Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 65






1-2 fotka schaman ,mam len jednu otazku,von isli 2.6 myslite ze to stihne vsetko dozret s dobrym vynosom ?
3-4-5 fotka , white widow ,raz strihnute ostatok pofotim neskor

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 09-06-2014 v 13:16 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 66

Tak malá kytka a už se ptá na výnos... Za mne úplně mimo otázka
Pokud bude počasí, tak samo že to stihne A když z nich nebude výnos, tak co? vykopneš je a vyhodíš?

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 09-06-2014 v 14:36 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 67

mozno bola len zle polozena vlastne mi ide len o to ci to stihne dorast pekne ,dik caw

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 09-06-2014 v 15:50 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 68

To už je jiná
Loni jsem dával klíčit semínka GWS od Fair seeds až někdy v půlce června a nakonec měli nějakých 170cm. Což mi příjde dostačující na to že byly v 10l květnících a byly jak vánoční stromeček... Léto má být pěkné, nebál bych se toho

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 09-06-2014 v 18:41 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 69

tak to uz ano potom zacinam silno uvazovat ze objednam dalsie kusky, aby bolo dokopy aspon tych 50 kusov

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 10-06-2014 v 00:58 AM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 70



povie mi tu niekto ci je toto zle PH alebo preco sa mi takto skrutili ?? :/ este ich nehnojim .takto som prisiel uz o 7 rastliniek :/

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 10-06-2014 v 15:19 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 71

Zkroutili se ti nejspíš pro to, že jsou malý a pálí na ně slunko jak hovado, měl jsi je aspoň přikrejt petkou kvůli vlhkosti, kterou teď hodně potřebujou....

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 10-06-2014 v 17:45 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 72

a kur*a mal som ich tam, ale naschval som ich dal prec aby sa tam nezaparili ,tak porad ich dam spatky

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 10-06-2014 v 19:37 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Praseone
Zkroutili se ti nejspíš pro to, že jsou malý a pálí na ně slunko jak hovado, měl jsi je aspoň přikrejt petkou kvůli vlhkosti, kterou teď hodně potřebujou....


ty vole, ty seš taky grafoman co se musí vyjádřit za každou cenu všude, ale neraď hovna, dovedeš si představit co to udělá, když to necháš v těchto vedrech přikryté petkou???? (skleníkový efekt jak zmrd)

petky nebo sklenice, dávají tetiny na dědinách na sazenice ne kvůli vlhkosti,ale že se zjara bojí aby jim to nespálil mráz, což už teď nehrozí, na zvýšení vlhkosti ( nebo spíše na její udržení u kytky se používá mulč, nebo netkaná textilie...)



ty kytky jsou na přesazování do přírody celkem malé, fotka stojí za prd,ale kdo ví proč ti zdechají...málo vody bych to viděl..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 11-06-2014 v 08:46 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 74

Nechci se hádat Ruprechte, ale vím co mi to udělá v těhle vedrech, protože sem je sám používal a to dost, ne zrovna petky, ale špejle a pytlíky s dírkama a holkám to dost pomohlo, vlhkost se mi tam zvedla a rozjeli se mi jak hovado. Nechápu tvojí reakci, každej druhej tady má potřebuju bejt chytřejší než ten před ním, já mu akorát napsal to, na co se ptal. A nemám potřebu se vyjádřit všude, peace

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 11-06-2014 v 11:04 AM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 75

Já zase nechápu, potřebu radit blbosti, je to prostě nesmysl, namulčuj kolem kytky naškubanou trávu,abys zakryl zem a nevypařovala se voda, když to přikryješ petkou, tak docílíš skleníkového efektu = zvedne se dramaticky teplota, kytka díky tomu ztratí ještě mnohem více vody a zastavíí se i metabolismus, protože se buňky snaží hlavně chladit a nedělají svou práci jak mají...je to základní věc při pěstování rostlin..
Nepotřebuju ukazovat, že jsem chytřejší, stejně tak jako nemám potřebu se vyjadřovat ke každému druhému tématu na která narazím!
Přikrývej sii ty kytky čím cheš,ale neraď tyto nesmysly ostatním.

SKLENICEMA SE PŘIKRÝVÁ JEN KVULI MRAZU tečka!! navíc se to dělá jen u teplomilné zeleniny a ne u toho našeho plevele, který roste v Himalájích!


a pro hrdinu co mi dal anonymně negativnní karmu: muhehe strašně mě ten tvůj jeden mínusový bod mrzí, myslím to ani neustojím, celý se z toho úplně třesu...je to opravdu strašný pocit! jsem potrestaný, fakt peklo! :-))) příště se podepiš a nebo napiš co ti tak strašně vadí hrdino!

autorovi trýdu se velice omlouvám za zasírání těmito OT,ale věz, že ne všechny rady které se ti zde dostanou jsou opravdu kvalitní...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 11-06-2014 v 12:17 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 76

Nikdo se tady ale nebavil o sklenicích... Jinak ode mě si neg. karmu nedostal. Nebudu se tady dohadovat, já mám prostě svojí zkušenost že když si držíš vlhkej substrát a máš tam blbej pytlík s dírkama, tak se mi ta vlhkost zvedne, logicky i teplota, to se s tebou hádat nebudu a nikdy sem s tím problém neměl. To že nemáš potřebu se vyjadřovat k tématu je tvoje věc, ale tady to funguje jako Fórum, pokud nevíš co to znamená. Od toho to tady je aby spolu lidi komunikovali a mohli zakládat témata a podobně, kdyby to tu nikdo nekomentoval, tak už vidím jak sem lidi choděj, kromě rad na FAQ. Nic, končim tuhle nesmyslnou diskuzi, pokud máš takovýhle nálady, tak radši nezasírej vlákno, je to zbytečný. Pokud chceš poradit tak poraď, ale nehejtuj, je to zbytečný. Peace

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 11-06-2014 v 12:45 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 77

Jo bude to vedrem taky se mi to ted na několika stalo, doufám že to přežijou, na féra sem dal kýble do stínu než trošku zakořeněj aby měli víc vody, s těma v zemi je to horší...dá se použít ta textilie jak psal ruprecht

Old Post 11-06-2014 v 13:02 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od mareno89
povie mi tu niekto ci je toto zle PH alebo preco sa mi takto skrutili ?? :/ este ich nehnojim .takto som prisiel uz o 7 rastliniek :/


tie kytky mas proste strasne malinke / zranitelne, na buduce to predpestuj trebars na okne, nech to ma aspon 25cm, potom supni von. no a vsetko ostatne uz napisal Ruprecht.
Inac prikryvat to fakt nema zmysel, osobne pri pestovani zo semien vlhkost (vzduchu) vobec neriesim

Old Post 11-06-2014 v 13:19 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 79

ruprecht nemusis sa omluvat ,ide o to aby sme si tu vedeli poradit, takze to berem uplne v pohode a dik vsetkym za kazdy jeden nazor a teraz k teme,na okne som ich mal tyzden a ked bolo pekne vonku tak som ich rovno presadil von ,lebo som myslel ze slnko im lepsie prospeje, ako keby boli doma na okne .vody mali dost ,polievam ich vodou z jazera ktore mam kusok,takze neni to tym ze by mali malo vody ,zem som mal stale vlhku.zaujimave na tom je ze rastlinky ktore som sadil este v maji,tie som mal doma na okne 3 tyzdne a tym sa stalo presne toto iste a pred rokom som ich presadzal tiez po troch tyzdnoch a prezili to v pohode ,taktiez slnko velmi palilo..vcera som zasadil skunk od pasion,viem ze uz je dost neskoro ale to uz su posledne ktore som sadil ,tak uvidim co z toho bude

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 13-06-2014 v 11:40 AM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 80

Udělalo mi to nedávno to samé, zasazeny 3ks CBD HAZE Auto, vylezly tři rostlinky, nad děložníma lístkama začlo rašit 1. patro a pak mi z ničeho nic u dvou kytek zeslábnul stonek a prostě uschly. Ta poslední co zůstala roste dobře, nic ji neschází a vypadá zdravě. PH v pohodě, substrát stejný u všech kytek, Stále vlhký(nepřelívám jen rosím) přímého sluníčka mají denně tak 8-9hod...prostě vše jak má být a stejně zdechly. Tipuju to na slabé semínka, nebo vada genu......asi tak

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 13-06-2014 v 14:32 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2021 - Out 21 - 19 odpovědí
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6627460 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív