Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Osmý Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Pohled na sušák..... Příspěvek č. 97





Už mám i tuto fázi za sebou :-).......

Naposledy upravil MANHUNTT 23-05-2009 v 15:31 PM

Old Post 23-05-2009 v 14:02 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 98



Pohled na vrcholky,blíže největší....dále ty postraní menší....

Naposledy upravil MANHUNTT 23-05-2009 v 15:31 PM

Old Post 23-05-2009 v 14:05 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Celkový pohled na sušák... Příspěvek č. 99


1. Největší špičky
2. Menší špičky
3. Prostřední paličky
4. spodní větve a koštátka :-)

Naposledy upravil MANHUNTT 23-05-2009 v 21:01 PM

Old Post 23-05-2009 v 14:14 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 100



0.8 g

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 23-05-2009 v 21:01 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 101

Ahoj kolego,
rozhodně přidej smoke-report.

A zajímá mě tvůj konkrétní názor na SMBoga. Jak se ti líbí jeho růstová fáze i květová a jeho sladká vůně je neodolatelná, že ?

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 24-05-2009 v 15:46 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Díky kolego.... Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od EXODUS
Ahoj kolego,
rozhodně přidej smoke-report.

A zajímá mě tvůj konkrétní názor na SMBoga. Jak se ti líbí jeho růstová fáze i květová a jeho sladká vůně je neodolatelná, že ?


Ahoj chlape ,je to moc pěkná kytka a rozhodně se kní chci jednou vrátit,ale nenechám jí tak dlouho na růstu ...baa roste jako z vody a má šílenej nájezd květů ,všechno bylo takové rychlé ,než sem se rozkoukal tak sem kosil .Vůně je nádherná a jsem na to moc moc zvědavý .

Old Post 24-05-2009 v 18:37 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

sweet mendo přesně jak psal hlava - menší paldy ale to je jediná nevýhoda. obsypanej je nadprůměrně bych řekl a za chvilu ho budu sklízet ta ovocná vůně je boží a odpalovák je to víc než slušnej soudíc podle záštipků i ostatních lidí

tomas2pet - taky se mi nezdá ta obsypanost tady a množství bere každej jinak žeano

jinak rozhodně rozmanitost je dobrá věc zajímalo by mě kterej model ti nejvíc vyhovuje a proč (manhunte.)

Naposledy upravil 27-05-2009 v 08:13 AM

Old Post 27-05-2009 v 07:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 104

Hmmm jen bych podotknul k příspevků od hlavy,že velká výhoda SMB je jeho rychlost a doba kvetu a na tu dobu a rychlost kvetu je výnos lehce nadprumernej.Jinak celkem normální geny-rozhodne bych z toho nedelal žadnou supra trupra genetiku.Vůne a chut samo dle človeka-nekomu chutná,nekomu nechutná-já z toho vždycky cítil jakoby železo

Ale všechna čest panu tvůrci tehle genů-rozhodne lepší než nektery geny co nabízí seedbanky za težky prachy.

Manhuntt předvedl dobrej výsledek,ale to s xx dnama na růstu v hydru snad ani nejde jinak

že nekdo má dve kostky ješte neznamená že neví

Naposledy upravil Machoman 27-05-2009 v 14:58 PM

Old Post 27-05-2009 v 11:42 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od Hlava


...nepsal sem ze nekdo neco nevi , jen me zajimalo jak to zvazil podle fotky , nic vic , ale to uz je OT , nazdar

No tak asi takhle: Jenom jsem konstatoval, že se mi zdá, že je toho málo, nic víc.. A jak jsem to vážil? Je to jednoduché, tento standardní sušák už používám pár let, tak si dovolím tvrdit, že určitý odhad na gramáž mám. Jinak vypadá na takovém sušáku 1000, a 1200 tam skoro nedáš.. Nikoho jsem se tím nechtěl dotknout. Samozřejmě chápu, že geny byli od tebe, tak je potřeba to bránit.
Ps: ještě tímto chci poděkovat Manhuntovi za K-, asi sem si to zasloužil, a jsem z toho celej špatnej
S pozdravem všem T25.

Old Post 27-05-2009 v 12:22 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od tomas2pet

Ps: ještě tímto chci poděkovat Manhuntovi za K-, asi sem si to zasloužil, a jsem z toho celej špatnej
S pozdravem všem T25.



podívej se K- si dostal za ty tvoje OT co tady smolíš .............. ale hlavně si to tam měl napsané pokud vím

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 27-05-2009 v 14:57 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru USUŠENO A ZVÁŽENO.... Příspěvek č. 107



Zdravím všechny kteří sledují tento tred a děkuji za přízeň .Dnes jsem to vše zvážil a jsem mile překvapen neboť jsem toho čekal malinko méně .........osm kytek (tu malinkou jsem nevážil) hodilo na konec krásných 638 g - jsem velice spokojen.Poděkování také patří Hlavovy od kterého jsou klony-díky .

Přes celé léto budu off ,mám problémy s teplotami a vlhkostí když jsou venku pařáky a hlavně jedu na dovolenou .Přemýšlím také že vyhodím ještě jednu rohož a pojedu pouze dvě rohože po třech kytkách,nebo nechám tři rohože ale pojedu v každé pouze dvě kytky.Mají málo místa a když těch šest kytek roztahám ze začátku kolínkama tak si myslím že bych pořád mohl dělat alespoň těch 600 g ...no ještě uvidím.Snad také sesmolím nějaký ten smoke report na závěr


P.S. Na fotkách je devátá kytka kterou jsem ani nevážil ...na co taky

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 31-05-2009 v 13:18 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 108

krasnej vysledek vyzkouset jen 2 rohoze zni skoro jako vyzva tak su zvedav. kazdopadne to mas ususeny nak set sakramensky rychle. jinak bacha na tu posledni,to je mamut radsi ju zvaz

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 31-05-2009 v 15:23 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 109

638 je skvělej výsledek, musím gratulovat. klobouk dolu. Vypadá to jako parádní kouření, užívej si svého umění.

Old Post 05-06-2009 v 20:26 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru "Smoke report" Příspěvek č. 110






Zdravím,jak sem psal pokusím se sesmolit menší smoke report.......

Tvrdost palic-extrémní,palice jsou tvrdé jako kámem.Kytka celkově potřebuje dosti místa na vegetaci,dělá i bez zastříhnutí mraky postraních větví.Její růst je celkově dost rychlý ale to je asi tím že celkově jí stačí 50 dní květu.Malinko mě zklamala vůně a chuť,neboť je spíše ovocná,ale jde o zvyk .-)....obsypanost palic jde vidět na fotkách a ůčinek řadím k těm lepším.Po vykouření se max. účinek dostaví cca po 15 min.Kouř je nekašlací,neškrábaví.až na ovocnou chuť výtečný........

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 27-06-2009 v 22:37 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 111

Tah Manhunte vstaň z mrtvých a něco rozjeť, kup tři rohože a hurá nato.

Old Post 05-09-2009 v 07:59 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 112

Tři rohože koupeny a příští sobota START ..............

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-09-2009 v 09:32 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
01-06-2015 - 1 pokus indoor :D - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5013530 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív