Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53 54 »
Autor
Téma 
Fabian
Nový Člen

Karma uživatele Fabian - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 817

Právě že mám půdu která ma určene PH a je předhnojená tuším takže to bude asi tím fosforem díík moc, máš nějakou radu jak si s tím pohrát?

Bob to věděl i my to víme

Old Post 26-04-2011 v 18:21 PM
Fabian je offline   Profil uživatele Fabian   Find more posts by Fabian   Foto galerie člena Fabian   Click here to Send Fabian a Private Message   Add Fabian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 818

citace:
Původní příspěvek od Se7eN
Ahoj .. Vsechny vetsi listy jsou takovy sveseny..Ja si myslim ze je to preliti (aspon co jsem se docetl ve FAQ) ale radsi se prvni poradim se zkusenejsimi Diky za odpoved


No a co substrát.. jak je mokrej? A jak zalejváš? Máš vždy jistotu, že je substrát před zalitím proschlý?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-04-2011 v 18:57 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fabian
Nový Člen

Karma uživatele Fabian - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 819

Zapoměl jsem, že rostliny jsou v růstové fázi. A když jsem se díval jak vypadá nedostatek fosforu v růstové fázi tak maji ty listy spíše načernalé.

Bob to věděl i my to víme

Old Post 26-04-2011 v 19:34 PM
Fabian je offline   Profil uživatele Fabian   Find more posts by Fabian   Foto galerie člena Fabian   Click here to Send Fabian a Private Message   Add Fabian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 820

citace:
Původní příspěvek od Fabian
Zapoměl jsem, že rostliny jsou v růstové fázi. A když jsem se díval jak vypadá nedostatek fosforu v růstové fázi tak maji ty listy spíše načernalé.


Na kořeny jsi se náhodou nedíval? A pokud máš tedy substrát s upraveným pH jak je na tom pH zálivky?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-04-2011 v 19:52 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fabian
Nový Člen

Karma uživatele Fabian - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 821

Ne nedíval jak to mam vytahnout ? za stonek? voda je odstata tak 5 dni a PH jsem nemeril....kdyby to bylo vodou tak to budou mit vsechny kytky ne?

Bob to věděl i my to víme

Old Post 26-04-2011 v 21:16 PM
Fabian je offline   Profil uživatele Fabian   Find more posts by Fabian   Foto galerie člena Fabian   Click here to Send Fabian a Private Message   Add Fabian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 822

citace:
Původní příspěvek od Fabian
Ne nedíval jak to mam vytahnout ? za stonek? voda je odstata tak 5 dni a PH jsem nemeril....kdyby to bylo vodou tak to budou mit vsechny kytky ne?


Hlavně to netahej za ten stonek..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-04-2011 v 21:20 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubator
Stálý Člen

Karma uživatele kubator - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 823


dělají se mi fleky a takhle to žloutne jenom střed je zelený.. ale z 5ti (maple leaf indica a pot of gold) to delaji jen m.l.i... :/ poradí někdo plís jak to napravit? zálivka byla doteď jednou denně s cca 3/4 (asi 3ml/l) koncentrací atami B´cuzz A,B + bloom stimulator, už je zalévám jenom jednou za 2dny.. ph 6.4, medium plagron light mix

Old Post 27-04-2011 v 00:57 AM
kubator je offline   Profil uživatele kubator   Find more posts by kubator   Foto galerie člena kubator   Click here to Send kubator a Private Message   Add kubator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 824

citace:
Původní příspěvek od kubator
dělají se mi fleky a takhle to žloutne jenom střed je zelený.. ale z 5ti (maple leaf indica a pot of gold) to delaji jen m.l.i... :/ poradí někdo plís jak to napravit? zálivka byla doteď jednou denně s cca 3/4 (asi 3ml/l) koncentrací atami B´cuzz A,B + bloom stimulator, už je zalévám jenom jednou za 2dny.. ph 6.4, medium plagron light mix


hnojky mají označení hydro/coco/soil? jaká je zdrojová voda?
teplota v normě? pH výtoku?

nechce se mi věřit že to je nedostatkem dusíku, protože tam dáváš AB v poměru 1:1, u NPK vysoký poměr dusíku...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 27-04-2011 v 01:16 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 825

citace:
Původní příspěvek od kubator
dělají se mi fleky a takhle to žloutne jenom střed je zelený.. ale z 5ti (maple leaf indica a pot of gold) to delaji jen m.l.i... :/ poradí někdo plís jak to napravit? zálivka byla doteď jednou denně s cca 3/4 (asi 3ml/l) koncentrací atami B´cuzz A,B + bloom stimulator, už je zalévám jenom jednou za 2dny.. ph 6.4, medium plagron light mix


Vypadá to jako kombinace nevyhovujícího pH a přelití. Jiná genetika má jiné nároky...

A zalévat jednou deně do plagronu se mi zdá moc často.. kolik máš obsah květníku? Zalévej až po proschnutí.. dny nepočítej, je to orientační údaj. Kytky v rúzných fázích svého života pijou pokaždý jinak, radši tam vždycky strč prst a potěžkej..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-04-2011 v 06:30 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubator
Stálý Člen

Karma uživatele kubator - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 826

Hnojky sou na soil, teplota asi v pohodě, voda bez hnoj má ph asi 7 (měřim ph testem páč se mi podělal testr :/ ) a vyteklá voda s hnoj má okolo ph 6,5... květináče mají 6,5l. Dík za rady, zkusím to zalívat dle potřeb a drobet srazit ph, snad se spraví...

Old Post 27-04-2011 v 09:34 AM
kubator je offline   Profil uživatele kubator   Find more posts by kubator   Foto galerie člena kubator   Click here to Send kubator a Private Message   Add kubator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 827

Ahoj,prosim o radu nějakého odborníka.Listy mi začínají žloutnout.Kyti mám 30 den na květu.Dnes jsem nalil do květináče vodu bez hnojek ph 6,5 asi měřeno ph testem na akvárka.A voda co vytekla zespod tak podle testu tak 4,5.EC neměřím.Hnojky používám od General Hydroponics GHE » Tripack.Co teď??

Old Post 27-04-2011 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 828

citace:
Původní příspěvek od mmaall
Ahoj,prosim o radu nějakého odborníka.Listy mi začínají žloutnout.Kyti mám 30 den na květu.Dnes jsem nalil do květináče vodu bez hnojek ph 6,5 asi měřeno ph testem na akvárka.A voda co vytekla zespod tak podle testu tak 4,5.EC neměřím.Hnojky používám od General Hydroponics GHE » Tripack.Co teď??


Umm, nejsem žádný expert v oblasti listů, ale pročítal jsem to tu a to by mohlo být nedostatkem dusíku, ne? Běžně to bývá při květovejch hnojkách - nemaj v sobě dusík.

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 27-04-2011 v 21:06 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 829


Mam taky mensi problem. Slecny jsou asi tyden na rustu a zacali jim od spodu zloutnout listy a jeste i na zelenych listech se objevuji rezave skvrny. Vlhkost vzduchu neni valna, neco kolem 40%. Teplota primo u kytek kolem 26°C. Hnojivem je Bćuzz A+B, root stimulator a hydro booster. Vsechno podle davkovani vyrobce. Ted jsem zacal rosit postrikem s Phytaminem. Deje se to az na vyjimky vsem slecnam. Nejaka rada nez mi umrou pls?

Old Post 29-04-2011 v 08:15 AM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matho
Stálý Člen

Karma uživatele Matho - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 830


Poradte pls .. Toto mi robi tak posledne 2-3 dni mam to v zemi 6,5 - 7,5 ph..

Old Post 30-04-2011 v 11:27 AM
Matho je offline   Profil uživatele Matho   Find more posts by Matho   Foto galerie člena Matho     Add Matho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leny4815162342
Stálý Člen

Karma uživatele Leny4815162342 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Leny4815162342 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Leny4815162342 - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 831



zdar, mám problém s listy(viz foto). Objevuje se to na spodních ale i vrchnějších listech.
Kytky mám z řízků a dnes je mám 10 dní na růstů.
Z hnojek jsem zatím použil Root juice (2 ml/1L) a Bio grow (1 ml/1L) od biobizz.
Substrát All-mix od biobizz.
Ph měřím ( u zálivky) a upravuju aby bylo 6 - 6,5.
Ec neměřím.
Nemužou to být svilušky, nebo něco podobného(žádné mušky apod. jsem ale nenašel) ??Pls poraďte.Dík

PS: 4 dny zpátky jsem zkoušel postřik bioolem, ale nezpozoroval jsem žádnou změnu.

يولد جميع الناس أحرارًا متساوين في الكرامة والحقوق. وقد وهبوا عقلاً وضميرًا وعليهم أن يعامل بعضهم بعضًا بروح الإخاء.

Dreams shouldn't be stoned. Only the dreamer.

Old Post 30-04-2011 v 13:19 PM
Leny4815162342 je offline   Profil uživatele Leny4815162342   Find more posts by Leny4815162342   Foto galerie člena Leny4815162342   Click here to Send Leny4815162342 a Private Message   Add Leny4815162342 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 832

citace:
Původní příspěvek od Matho
Poradte pls .. Toto mi robi tak posledne 2-3 dni mam to v zemi 6,5 - 7,5 ph..


Odhaduji, že před těmi 2 - 3 dny jsi tam vrazil ty klacky na podepření a přetrhal jsi jí kořeny.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 30-04-2011 v 13:37 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53 54 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8056720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív