Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 62 63 64 65 66 »
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 1009

citace:
Původní příspěvek od Womitor
Diky borci!
Svilusky tam nie su. Potvrdili ste mi moj predpoklad.

K tym korenom:
V pripade ze tam je chytla plisen,aky najefektivnejsi pripravok na to? Bude potreba nejakej chemky,alebo to staci "prevetrat"?

Thnx


Znova jsem si prohlídl fotky a myslím, že varování před sviluškama se týkalo kolegy 1b2.

A ty tvoje kytky? Já nevím. Já bych je nejdřív pořádně prolil vodou s peroxidem. A až pak bych přemýšlel o chemických fungicidech. Ale počkej si i na názor někoho jiného.

Old Post 30-08-2012 v 19:06 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 1010

Ano, přesně tak, na svilušky jsem se ptal 1b2, ne Womitor.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-08-2012 v 05:21 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 1011



Zdravim,
mám kytky ve skleníku a během noci mě kytky takhle začaly chřadnout. Podle mě jsem je přehnojil ale chtěl bych znát váš názor
Substrát : hlína z kompostu s trochou perlitu
Hnojky : Plagron terra bloom,grow
jsou v 10l květináči.

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 31-08-2012 v 12:06 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 1012

zdarec pjestouni potrebuju malou radu ohledne kyticky
mam jednu kytku v posledni fazi kvetu, v utery vecer ji byla podana posledni hnojka (zredeny hovna chovnych holubu), a plan byl tyden flushing cistou vodou a kosa...jenze co se nestalo zalivku zrovna vdecne neprijala a od te doby ne a ne vyschnout kvetinac! (a to se jedna o minikvetinac s pudorysem tak 10x10 cm, proste brzdic kytky jakma byt - sem na balkone) ....no kytka ma vsechny listy nazloutle a schliple, nektere u vrchlu sou kompletne skroucene a suche, zbytek se zda byt jakz tak zivy......bohuzel byl to muj kiks s prelitim, ale zarazi me proc ani po nekolika dnech (byt je tu celkem nahovno pocasi a vlhke ovdusi) porad nechce vyschnout a uchytit se, a ja tak nemuzu prlit cistou vodou a zbavit palice zbytkovych latek z hnojeni (precijen palice ve kterych koluji cerstvy hovna semi hulit nechce) - jakoby uz nechtela ani vodu prijimat....zkousel sem uz i vysusovat hlinu na povrchu ubrousky a podobne pitchoviny ale bezvysledne
nejaky vyrvaly ctenar co by mi poradil?? zda se mi to jak nedostatecne provzdusnene koreny, ale nevim jak kytce pomoct

Old Post 31-08-2012 v 12:13 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
treble-joint
Nový Člen

Karma uživatele treble-joint - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 1013

citace:
Původní příspěvek od treble-joint
Ahoj,

postavil jsem si malej growroom na hydroponii. Je to muj prvni pokus s pestovanim. Mam tam white widow a orange bud. Jako medium pouzivam keramsit a kyticky jsou v grodanovejch kostkach. Momentalne 5. tejden rustu 18/6. Poslednich 14 dni ale bojuju s hnednutim spicek a kraju listu. Podle navodu na odhalovani problemu jsem zjistil, ze by to mohlo bejt bud poskozenejma korenama, prelitim nebo prehnojenim. U toho preliti si nejsem jistej. Jde prelejt kytka v keramsitu? Zalejvam to 3x denne a protoze casovac neumi mensi intervaly, tak se mi nadrz naplni na 30 minut a pak vytece. Pouzivam Ebb and Flow system. Hnojivo AH s davkovanim presne podle navodu. Co jsem zkousel vyhrabat nejakej korinek, tak je peknej bilej. Proste mi pripada, ze tyhle veci jsou v pohode. V tehlech vedrech trochu bojuju s teplotou, kde mam v growroomu okolo 31 stupnu, ale na min se mi to ted srazit nepodari, protoze v mistnosti je taky tak. Ventilator tam ten vzduch stiha menit v pohode. Ted me nenapada, co jeste napsat. Snad jen ze kytky porad v pohode rostou a novy listy vypadaj zdrave. Az po par dnech zacnou hnednout a vic je to znatelny u WW. OB je vic v pohode. Svitim na to 8x36W zarivky 6500K. Vcera jsem objevil trasnenky, ktery postrikam Vermitecem, o kterym jsem se docetl tady na foru, ze by mel pomoct. Dalsi vec je, ze mam trochu zelenej grodan a na nekterejch mistech je lehce bile plesnivej. Nevim, jestli to vadi nebo ne. Nekde jsem cetl, ze prej to na zemi nevadi. Jinak mam v growroomu celkem sucho, coz je videt i na uzkejch listech. Prikladam jeste fotku kytky a detail poskozenyho listu. Nevedel byste nekdo, cim by to mohlo bejt? Diky moc za rady predem.


citace:
Původní příspěvek od ween



zdravim. heled, ja jedu jen v hline, ale takhle vypada standard prehnojeni. zloutnuti a schnuti od spicek... vysoke EC je v podstatě to samé... estli se nepletu...


Tak jsem si dneska koupil EC metr a premeril EC puvodniho roztoku, kterej jsem si nechal bokem. Nameril jsem EC 2.0. Merak od Essentials. Je mozny, ze by v mym systemu ty kytky spalilo uz EC 2.0? Cetl jsem ruzny diskuse a lidi maj casto i pres 2. Nemohlo by to bejt necim jinym, nez prehnojenim? U vody z vodovodu jsem nameril EC 0.1. Zalejvam 3x denne a vodou se mi nadrz naplni na cca 25-30 minut. Je fakt, ze grodan mi mezi zalejvanima nevyschne, ale prijde mi, ze by mi nevyschnul ani za 24 hodin.

Old Post 31-08-2012 v 13:11 PM
treble-joint je offline   Profil uživatele treble-joint   Find more posts by treble-joint   Foto galerie člena treble-joint   Click here to Send treble-joint a Private Message   Add treble-joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdeny91
Stálý Člen

Karma uživatele zdeny91 - 95% PěstitelskáKarma uživatele zdeny91 - 95% PěstitelskáKarma uživatele zdeny91 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 1014



zdravicko, potreboval bych poradit co se stalo kytickam. nejake info: model fruit chronic ze seminka stari cca 1 mesic hlina all mix ph mereno kapkama zhruba 6,8.
k problemu- zloutnuti listi od spodu mozna malo N? zacal sem hnojit pred tydnem 1ml plagron grow...all mix by mel mit dostatek zivin.

in ledky
skleník

Old Post 01-09-2012 v 10:22 AM
zdeny91 je offline   Profil uživatele zdeny91   Find more posts by zdeny91   Foto galerie člena zdeny91   Click here to Send zdeny91 a Private Message   Add zdeny91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
treble-joint
Nový Člen

Karma uživatele treble-joint - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 1015



Ahoj, tak jsem tu jeste s jednim problemem. Odumiraji mi listy ve spodnich a strednich patrech. Zacnou umirat od spicky a kroutit se az uschnou. Horni patra vypadaj uplne zdrave. Mozna to je normalni, ale pro jistotu se ptam. Nevim, jestli to neni nejaka plisen. Ve starsich vlaknech jsem podobny obrazky nenasel. Nevedel by nekdo? Diky.

Naposledy upravil treble-joint 07-09-2012 v 16:45 PM

Old Post 01-09-2012 v 14:17 PM
treble-joint je offline   Profil uživatele treble-joint   Find more posts by treble-joint   Foto galerie člena treble-joint   Click here to Send treble-joint a Private Message   Add treble-joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 1016

citace:
Původní příspěvek od zdeny91
zdravicko, potreboval bych poradit co se stalo kytickam. nejake info: model fruit chronic ze seminka stari cca 1 mesic hlina all mix ph mereno kapkama zhruba 6,8.
k problemu- zloutnuti listi od spodu mozna malo N? zacal sem hnojit pred tydnem 1ml plagron grow...all mix by mel mit dostatek zivin.


Hele, pohnoj to pořádně. Nedostatečné honjení bude asi tím problémem. Druhá možnost je trochu horší - takhle odcházejí spodní listy, když mají nedostatek adekvátního světla.

Old Post 01-09-2012 v 14:49 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paiwer
Nový Člen

Karma uživatele paiwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 1017

Mám rostlinku out a nevím zda je to genetika nebo co. Já se chci zeptat na žloutnutí listů které jsou na vrcholkách palic ostatní jsou zelené.... jinak klasické žloutnutí od spodu.... hnojím celkem pravidelně... je v hlíně v kýbli cca 15l

Old Post 03-09-2012 v 07:16 AM
paiwer je offline   Profil uživatele paiwer   Find more posts by paiwer   Foto galerie člena paiwer   Click here to Send paiwer a Private Message   Add paiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krokodil
Nový Člen

Karma uživatele krokodil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1018

mam problem s rastlinkami a neviem co s ni,i najde sa niekto kto mi pomoze

Old Post 03-09-2012 v 17:25 PM
krokodil je offline   Profil uživatele krokodil   Find more posts by krokodil   Foto galerie člena krokodil   Click here to Send krokodil a Private Message   Add krokodil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1019

citace:
Původní příspěvek od krokodil
mam problem s rastlinkami a neviem co s ni,i najde sa niekto kto mi pomoze



http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93

Old Post 03-09-2012 v 18:29 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krokodil
Nový Člen

Karma uživatele krokodil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1020



prosim vas poradte co s nimi

Old Post 03-09-2012 v 18:47 PM
krokodil je offline   Profil uživatele krokodil   Find more posts by krokodil   Foto galerie člena krokodil   Click here to Send krokodil a Private Message   Add krokodil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krokodil
Nový Člen

Karma uživatele krokodil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1021

zacali sa mi vytvarat skvrni neviem ci to nezacina byt pliesen alebo mi to nieco napadlo prijmem kazdu radu

Old Post 03-09-2012 v 18:53 PM
krokodil je offline   Profil uživatele krokodil   Find more posts by krokodil   Foto galerie člena krokodil   Click here to Send krokodil a Private Message   Add krokodil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajbrik
Stálý Člen

Karma uživatele lajbrik - 75% PěstitelskáKarma uživatele lajbrik - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 1022


[účet odstraněn]

Old Post 03-09-2012 v 21:13 PM
lajbrik je offline   Profil uživatele lajbrik   Find more posts by lajbrik   Foto galerie člena lajbrik   Click here to Send lajbrik a Private Message   Add lajbrik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
treble-joint
Nový Člen

Karma uživatele treble-joint - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 1023

Zkus se podivat do FAQ, jestli to neni nedostatek fosforu.

http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

Old Post 03-09-2012 v 22:10 PM
treble-joint je offline   Profil uživatele treble-joint   Find more posts by treble-joint   Foto galerie člena treble-joint   Click here to Send treble-joint a Private Message   Add treble-joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krokodil
Nový Člen

Karma uživatele krokodil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1024

velmi prosim o radu na rastlinkach sa mi vysktli biele priehladne flaky a zacinaju tam behat male cierne tvory neviete mi poradit co by to mohlo byt a ako sa toho zbavit kazda rada je dobra dakujem

Old Post 04-09-2012 v 14:35 PM
krokodil je offline   Profil uživatele krokodil   Find more posts by krokodil   Foto galerie člena krokodil   Click here to Send krokodil a Private Message   Add krokodil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 62 63 64 65 66 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1908530 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív