Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 849

zdar

ta prvni fotka je prepaleni od hnojiv a ta druha vypada, jako by bylo rozhozene pH. Kytky nevypadaji, ze maji nedostatek nejakeho hnojiva, naopak podle te zlute krusty na povrchu hliny bych rekl, ze maji prebytek hnojiv.

Pozor na ten horcik - snadno zasoluje substrat a muze zablokovat ostatni ziviny. Vubec bych ho nepridaval takhle malym kytkam (pokud jsi zacatecnik tak bych ho nepridaval vubec - v hline by ho melo byt pro takovou malou kytku dostatek - to si radeji kup pH test za par korun a zmer si pH vody, kterou zalivas)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 02-05-2011 v 07:26 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 850

Zdar,
chtěl jsem ti poradit ale člen BloodyBeer mne zdá se předběhl s dost poddobným názorem
Ale i přesto:
na první fotce listy vypadají jako přehnojené. Listy máš dost tmavé. I hlína na druhé fotce tomu odpovídá-na povrchu sůl. Měl jsem s tím nedávno taky problém. Kdo ví co do té hlíny cpou za šit.
No a přelití se aspoň snaž vyhýbat. Radši ať to víc proschne. Přelité kytky jsou horší než lehce povadlé
pH vody měř alespoň kapkami. Stojí jenom pade a dá se to docela dobře odhadnout. Aspoň budeš mít jistotu a odpadnou ti pochybnosti. Já mám doma vodu přes pH 8 a to je dost a je stím problém...
Když tak ještě postni fotky celé kytky.

Old Post 02-05-2011 v 07:31 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gallop
Nový Člen

Karma uživatele gallop - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 851

píšete o tom přehnojení, ale to vůbec nevím jak by to bylo možné, protože jsem to ničím nehnojil (pokud nepočítám, že jsem to 2x zalil hořčíkem). koupím teda ten pH test, jak píšete . fotky celých kytek postnu, jen co se dostanu pryč ze školy.
jinak děkuji všem za bleskové odpovědi

Old Post 02-05-2011 v 07:41 AM
gallop je offline   Profil uživatele gallop   Find more posts by gallop   Foto galerie člena gallop   Click here to Send gallop a Private Message   Add gallop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 852

citace:
Původní příspěvek od gallop
píšete o tom přehnojení, ale to vůbec nevím jak by to bylo možné, protože jsem to ničím nehnojil (pokud nepočítám, že jsem to 2x zalil hořčíkem). koupím teda ten pH test, jak píšete . fotky celých kytek postnu, jen co se dostanu pryč ze školy.
jinak děkuji všem za bleskové odpovědi


A ten substrát pro pokojovky? Není předhnojený?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 02-05-2011 v 08:21 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gallop
Nový Člen

Karma uživatele gallop - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 853

tak jsem doma ze školy, takže info, co jste se ptali. ten pokojový substrát je od Agro, pH 5-6,5, nicméně EC tam není uvedeno a nebo je zákeřně skryté. substrát je předhnojený, což by asi vysvětlovalo, to co píšete zde. nicméně nový problém. na posledních dvou fotkách můžete vidět něco, co se mi zdá že je to začínající květ, alespoň to vypadá na malé začínající blizničky. čím to může být a co s tím? svítím 18/6, takže by přece kytka o tom neměla ani uvažovat že by začala nakvétat. může to být tím, že je blízko světelného zdroje? svítím úsporkama 20 a 21 W.

http://img163.imageshack.us/i/p1030271i.jpg/
http://img153.imageshack.us/i/p1030273r.jpg/
http://img3.imageshack.us/i/p1030269ci.jpg/
http://img813.imageshack.us/i/p1030263.jpg/
http://img3.imageshack.us/i/p1030267q.jpg/
http://img801.imageshack.us/i/p1030265b.jpg/
http://img815.imageshack.us/i/p1030266.jpg/

Old Post 02-05-2011 v 13:27 PM
gallop je offline   Profil uživatele gallop   Find more posts by gallop   Foto galerie člena gallop   Click here to Send gallop a Private Message   Add gallop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 854


Zdravím mám tady pár kousků power planta... nevím co jim je, že tak sklápí listy... nejnovejší listy nevypadají vůbec vitálně a také jsou celkem zfialovělý řapíky....

Old Post 03-05-2011 v 16:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 855

Hoj grunger,toš ja bych to tipnul přelití,kytkám je asik i trocha zima a trocha bych je i přihnojil,jsou nějaké pobledlé.

Old Post 03-05-2011 v 16:38 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 856

Grunger:::::tak tak, vypadá to rozhodně na málo dusíku, možná i přelité...

Old Post 03-05-2011 v 17:14 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutz
Nový Člen

Karma uživatele kutz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 2  

Dotaz skvrny a kroucení listů Příspěvek č. 857



nazdar pěstiči. začínám a mám hned dva problémy. nejdřív se začaly kroutit kraje listů nahoru a teď do toho ty skvrny, šíří se rychle a zdá se to být problém č.1.

19. den 18/6 z fem.semen white widow
skříň
SHP-TS 400W
Flora Series Tripack od GHE (Micro, Bloom, Gro) + Root stimulator od Advanced
skladba v hydroponickém květináči: keramzit, substrát pH 6-7, keramzit
pH zálivky korigována na 6, voda odstátá z kohoutku
teplota kolem 25C noc cca 20C
humidizer

zkoušel jsem magnesium, na to kroucení, teď jen odstátá voda s korekcí pH na 6 jako průplach, coby prevence pro případ přehnojení...

prosím o radu.

Old Post 03-05-2011 v 20:09 PM
kutz je offline   Profil uživatele kutz   Find more posts by kutz   Foto galerie člena kutz   Click here to Send kutz a Private Message   Add kutz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutz
Nový Člen

Karma uživatele kutz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 858



další foto

Old Post 03-05-2011 v 20:40 PM
kutz je offline   Profil uživatele kutz   Find more posts by kutz   Foto galerie člena kutz   Click here to Send kutz a Private Message   Add kutz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Problem Příspěvek č. 859



ták pánové copak je tento hnus? ... je to nějaká listová plíseň ?

Na fotce to možná vypadá jako vyžrané listy, ale je to jen na povrchu !

Jokerrr

Old Post 04-05-2011 v 22:13 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gallop
Nový Člen

Karma uživatele gallop - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 7  

jak na nedostatek dusíku? Příspěvek č. 860



Zdravím, mám problém se žloutnutím celých listů. Našel jsem si, že to nejspíš bude nedostatek dusíku, jenže nevím jak to mám vyřešit. jsem začátečník a už opravdu začínám být zoufalý. díval jsem se do faqu a i jsem hledal, ale nenašel sem to. prosím mody, jestli by mohli tohle téma neházet hned do problémů s listama, protože tam moc lidí neodpovídá a já nechci aby kytí šly do kopru. jinak projistotu házím ještě fotky, jestli jsem se třeba nesekl v diagnoze.

Old Post 06-05-2011 v 23:40 PM
gallop je offline   Profil uživatele gallop   Find more posts by gallop   Foto galerie člena gallop   Click here to Send gallop a Private Message   Add gallop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniper18
Stálý Člen

Karma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 861

Netreba byt zufaly, len lepsie citat. Urcite potrebujes vacsi objem kvetinaca, toto co je na obrazku je velmi malo, takze to co najskor presad. Ak nedostatok dusiku nieje sposobeny zlym ph, tak jednoducho staci pridat na hnojive ktore ho obsahuje. Najviac dusiku maju hnojiva na rast...Udava to pomer NPK na obale, prve pismeno je to, ktore ty potrebujes co najvyssie, cize udava pomer dusiku v hnojive.

http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106

Old Post 07-05-2011 v 00:06 AM
Sniper18 je offline   Profil uživatele Sniper18   Find more posts by Sniper18   Foto galerie člena Sniper18   Click here to Send Sniper18 a Private Message   Add Sniper18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 862

no já bejt mod tak to tady smažu, další zbytečný téma
ve tématu ohledně problému s listama je toho o nedostatku dusíku napsáno mnoho, jen si najdi čas si to přečíst a nebuď línej, dozvíš se tam jak řešit případné další problémy...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 07-05-2011 v 00:54 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Re: jak na nedostatek dusíku? Příspěvek č. 863

citace:
Původní příspěvek od gallop
Zdravím, mám problém se žloutnutím celých listů. Našel jsem si, že to nejspíš bude nedostatek dusíku, jenže nevím jak to mám vyřešit. jsem začátečník a už opravdu začínám být zoufalý. díval jsem se do faqu a i jsem hledal, ale nenašel sem to. prosím mody, jestli by mohli tohle téma neházet hned do problémů s listama, protože tam moc lidí neodpovídá a já nechci aby kytí šly do kopru. jinak projistotu házím ještě fotky, jestli jsem se třeba nesekl v diagnoze.


Gallop ty si asi sedis na vedeni - uz se to tu resilo - znas uz pH, kterym ty kytky zalivas? v tvem pripade by to chtelo mozna i odtoku, dost jsi to zadrel, jak jsi jim pridaval ten horcik (nebo co to bylo....) A jeste bych si hlidal, at to neprelevas - mas v tech kelimkach diry ??

byt tebou, tak bych to presadil a poradne si pomeril pH ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 07-05-2011 v 07:09 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Re: Problem Příspěvek č. 864

citace:
Původní příspěvek od Jokerrr
ták pánové copak je tento hnus? ... je to nějaká listová plíseň ?

Na fotce to možná vypadá jako vyžrané listy, ale je to jen na povrchu !


Podívejse do palic, zda tam nemáš taky plísen. Vem si třeba gum. rukavce at tam nešaháš jen prstama .. pokud by to tam nebylo, řešil bych to odstranení těch napadených listů a uvyděl bys zda se to šíří nebo ne ..

Pokud ano, tak posle toho jak je máš staré tak aplikovat nějakou chemku, pokud jsou před sklizní, tak bych to nechal už tak a jen obral co jde a snížil vzhkost.

Old Post 07-05-2011 v 07:16 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4818850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív