Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53 54 »
Autor
Téma 
ShivasLight
Stálý Člen

Karma uživatele ShivasLight - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 817

alebo rovno usetrim robotu -- http://forums.cannabisculture.com/f...&Number=1380395 tento mal 290 lediek - 220 red 70 blue -- porovnaval to rastom z hpskou 600 w tusim -- a lepsia bola hpska v kvantite -- no nevyhoda lediek oproti hps je teplota ktoru hps ma a zarucuje tym stabilnu teplotu -- zatial co pri ledkach treba asi ohrievace -- ..

Old Post 20-04-2012 v 05:34 AM
ShivasLight je offline   Profil uživatele ShivasLight   Find more posts by ShivasLight   Foto galerie člena ShivasLight   Click here to Send ShivasLight a Private Message   Add ShivasLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 818

citace:
Původní příspěvek od ShivasLight
alebo rovno usetrim robotu -- http://forums.cannabisculture.com/f...&Number=1380395 tento mal 290 lediek - 220 red 70 blue -- porovnaval to rastom z hpskou 600 w tusim -- a lepsia bola hpska v kvantite -- no nevyhoda lediek oproti hps je teplota ktoru hps ma a zarucuje tym stabilnu teplotu -- zatial co pri ledkach treba asi ohrievace -- ..


hehe, to snad ani nemuzes myslet vazne - 4 roky stary odkaz

Navic v konecnem hodnoceni stejne pise, ze stejnak ty ledky uz prodal a zustava u HPS, protoze se mnohokrat vice osvedsily pri pestovani ...

dale zde vyjmenovava, co vsechno si muzete poridit za cenu LED osvetleni (dokonce i ucet za el )

to vse me vede k nazoru, ze HID technologie je zatim lepsi nez LED. Dokud nebudou vice rozsirene vysokosvitive LEDky (jak psal papouch 200 lm / W a vice) tak nema vyznam pod tim asi moc pestovat travu za ucelem velkeho vynosu, tudiz prirovnavani 100 W jako ekvivalent 600W HPS (nebo jeste vic) se mi zda jako hodne uchylne

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 20-04-2012 v 07:13 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShivasLight
Stálý Člen

Karma uživatele ShivasLight - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 819

ono tri faktory by mali byt na led panely -- red - blue - UV-preto asi mu to neslo akurat presne na ledky -- alebo -- to moze byt aj teplom ktore hpsko vydava tym padom ma ta palica stabilnu teplotu zatial co led nie -- ale treba robit skor pokusy pridavat ledky a spravit spravny pomer

Old Post 21-04-2012 v 04:49 AM
ShivasLight je offline   Profil uživatele ShivasLight   Find more posts by ShivasLight   Foto galerie člena ShivasLight   Click here to Send ShivasLight a Private Message   Add ShivasLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 820

ShivasLight: souhlasim s ostatnima, neni to o tom, ze das dohromady nekolik druhu LEDek ktery teoreticky potrebujes podle grafu z internetu, to by si to mohl sestavovat kazdej sam doma na kolene. Taky jsem to zkousel a neni to tak jednoduchy, rust je dobrej, kvet je tragickej. Uznavam, ty budes mit jiny spektrum, ale vim na 100% ze ten panel nebude mit o moc lepsi vysledky nez co jsem sestavoval a zkousel ja. Druha vec je, ze budes mit podradny LEDky oproti velkovyrobcum. Ti totiz nakupujou o nekolik radu vic diod a tim padem maj mnohem lepsi ceny i vyber LEDek, takze koupej lepsi za nizsi ceny. Stejne tak zpracovani nebude zrovna nejlepsi, rad bych ty tvy panely videl.

Ze jsi elektrotechnik je hezky, to ja jsem taky, ale to neznamena ze udelas panel ktery funguje jak ma a jak tvrdis. Ukaz fotky finalniho vyrobku a srovnani toho tvyho panelu se sodikem priblizne stejny watazi v rustu a kvetu konopi, o zadny jiny rostliny tu 95% lidi nejde. To co pises ty, muze napsat kdekdo, bez dukazu to jsou keci.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 21-04-2012 v 23:09 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Akolitor
Stálý Člen

Karma uživatele Akolitor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 821

zmetek: tys sice stavěl pořádnej panel ale myslim že s výkonovejma diodama by ti to dopadlo daleko lépe.. A také myslim že bys měl i víc W za stejné prachy.. Pořádnej panel z výkonovek jsem tu ještě neviděl ale výrobci je už mají delší dobu.. strašně rád bych viděl nějáký test s výkonovejma ale nechce se mi do toho investovat..

Old Post 22-04-2012 v 13:09 PM
Akolitor je offline   Profil uživatele Akolitor   Find more posts by Akolitor   Foto galerie člena Akolitor   Click here to Send Akolitor a Private Message   Add Akolitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 822

Stavel jsem i z vykonovejch, mel jsem 660nm 5W, 455nm 3W, 400nm 1W a pak asi 630nm 3W a jeste nejaky oranzovy tam byli,ale bylo to taky spatny, uz jsem to rozbebral, nemelo to cenu. Fotky bohuzel nemam. Rozdil oproti obycejnym diodam tam byl, ale zadnej extremni vzhledem k vyssi spotrebe. Mam rozdelanej dalsi panel, a vratil jsem se zase k obycejnym ne-vykonovym LEDkam, ale na kvet to neplanuju pouzivat...

Ale o to nejde, dulezity je, ze ShivasLight tu neco tvrdi ale tim to konci, bez dukazu, takovejch tu bylo, ale skutek utek. Hromada lidi tady o problematice LEDek pri pestovani vi mnohem vic nez on, a hlavne ne jen tu teoretickou cast, ma to overeny praxi... Az ukaze vysledky svy prace, bude se dat o necem mluvit.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 22-04-2012 v 14:09 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 823

citace:
Původní příspěvek od zmetek
Stavel jsem i z vykonovejch, mel jsem 660nm 5W, 455nm 3W, 400nm 1W a pak asi 630nm 3W a jeste nejaky oranzovy tam byli,ale bylo to taky spatny, uz jsem to rozbebral, nemelo to cenu. Fotky bohuzel nemam. Rozdil oproti obycejnym diodam tam byl, ale zadnej extremni vzhledem k vyssi spotrebe. Mam rozdelanej dalsi panel, a vratil jsem se zase k obycejnym ne-vykonovym LEDkam, ale na kvet to neplanuju pouzivat...

Ale o to nejde, dulezity je, ze ShivasLight tu neco tvrdi ale tim to konci, bez dukazu, takovejch tu bylo, ale skutek utek. Hromada lidi tady o problematice LEDek pri pestovani vi mnohem vic nez on, a hlavne ne jen tu teoretickou cast, ma to overeny praxi... Az ukaze vysledky svy prace, bude se dat o necem mluvit.


Kolik watu jsi mel dohromady? Jakej byl vysledek ? A jak jsi chladil ledky ?

Diky

Old Post 23-04-2012 v 00:09 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 824

Bylo to asi kolem 70w, nevim presne a to byl cistej prikon LED, neco si vzali jeste zdroje, vychazelo to tusim na nejaky 0,5g/w, spis min. Palicky byly porad hodne maly a pryskirice zhruba stejne co pod obyc. diodama, chut a ucinky taky podobny. Uz si to presne nepamatuju.

Chladil jsem je hlinikovejma pasivama myslim ze na tranzistory, kupoval jsem docela velky, meli tepelnou rezistivitu nejakych 5stupnu na watt( cim min tim lip), musel jsem je provrtat abych sroubama pripevnil ty diody, vypalil jsem si na laseru takovy uchyty. Samozrejme jsem pouzil i teplovodivou pastu a pasivy ofukoval vetrackem. I tak hraly dost.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 23-04-2012 v 01:23 AM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShivasLight
Stálý Člen

Karma uživatele ShivasLight - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 825

ono ledky mam ja na svojom dpsku 48 modrych -- 5mm gulata hlava , 10 000 mcd, 25 deg -- svieti jedna na malu plochu ale velke svetlo ale vyhoda je v tom ze oproti velkovykonovym maju male teplo a malu wataz ,, No integrita svietenia diod je 100 % toho spektra , oproti sodiku alebo ziarivke , usporke je to viac , -- velkovyrobcovia robia chybu v tom ze davaju malo diod -- ono povedia ze panel je 600 w pritom tam je 140 red , 88 orange . 56 blue ,, ale to je proste malo tiez suhlasim s tym ze to len kecaju preto oproti tomu aby dali co najviac lediek na najmensiu plochu napr -- povedzme ze dame -- 300 red -- ktomu 200 UV , striedave rady -- a max x krat lepsi panel + vdaka malemu vykonu nemas moc velku teplotu . Vykon moze byt vyziareny do okolia v podobe tepla -- ,, odpory hraju rolu tiez . Mam na plane spravit nieco take .

Old Post 23-04-2012 v 15:36 PM
ShivasLight je offline   Profil uživatele ShivasLight   Find more posts by ShivasLight   Foto galerie člena ShivasLight   Click here to Send ShivasLight a Private Message   Add ShivasLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShivasLight
Stálý Člen

Karma uživatele ShivasLight - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 826

http://imageupload.org/en/file/2207...ia0250.jpg.html

http://imageupload.org/en/file/2207...ia0252.jpg.html

http://imageupload.org/en/file/2207...ia0249.jpg.html

3 krat by mal naskocit image -- Ledky , Plocha svietenia od 2 m a 1 m .48 lediek modreho spektra , 10 tisic mcd . Mam podobny panel kvetoveho spektra ale su tam zbytocne dane oranzove ledky ktore nemaju vo vyvine rastliny moc velku rolu.

Old Post 23-04-2012 v 16:50 PM
ShivasLight je offline   Profil uživatele ShivasLight   Find more posts by ShivasLight   Foto galerie člena ShivasLight   Click here to Send ShivasLight a Private Message   Add ShivasLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 827

ShivasLight :
Uplne nejlip bude, kdyz se das do poradnyho testovani nebo radsi zmlknes, plkas tu nesmysly a palice pod diodama jsi asi videl max. z rychliku, mates tu lidi a uvadis nepravdive informace a ty tvy pomery LED:HPS jsou k smichu, jak jsi k nim vubec dosel panacku? IPX

Old Post 23-04-2012 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 828

Trošku mi ty prodejci LED systémů přijdou jako Horst Fux.Pořád ti něco cpou a říkaj jak je to báječný......muhehehehe

Old Post 23-04-2012 v 19:46 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 829

přesně ták...

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 23-04-2012 v 19:48 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 830

ShivasLight : tak tohle je opravdu vysmech, co to je za fotky? necekal jsem nejakej zazrak, ale tohle?

micro LED box 15/25W #1

Old Post 23-04-2012 v 23:45 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slovis
Stálý Člen

Karma uživatele slovis - 94% PěstitelskáKarma uživatele slovis - 94% PěstitelskáKarma uživatele slovis - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 831

ShivasLight: Držím ti palce, hlavně se nenech odradit těma kecama od zapřísáhlejch sodíkářů, udělal jsi to docela rozumně, (líp než zmetek) ještě bych to být tebou otestoval na rostlinkách... ;-)

btw: spočítejte si nejdřív pánové kolik má HPS ztrátový výkon a potom se přijďte srovnávat s ledkama ;-) A za další viděl jsem na youtube testy a výsledky hovořily jasně... stačí zadat LED vs HPS

Old Post 24-04-2012 v 09:23 AM
slovis je offline   Profil uživatele slovis   Find more posts by slovis   Foto galerie člena slovis   Click here to Send slovis a Private Message   Add slovis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShivasLight
Stálý Člen

Karma uživatele ShivasLight - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 832

to je 50 modrych diod -- daj si ze toto svieti , dobre ,, ak ich das 300 tak mas flashweapon. -- Toto btw nebudem testovat toto je nic -- poriadny panel ma mat aspon 400-500 diod to co davaju vyrobcovia na panely je k smiechu 200 diod nemoze nahradit 1000 watku no takych 400-500 diod uz je o niecom inom .

Old Post 24-04-2012 v 12:17 PM
ShivasLight je offline   Profil uživatele ShivasLight   Find more posts by ShivasLight   Foto galerie člena ShivasLight   Click here to Send ShivasLight a Private Message   Add ShivasLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53 54 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6671930 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív