Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52 53
Autor
Téma 
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 801


A tohle se mi stalo během asi 2 dní . Co se týče předešlého příspěvku, tak ty fleky se objevili nejdřív jen zežloutnutím a potom začali schnout.

Old Post 23-04-2014 v 20:44 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 802

Nehnojíš to náhodou? popřípadě nepřelejváš to? Příjde mě to jako spálený hnojkama..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 23-04-2014 v 20:57 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 803

Ano několikrát jsem pohnojil : Biobizz biogrow . Hnojím 2ml na litr. Spodní hranici. Ale uznávám, že mě nenapadlo, že by to mohlo takhle malým kytkám škodit.
Problém s přelíváním jsem měl. Ale od té doby to omezuju.

Old Post 23-04-2014 v 21:43 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 804

Pokud máš předhnojenou půdu tak hnojit vůbec nemusíš u takle malých prcků.. já u prcků občas hnojim pouze kořenáčem.. Jinak tohle se netýká osvětlení takže píšeš do špatného tématu..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 23-04-2014 v 23:10 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 805

No já si původně myslel, jestli to není moc Velké světlo do tak malého boxu. 125 w spořivka..

Old Post 24-04-2014 v 08:38 AM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 806

citace:
Původní příspěvek od Chilligrow
No já si původně myslel, jestli to není moc Velké světlo do tak malého boxu. 125 w spořivka..

1. To by byly uschlé vršky, pokud by to mělo být světlem.

2. Musel bys mít jinačí lampu, aby se to spálilo.

3. Taktéž se přikláním k přehnojení, popřípadě k přelití.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 24-04-2014 v 08:59 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 807

Tim to fakt neni.. Znovu ti řikam věnuj tomu jeden večer a přečti si všechno co jde.. Podle mě sis toho moc nenačetl.. Neber to zle

Já mam 200W a pokud se listy nedotknou trubic tak kytky nespálím..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 24-04-2014 v 12:26 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 808

tomsio mozna i zalezi jestli tam ma nejkou ventilaci,mam tuto stejnou lampu v malep prostoru a v pohode ale samozrejmne tam mam nejaky ten ventilator



Old Post 24-04-2014 v 12:58 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 809

Určitě ventilace ovlivní teplotu.. ale podle mě né natolik aby 125W spálila nějak listy v takovém rozsahu jako je vidět.. A určitě jí nemá spuštěnou jako já 5cm od vršků.. A hlavně by to bylo spáleno od vršků dolu a né naopak..

(Mluvim teoreticky kdyby to nebylo zaviněno spálením hnojekama nebo přelitím)

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 24-04-2014 v 13:21 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 810

dle mého je to přelité jako kráva...

Old Post 24-04-2014 v 14:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 811

Ok, přestal jsem hnojit a už několik dní co jsem zjistil, že nezalévat dokud pořádně nevyschne tak už ani nezalévám.

Můj photopříběh

Díky za rady kluci.

Old Post 24-04-2014 v 18:18 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 812

Môže mi niekto poradiť či 250w cfl není moc do boxu 40x40x120. Potom už zostáva na výber len 200w alebo 125w čo mi príde málo. Ešte som premýšlal nad 150w sodíkom ale ide mi hlavne o čo najnížší odber elektriny + teplota navyše tiež není to čo by som chcel .

Naposledy upravil Jurgiano 25-06-2014 v 08:44 AM

Old Post 24-06-2014 v 02:29 AM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pentheus
Nový Člen

Karma uživatele Pentheus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 813


Zdravím, mám CFL 125W red měla to být " Agrolite " mě spíš příde jako China Clon. Zajímá mě váš názor.Diky

Old Post 03-07-2014 v 15:11 PM
Pentheus je offline   Profil uživatele Pentheus   Find more posts by Pentheus   Foto galerie člena Pentheus   Click here to Send Pentheus a Private Message   Add Pentheus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 814

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Môže mi niekto poradiť či 250w cfl není moc do boxu 40x40x120. Potom už zostáva na výber len 200w alebo 125w čo mi príde málo. Ešte som premýšlal nad 150w sodíkom ale ide mi hlavne o čo najnížší odber elektriny + teplota navyše tiež není to čo by som chcel .



Sodík nedávej, to neuchladíš. Budeš tam mít 40 °C . Vem 200 W nebo 125 W cfl a zkus jí posouvat. Sodík na 40x40 nenene .. Už ve 70x70 je to velký problém.

Old Post 03-07-2014 v 15:18 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson8800
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

2x 125w cfl vs 250w cfl Příspěvek č. 815

Ahoj,chci zkusit jen tak pro radost první indoor,proto jsem se rozhodl pro cfl,na co se ale chci zeptat,je lepsi koupit 2x 125 nebo 1x 250?mam pocit ze jsem nekde četl ze je lepsi slabsi ale vic,prostor bude asi 60x60x120.diky za rady

Old Post 28-07-2014 v 08:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 816

ja myslim ze lepsi 2x125 cfl,lepe ti to prosviti prostor.

Old Post 28-07-2014 v 10:04 AM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52 53  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3433550 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív