Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 97

Aby se ti pak nezlomila pod tíhou palic.
Doporučoval bych ji něčím podepřít.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 08-08-2006 v 13:54 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 98

Tak ta druhá papaya byla jak jsem čekal taky samec, ale co jsem fakt nečekal, byl hermafrodit jamajky V praxi to znamená, že mi opsazenstvo dvorku nepříjemně zřídlo na stav šesti kytek. Teď jenom doufam, že ty zbylý dvě jamajky nebudou taky hermašmejdi!!!!!!

Drevo-Kocur: No s tim focenim je to obtíž. Už jsem to měl mít včera ale nějak se to táhne a doufam, že dneska už to vyjde abych to sem moh zítra hodit. Ale ten nápad s berličkama se mi líbí Budu muset vymyslet nejaký udělátko aby mi to ty šílený salámy uneslo

Old Post 09-08-2006 v 06:35 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasmic
Nový Člen

Karma uživatele hasmic - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 99

Výborná bush!!! k+

Old Post 10-08-2006 v 06:45 AM
hasmic je offline   Profil uživatele hasmic   Find more posts by hasmic   Foto galerie člena hasmic   Click here to Send hasmic a Private Message   Add hasmic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 100

hasmic: Dík Akorát se mi ta bush už dost vytrácí, protože ty velky papayi byli samci, takže už tam nejsou a zas taková bush neni No snad mi to zbytek osazenstva vynahradí v kwětu
Peace

Old Post 10-08-2006 v 12:02 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 101








Hmmm, tak s foťákem se to nějak táhne:-( Udělal jsem aspoň nějaký fotky mobilem aby mi ten thhread nechcíp. Fotky slíbených detailů holt až to vyjde.
Kytky už mě začínaj trochu strašit, protože ne ne ne začít pořádně kvést. Blizny už jsou na všech (kromě Durga Maty) ale žádná to ještě nerozjela pořádně do palic.... No snad se dočam Současný stav po vytrhání smaců a hermouše je 6 kousků (DM, 2xSC, ES, 2xjamajský). Nic víc k tomu teď snad ani říct nejde, tak bon giorno.

Foto:
1.Malý Swiss Crypto




2.Early Skunk










3.Jamajka 1










4.Jamajka 2










5.Durga Mata










6.Swiss Crypto











7.Pohled z ptačí perspektivy

Naposledy upravil lipi 14-08-2006 v 07:33 AM

Old Post 14-08-2006 v 07:21 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 102

Tak to konečně vyšlo a pučil sem si foťák. Takže teď zhruba to co včera, akorát i s detailem olomený větve a z lepšího foťáku.

Old Post 15-08-2006 v 06:31 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 103










Tak to konečně vyšlo a sehnal jsem ten foťák, aby ty fotky za něco stáli. Vyfotil jsem i ten detail tý ulomený větve. Taky jsem přidal jednu fotku fotku Early Skunku, abych tady měl aspoň nějakou kvetoucí Sice sem do toho tématu nepatří,ale to jenom tak pro zpestření... Má 25. den 12/12 a dostává stejnej plagron jako holky venku.

1.Malý SC








2.ES










3.Jamajka 1










4.Jamajka 2











5.DM










6.SC















7.ES a SC společně










8.Detail kmene SC










9.Detail ulomené větve SC

Naposledy upravil lipi 15-08-2006 v 09:05 AM

Old Post 15-08-2006 v 06:59 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 104


se mi jedna ta fotka nějak vytratila, asi byla moc velká, tak tady je

Old Post 15-08-2006 v 09:00 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 105

Hi!!!!
Tak to pořád nějak nekwete a já jsem víc a víc nervózní.... Jestli mi to nestihne dokvést tak si to hodim!!!! Jinak mi taky docela dost popadaly. Jamajka si ustlala na betonu a malý swiss crypto si ustlalo na velkym swiss cryptu a protože jsem 4 dny nebyl doma, tak se tam vesele váleli celou tu dobu a když jsem je našel tak vypadali jako bych zkoušel scrooping Žádný fraktury se ale nekonaly, tak aspoň něco pozitivního! Fotky snad budou zítra, ale docela přemejšlim o tom, že ani nemá cenu je sem dávat protože se nic zásadního neděje. Ještě si to rozmyslim. Tak se mějte
Peace

Old Post 22-08-2006 v 10:39 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fonee
Stálý Člen

Karma uživatele fonee - 22% PěstitelskáKarma uživatele fonee - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 106

vydrz, vydrz mně uz vykvetli a za par dnu budu uz sklizet

Old Post 23-08-2006 v 13:37 PM
fonee je offline   Profil uživatele fonee   Find more posts by fonee   Foto galerie člena fonee   Click here to Send fonee a Private Message   Add fonee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 107

Ono mi asi nic jinýho, než vydržet nezbyde Jaks to myslel s tim sklízenim za pár dnů?

Old Post 23-08-2006 v 14:24 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od fonee
vydrz, vydrz mně uz vykvetli a za par dnu budu uz sklizet
to bych rad videl jak budes za par dnu sklizet

Old Post 23-08-2006 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 109

Nemusí to bejt zas tak mimo za pár dnů sklízet - já sklízel první skoro před měsícem...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 23-08-2006 v 15:30 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od Svahadji
Nemusí to bejt zas tak mimo za pár dnů sklízet - já sklízel první skoro před měsícem...


Jenže se podívej k němu do galerie... Má to tak ještě na měsíc!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 23-08-2006 v 15:57 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 111

zdarec! máš to moc hezký, zvlášť to swiss crypto a early skunk to nakvétání - řízky mě taky začínaly hodně pozdě - uvažoval jsi o zatmívání? máš to v kýblech, není problém přenášet. asi 10 dnů 12/12 a pokvetou samy. nemusí to být přesně, stačí když mají více tmy jak světla. nebo( ale nevyzkoušeno) tak 48 hodin do tmy a nějakej květovej stimulátor?
p.s. tu zlomenou větev bych nějak zafixoval - drát, páska, vyvázat.. ať to nepraskne jěšte víc.
ať se daří

blade

Old Post 23-08-2006 v 17:23 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 112

van blade:
Dík. No s tim o zatmívání jsem přemýšlel,ale problém je v tom, že jsem doma tak jednou za tři dny Možná bych moh jenom vyzkoušet to malý swiss crypto a durga matu, který jsou nejmenší a dobře manipulovatelný, že by mi je schovávala a vyndavala máti No uvidim, jak se bude tvářit Tu zlomenou větev určitě zafixuju. Teď je podepřená cihlou a chystam se jí nějakym šikovnym způsobem vyvázat drátem, protože jinak bych o ní zcela určitě přišel.

Old Post 24-08-2006 v 07:51 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7251760 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív