Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » xerthon's scroog 250w(2xDM,2xPwP,2xCHR),hlina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 97

Postrik hnojivem za svetla, by mohl zpusobit to, ze se kapka rychle odparuje a list nestaci vstrebat hnojku. Hnojivo se ve zmensujici kapce koncentruje stale vic a vic az po odpareni kapky zustane na listu maly flicek hnojiva, ktery lokalne spali list.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 21-04-2005 v 11:05 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 98

Hmno, nevím jak vy..ale já sem slyšel že už na květu by se kytky neměly njak moc stříkiat. Kqůli plísním který můžou vzniknout a paliczkách a taky dyž stříkáte ještě s hnojkou tak ty paliczky se prej toho hnojva nějak nezbavujou (mylsím jako při flushingu) a pak hulíte knojku. Nevím co je na tom pravdy, tak by mě to zajímalo..jinak pěkný, ale mohlo by těch fotek být míň..přece jen některý sou hoodně stejný..ale dobrý... za ten scrog k+

[size=1]

Old Post 21-04-2005 v 12:35 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

tak jo beru na vedomi s hnojkou uz postrikovat nebudu.
A taky zkusim nefotit,ale neslibuju ze to vydrzim.Pokusim se vydrzet 10 dni.Jednou uz jsem vydrzel 5 :-)))

Old Post 21-04-2005 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 100

já sem to bral jen jako téma do diskuze, nevím to 100%, tak sem se chtěl zeptat jaký s tím má kdo skušenosti... ale připadá mi to docela logický.

Nejde mi o to ať nefotíš, jde mi o to že některýfotky jsou hoodně stejný... taky dyž vybírám foky, tak se snažím dávat zůznorodý... jeden pohled a 5x zmáčklá spoušť je plýtvání... ale víš jak..zjebat tě za to nemůžu...

Teďka si připadám jak nějakej kazatel... máš to fakt pěkný a něch si místo v galerce (není omezená ale víš jak to myslím) na pořádný paliczky, páč jestli tohle dotáhneš tak jak jsi to načal tak to bude masakr... fandim ti ať ti to dopadne jako sroogovi, kterej je velkej vzor pro scrog fans a nejen pro ně

p.s. dofám že ti to tu nezasírám...

[size=1]

Old Post 21-04-2005 v 17:12 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

wad:to postrikovani s hnojkou mi nikdo neradil,ani jsem to nikde necet.Nakonec je fajn ze se Gaba zeptal.
Jako sroogovi mi to nedopadne-ani nemuze.
Byl bych hoooooodne spokojeny,kdyby se mi to povedlo z poloviny jako jemu(ale i jinym,kteri pod 250w udelaji okolo 200g suseneho).
Tzn.80-100g by pro me bylo fajn.

p.s.: nezasiras :-))

Old Post 21-04-2005 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

Kolik cm od pletiva dolu bych mel nechat hnidy a listi?

Z jake vysky svitit na palicky?Sklo mam 21 cm od vrcholku,neni to moc blizko?

Old Post 21-04-2005 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 103

jasný, čim blíž, tim líp...
taky záleží na stínítku, pokud ho máš malý, musíš ho dát výš, aby šlo světlo i do krajů...

21 cm je v pohodě...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-04-2005 v 06:11 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

19.kvet Příspěvek č. 104



pohled ze spoda(pravidelne odhnidovavano :-)))


palicka

chtel jsem paldy spocitat,ale neslo to presne(takze asi 100ks +-10)

Cely byt zacina vonet.Kdyz otevru dvere mistnosti kde je skrin je uz to takova mensi rana kladivem do nosu :-)

Old Post 24-04-2005 v 08:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piškutek
Stálý Člen

Karma uživatele Piškutek - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 105

No jako yooo kámo máš to pěkný.....Těch 80-100 géček si myslim že dáš určitě.....třeba i g/w....to už by bylo coool ne???
Jinak k+ taky mám 150 ale poprvý jen nějaký nonamy na léto.......tak seš pro mě inspirácia.....a pro příště už budu¨tvým snad právoplatným soupeřem...hehe.....nebo žáčkem..........
mno k+..........maj sa good.........ať to quěte
....................................................ZATIAL.................................................

BECAUSE I GOT HIGH

Old Post 25-04-2005 v 15:42 PM
Piškutek je offline   Profil uživatele Piškutek   Find more posts by Piškutek   Foto galerie člena Piškutek   Click here to Send Piškutek a Private Message   Add Piškutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

piskutek: dik za chvalu,ale s tim vynosem to tak horke nebude.Ono kdyz kytky fotim,tak fotim tak aby to vypadalo co nejlepe

Old Post 25-04-2005 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 107

Čéče nechej na hlavě.I když foťák zkresluje tak podle paliček,rozmístění a vejšky kytek a samozřejmě pokud se budeš o svoje mímínka prvotřídně starat,tak proč nesouhlasit tady s vrchnim Piškutkem .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 25-04-2005 v 16:57 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

kazdopadne chvala mi dela moc dobre,az se cervenam :-)

jen se mi zda,ze mam porad dost male palicky(kvetou 20 dnu).Modlim se k nim doufam,ze se jeste nafouknou-jdu mrknout na 250kare,jak to meli kolem 20 dne kvetu :-)

Old Post 25-04-2005 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

20.kvet Příspěvek č. 109






s paldama to byl plany poplach

chtel jsem nefotit 10 dni ale nedalo mi to
ale panove prominou

Old Post 25-04-2005 v 19:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 110

máš to pěkný, pokaždé obdivuju ty lidi co jedou scrog a podaří se jim to dorovnat do jedné roviny a tobě se to daří... Fakt ti patří můj respekt protože krotit ty kočky není zase taková sranda jak to vypadá..

Pokud se dívám na to jak to vypadá, tak bych tipoval tak těch 100g a možná i víc..ale já na to oko nemám. Sem zvědavej na finále...

p.s. Za tyhle fota ti určitě nikdo nenadá... Nejde o to jak často dáváš fotky, ale aby to nebylo pořád to samí, i když na paliczky se každej rád podívá

[size=1]

Old Post 25-04-2005 v 22:02 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

23.kvet Příspěvek č. 111



uz se tvori cukricek

Old Post 28-04-2005 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 112

Máš to kráásný.Já sem chvilku (10 dní) za tebou) ).

Old Post 28-04-2005 v 16:05 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3648580 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív