Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60 61 »
Autor
Téma 
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 929



zdravim chtěl sem se zeptat zda nevite cim by to mohlo být
250w
PH 6
EC 1,8
5 tyden 12/12
coco
hoje ATAMI coco a ted AH 2x zalito
vše začalo s postřikem proti sviluškam od te doby cca 10 dni a nic se nemění :-(

Old Post 17-05-2011 v 04:28 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 930

podle mě přepálený hnojkou, ph bych snížil, hnojky ubral. S advance hyd. máš ec 1,8 jo? to si musel dát tak tří násobek doporučenýho dávk., ne?

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 17-05-2011 v 14:50 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 931

je tam jeste PKčko myslim že 0,4 EC ale nejsem si jist

Old Post 17-05-2011 v 15:31 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Obecné Příspěvek č. 932



čus,mám problém s kytkama.spodní listy žloutnou zůstává zelené žilkování a pak ztratí barvu úplně a uschnou.mimo to jsou kytky všelijak pokroucené.původně jsem si myslel že jsem je přizabil tím že jsem je zastřihnul znova 14 dní po prvním zastřižení ,protože jsem chtěl přibrzdit vrcholek aby ho dohnali postraní větve ale teď si spíš myslím že je to hořčík a dusík mám pravdu? a co s tím?.jo a ještě něco mladé lístky hnědnou a chcípou.kromě toho jsou mladé lístky tak nějak úzké je to normální?
zatím jsem jen trochu hnojil kristalonem start ale ten jsem teď vysadil.
PH zálivky 7,0-7,5 ph hlíny nevim jak změřit .zkoušel jsem měřit vodu co vytekla z květináče ale měla stejný PH jako ta co jsem tam nalil.Původně jsem kytky chtěl dát ven,ale vzhledem k tomu že je s nima pořád nějaký problém tak nevím nevím.zatím jsou uklizené ve skříni pod 250W sodíkovkou se skoro stejným světelným režimem jako venku.světlo od 5:30 do 9:45 .jo a rostou v hlíně plagron royal mix.

Old Post 17-05-2011 v 21:01 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Stihomam
Stálý Člen

Karma uživatele Jan Stihomam - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 933



Zdravím! Věděl by někdo v čem jem udělal chybu? Jedu cheese 5tý týden, postupné žloutnutí spodních listů přešlo i na horní. Listy žloutnou a bývají svěšené. Ph by snad mělo být v normě, pěstuju v substrátu od ARGA a hnojím hnojkama Dutch pro pro květ A+B +Explode. Měl jsem pocit, že jsem to přehudroval hnojivem, tak jsem minulý týden hnojivo vysadil a zalíval kytky jenom vodou. Diagnostikoval jsem snad všechno kromě slintavky a kulhavky. Ze začátku jsem si říkal, že odpadávají spodní listy na které se nadostalo slvětlo, pak jsem si říkal málo dusíku, pak jsem kvůli pár flekům myslel, že jde o nedostatek fosforu, pak jsem si říkal že jsem přehudroval hnojiva (ano nick Jan Stihomam sedí:-)......no teď můj poslední tip je, že je to přechlastané....nicméně, když rostlinkám dám redukované množství zálivky...tak 200ml na kytku, tak to vypadá, že to má pozitivné efekt a kytka na to reaguje.....tak fakt nevím, mám to nechat proschnout a udělat prolití vodou, nebo mám to zalívat, ale menším množstvím zálivky?

If You Want To Fuck The Sky, Teach Your Cock To Fly!

Old Post 17-05-2011 v 21:04 PM
Jan Stihomam je offline   Profil uživatele Jan Stihomam   Find more posts by Jan Stihomam   Foto galerie člena Jan Stihomam   Click here to Send Jan Stihomam a Private Message   Add Jan Stihomam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 934

citace:
Původní příspěvek od vencias
čus,mám problém s kytkama.spodní listy žloutnou zůstává zelené žilkování a pak ztratí barvu úplně a uschnou.mimo to jsou kytky všelijak pokroucené.původně jsem si myslel že jsem je přizabil tím že jsem je zastřihnul znova 14 dní po prvním zastřižení ,protože jsem chtěl přibrzdit vrcholek aby ho dohnali postraní větve ale teď si spíš myslím že je to hořčík a dusík mám pravdu? a co s tím?.jo a ještě něco mladé lístky hnědnou a chcípou.kromě toho jsou mladé lístky tak nějak úzké je to normální?
zatím jsem jen trochu hnojil kristalonem start ale ten jsem teď vysadil.
PH zálivky 7,0-7,5 ph hlíny nevim jak změřit .zkoušel jsem měřit vodu co vytekla z květináče ale měla stejný PH jako ta co jsem tam nalil.Původně jsem kytky chtěl dát ven,ale vzhledem k tomu že je s nima pořád nějaký problém tak nevím nevím.zatím jsou uklizené ve skříni pod 250W sodíkovkou se skoro stejným světelným režimem jako venku.světlo od 5:30 do 9:45 .jo a rostou v hlíně plagron royal mix.


no odpověď jsi napsal sám, špatné pH zálivky a přehnojeno...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 17-05-2011 v 21:05 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 935

a jaké by teda mělo být PH zálivky?ne že bych měl moc na výběr .odstátá voda z vodovodu má to 7,0-7,5 a pak už máme jen studnu kde je 8,4.ten hnus co máme v sudu kde se chytá z okapu jsem ani neměřil.

Old Post 17-05-2011 v 21:14 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4Y0out
Stálý Člen

Karma uživatele P4Y0out - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 936



Ahoj,moj problem s listami je taky,ze sa divne krutia a su take jemne poradte pls..mam ich v malom parnicku out

Nikdy nieje tak zle,že by nemohlo byt horšie

Old Post 18-05-2011 v 06:30 AM
P4Y0out je offline   Profil uživatele P4Y0out   Find more posts by P4Y0out   Foto galerie člena P4Y0out   Click here to Send P4Y0out a Private Message   Add P4Y0out to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4Y0out
Stálý Člen

Karma uživatele P4Y0out - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 937


este jedna

Nikdy nieje tak zle,že by nemohlo byt horšie

Old Post 18-05-2011 v 06:32 AM
P4Y0out je offline   Profil uživatele P4Y0out   Find more posts by P4Y0out   Foto galerie člena P4Y0out   Click here to Send P4Y0out a Private Message   Add P4Y0out to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 938

citace:
Původní příspěvek od P4Y0out
Ahoj,moj problem s listami je taky,ze sa divne krutia a su take jemne poradte pls..mam ich v malom parnicku out


Nic jim není. Dbej abys nepřeléval, vyndej je z pařníčku ať si s nimi pohrává vítr. Ty první pravé lístky jsou většinou takto deformovány. Počkej na další patra a pak znovu posuď.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 18-05-2011 v 06:41 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 939

citace:
Původní příspěvek od vencias
a jaké by teda mělo být PH zálivky?ne že bych měl moc na výběr .odstátá voda z vodovodu má to 7,0-7,5 a pak už máme jen studnu kde je 8,4.ten hnus co máme v sudu kde se chytá z okapu jsem ani neměřil.


no tak dešťovka by měla mít kolem 5,8
na úpravu si kup trochu koncentrovaný kyseliny fosforečný, pak si jí doma část můžeš naředit (třeba 9 dílů vodu a pak 1 díl konc. kyseliny, vždy lít kyselinu do vody, nikdy ne naopak!!!) nebo koupit od GHE ph minus v prášku, obsahuje i některý mikroprvky...

pH zálivky na růst 5,4-5,8 na květu 5,8-6,2 - ze začátku korigovat podle pH výtoku


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 18-05-2011 v 10:57 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 940

ok a myslíš že bude stačit když použiju na snížení ph zálivky ocet nebo citron?tu kyselinu nebo něco objednám ale než to přijde tak abych měl čim zalejvat ...-

Old Post 18-05-2011 v 14:00 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 941

citace:
Původní příspěvek od vencias
ok a myslíš že bude stačit když použiju na snížení ph zálivky ocet nebo citron?tu kyselinu nebo něco objednám ale než to přijde tak abych měl čim zalejvat ...-


no tyto slabé organické kyseliny bych nepoužíval... a když ti nic jiného tak raději citron, ale ještě lepší by bylo udělat výluh z rašeliny která je dost kyselá a tím můžeš zalévat...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 18-05-2011 v 15:32 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4Y0out
Stálý Člen

Karma uživatele P4Y0out - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 942



ahoj tak dnes som bol pozriet rastlinky a us aj druhe patro je napadnute .. neviem myslim si ze je to but preliatie alebo spalenie-mam to v parniku a bolo us dost teplo tak neviem
Je to moj prvy grow tak prosim o radu

Nikdy nieje tak zle,že by nemohlo byt horšie

Old Post 18-05-2011 v 19:36 PM
P4Y0out je offline   Profil uživatele P4Y0out   Find more posts by P4Y0out   Foto galerie člena P4Y0out   Click here to Send P4Y0out a Private Message   Add P4Y0out to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 943

Akorád si je spalil sluncem a bylo v pařníku hooodně teplo a tím páden ani nevětřáš. Větrej a větrej .. klidně to měj otevřene jen jak je škaredě tak nasad víko

Old Post 18-05-2011 v 19:41 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4Y0out
Stálý Člen

Karma uživatele P4Y0out - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 944

no bol tam malý otvor na vetranie ale asi to nestačilo .. už som to odokryl lenže pozajtra ma pršat tak zajtra spravím provizornu strechu z igelitu dostatocne vysoko nad rastlinkami nech ich zasa nespálim a nech majú dosť vzduchu...myslíš že to prežijú?
btw dakujem

Nikdy nieje tak zle,že by nemohlo byt horšie

Old Post 18-05-2011 v 19:46 PM
P4Y0out je offline   Profil uživatele P4Y0out   Find more posts by P4Y0out   Foto galerie člena P4Y0out   Click here to Send P4Y0out a Private Message   Add P4Y0out to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60 61 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7803950 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív