Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60 61 »
Autor
Téma 
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 929

indoor? outdoor? ph? ec? hnojky? jak dlouho? čím zalíváš? nejsme věštci....

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 10-08-2012 v 16:54 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 930

citace:
Původní příspěvek od Natty Dread
Zdravím, nevíte někdo prosím, čím to, že kytce žloutnou listy? Kyti je venku(kompost),má asi 1,5m a v poslední době začala žloutnout.Hnojeno organicky podle potřeby. Jde to od spodu nahoru.

Chtělo by to foto keře, ale vypadá to na nedostatek dusíku.

Grow Max 150W

Old Post 10-08-2012 v 18:13 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 931



Zdravím.
Známý má indoor. Hnojí alga dle tabulek.
Nedávno měl mušky, tak k hlíně nasypal popel z cigaret a nějaké vajgly.
Od té doby se mu mírně kroutí listy směrem dolu a na některých se utvoří suchá skvrna a později odumře celý list. Napadá Vás něco? Nedostatek živin by to být neměl. Prozatím jsem mu poradil dát do hajzlu ty vajgly a prolít kytky porádně vodou. Co myslíte? Díky Eda

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 12-08-2012 v 21:01 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 932

Klik http://grower.cz/forum/showthread.p...5467#post955467 , je zase vajgly


citace:
Původní příspěvek od Hlava


Ty voe , jaky nedopalky ??? Tabákovej výluh od tabaku ne od vajglů , Při malém výskytu můžeme vyzkoušet babský recept na tabákový výluh – čtyřicet gramů tabáku zalijeme litrem vody, dvě hodiny vaříme a den necháme louhovat. Pak scedíme a výluhem potíráme spodní stranu listů. a ješte bych to naředil hodně. A i se to leje do substrátu , ....jestli to nefungovalo , jak tady píše , tak se nedivim , LOL .

Old Post 12-08-2012 v 21:50 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 933

citace:
Původní příspěvek od Natty Dread
Zdravím, nevíte někdo prosím, čím to, že kytce žloutnou listy? Kyti je venku(kompost),má asi 1,5m a v poslední době začala žloutnout.Hnojeno organicky podle potřeby. Jde to od spodu nahoru.


Nechci se hádat s Bártem, proto se ho ptám podle čeho si myslí, že se jedná o nedostatek dusíku? Taky bych chtěl vidět asi tu kytku celou, ale osobně si myslím že se jedná o klasické odumírání listů od spodu a pomalé soustředění energie do vyšších částí kytky
Rád se však poučím...
Dělaly mi to vždy všechny kytky, které neprostříhávám. Reaguji na to tak, že buď nechám volně postupně opadat ty žluté(max. lehounce pomůžu). Nebo stříhám postupně světlající zelené nejstarší listy a to cca 5mm od hlavního stonku(oněch 5mm postupně uschne, až jdou také jemně odlomit). Hlavně prostě žádné trhání s častým odloupnutím již "skorokůry"

Old Post 12-08-2012 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 934

jeden vajgl pri v hozeni napr. do more znecisti nekolik tisic litru vody a podle jedne studie dokaze v 1l vody za 4 dny zabit rybu,tak co to asi udela s kytkou

Old Post 13-08-2012 v 00:35 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Jakoby spálené tečky na listech !!! Příspěvek č. 935


Ahojte groweři, můžete mi prosím pomoci? Na mým letošním outdooru se mi skoro na všech kytičkách začali tvořit nějaké tečky. Tvoří se na listech a tvoří se jenom vždy na spodcích kytek. Max. cca do 1/3 kytky od země, pak už to je ok. Zdá se mi ale že teček na listech bohužel přibývá Nevíte prosím čímpak by to mohlo být? Jinak hnojím rybí emulzí od Plagronu, ale hnojil jsem to letos myslím jen 4x. Zdá se mi že se to začalo dělat, když jsem přepnul pitnou vodu na dešťovou, což se mi ale zdá jako blblost, jelikož vím že kytičky mají dešťovou vodu nejdradši . Jestli se mýlím, tak mě prosím opravte. Děkuji moc všem za cenné rady. Přidávám samozřejmě foto listu. Děkuji všem!

Old Post 13-08-2012 v 17:40 PM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 936



Zdar zahradníci!
Postríkal jsem to prípravkem Discus, myslíte ze to mákne?

Old Post 13-08-2012 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 937

Někde jsem tyhle fleky tady na groweru viděl a byla to plíseň,ale nevím to jistě.

Old Post 13-08-2012 v 19:25 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shadow1974
Nový Člen

Karma uživatele shadow1974 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 17  

Obecné nenasiel som poradte pls Příspěvek č. 938



zdravim vsetkych pred troma dnami som zbadal ze mi na jednej rastlinke nejak zltnu listy a vytvaraju sa mi skvrny /vid foto/ tak som preventivne nezalial sa mi zdalo preliate , nepomohlo, zvysil som ventilaciu a odtah ubral chemky premiestnil kvetinky a robil vsetko mozne co som nasiel na faq ale jedine co som dosiahol bolo ze na druhej rastlinke sa mi pre istotu zacaly tocit konceky listou /next foto / na vrcholku. Po trojdnovom hladani som z toho celeho fakt kvalitne pomotany a netusim ci mam bit v klude ci uz zacat panikarcit pozrite a poradte pls

Old Post 13-08-2012 v 23:50 PM
shadow1974 je offline   Profil uživatele shadow1974   Find more posts by shadow1974   Foto galerie člena shadow1974   Click here to Send shadow1974 a Private Message   Add shadow1974 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shadow1974! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shadow1974
Nový Člen

Karma uživatele shadow1974 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 939



este nejake foto

Old Post 13-08-2012 v 23:53 PM
shadow1974 je offline   Profil uživatele shadow1974   Find more posts by shadow1974   Foto galerie člena shadow1974   Click here to Send shadow1974 a Private Message   Add shadow1974 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shadow1974! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 940



Tak tady je foto kytky.

Old Post 14-08-2012 v 08:30 AM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 941



.

Old Post 14-08-2012 v 08:40 AM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 942

citace:
Původní příspěvek od Natty Dread
Tak tady je foto kytky.


Je to míň dusíku,ale žádná katastrofa..
Přihnoj růstovým hnojivem..

Old Post 14-08-2012 v 08:54 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 943

Hele, žádný zásadní problém nevidím. Akorát z té první fotky listu bych řekl, že je přehnojená dusíkem. A ty konce listů nevím na 100%. Někdy to je důsledek přílišného tepla, někdy je to způsobeno přelejváním kytky.

Old Post 14-08-2012 v 09:09 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 944

Plíseň? A čím může vznikat, vlhkem? Sice u nás teď poměrně často pršelo, tak že by to bylo tím?

Old Post 14-08-2012 v 12:27 PM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60 61 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3165400 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív