Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizeno - UKRADENO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Sklizeno/ukradeno
SKLIZENO
UKRADENO
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 65

FAGAn ma takovou krasnou...

Old Post 01-10-2003 v 17:19 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifeq
Nový Člen

Karma uživatele mifeq - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 66

Jóóó lidi není nad vlastní zahráku-ještěže sousedi nejsou kurvy a nehulej- já hlasuju pro sklizeno v poměru 4:0

A všem přeju to samý.

Old Post 05-10-2003 v 21:21 PM
mifeq je offline   Profil uživatele mifeq   Find more posts by mifeq   Foto galerie člena mifeq   Click here to Send mifeq a Private Message   Add mifeq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 67

:c( s politovanim musim rict, ze to dopadlo tak jak jsme necekali...
:c(((((((((((((((((((((((((((((((((

Z letosniho outdoorku toho moc nezbylo... :c(
Asi pred hodinou vyskubli jednu celou, jednu otrhali (bambulku - ta byla masakrozni), zbyla tam jedna malicka a ty dva nikdy nedozrajici skunci.... :c((((
Dostat je do ruky kuaaaaaaaaaaaaaaaa :c(((((((((((
to ten svet musi bejt plnej takovyhle haveti????

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 06-10-2003 v 11:06 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozex
Stálý Člen

Karma uživatele Mozex - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 68

U nás sa krade jak o dušu..... Pár kytek mě počórovali na pár mě nastříkali myslivci a nějaké pohltila příroda..... Také mazané kytky mám jen jednou za rok ..... Zůstalo jen málo-všecko pod 2m..... Kurvy jedny
NEMÁM RÁD ŽÁDNÉ ZKURVENÉ ČÓRKY-Jsou to ti největší chudáci kteří ani nedokážou vypěstovat tokovou nadhernou kulturní bylinu jakou je Marihuana.....

Přeju si aby se všem čórkám změnil canabis na canagon HAHAHAHA!!!!

Old Post 06-10-2003 v 11:57 AM
Mozex je offline   Profil uživatele Mozex   Find more posts by Mozex   Foto galerie člena Mozex   Click here to Send Mozex a Private Message   Add Mozex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 69

Takze se jeste vratili a sklidili zbytek.... :c((((((((

Kua co ten pes vubec delal???? :c(

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 08-10-2003 v 06:22 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Obecné Příspěvek č. 70


ja uz mam vsechno pod strechou

Old Post 08-10-2003 v 15:55 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumi
Nový Člen

Karma uživatele jumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 71

Moje už má pod střechou někdo jinej.Za 7 let co sázim mě pokaždý vočorovali, ale letos poprvé opravdu důkladně.Kámošovi vyčistili i zahrádku doma mezitim co spal po noční.Přemejšlim o pastičkách jako ve vietnamu

Old Post 08-10-2003 v 16:44 PM
jumi je offline   Profil uživatele jumi   Find more posts by jumi   Foto galerie člena jumi   Click here to Send jumi a Private Message   Add jumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cana
Nový Člen

Karma uživatele cana - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 72

No me taky ukradli moji urodicku, v utery jsem si rikal ze je nacase to sklidit a kdyz jsem pro to v sobotu sel, tak tam nebylo vubec nic V tu chvili bych vrazdil, clovek se s tim celej rok pipla, chodi to zalejvat a kdyz mu z dvaceti kytek zbude 8 kousku, tak mi je nejakej dement ukradne. Mel sem z toho jen zastipky a byly vynikajici. Letos byl skvelej rok, krasna uroda, ale vsude spousta dementu, ktery nejsou schopny nic vypestovat a kradou.
Kdybych na to mel vic casu a penez tak uz jedine indoor

Old Post 08-10-2003 v 20:05 PM
cana je offline   Profil uživatele cana   Find more posts by cana   Foto galerie člena cana   Click here to Send cana a Private Message   Add cana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 73

... já zatim sklidil 2xDurban; 1x Skunk#1; 1x SwissSurprise

Všechno krásně zralí, po plísni ani památky. Ještě tam ale dozrává 15 kytek ICE, DURBAN, SKUNK a BIG BUD. Taq uvidíme, jestli to ještě někdo nevyčoruje...tuk, tuk, tuk! Vždycky sem sklízel sám, tak ted už se mi zloděje a idioty podporovat nechce...zaškrtnu až to bude všechno pod střechou.

Srga!

Old Post 10-10-2003 v 08:27 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 74


JÁ JSEM ZATÍM SKLIDIL TOTO

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 12-10-2003 v 01:32 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fawkes
Stálý Člen

Karma uživatele Fawkes - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 75

Já měl letos šest krásných skaňourků ... byl sem se na ně podívat odpoledne a večer už tam nebyli ( Dybych zjistil kdo to byl tak urvu koule a nacpu mu je do krku !! Doufam že ho ta Ganja pěkně skope .. byl to božský výplod ...
Věrte že není nic horšího než dyž vám čórnou něco co ste si z láskou pěstovali ...

Old Post 13-10-2003 v 07:45 AM
Fawkes je offline   Profil uživatele Fawkes   Find more posts by Fawkes   Foto galerie člena Fawkes   Click here to Send Fawkes a Private Message   Add Fawkes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fawkes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 76

Nevím proč jsou lidi takovy kurvy.Určitě kdyby si to ti zasraní zloději sami obhospodařovali tak se cizích kytinek ani nedotknou.Kdyby si ustřihli paličku,sice bych jim ji nepřál,ale aspoň by vám zbyla kytka,ale ty „svině“ vezmou celou kytku-mě to sebrali aji s kořenama(by mě zajímalo co s něma budou dělat)ZAJÍMALO BY MĚ,KDYBY SE TADY NA GROWERU ZALOŽILO FÓRUM S NÁZVEM „UKRADL JSEM KYTKY“ ESLI BY SE TAM NĚKDO PŘIZNAL!!!A myslím si že aji takových lidí je tady dost!!!A esli se tohle tady někoho dotklo,tak on sám asi ty kytky pokrádá!!!

Navštivte tohle fórum,je o umění a je hodně dobrý:http://grower.cz/forum/showthre...4027#post104027

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 13-10-2003 v 16:13 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
attaker
Stálý Člen

Karma uživatele attaker - 56% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 77

sucitim s tebov
mojmu kamosvi zobrali nejaky hajzli tiez ten bol s toho taky nestasny ze sme sa isli ozrat a asi ty isty to zaciatkom oktobra dilovali u nas pred gymplom hajzli

Načo NaTo Radšej Legalizujem!

Old Post 05-11-2003 v 15:12 PM
attaker je offline   Profil uživatele attaker   Find more posts by attaker   Foto galerie člena attaker   Click here to Send attaker a Private Message   Add attaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele attaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 78

JAKO JAK ZATOČIT? A JAK TŘÍMETROVEJ? TO NECHÁPU.
KAŽDEJ CHLAP MÁ NĚKDY STRACH, ŽE MU ZVLHNE STŘELNÝ PRACH.
HAIL TO THE THIEF!

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 07-11-2003 v 21:13 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 79

) hustá story....heh no ale zaplať pán bůh za to, že nemám takové sousedy....Letos to mým sousedům bohužel taky kuchly....bylo to přesně 1 září...mazetz kyti, ještě že není vidět do našeho skleníku, který byl přesně vedle jejich kytek...heh jinak bych měl taky smůlu....
a bohužel jim to sklidila taky jedna taková troska...je to shit...
proto pěstuju i v kukuřici, jistota je jistota, jenže mě letos v kukuřici překvapilo stádo divokejch prasat, který mi zlikvidovali 2/3 úrody....zbytek jsem naštěstí zachránil psíma hovnama, hadrama namočenýma do nafty, vlasama na stonky a pohoda....
bájos....

Old Post 16-11-2003 v 20:20 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 80

Ukrast kytky je ta nejvetsi srabarna... nemaj prachy, aby si koupili svoje hulco, tak to kradou, sfine.
kamosovi ukradli 10 lety deti kolem 50 kyticek samana+nejakech mladejch fialek. Samozrejme byli navedeny 16 letejma hajzlikama, kteri ani nevi, co ganja obsahuje a jsou trvrdaci, kdyz se zmasteny valej uprostred namesti a hledaj tam houby.....

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 16-11-2003 v 22:00 PM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2017 - Skleník - rada - 3 odpovědí
01-08-2011 - Blizny - skoro - 24 odpovědí
31-10-2007 - Sklizeno nezralé - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5130180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív