Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Hydroponie 250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow Příspěvek č. 1



Díky chytrému threadu Milujeme Bublinky a Indoor s Hlavou podrobnému popisu bubbler a nasbíraným informacím jsem se pustil do druhého pěstovaní za pomocí bubbleru vypěstovat zase o něco kvalitnější produkt

Díky všem aktivním co vznesli v prvním pokusu nějakou optimální kritiku.. Ještě jednou všem dík za každou dobrou radu oceněnou K+..

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Jinak více méně se ve stanu s předešlého set upu nic extra
nezměnilo až na novej hurricane klipsňák.
Vybudování scrogové sítě a bubláku zapralo pár odpolední strávených v dílně a hlavně sháněním věcí v obchodech s akvariatikou a několika hobby marketech

Pár fotek z výroby bubláku

Jinak 50 litrovým bublákem hejbou dva vzduchovací motorky Hailea, levná náhrada značek..
Jeden dvouvývoďák 2x 4,5l/min 296,- ;příslušenství 150,- ; zednická nádoba 50l 270,-
a Jeden jednovývoďák 4l/min 199,-
Dostal jsem se na hodnotu 740l/h takže otočí 44l roztoku za hodinu zhruba 18krát což je celkem fajn

Další věcí pro kterou si půjdu v týdnu je Milwaukee PH tester..

Jinak tohle kolo do týdne rozjedu.. :-P
Co nevidět, další update
Pěstu zdar!

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 10-06-2013 v 20:33 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 2



Ták nějaká výbavička mi přišla včera
Ec tester a Ph metr od společnosti Milwaukee.. Doporučil mi ho typ v growshopu, kvůli manualní kalibraci a že prej za ty prachy lepší neseženu.. Tak uvidíme jestli s nima bude víc radosti než starosti..
Jinak semena už přes noc popukali.. Už jsou strčený v rockwoolovej kostkách.. Včera jsem také provedl generální úklid stanu, dezinfekce proběhla výměna sodíku, vinstaloval jsem bubláček do boxu a na scrogovou síť je ještě brzo ..
Hlavně ať to co nejdřív bublá

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Naposledy upravil Minotaur 20-06-2013 v 18:05 PM

Old Post 20-06-2013 v 05:44 AM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 3



Zase se mi nějak jebou fotky..
Tak vám zkusím ještě ukázat bubláček a novej setup skříně

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 20-06-2013 v 18:07 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

6.cyklus 18/6 Příspěvek č. 4



Kytičkám chvilku trvalo než kořínky prorostli rockwool a keramzit..
Ten den nastal a nyní kytky vypadaj jinak ráno a večer.. Rostou před očima.. Velkej problém mám s vodou.. Z kohoutku mi teče šíleně trvdá voda plná dusičnanů.. V tomhle koutku republiky nemůže pěstitel používat bez osmózy vodu s kohoutku..
EC 0.8?
Ph 7.6??
What??
No ještě že pršelo.. Posbíral jsem 50 litrů dešťovky.. Ec metr ukazoval hodnotu 0.1! Ph bylo 7.2.. Po jemným zahnojení a přidání aditiv na tvorbu kořenů a vitality, Ph kleslo na 6.8.. Použil jsem Ph- a připravil roztok o hodnotě PH 6.2.. EC se zvedlo na 0.5..

Jedinej problém.. Voda má neustálou teplotu od 15-18 stupňů Celsia, ale přijde mi že se kazí.. Zřejmě hnojivo se sráží na košíkách a po stěně bubbleru a jeho víku.. Myslím si že to zapříčiňuje i hnědnutí konečků listů..
Kde by mohla bát chyba? Myslím že Víko bubbleru které jsem vyrobil je ze špatného materiálu.. Zvolil jsem klasickou lepenou překližku a oblepil ji alobalem avšak ze spodní strany je dřevo na kterym se sráží bublající roztok.. Je možné že je to tou překližkou?
Viděl jsem thread jednoho uživatele kterej musel kolo ukončit právě proto že použil podobnej materiál vyráběnej chemickou cestou.

Přikládám pár fotek
Díky všem kteří sledují thread a poradí

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 02-07-2013 v 12:05 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 5



.

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 02-07-2013 v 12:13 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 6



..

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 02-07-2013 v 12:18 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 7


last

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 02-07-2013 v 12:22 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 8

cau, zacal bych tim phckem. Michej ho tedkon ze zacatku na 5.3-5.5 a pak postupne zvysuj na 5.8, ale tech 5.3 je takovej ideal. Ph je hodne dulezity, nesmis ho drzet jako v hline ale min o dost - to je mozna taky duvod tech spalenejch listu. Proste ph ted do 5.5. Proc nejedes rezance? Semena musej mit 4 tejny na rustu a to te limituje. Dal to hnojivo co mas je celkem uchazejici, ale je podle me moc komplikovany a zbytecne. Nicmene ja ho dostal zadaca na Canna festu, tak jsem ho vyzkousel a jsem si jistej, ze uz se k nemu vracet nebudu. Co se tyka ph metru tak ho pred kazdym merenim kalibruj, protoze se to rozhazuje. aspon s adwou mam tyhle zkusenosti. A posledni vec v tech hydro ketinacich si mel vystrihat diry, kvuli korenum. Ja odstrezaval tu malou mrizku a nechaval jsem tam diry.Ay prijdes hydru na chut, tak uz se k hline nevratis. Hlavne to ph kontroluj. 6.2 je fakt hodne
At to roste

Ps:To ze mas travu v bublaku neznamena,ze budes mit kvalitnejsi hulco
PSS : K+ ode me ted nedostanes, ale jen tak dal. Jo a ten alobal toho se zbav, to je hrozny - stejne to nic nemeni, to uz by byl lepsi bilej papir. si tam radsi dej bilo cernou folii, nebo kup diamantovku a potahni to tim. Ja ji driv pouival na spodek od bublaku.

EDIT: jeste bych ti doporucil pridat enzymy, moza to vyresi tvuj problem s tou srajdou hnedou xP

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Naposledy upravil Klamath 06-07-2013 v 21:12 PM

Old Post 06-07-2013 v 20:31 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 9

Jak pokracujes, hod nejaky update.



Old Post 20-09-2013 v 15:15 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8385070 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív