Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Maw
Nový Člen

Karma uživatele Maw - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

... Příspěvek č. 33

Ja s tebou naprosto souhlasim..ja sice moc sam nehulim.... urcite je v pohode jit se nekam projit, dat brcala..ses pak v pohode, procistit si hlavu ..to vobcas bodne ovsem s partou je to podle meho nazoru o 90% lepsi, je jasny ze se mnou nebudou vsichni souhlasit, ale kdyz zahuli kamosi je to nenahraditelny, tak to je podle me fakt v pohode neznam nic lepsiho......


_______________________

Lucky smoke for all !!!

Old Post 15-11-2002 v 22:08 PM
Maw je offline   Profil uživatele Maw   Find more posts by Maw   Foto galerie člena Maw   Click here to Send Maw a Private Message   Add Maw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 34

Taky se připojuju se svým souhlasem. Také kouřím poslední dobou více sám. Je to taková pohodička zhuleníčko, nikdo ti do toho nerejpá a sám se rozebereš, prostě v poho. Když hulíš ve více lidech je to více o zábavě apod. Mám rád oba způsoby, každý mi dává to co si zvolím. Možná je to také tím, že člověk pohodlní, stárne a mění se mu pohled na věc.
Je taky velice zajímavý, že ať motám brčko pro více lidí nebo jen tak pro sebe, vždycky mi vznikne víceméně stejné velké. A nejni problém to vysát sám, to je zajimavý.

Old Post 16-11-2002 v 15:07 PM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drum´n´basstard
Nový Člen

Karma uživatele Drum´n´basstard - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 35

2hipik : tak to teda nevis vo co prichazis...

4all: jaxi to tak vsechno procitam,tak mi pripadne,ze stali vic a vic lidi se rado pohrouzi do sebe sama...a je to fajn,zastavam nazor,ze vysmahnout se o samote je dobra vec na rozvoj sve vlastni osoby,kazdy se zlepsi nebo se vylepsi v tom co prave dela, at uz jde o duchovni postoj,tak o materialisticke vytvory...
- neni nad to vysat si brcko, sednout si do kresla, nebo si lehnout, pustit si nejakou muziku a jen ciste premyslet nad tim vsim kolem,je zajimave jak clovek okamzite zmeni nazor ńa 90% ne-li 99% svych problemu a z tech se razem stanou banalni zalezitosti, ktere se vlastne daji resit lehce jako mavnuti
kouzelneho proutku...
RADA: hulte a rozvijejte se...
-------------------------
...adios groweros...

Old Post 16-11-2002 v 22:25 PM
Drum´n´basstard je offline   Profil uživatele Drum´n´basstard   Find more posts by Drum´n´basstard   Foto galerie člena Drum´n´basstard   Click here to Send Drum´n´basstard a Private Message   Add Drum´n´basstard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker oleg
Nový Člen

Karma uživatele smoker oleg - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 36

Rozhodně raději hulím s lidma, protože si užiju mnohem víc srandy. Ale na druhé straně mi vůbec nevadí když si zahulím sám. Je to o něčem jiném, zdá se mi že o všem přemýšlím. Ale vůbec mi to nevadí.

Old Post 19-11-2002 v 10:54 AM
smoker oleg je offline   Profil uživatele smoker oleg   Find more posts by smoker oleg   Foto galerie člena smoker oleg   Click here to Send smoker oleg a Private Message   Add smoker oleg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 37

kazdej by mel obcas zahulit sam, clovek to proste potrebuje

keep
balkon 2002

Old Post 19-11-2002 v 10:57 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yo nu G-SES
Nový Člen

Karma uživatele Yo nu G-SES - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 6 

Pohodička Best Příspěvek č. 38

Rád hulim sám, ale nedá se to srovnat s hulenim s partickou kámošu.

Kdyz hulíš sám muzes na neco prijit, dostat se dál v myslenkách.

Hulení s partou, tam de spíš o srandu a né o zádný uvahy :-)

Old Post 24-11-2002 v 12:02 PM
Yo nu G-SES je offline   Profil uživatele Yo nu G-SES   Find more posts by Yo nu G-SES   Foto galerie člena Yo nu G-SES   Click here to Send Yo nu G-SES a Private Message   Add Yo nu G-SES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Pohodička je zbytečný pracovat - všechno spálí BOMBA!!! Příspěvek č. 39

všchno je to set&setting - na rychtě to bude jiný než v čajovně, u Simpsonů to bude jiný než u GTAčka, s jednim kámošem jiný než s deseti, s přítelkyní zas úplně jiný

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 24-11-2002 v 18:29 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

kukuruku Příspěvek č. 40

Huleni SaaaaM je vyborny protoze mam cas a nikdo mi neleze do myslenek.Vim o cem to je.

Na svete je tolik veci prave proto aby sme mohli delat kazdej neco jinyho
H.. .op

Old Post 16-12-2002 v 12:29 PM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 41

Já myslím, že si občas každej potřebuje zahulit sám bez toho frmolu kolem!!!

Old Post 16-12-2002 v 13:56 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 42

Hulit někdy sám je v poho ... Ale jak kdy ... Ted mam nejaky problemy se svou holkou a myslel jsem si, ze to prehulim, ale ono naopak... Zapek na premysleni a tak... Takze tohle asi nebyl nejlepsi napad. Misto vysmatosti tezky depky...

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 17-12-2002 v 07:51 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grassgeo
Stálý Člen

Karma uživatele grassgeo - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 22 

hahaha Příspěvek č. 43

O samotě je to fajn, ale...
Ti kdo jste viděli Big Lebowskýho, jak asi muselo bejt Dudovi, když vypaloval s pocitem uspokojení ve vaničce a domů mu vtrhla banda fašounků a hodila mu fretku do rozkroku?!!! Úžasná scéna!! Když jsem byl v podobnym stavu, tak mi jednou přišli na návštěvu Svědci Jehovovi, já jim blbec otevřel, pozval je dál a hodinu a půl s nima debatoval o Bohu a smyslu života. Uf!!
Zkrátka myslim, že sám hulit je ok, ale když do toho přijde neočekávané vyrušení, či úkol, nemusí to být příjemné. Ale aspoň je nějaký vzrůšo!! Serem na to, jdeme na bowling... hahaha, bratři Coenové, slušnýýýý!!!

Old Post 20-12-2002 v 11:51 AM
grassgeo je offline   Profil uživatele grassgeo   Find more posts by grassgeo   Foto galerie člena grassgeo   Click here to Send grassgeo a Private Message   Add grassgeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 44

Huleni o samote, kdyz nad tim tak premyslim, by se mozna dalo prirovnat k degustaci vina, sam ve sklipku (-jednou se treba odstehuju na Moravu ). Proste je to neco jinyho, zadna vychechtavacka (i kdyz zase, nekdy ale seredná ), ale moudrej posudek kmeta samotnyho, pri kostovani .

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 20-12-2002 v 14:15 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Re: hahaha Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od grassgeo
O samotě je to fajn, ale...
Ti kdo jste viděli Big Lebowskýho, jak asi muselo bejt Dudovi, když vypaloval s pocitem uspokojení ve vaničce a domů mu vtrhla banda fašounků a hodila mu fretku do rozkroku?!!! Úžasná scéna!! Když jsem byl v podobnym stavu, tak mi jednou přišli na návštěvu Svědci Jehovovi, já jim blbec otevřel, pozval je dál a hodinu a půl s nima debatoval o Bohu a smyslu života. Uf!!
Zkrátka myslim, že sám hulit je ok, ale když do toho přijde neočekávané vyrušení, či úkol, nemusí to být příjemné. Ale aspoň je nějaký vzrůšo!! Serem na to, jdeme na bowling... hahaha, bratři Coenové, slušnýýýý!!!


sice off-topic, ale - jednou když se řekl mladej, že až budu starej typan (přes 40) tak chci bejt něco mezi Colombem a Lebowskim, tak se se mnou málem rozešla
ten film je prostě nejvíc

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-12-2002 v 19:48 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

červený kukadla Příspěvek č. 46

Když jsem začínal tak bych měl snad i strach si dát špeka sám aby.. Jinak postup času vypracoval děj do řad samohuličských...Každej,teda skoro každej koho znám hulí většinou sám...to poznáš člověka,a vidíš jenom ty jeho červený kukadla a všechno je jasný...to asi znáte ne..." ty seš zase zhulenej" ... Jinak jak už to tady bylo ...je fajn hulit z lidma a někdy je je fajn hulit sám...

Old Post 22-12-2002 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placka (Laky)
Nový Člen

Karma uživatele Placka (Laky) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 47

No kdyz se doma nudim tak nekdy nabiju fajku a pak vetsinou skoncim za compem. Ted posledne jsem byl tak vypaleny, ze jsem si pul hodky hral s kurzorem na plose.
A kdyz nejsu za compem, tak taky vymyslim takove teorie.
Ale kdyz zahulem s kamosema tak je to spis zas sranda.

Smoker LakY say:Smoking joint every day. :c)

Old Post 22-12-2002 v 14:30 PM
Placka (Laky) je offline   Profil uživatele Placka (Laky)   Find more posts by Placka (Laky)   Foto galerie člena Placka (Laky)   Click here to Send Placka (Laky) a Private Message   Add Placka (Laky) to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Placka (Laky)! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plague_man
Nový Člen

Karma uživatele plague_man - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 48

Rád hulim sám, protože sem plachej člověk a nesnášim když sem třeba zhulenej ve škole a musim vypadat střízlivě, když zahulim sám tak se většinou někde lehnu (nejlíp v parku na lavičku a poslouchám to kolem sebe) a jen se kochám.

Nemám nic proti hulení v partě, jenže problém je v tom že většinou lidí pohrdám, přičemž je ale nechci urazit (mám to ale složitou osobnost:-)) takže se přetvařuju a to mi zas ubírá zážitek z rostlinky.

Takže časem sem zjistil že nejlíp sám , nebo s lidma který sou fajn a proti kterým nic nemám

Old Post 01-01-2003 v 20:09 PM
plague_man je offline   Profil uživatele plague_man   Find more posts by plague_man   Foto galerie člena plague_man   Click here to Send plague_man a Private Message   Add plague_man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5547490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív