Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 66 67 68 69 70 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1073

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Ve věznici přijímají nové vězně a basman si vybírá koho vojede.
"Budeš to mít poprvé, tak jak to chceš? S krémem nebo bez." Ptá se vybraného nováčka.

"S krémem." Kuňkne nováček.

"Hej, kréme, pojď sem. On to chce ve třech."

Něco podobného: http://flashfun.cz/jokes/start_joke...d_ele=168&ver=1

Old Post 08-11-2006 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1074

Potká pštros tchoře. Tchoř se ptá pštrosa:
"Co ty jsi za zvíře? To krčisko ty nožiska a ta hlava. Najseš ty pštros?"
"No su pštros, ale co ty jsi za zviře? Malý, černý, chlupatý a ješte smrdíš. Neješ ty PIČA?
-------------------
V autobuse: " Dobrý den. Stojí to i ve Studené Vodě?"
" Jak komu, kačerovi možná!"
-------------------
Dívka vejde do supermarketu a kupuje následující věci :
1 mýdlo, 1 kartáček na zuby , 1 zubní pastu , 1 bochník chleba ,1 litr mléka , 1 jablko, 1 banán, 1 pomeranč , 1 broskev , 1 švestku ,1 rajče , 1salát , 1 zelí , 1 brambor , 1 müsli tyčinku , 1 koláč , 1krabici müsli , 1mraženou večeři , 1 dílek mražené pizzy.
Chlapec na pokladně se na ní podívá , usměje se a řekne :
"Svobodná ?"
Dívka se ostýchavě usměje a odpoví , " Jak jste to poznal ?"
A on odpoví, "Protože jste hnusná."
_____________
Přijde chlap do práce a stěžuje si.
Ta moje stará je hrozný prase.
Jak to?
No, ráno se jdu vychcat do dřezu a ona tam má ještě nádobí od večeře

Old Post 08-11-2006 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 1075

Setkali se Rus, Kavkazan a Žid a rozhodli se, že tuhle událost večer oslaví. Rus říká: „Já přinesu bednu vodky."
"Já usmažím šašlik a přinesu hrozny," na to Kavkazan.
"A já bych přived bráchu," povídá Žid.


Stein se vrací z pohřbu své ženy. Jeden smuteční host na něj:
"Jak se cítíte, pane Stein?"
"A víte, že mi ta malá procházka udělala docela dobře?"


Mladý Skot jede studovat do Oxfordu. Po měsíci telefonuje s matkou:
„Tak co synku, jaká je škola? A jaké máte koleje?"
„Škola je fajn, ale ty koleje mami, to je hrůza. Neumíš si představit, jak jsou ti Angličané hluční a neohleduplní. Z jedné strany bydlí jeden, co pořád tluče do zdi a ten z druhé strany zase pořád řve."
„Chudáku Jamesi, a jak to snášíš?"
„No, já si toho radši moc nevšímám. Sedávám potichu v pokoji a hraju si na dudy."

V nebi se sejdou mladý Němec, Američan a Rus a povídají si o způsobu své smrti.
„To mně máma koupila auto, já na to moc šláp, v první zatáčce jsem dostal smyka a bylo," povídá Němec.
„To nic není," kontruje Američan," to mě táta koupil vrtulník, já zapomněl natankovat a zřítil jsem se do moře."
„Hm, mě naši koupili kolo a pak jsme umřeli hlady, ach jo." vzdychne Rus.

Poutník ztracený v pustině , vyhládlý a k smrti vyčerpaný, se doplazí k chatrči. Před ní sedí trpaslík a jí z kotlíku. "Co chceš?"
"Jíst, prosím!Jíst!"
"Chceš polívku vod včerejška?"
"Anoanoano!"
"Tak přijď zejtra"

K doktorovi přijde pán se synem. "Pane doktore, kluk mi stůně"
"A jak je starý?"
"Starý je dobře, kluk mi stůně"

Do veterinární ordinace přijde policista, sundá si čepici. Na hlavě mu sedí žába, která povídá: "Pane doktore, podívejte se , co mi přes noc vyrostlo u prdele"

Leze želvička na smrk. Když doleze až nahoru, zamává zadníma nožičkama a rozplácne se na zemi. Tohle udělá třikrát. Na větvi sedí vrány. Samec a samice. Když leze želva nahoru už počtvrté, tak samice povídá samci:
"Táto, není už čas jí říct, že je adoptovaná?"

Přijde týpek v anglii do knihovny a říká "dejte mi prosím jeden chip and fish". ženská sundá brejle, typka si prohlídne a řekne "tady jste v knihovně!". týpek tedy potichu zašeptá "dejte mi prosím jeden chip and fish"

Nevíte proč je miss Univers vždycky ze Země?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 09-11-2006 v 08:52 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 1076

Dobrý den, to je rádio?"
"Ano."
"Já jsem dneska našel peněženku. A bylo v ní sto tisíc korun. A 540 euro. a 208 dolarů. A byl tam i lísteček s adresou: "Miloš Novák, Koněvova 8, Praha 3. Zahrajte mu, prosím, písničku..."

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 09-11-2006 v 17:45 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 1077


to snad není možný

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 09-11-2006 v 18:03 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 1078

vojtaxxx-

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 09-11-2006 v 18:15 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 1079

Kralovska rodina si povida u vecere.
Tati, proc mam takove jmeno? povida princezna Jasminka.
- Protoze kdyz bylas mala, spadl ti na celo do kolibky jasminovy list, odpovi kral.
Tati, a proc mam ja takove jmeno? povida princezna Ruzenka.
- Protoze kdyzs byla mala, spadl ti do kolibky listek ruze, odpovi kral.
Huue, hrgrrrh, urrrgh, chrhchly chrhly, povida princezna Cihelka.

Old Post 09-11-2006 v 18:15 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1080

omni: hejhustejc to uzavrel ten posledni, cituji :"podleme mrdajinou"

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 09-11-2006 v 21:57 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1081

Skřeťák v Sudu
Stálý Člen


Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 310


[Ignorovat tohoto uživatele]
Příspěvek č. 1190

to ja znam teda lepsi(pozna se nanem kdo je jakej prasak )

Pride chlapek do bordelu a ze chce neco extra a tak ze maj na osmicce novinku, zenska ktera kouri a zpiva u toho arie. Chlapek si to objedna pride tam tam uplna tma a zenska mu ho luxusne vykouri a krasne zpiva arie, tak si rekne kua to musim nekomu poradit pac je to fakt super. Druhej den to rekne Frantovi a jelikoz Franta je zvedavec neda mu to a hned druhej den to de zkusi ale rekne si ze pride nato v cem je figl. Takze kdyz sou skoro ukonce tak rozsviti a na nocnim stolku je skleneny oko.

Nektery lidi se potrhaj smichy jen to doreknete, nekdo vma rekne ze ste vazne prase ale naprosta vecina lidi je desne zasekla a tem se ty co nato pridou rychle hrozne smejou fakt prdelojizni zalezitost tendle vtip.



ja to ubec nepochopila

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 10-11-2006 v 15:54 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 1082

Co si na tom nepochopila??, asi mu ho kouřila dirou, kde měla to skleněný oko, ne???
------------------------------------------------------------------------------------
Clápek ztoskotá na pustým ostrově a když doplave na pobřeží, zjistí, že ostrov obydlují dva jiní chlápci už něco přes dva roky...chovají ovce a pěstují ovoce.
Tak se k nim ztoskotanec přidá a po několika dnech se jich ptá, co dělají, když na ně příjdou sexuální touhy.
A jeden z nich odpoví : No vybereme si ovci a hotovo.
A tak si ztroskotanec jednoho dne odvádí ovečku za kopec, ale ti dva chlápci se mu strašně smějou, až se za břicha popadají...
On na ně: Proč se mi tak smějete, vždyt ste říkali, že to děláte taky tak???
Oni: no to jo, ale ty sis vybral takovou hnusnou!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 10-11-2006 v 16:09 PM

Old Post 10-11-2006 v 16:03 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1083

JAHmaican : zis ahachm tak to me fak nenapadlo

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 10-11-2006 v 16:28 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 1084

aky je rozdiel medzi palacinkou a svokrou..?
palacinku mame radi stocenu a teplu a svokru vystretu a studenu

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 10-11-2006 v 19:07 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1085


...

Old Post 12-11-2006 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 1086

Sedia dva zajace v pralese pri rieke a fajcia travu.
Uz su totalne nahúlené, keď prichádza tma a tak teda idu spat.
Vtom sa zjavi krokodíl a jedného zajaca chce zjest.
Ked je uz chudak zajac v krokodílovej papuli a uz len hlava mu trci, tak sa ozve druhy zajac:
Ty si ale pekná sviňa - ani si nehovoril, ze mas Lacoste spacak !!!



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 12-11-2006 v 17:25 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 1087

Takhle de o pulnoci nazranej chlap domu z hospody kolem hrbitova. Boji se jak prase, je rozklepanej, a tak kdyz uvidi staryho dedecka tak se ho pta: Dedo prosimvas, muzu se o vas trochu oprit? Ja se hrozne bojim... A deda povida: Ale jo, klidne, ja te chapu, ja sem se taky vzdycky hrozne bal kdyz sem byl jeste zivej...

Old Post 12-11-2006 v 18:18 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1088

http://www.starterupsteve.com/flash...wise_king.shtml
Tohle me rozsekalo na hodne dlouho

Old Post 12-11-2006 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 66 67 68 69 70 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3650030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív