Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »
Autor
Téma 
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 785

citace:
Původní příspěvek od Forrest
Tak jsem jí schválně hned změřil a ukazuje to
čerstvě natočená, neuležená- 5,9-6,2
uležená - 6,5
docela blbě se to odhaduje. Nevím kde jsem vzal těch 5,5 asi jsem si to s něčim spletl


stejně je to dost divný... tak nízké pH v trubkách jsem ještě neviděl


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 20-04-2011 v 16:41 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 786

citace:
Původní příspěvek od Forrest
Tak jsem jí schválně hned změřil a ukazuje to
čerstvě natočená, neuležená- 5,9-6,2
uležená - 6,5
docela blbě se to odhaduje. Nevím kde jsem vzal těch 5,5 asi jsem si to s něčim spletl


Nemáš náhodou tak jako já poruchu barvocitu? Já na kapkovém pH testu taky nejsem schopen dost dobře posoudit barevnou shodu. Bez vyšetření u očního lékaře pomocí pseudoisochromatických tabulek, které je pouze orientační to ale nejistíš.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-04-2011 v 16:50 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 787


zdravím mam problem s listím a nevím jak to zastavit

řez: Northern Lights od týpka z G

Teplota 26 Noc 19

slunce 250w

hnojeno Plagronem Grow

ve hlíně ale to snad vidíte

diky za radu

Mandala 2012

Sklep

Old Post 20-04-2011 v 17:08 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 788

citace:
Původní příspěvek od Frydrych
zdravím mam problem s listím a nevím jak to zastavit

Teplota 26 Noc 19

hnojeno Plagronem Grow

diky za radu


A jak jsi na tom s pH?

První známkou toho, že máte lehčí problém s pH, je rostlina s částečně pokroucenými listy, se žloutnoucími, hnědnoucími, nebo červenajícími flíčky. Někdy se nemusí objevit všechny barvy najednou, skvrnky můžou být žlutohnědé, nebo jen červenohnědé a můžou se projevit kdekoli na rostlině. Nejčastěji však na velkých vějířovitých listech, pak flekatost přejde i na malé lístky.

Opsáno odtud. http://grower.cz/forum/showthread....2724#post372724

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-04-2011 v 17:19 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Forrest
Stálý Člen

Karma uživatele Forrest - 81% PěstitelskáKarma uživatele Forrest - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 789

Tak jsem se ptal doma a nejspíš to bude tím, že máme vlastní studnu. Taky je dost znát když změřím vodu kterou pustím ze studenýho a teplýho kohoutku. Zkusím ještě jiný zrdroje vody kde si můžu nabrat

Bezdechu: od mala nosím brýle, každý rok chodím na vyšetření. Ptal jsem se i doma jestli na jakou barvu to vidí a vidí stejně tak tím to snad nebude, ale díky

Old Post 20-04-2011 v 18:17 PM
Forrest je offline   Profil uživatele Forrest   Find more posts by Forrest   Foto galerie člena Forrest   Click here to Send Forrest a Private Message   Add Forrest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 790

Zdravim!mám taky menčí problémek,kytí se mi od malička takhle kroutí.Běžně bych kytku z boxiku vyhodil,ale je to original flo od DP.a semínka byli drahý...
Kytí je v growmixu od Plagronu,ph na 6i,nehnojim.Tak netušim o co de..

Old Post 20-04-2011 v 19:08 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 791


Zdárek lidi,mám tu taky menčí problém.Kytí se mi od malička takhle kroutí a ňák si stim nevim rady.Je to original flo od DP,je v gromixu od plagronu.PH je na 6.ňáká rada?Díík

Old Post 20-04-2011 v 19:15 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 792

citace:
Původní příspěvek od 2echy
Zdárek lidi,mám tu taky menčí problém.Kytí se mi od malička takhle kroutí a ňák si stim nevim rady.Je to original flo od DP,je v gromixu od plagronu.PH je na 6.ňáká rada?Díík


Mutace, řekl bych...

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-04-2011 v 19:54 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 793

citace:
Původní příspěvek od Forrest
Tak jsem se ptal doma a nejspíš to bude tím, že máme vlastní studnu.


No tak to je potom jiná.

V tom případě jsem našel nějaké vyjádření ke studniční vodě tady http://grower.cz/forum/showthread....6045#post676045

citace:
Původní příspěvek od space.pussy


Na studniční a dešťovou vodu bacha -- dešťovka ve velkých městech není nic moc, většinou hodně kyselá, "obohacená" o spoustu těžkých kovů z ovzduší atd. Studniční může být kvalitní, ale často má spíš větší obsah minerálů než kohoutková. Destilka je zas pro tyto účely moc drahá.


A jedno docela zajímavé počtení k obsahu vody ze studny http://www.domacidilna.cz/dilna/dil...1256b03005b9901

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 20-04-2011 v 20:08 PM

Old Post 20-04-2011 v 19:57 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Forrest
Stálý Člen

Karma uživatele Forrest - 81% PěstitelskáKarma uživatele Forrest - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 794

bezdechu:
myslíš že kdybych zalejval destilkou tak se to aspoň trochu propláchne? Cenu destilky neřešim, mam k ní nějakej přístup

Old Post 20-04-2011 v 20:20 PM
Forrest je offline   Profil uživatele Forrest   Find more posts by Forrest   Foto galerie člena Forrest   Click here to Send Forrest a Private Message   Add Forrest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 795

citace:
Původní příspěvek od Forrest
bezdechu:
myslíš že kdybych zalejval destilkou tak se to aspoň trochu propláchne? Cenu destilky neřešim, mam k ní nějakej přístup


Nebo múžeš ty dvě vody zkusit míchat. Na poměr už přijdeš pokusem - omylem

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-04-2011 v 20:33 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 796


Že by spálení od lampy ?

Old Post 22-04-2011 v 14:17 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 797

citace:
Původní příspěvek od 1+1=2
Že by spálení od lampy ?


Že by spálené od hnojiva ?? No kolik tam leješ EC ???


citace:
Původní příspěvek od 2echy
Zdárek lidi,mám tu taky menčí problém.Kytí se mi od malička takhle kroutí a ňák si stim nevim rady.Je to original flo od DP,je v gromixu od plagronu.PH je na 6.ňáká rada?Díík



To je ze semínka ? Jestli jo tak se to může stát , bud to bude dělat pořád - na prd vyškubnout - zabíra místo , jestli to novy listy z nedělaj tak to tam nech , něco na tom vyroste . Je to prostě mutace , ze semínek normální .

Old Post 22-04-2011 v 16:35 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 798

ej ec neměřim právě ale nevím, je to jediná kytka, ostatní jsou v pohodě a všem dávám stejně krmiva mno pokusim se na chvílu vypustit hnojky a prolejvat jenom enzymama.... dám vědět s výsledkem.

Old Post 22-04-2011 v 21:35 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 799


Čus lidi, minule jsem se odpovědi nedočkal, tak shválně co teď.. Dělají se mi takové fleky na listech, fleky jsou uschlé, tipuju to na přehnojení. Hnojím tak 2x týdně HESI tnt complex 2,5ml/l (normálka je až 5). pH je 6 rovných, srážím to kapkou citrónu.
Díky moc!

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 24-04-2011 v 14:23 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 800



Ahoj .. Pls nevite nekdo co s tim je ? Vypada to jak kdyby okousany.
Jde o White Russian v ATAMI light mix, pH kolem 5,8 , dostavaji 2ml/l AlgAMic a BioGrow

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 24-04-2011 v 16:16 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1023850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív