Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pokus 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 65

Všem velký díky za karmy až teď jsem se díval na tu haldu lidí co mi ji poslalo a to jsem myslel že se na to nikdo nedívá :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-03-2012 v 12:11 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 66

ale dívá,a karmy si zasloužíš za krásnej první počin
přeju krásný dožinky a pak poreferuj jak proběhla zkouška žehem

Old Post 04-03-2012 v 12:27 PM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 67





Něco na teď :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-03-2012 v 17:32 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 68






Tak zase něco dnes, holky jsou jako vánoční stromeček, posuďte sami :-). Po vnitřním boji v dalším kole vypouštím síť, protože bych nemohl s holkama hejbat, takže v týdnu mažu do shopu nakoupit kolínka a budu ohýbat, jsem debil že jsem to neudělal hned v tomto kole, nebo nepřidal další tři kytky, tak mi zbyl zbytečně nevyužitej prostor ale chybama se člověk učí. Myslím si že i tak bude ouroda docela bohatá.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 05-03-2012 v 18:40 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 69






Zdarte všichni, tak už opravdu poslední foto před kosou, dnes večer poslední východ slunce pro moje krásky, zítra ráno nastává dvoudenní tma a v sobotu zamáčknu slzu v oku a konec jejich života.

Super skunk je krásnej materiál, nechá si toho dost líbit a má nádherně tvrdý palice, zkrátka vynikajicí kytička a určitě se k ní ještě vrátím. Taky samo záleží od koho máte klony a pro mě je ten můj dodavatel zkrátka bůh :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 07-03-2012 v 11:40 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 70






Takže zdravím vás dámy a pánové. Čas se naplnil a děvčata už jsou bradou vzhůru, celý dopoledne v prdeli, navíc bolavá hlava po včerejším resetu hlavy na šipkách v hospodě ale staral jsem se o ně do posledního dne jak nejlíp jsem dovedl.

Jak jsem měl z kraje strach z kokosu, tak můžu říct že je to parádička a zůstávám u něj i nadále.
Obrovskej dík za vynikající genetiku, s kytkama nebyl jedinej problém, jsou stejně velký, patra jedno jak druhý, takže největší dík tobě Bárte, i za pro mě jako začátečníka cenný rady od tebe, bez nich bych to asi nedal.

Velikej dík i ostatním kdo mi poradili, nanarazil jsem tady na jedinýho kreténa což mě mile překvapilo, takovou partii bych potřeboval v práci :-). Díky moc taky za káčka všem co je dali.

Pár fotek na sobotu a příští týden začínám z novýma miminkama, takže rád se s váma zase podělím o průběh druhýho kolečka.

Howgh.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 10-03-2012 v 16:27 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 71



Ještě si neodpustím dvě fotky kořenů :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 10-03-2012 v 16:29 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelenáczech
Stálý Člen

Karma uživatele Zelenáczech - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zelenáczech - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 72

Fakt jsou jak vánoční stromky.. ani je nemusíš zdobit a dárečky si nastříháš z těch větviček.. budu si muset v září taky takovej zasadit a nebude mi vadit, že pod nim nic nebude. Myslim že to máš moc pěkný a K+ si fakt zasloužíš

Old Post 10-03-2012 v 21:55 PM
Zelenáczech je offline   Profil uživatele Zelenáczech   Find more posts by Zelenáczech   Foto galerie člena Zelenáczech   Click here to Send Zelenáczech a Private Message   Add Zelenáczech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Zelenáczech
Fakt jsou jak vánoční stromky.. ani je nemusíš zdobit a dárečky si nastříháš z těch větviček.. budu si muset v září taky takovej zasadit a nebude mi vadit, že pod nim nic nebude. Myslim že to máš moc pěkný a K+ si fakt zasloužíš
Díky moc předsedo.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-03-2012 v 13:47 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 74

Kámo ten kokos budeš znovu používat?Sám v něm jedu asi 2 dny ale je tu o něm toho málo ... je to tu dopletené všchno dohromady...jinak určitě K+ a můj tip je 305,4g Teda jestli můžu ťípnout

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 11-03-2012 v 14:52 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 75

Kokos už mám novej, mám strach ho použít znovu aby tam nějak třeba nezahnívali ty starý kořínky a nedělalo to bordel, nevím, bratránek v něm jede opakovaně ale to už je zkušenej starej pardál.

Kokos mě nezklamal, myslím si že když to hlídáš a věnuješ se tomu, tak nemáš co zkurvit a ani jednou se mi ho nepovedlo přelít ale taky asi díky tomu že jsem provrtal spodky květináčů jako cedník. Jinak díky za tip ale podle mě toho tolik nebude i když nevím, nikdy jsem to nejel, takže ani neodhadnu, navíc jsem nevyužil celej prostor, takže podruhý asi zkusím záštip (FIM) + ohýbání kolínkama.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-03-2012 v 15:13 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 76

Jinak to s tím kokosem jestli se dá jet víckrát by zajímalo i mě, takže jestli někdo máte osobní zkušenost tož sem s ní.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-03-2012 v 15:22 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 77

Kamarádi a kolegové.
To zase vím já a se zájmem sleduju také bezva rip dalšího člena TERMIXE!!!!
čtěte zde a dozvíte se vše. jedu podle něj a nemůžu říct nic než.......
doporučuju!!!!!
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=28249

teda je tam i to, že jsem zkoušel kokosáka mýchnout i reciklovat, ale je to vo ničem.

Old Post 11-03-2012 v 19:34 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Jinak to s tím kokosem jestli se dá jet víckrát by zajímalo i mě, takže jestli někdo máte osobní zkušenost tož sem s ní.

Po sklizni vytáhni kokos z květináčů a dej pořádně vyschnout. Potom to mírně pomačkáš, ať se uvolní kokos a můžeš začít třepat celou kostkou, že to chytneš za zbytek stonku a třepeš kokos do plastové vany. Pokud to děláš dobře, tak ti zůstane v ruce jen kořen. Tak to ve vaně prosyj třeba tou zelenou přepravkou co je na přepravu ovoce (prostě hrubým sítem ) a nebo zbytky kořenů tak nějak zhruba vyber rukou z kokosu. Kokos dej do pytle z látky ( nejlépe umělý materiál, ale ne moc hustý, ale pevný, ať se nerhá) a pořádně kokos proper proudem vody z hadice a vyplav vše z kokosu. Potom to jen hodíš v pytlu do překravky a vyždímeš a v té přepravce to dáš uschnout v tom pytly. Uschne to asi za měšíc, ale neplesniví to.
Nové klony doporučuji sadit do malých květináčů s novým kodosem, je totiž PH upravený a drží PH. Po týdnu, jak prokoření klon, tak je přesadíš do normálních květináčů s recyklovaným kokosem a preventivně doporučuji zalít první takto přesazené kytky zalít s hnojivem s enzymy. Takto není problém recyklovat kokos 5 x a vůbec, dokud to jde, protože někdy se stane, že je kokos tak prorostlý kořeny, že to nejde vůbec vytřepat. To se mi stalo , ale jen u vysokých kytek.
Píšu to s bongem, tak je to doufám pochopitelné.

Old Post 11-03-2012 v 20:57 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 79

Dík Bárte, nestihl bych tu procedůru, proto jsem dnes koupil novej kokos a zejtra hurá na to :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 12-03-2012 v 11:59 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 80




Zdravím všechny. Tak konečně závěr :-). Matroš je nasušenej a prý je to moc dobrý (já nehulím, mám to na léčení). Na první pokus jsem si říkal že bych byl vděčnej za 200 géček a ono je celkem 289 g čisté váhy, takže jsem absolutně spokojen.
Myslím si že na to, že jsem s holkama nic nedělal a rostli jako dříví v lese se fakt zadařilo.
foto 1. váha prázdného kyblíku, na další foto celková váha, po odečtení váhy prázdnýho kyblíku zmiňovaných 289 géček matrošu.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-03-2012 v 11:14 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
26-07-2018 - První pořádnej pokus - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0470250 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív