Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58 59 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 897


Ahoj, na kytkách se mi začaly rojit díry a ať jsem se v tomhle ohledu vzdělával jakkoliv, nedokáži přesně určit o co jde. Nikdy jsem neviděl žádné housenky, ani na listech nic není, jen ty díry, nemá s tím někdo zkušenosti?

Děkuji.

Old Post 03-08-2012 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GanjaMassive
Stálý Člen

Karma uživatele GanjaMassive - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 898


[účet odstraněn]

Old Post 03-08-2012 v 15:30 PM
GanjaMassive je offline   Profil uživatele GanjaMassive   Find more posts by GanjaMassive   Foto galerie člena GanjaMassive   Click here to Send GanjaMassive a Private Message   Add GanjaMassive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 899

citace:
Původní příspěvek od GanjaMassive
Mam problem s listy prosim poradte cim to muze byt ???


Mám asi stejný co ty,viz. předchozí strana,prej nedostatek Dusíku,zkus přihnojit.

Old Post 03-08-2012 v 16:02 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 900

citace:
Původní příspěvek od DexterBzuk
Ahoj, na kytkách se mi začaly rojit díry a ať jsem se v tomhle ohledu vzdělával jakkoliv, nedokáži přesně určit o co jde. Nikdy jsem neviděl žádné housenky, ani na listech nic není, jen ty díry, nemá s tím někdo zkušenosti?

Děkuji.


Píďalka podzimní, řeší se to pár příspěvků nad tvým, nebuď shnilej hledat, je tu o tom psáno spoustu. FAQ.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-08-2012 v 17:20 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 901

Možná mi nefunguje vyhledávání, ale ve FAQu nic nevidím. Hledat není tak snadné, když už existuje čtvrté téma s aktuálně 58 stránkami. Pokud myslíš funkci hledat tak tam se mi například na "Díry v listech" najde jen jeden relevantní článek, který je o housenkách. Pokud je to Píďalka podzimní, pak je úplně neuvěřitelné, že jsem situaci vyhodnotil tak, jak jsem ji vyhodnotil a radši se zeptal. Každopádně moc děkuji za odpověď.

Old Post 03-08-2012 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 902

Klikni na hledání, do políčka zadej "píďalka podzimní" a hned první odkaz nahoře je o ní, je tam vše co potřebuješ vědět i jak tu verbež zničit.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-08-2012 v 19:11 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 903

To je mi jasné, narážel jsem na to, že to znělo jako kdybych málo hledal, což není pravda, teď už si to najdu snadno, děkuji.

Old Post 03-08-2012 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 904


cau. od spodu nahoru se mi dela na listech tady ten brajgl. kytka je v kalfasu jeste s jednou, ktera tak zasazena neni. hnojim biobizz grow a fish mix. dikec

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 05-08-2012 v 11:17 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 905

citace:
Původní příspěvek od Pongo
cau. od spodu nahoru se mi dela na listech tady ten brajgl. kytka je v kalfasu jeste s jednou, ktera tak zasazena neni. hnojim biobizz grow a fish mix. dikec


To same ma kamos, na balkone jedna je v pohode druha vedle ni se takhle osypala, a shodila asi 80% tech napadenych listu, hnojil biobizzem, postrik phyt-amn a biool , pry to je spatnym PH nebo malo ci hodne zivin, ci dokonce nekdo rikal plisen... rad bych ti pomohl a taky vyresil tento stejny problem... muze to byt skudce z muskatu nemas je nekde kolem?
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 05-08-2012 v 11:58 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 906

ne ne, muskaty nejsou.

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 05-08-2012 v 14:04 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 907


Snad ne plíseň ? Objevilo se mi to na jedné kytce a po jednom dni je to na všech.
Hnojim Terra Grow každý den.

Old Post 06-08-2012 v 17:49 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 908



Hoj, mám problém s listy. Vypadá to na plíseň, co? Kytky rostou 3 týdny...
Objevilo se prakticky na celé rostlině
Co doporučujete?
Díky

Old Post 06-08-2012 v 18:59 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 909

citace:
Původní příspěvek od doxenon


Ph 7 je moc, myslím že tohle je ta příčina, stáhni to na minimálně 6.5 (klidně i 6.2)


ok, v současné době mám k dispozici jenom ocet. máš představu jak silný roztok mám namíchat? třeba na 2l. pár kapek nebo lžíci? nemám vůůbec představu. dík za pomoc

flow,grow,glow

Old Post 06-08-2012 v 19:56 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 910

citace:
Původní příspěvek od sw3ap
Snad ne plíseň ? Objevilo se mi to na jedné kytce a po jednom dni je to na všech.
Hnojim Terra Grow každý den.


Podle mě ti tam řádí sviluše (ty bílý tečky od svilušího hodování..),což oslabuje listy,jejich obranyschopnost i celou kytku..Prohlídni pořádně spodní strany listů..A nejspíš to bude i problém s ph..
V čem to máš,že zalejváš každej den..?

Old Post 06-08-2012 v 23:13 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 911

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Podle mě ti tam řádí sviluše (ty bílý tečky od svilušího hodování..),což oslabuje listy,jejich obranyschopnost i celou kytku..Prohlídni pořádně spodní strany listů..A nejspíš to bude i problém s ph..
V čem to máš,že zalejváš každej den..?


ty fleky do fialova jsem jeste neviděl

Old Post 06-08-2012 v 23:27 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 912

citace:
Původní příspěvek od HorrigEn


ok, v současné době mám k dispozici jenom ocet. máš představu jak silný roztok mám namíchat? třeba na 2l. pár kapek nebo lžíci? nemám vůůbec představu. dík za pomoc


Zkusím ti pomoct, změřím ph mojí odstáté vody a budu přidávat ocet abys měl představu kolik octa na litr.
Ocet není dobrý řešení, kup raději kyselinu, dáš za ni stovku. Kup i ph metr, bez toho je to na pikaču.
Za chvíli posílám PM jak to dopadlo.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 07-08-2012 v 04:59 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58 59 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1574160 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív