme všelijaký věci vod rodiny (jen na okraj má dost hodně divnýho tátu - ten je tak zdeptanéj stereotypem že to snad ani není možný, stačí když vod telefonu vezme tužku a von z toho udělá debatu na 15 minut má to hold krutý nemluvě vo hulení)až po věci které se zdají být nerozebiratelné, pak zajdem na pivko, a zhulíme na sračky prvního kámoše kterýho potkáme to je takovej náš maléj rituálek. prostě pohodička:-))

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 24-04-2003 v 21:20 PM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaSmoke
Stálý Člen

Karma uživatele CannaSmoke - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 71

Jojo, s partou je to v pohodě, ale tady u nás je to takové divné. Chodím na gympl a nehulím moc, tak jednou dvakrát týdně, pak dám třeba 2 měsíce pauzu... ale potom jsem jednou hulil celý týden i několikrát denně a kámoši, kteří hulí stejně jak já do mě začali pičovat, že mi to vymazává mozek a že bych měl přestat. Takové kecy mám nejradši, fakt, že jo. No, ale co tím chci říct. Od té doby hulím sám večer před spaním, nebo po škole s jedním kámošem. Ty kecy o vymaštěnosti mě fakt sraly a proto hulím radši sám, než s nějakým chujem, který o tom ví hovno a hulí jenom proto, že hulí všichni ostatní. Doma je to fakt pohodka... a ty sny...doporučuju vyzkoušet.

Zahulíme uvidíme

Old Post 24-04-2003 v 22:43 PM
CannaSmoke je offline   Profil uživatele CannaSmoke   Find more posts by CannaSmoke   Foto galerie člena CannaSmoke   Click here to Send CannaSmoke a Private Message   Add CannaSmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 72

jojo kámo máš recht ty kecy o vypatlanosti mě taky serou to je vždycky vo tom....


néééé jedině já si tu hranici pohlídám a sám vým co je na mě moc....

to za tebe nemuže posoudit někdo jiný to ne!!!

Old Post 25-04-2003 v 08:19 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 73

mě to lidi dělaj taky.....a nemám to taky rád

Old Post 25-04-2003 v 17:33 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaSmoke
Stálý Člen

Karma uživatele CannaSmoke - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 74

Ono je zase pravda, že na každém šprochu pravdy trochu, ale myslím, že když hulím tak 7 dní z měsíce, že snad nic, nebo jo? Já pocit, že bych byl vymazaný nemám.

Zahulíme uvidíme

Old Post 06-05-2003 v 22:42 PM
CannaSmoke je offline   Profil uživatele CannaSmoke   Find more posts by CannaSmoke   Foto galerie člena CannaSmoke   Click here to Send CannaSmoke a Private Message   Add CannaSmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i...myself
Nový Člen

Karma uživatele i...myself - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 75

Češč piešni,
mel sem tak mesic co sem hulil vetsinou sam. A to s velkou chuti. Clovek sii profara to co potrebuje, objevi nove dimenze sveho ja a spoustu věci pochopi. Kazdopadne pak z toho zacne odjebavat takze pozor na schizu a podobne picoviny!!! Mel sem tyden kdy sem cadil kazdou hodinu /ve skole a po skole/ no celkem odjeb! pak sem si celkem pokecal sam se sebou a tak sem toho na chvili nechal! kazdopadne zalezi na povaze cloveka...

Zatim

Old Post 07-05-2003 v 07:49 AM
i...myself je offline   Profil uživatele i...myself   Find more posts by i...myself   Foto galerie člena i...myself   Click here to Send i...myself a Private Message   Add i...myself to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Palec nahoru Příspěvek č. 76

Jo,to já si vždycky když su doma sama vyjdu na balkonék a !Pak si vždycky zalezu do pokoje a pustim si na věži svoje oblibeny songy....to je pak teprve mazhec

Old Post 13-06-2003 v 12:39 PM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lencik
Nový Člen

Karma uživatele Lencik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 4 

Upozornění Příspěvek č. 77

Největší táhul byl fčera, byli sme na zahrdě a grilovali...ubalili sme si pěknou trumpetu(1/2 skunkí 1/2 normál hulčo) a byla doscela sranda(no vlastně hodně) ale pak se začalo blejskat. Měli sme co dělat, abyzme to stihli domu. Ve chvíli, co sem zabouch dveře, spustila se bouřka jako sviň a tak sem si zbalil eště žilku a že se na to budu dívat. Když sem viděl kolem baráku letět sousedovej altánek(takovej na těch 4 tyčích) byl to fakt námrd, ale když začlo hřmít až se nám třásli okenice byl sem pěkně posranej........

Old Post 13-06-2003 v 18:26 PM
Lencik je offline   Profil uživatele Lencik   Find more posts by Lencik   Foto galerie člena Lencik   Click here to Send Lencik a Private Message   Add Lencik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 78

Tož o samotě je to též pohodka - jak se říká, je dobrý bejt někdy sám se sebou a zhulenej se dycky pohroužím do takové onotlogické náladičky... P O H O D K A

A s muzikou je to 5x lepšejší!

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 13-06-2003 v 19:59 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 79

Sam nehulím, společnost mi dělá minimálně mnou venčený pes :-))

Old Post 13-06-2003 v 21:23 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mykesh
Nový Člen

Karma uživatele Mykesh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 80

Zrovna o tom uvazuju jestli si mam zahulit sam, a nebo ne... driv jsem si i sam zahulil, ale nedopadlo to zrovna nejlip, vetsinou jsem se nejak tak zabral do sebe a zacal rozebirat svoje ja, dosel jsem az k neuveritelnejm vecem a nejak jsem z toho nemel zrovna dobrej pocit, takze radsi hulim v kolektivu, alespon je nejaka sranda ;o) Rekl bych ze hodne zalezi na tom jakou ma clovek naladu a v jaky zivotni situaci se zrovna nachazi, nyni bych si asi solo brcko nedal ( Nema nekdo z Praglu zajem si dat dneska brcko rekneme kolem Holesovic? ...

JOIN(T) US !!!! AND BE HAPPY

Old Post 29-06-2003 v 15:42 PM
Mykesh je offline   Profil uživatele Mykesh   Find more posts by Mykesh   Foto galerie člena Mykesh   Click here to Send Mykesh a Private Message   Add Mykesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8957590 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív