Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 81


Tak jsem si koupil 17. Číslo Legalizace a byl jsem překvapen malým dárečkem v podobě samonakvétačky Deimos od Buddha seeds.. Už je v destilce a brzo půjde pod širý nebe

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 21-05-2013 v 13:14 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 82

taky s tebou zdilim radost ze seminka. to moje jsem dal rovnou do hliny s kokosem a je venku od zacatku. pekne uz leze jsem na toho demona zvedavej



Old Post 21-05-2013 v 14:27 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 83

Tak to máte štěstí.. Já tam měl semínko úplně rozdrcené. Ale i tak ten časopis za ty prachy stojí

Old Post 21-05-2013 v 19:46 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 84



Samonakvétačka je venku.. Hodil jsem ji k dozrávajícím kytičkám.. Sklizeň už klepe na dveře.. Jeden Skunk už má tmu a zítra z něj bude oběšenec.. Zbytek úrody nechávám ještě dozrát.. Už dostávají jen vodu, taky půjdou za chvili k zemi.. Na další kolo mám vyrobenou scrogovou síť a schyluju se k výrobě bubláku.. Koupil jsem elite 802 dvouvývoďák, ale potřeboval bych radu od někoho kdo má s bublákem zkušenost.. Mám dvě zednický nádoby do kterých se vejde 15l roztoku... Nádoby jsou oválné viz foto, ale rád bych do každý prdnul dvě kytky.. Chlápek v G shopu mi říkal, že když před 20 lety žádný g shopy nebyli pěstili v 5l bubbleru a nebyl problém.. Ale FAQ a článek od Hlavy říkají úplné něco jiného.. Stači 15l nádoba na dvě kytičky? Díky za rady pěstu zdar

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 30-05-2013 v 13:01 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 85


První Skunk po manikůře..

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 31-05-2013 v 07:13 AM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 86



Tak Elite bohužel neměli tak jsem koupil snad něco stejně výkoného.. Aktivní prvek už mám kompletní, viz foto a na médiu se ještě pracuje.. Doufám že aspoň někdo sleduje thread, i když moc lidí nepřispívá.. Děkuju všem aktivním členům, kteří sebrali zbytek sil a poradili zelenáčovi jako jsem já.. Díky moc!
Jinak zbytek celého pěstu se bude do pěti dnů houpat.. Budu uploadovat fotky a rád bych to ukončil nějakou tipovačkou

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Naposledy upravil Minotaur 01-06-2013 v 11:10 AM

Old Post 01-06-2013 v 10:54 AM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 87

koukam jak se ti vede.taky jsem ve fazy vyroby bublajici krabice.ja kupoval vzduchovedlo atman at-a9500 a mam to na skoro 50l.tak snad to bude stacit.
to co mas bude asi good uvidis sam



Old Post 01-06-2013 v 12:41 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 88

Bohužel nepoznám jestli množství bublin bude stačit.. Samozřejmě že jsem asi 100 přečetl článek od Hlavy, ale prostě nemám jistotu.. uvidíme no.. Určitě budu sledovat jak ti to pojede tak ať se ti vede

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 01-06-2013 v 18:40 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 89






Zbytek sklizně.. Tak už se hetky všechny houpají v boxu v naprostý tmě s malinko přenastavenou ventilací.. Na fotkách zbylé tři kytky po manikůře..
Tak kolik G? co myslíte? Vyhlašuju nějakou rodinou tipovačku těm co sledují thread
Pěstu zdar!

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Naposledy upravil Minotaur 08-06-2013 v 21:52 PM

Old Post 08-06-2013 v 07:28 AM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 90

Viděl bych to na rovnych 100g

Old Post 09-06-2013 v 00:20 AM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

148g :-O

Old Post 09-06-2013 v 03:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 92

92g, přeju víc

Old Post 09-06-2013 v 08:22 AM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 93

videl bych to na 110g preju kazdopadne vic..

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 09-06-2013 v 11:47 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 94

118g



Old Post 09-06-2013 v 14:28 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 95

106g

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 09-06-2013 v 17:57 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siryamean
Nový Člen

Karma uživatele siryamean - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 96

126g

Smoke WeeD Every DAY

Old Post 10-06-2013 v 16:11 PM
siryamean je offline   Profil uživatele siryamean   Find more posts by siryamean   Foto galerie člena siryamean   Click here to Send siryamean a Private Message   Add siryamean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7507810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív