Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52 53 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 801

Se7eN a Marty , no to je nekróza a podle mě tomu moc dáváte hnojek , propláchnete to čistou vodou a ubrat na hnojeni , mělo by to přestat .Hlava

Old Post 24-04-2011 v 16:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 802

Diky

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 24-04-2011 v 16:40 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 803

Díky, už jsem to prolil jen vodou s upraveným pH..
Na nějakou dobu vysadím hnojky, nebo alespoň snížím.

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 24-04-2011 v 17:18 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 804

Díky chlapi!Je to ze semen..Jsem doufal v mojí chybu,ale jak to vypadá,tak jsem chytil špatnou várku,bo 2/3 vypadaj stejně,na 3.čekám..Tak všem pěstu zdar!a hlavně bez takovejch zmetků jako mám já,fakt je to na h....,za ty prachy!!

Old Post 25-04-2011 v 08:50 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fungog
Nový Člen

Karma uživatele fungog - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 5 

spálení od slunce? Příspěvek č. 805



ahoj, mohl by mi prosim nekdo poradit, kytky jsou v substratu pro kaktusy, jeste sem nehnojil, ale posledni tyden jsem je nechal na balkone na slunci a tohle se mi objevilo na listech, ktere postupne usychaji...diky za vase komentare

Old Post 25-04-2011 v 11:45 AM
fungog je offline   Profil uživatele fungog   Find more posts by fungog   Foto galerie člena fungog   Click here to Send fungog a Private Message   Add fungog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 806

Uprav PH nebo popřípadě pohnoj ,

Old Post 25-04-2011 v 12:06 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Dotaz Příspěvek č. 807



Zdar, zničeho nic mi začly žloutnou kraje listu viz foto, objevilo se to u dvou big budu xxl, ostatní kytky jsou v pohodě.. říkal jsem si že to třeba hodně přelévám, ale to by se projelivo na všech stejně, hlíná je hvalitní od Plagronu, tak mě napadá jediná věc a to že maj málo dusíku, ale že by už takle brzo? Jsou 14dní staré.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 25-04-2011 v 12:24 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 808

No hlina od palgronu , asi royalty , předhnojenej že ? Tak jim dej jen čistou vodu , takhle malejm stači vyživa z hlíny , kdyby měli málo dusíku tak jsou světly jako je má fungog , kterému ješte chybí vlhkost , cau Hlava

Old Post 25-04-2011 v 12:35 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 809

Jo je předhnojenej, si říkám že v něm vlastně předpěstovávám ze semen poprví, takže to bude asi tím...Den o dedne je to horší, tak to propláchlu a snad se to zlepší..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 25-04-2011 v 12:49 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 810

No nech to vyschnout , pak proplachni , bude to v pohodě.

Old Post 25-04-2011 v 12:56 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele Pompo - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 811


mám problém s fleky na jediném patře s troj lístky, tipl bych to na kyselost, jenže další rostliny s tímto problém nemají, podmínky stejné, a byla nedávno zastrižena

Old Post 26-04-2011 v 16:45 PM
Pompo je offline   Profil uživatele Pompo   Find more posts by Pompo   Foto galerie člena Pompo   Click here to Send Pompo a Private Message   Add Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 812

citace:
Původní příspěvek od Pompo
mám problém s fleky na jediném patře s troj lístky, tipl bych to na kyselost, jenže další rostliny s tímto problém nemají, podmínky stejné, a byla nedávno zastrižena


Jestli se to nebude šířit, moc bych to neřešil. Podmínky stejné, ale rostliny ze semínek už stejné nejsou. Sleduj to a uvidíš co se bude dít. Předpokládám, že pH měříš, substrát máš se správným pH atd. Třeba jsi jednou malinko ustřelil...

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-04-2011 v 16:58 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 813

citace:
Původní příspěvek od Pompo
mám problém s fleky na jediném patře s troj lístky, tipl bych to na kyselost, jenže další rostliny s tímto problém nemají, podmínky stejné, a byla nedávno zastrižena


mozna mas kyselou hlinu nebo zalivku a udelal se ti nedostatek vapniku, a nebo ten list je jenom nejaky slabsi....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-04-2011 v 17:18 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 814



Ahoj .. Vsechny vetsi listy jsou takovy sveseny..Ja si myslim ze je to preliti (aspon co jsem se docetl ve FAQ) ale radsi se prvni poradim se zkusenejsimi Diky za odpoved

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 26-04-2011 v 17:41 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fabian
Nový Člen

Karma uživatele Fabian - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 815


Takhle vypadá 50% listu na mých 5 kytkách z 10 nevíte čím to múže být? Prosím o rychlou pomoc jelikož každým dnem to je horší a horší ještě před 2 dny to měly tak 3 kytky a jen 2-3 listy dííík moc.

Bob to věděl i my to víme

Old Post 26-04-2011 v 18:14 PM
Fabian je offline   Profil uživatele Fabian   Find more posts by Fabian   Foto galerie člena Fabian   Click here to Send Fabian a Private Message   Add Fabian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 816

citace:
Původní příspěvek od Fabian
Takhle vypadá 50% listu na mých 5 kytkách z 10 nevíte čím to múže být? Prosím o rychlou pomoc jelikož každým dnem to je horší a horší ještě před 2 dny to měly tak 3 kytky a jen 2-3 listy dííík moc.


brutálně spáleno vysokým množstvím hnojiv , proplachuj vodovodní vodou s upraveným pH či destilkou...

a nebo pokud to vůbec nehnojíš tak nedostatek fosforu...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 26-04-2011 v 18:16 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52 53 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3015100 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív