Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60 »
Autor
Téma 
Tomak
Nový Člen

Karma uživatele Tomak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 913



Zdravím, som úplný nováčik, a toto je moja prvá rastlinka. Problém je, že listy začali žltnúť a stáčajú sa smerom nadol, teda začali ovísať.. Neviete niekto v čom je problém?? Díky za odpoveď

Old Post 12-05-2011 v 12:58 PM
Tomak je offline   Profil uživatele Tomak   Find more posts by Tomak   Foto galerie člena Tomak   Click here to Send Tomak a Private Message   Add Tomak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 914

citace:
Původní příspěvek od Tomak
Zdravím, som úplný nováčik, a toto je moja prvá rastlinka. Problém je, že listy začali žltnúť a stáčajú sa smerom nadol, teda začali ovísať.. Neviete niekto v čom je problém?? Díky za odpoveď


vypada to jak suchy, malo zalivky

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 12-05-2011 v 13:56 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy92
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy92 - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 915



citace:
Původní příspěvek od Tommy92

hele je to v substrátu b, a roste to v tom cca měsíc možná ani ne. a když to zaleju tak se ta voda drží na hoře chvíli trvá než se to vsákne do tý hlíny, tak že asi špatnej substrát.? dík za radu

tak mám přesazeno a pohnojeno, sem zvědavej . jakou myslíte že mám šanci že se to vzpamatuje?

Old Post 12-05-2011 v 15:13 PM
Tommy92 je offline   Profil uživatele Tommy92   Find more posts by Tommy92   Foto galerie člena Tommy92   Click here to Send Tommy92 a Private Message   Add Tommy92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 916

Zdravim je mozne ked som dost prelial rastlinky a nemaju optimalne velky odtok ze sa im takto mohli stiahnut listky ?
http://imageshack.us/photo/my-images/818/ganjal.jpg/
Teraz ked hu nepolejem zo 3 dni myslite ze sa narovnaju tie listky kedze bude brat vlahu zo spodku ?

Old Post 12-05-2011 v 15:13 PM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy92
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy92 - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 917



zdravim mám ještě jeden problém kytku kterou sem měl doma ve květináči sem přemístil jen ven je tam 3 den a uplně jí zežloutli listy asi mám na to fakt smůlu.. nevíte čim to muže být? ze sucha to není určitě zalívaná byla normálně, kytka je ve vykopané díře a na tom mám položené staré okno

Old Post 12-05-2011 v 15:19 PM
Tommy92 je offline   Profil uživatele Tommy92   Find more posts by Tommy92   Foto galerie člena Tommy92   Click here to Send Tommy92 a Private Message   Add Tommy92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 918

citace:
Původní příspěvek od bezdechu

To odpadní pH je jak pro hydro.. tam bych hledal problém.. jaký pH tam leješ?


Čest práci.tak jsem pátral po pháčku .Mam vodu ze studny v 25 litrovim kanystru a ta má ph 6.Když ji přeleju do otevřený nádoby, tak druhej den má 7,5.ta asi neni to pravý ořechový.Dneska jsem nachytal deštovku a ta má taky 5,5.Bych se z toho posral.Takže dneska upravit odstátou vodu z kohoutku kyselinou dusičnou na ph 6 a mělo by to bejt dobrý.Mám to prolejt nebo jenom zalejt a za jak dlouho se ty listy vzpamatujou.nebo mám ještě přidat vápenec???Za týden chci přepnout 12/12 ale nevim .dík za každou radu.

Old Post 12-05-2011 v 15:38 PM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 919

citace:
Původní příspěvek od Ryan-cz


Čest práci.tak jsem pátral po pháčku .Mam vodu ze studny v 25 litrovim kanystru a ta má ph 6.Když ji přeleju do otevřený nádoby, tak druhej den má 7,5.ta asi neni to pravý ořechový.Dneska jsem nachytal deštovku a ta má taky 5,5.Bych se z toho posral.Takže dneska upravit odstátou vodu z kohoutku kyselinou dusičnou na ph 6 a mělo by to bejt dobrý.Mám to prolejt nebo jenom zalejt a za jak dlouho se ty listy vzpamatujou.nebo mám ještě přidat vápenec???Za týden chci přepnout 12/12 ale nevim .dík za každou radu.


To je právě ten problém že upravuješ dusičnou...

Kyselina dusičná se na vzduchu a světle rozkládá na vodu, kyslík, NO2 (poslední dva plyny, takže unikají z roztoku)
Vyčíslenou chemickou rovnicí je to:
4HNO3 → 4NO2 + O2 + 2H2O

Takže raději doporučím upravovat kyselinou fosforečnou i v růstu, vůbec ničemu to nevadí...

a nebo hned po úpravě roztoku kyselinou dusičnou pořádně zamíchat a hned zalévat...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 12-05-2011 v 15:46 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 920

A mam to prolejt hned, nebo to mam nechat vyschnout.A co ten vápenec?? jinak dík za rychlou radu.

Old Post 12-05-2011 v 15:58 PM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 921

citace:
Původní příspěvek od Ryan-cz
A mam to prolejt hned, nebo to mam nechat vyschnout.A co ten vápenec?? jinak dík za rychlou radu.


Já nevim jakej máš problém, pokud pH, tak to hodně proplachni vodou s upraveným pH, srovnáš pH substrátu

Vápencem bych to nesrovnával - pokud máš hnojivo které obsahuje vápník (na hnojkách jako oxid vápenatý CaO). V půdě je vápník velice důležitý pro jeho pufrační schopnosti - udržuje stabilní pH.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 12-05-2011 v 16:12 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Power
Nový Člen

Karma uživatele Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

26.den květu Příspěvek č. 922


Zdravim páni Groweři , jedu v kokosu , bohužel používám Plagron Alga Bloom protože mi zbyl z minule + bloombastic a sem tam přiliju PK 13-14 , max EC 1,8 (bloom koncentrace 3ml/l a 10ml/15l bloombasticu) Vstupní Ph držím na 5,6 - 5,9. 3 dny předtim jsem to přehnojil (spalene konečky listu) tak jsem udělal proplach (prolito 2l vody s 5,5Ph ) No a začaly mi žloutnout listy , jsou rozmístěne nahodně po kytkach , některe z palic , některe z prostředka . (ale ne na všech) Jestli se mi podaří přidat fotky , budou i fotky:P
EDIT: Tak jsem dneska meřil vodu co protekla do pottácků a mám ph 4,6-5,5 , jak jsem to slil byl průměr 5,2 :/

Myslíte že mám dávat větší vstupní Ph než 6 ?

Naposledy upravil Power 13-05-2011 v 23:10 PM

Old Post 13-05-2011 v 14:05 PM
Power je offline   Profil uživatele Power   Find more posts by Power   Foto galerie člena Power   Click here to Send Power a Private Message   Add Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 923

ja bych zvedl...
(ale coco nejedu ,takze nevim co je optimalni)

Old Post 14-05-2011 v 10:53 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 924

To power: Když jsi ten grow rozjížděl tak jsi měl pH .5.8-6.0
Rostlinám se dařilo, takže bych do nich lil 6.0 pořád a vždy... jinak proplach s 5.5 nevidím jako rozumný...
No voda s pH 7.0 by to rychle srovnala, ale zas šok pro kytky, podle mě nejjednoduší cesta pH 6.0 jak hnojky tak proplachy a nemůže se stát vůbec nic.

Old Post 14-05-2011 v 14:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 925



Zdravim ve spolek!
Chtel jsem se informovat, zda nekdo nevi co to mam na listech...
Teplota je horsi, box je ve sklepe, takze mezi 10-25 stupni podle pocasi.

Odruda - Critical / Femi / Royal Queen Seeds
RH 50-70%
pH 5.5 - 6
EC 0.40
Plagron Lightmix
250W Rustova usporka

Zatim zalevano jen cistou vodou ze studny s malou davkou Amino Root od Metropu. Kytky jsou asi 3 tydny stare...

Diky za reakce, at se dari!

Old Post 15-05-2011 v 20:02 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 926


2.

Old Post 15-05-2011 v 20:04 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 927

citace:
Původní příspěvek od D@D
2.


Strana 45 a Příspěvek č. 715

Old Post 15-05-2011 v 20:24 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 928

Takze by to bylo zpusobeno pH? Tedkom merim kapkama, moje Adwa ukazuje se mi zda uplne nesmysly, takze si ted chci poridit tohle -

http://www.eseasongear.com/hahiphmo99ne.html

Kazdopadne dekuju za radu...

Old Post 16-05-2011 v 09:42 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5316900 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív