Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 913

Tak to píšu sem kdyby to takhle chtěl ještě někdo dělat. Já mám studniční vodu s ph 7.2 (samozřejmě odstátou) a ec 0.4. Po přidání 2ml. na litr octa kleslo ph na 5.7, takže si to musíš nějak vypočítat ale zase by bylo dobrý vědět jaký ph máš ty. Jestli máš městskou vodu, tak tam bývá ph tuším něco kolem 7.8
Jo, ec se po přidání octa nezměnilo, zůstává 0.4. Tak bojuj draku.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 07-08-2012 v 05:46 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 914

Jukněte mi prosím na můj problém.
Myslíte, že bych se toho mohl zbavit Kuprikolem?
Díkec

Old Post 07-08-2012 v 11:47 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 915

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Podle mě ti tam řádí sviluše (ty bílý tečky od svilušího hodování..),což oslabuje listy,jejich obranyschopnost i celou kytku..Prohlídni pořádně spodní strany listů..A nejspíš to bude i problém s ph..
V čem to máš,že zalejváš každej den..?


za pár dní mi dojde pH metr,tak to potom změřím.Svilušky tam jsou,to vím.
Mám to v 10 l kyblech a v těch vedrech to za den ten vyschne.

Naposledy upravil sw3ap 07-08-2012 v 16:40 PM

Old Post 07-08-2012 v 16:21 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 916


Lidičky prosím vás poraďte co chybí/přebejvá mejm miláčkům. Setkal jste se s tím někdo? Děkuji za každou radu. PEACE

Old Post 07-08-2012 v 20:12 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 917

citace:
Původní příspěvek od Flí
Lidičky prosím vás poraďte co chybí/přebejvá mejm miláčkům. Setkal jste se s tím někdo? Děkuji za každou radu. PEACE


v jake jsi fazi? Jestli-ze jsi v pokrocile fazi kvetu, tak je to pomerne bezne.. Jestli jsi v rustu, tak to muze byt mnoho faktoru....

Old Post 07-08-2012 v 20:20 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 918



Ahoj, chtěl jsem se Vás zeptat, jestli bystě mně neporadili s jedním problémem co mám na listech. Je to venkovkách, které ještě nekvetou, asi před čtrnácti dny jim začaly žloutnout a zakrňovat listy. Světla to má dost, hnojil jsem to asi dvakrát OBM jinak ne. Když jsme to sázeli, tak se tam dával kompost, ale to už asi bude vyčerpaný. Přemýšlím, jestli to nezkusit třeba jednu kytku nahnojit kristalonem, třeba tomu něco chybí a vzpamatuje se. Nemáte s tímto žloutnutím listů nějaké zkušenosti? Moc dík. Papek

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 08-08-2012 v 12:49 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 919

Papku to ti je někdo pochcal...
Tohle je nějaký brutal moribundus..

Old Post 08-08-2012 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Dotaz Okraje listů chytají světlou barvu. Příspěvek č. 920


Poraďte prosím lidičky.

Old Post 09-08-2012 v 16:14 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Okraje listů chytají světle zelenou barvu. Příspěvek č. 921


Poraďte prosím Vás lidičky.

Old Post 09-08-2012 v 16:26 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 922

Je to venek a ještě nezačala kvést.

Old Post 09-08-2012 v 16:34 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 923

Začal jsem to asi pře 14 dny hnojit terramaxem od atami. Je to na květ ,ale píšou tam ,že to kytky jako popožene ke kvetení. Možná jsem se nechal pouze zlakát......... Těch listů je čimdál tim víc :-(

Old Post 09-08-2012 v 16:46 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 924


http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 09-08-2012 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: Okraje listů chytají světle zelenou barvu. Příspěvek č. 925

citace:
Původní příspěvek od Flí
Poraďte prosím Vás lidičky.


Nejspíš málo hořčíku..

Old Post 09-08-2012 v 18:30 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 926


Mno a nevěděl bys jak ho dat dostat víc? Podle tohodle obrázku mi to spíš příjde na dusík,nemyslíš? JInak dodám ,že jsem musel vykopat výkopy a dát tam lepší hlínu. Všude okolo je jíl.

Old Post 10-08-2012 v 10:48 AM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 927

citace:
Původní příspěvek od Flí
Mno a nevěděl bys jak ho dat dostat víc? Podle tohodle obrázku mi to spíš příjde na dusík,nemyslíš? JInak dodám ,že jsem musel vykopat výkopy a dát tam lepší hlínu. Všude okolo je jíl.


Prostě je přihnoj kompletním růstovým hnojivem..Tam je vše,dusík i mikroprvky..

Old Post 10-08-2012 v 10:58 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 928


Zdravím, nevíte někdo prosím, čím to, že kytce žloutnou listy? Kyti je venku(kompost),má asi 1,5m a v poslední době začala žloutnout.Hnojeno organicky podle potřeby. Jde to od spodu nahoru.

Naposledy upravil Natty Dread 10-08-2012 v 12:20 PM

Old Post 10-08-2012 v 11:27 AM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8388280 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív