Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Cannafest 2011 Praha Výstaviště Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

Taxem tam byl taky, taky jsem dostal spoustu letáků, ale to bylo tak všechno, semen měly hodně, i když hodně jich měly jen ve fem verzi, nakonec jsem zakoupil 11 semen AK47 a koupil nějaký trička, dost mě nakákli Sensiseeds bo jsem chtěl semena, ale slevu neměly žádnou.

Old Post 27-11-2011 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

ku,,, celej rok se na to tesim..a vzpomenu si na to az v nedelu vecir cestou z prace to pech..

Old Post 27-11-2011 v 16:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 67

Jj, taky sem to prosvihl. Nechodit parit do hospody den pred akci - motto na dalsi rok ;-)
Peace djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 27-11-2011 v 17:26 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 68

neim no oproti minulýmu roku celkem slabotka jako moc pěkný hostesky :-D ochotní prodejci ... pěkný slevy a akce na semena ale hnojiva moc nedávaly skoda cekal sem ze si nabazim kabele hnojek ale pohoda:-D

Old Post 27-11-2011 v 18:26 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 69

Při tom proplouvání davama mi tam padla do oka tadle varianta odrazový fólie, která by měla předčít klasickou diamantovku, no mrkněte samy na odkaz: ORCA grow film + něco z praxe.

Jinak mě trochu zamrzela až překvapila nenažranost některejch "sběračů" všeho co bylo k mání No nic, příště naviděnou

Old Post 27-11-2011 v 19:16 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Grazzl
neim no oproti minulýmu roku celkem slabotka jako moc pěkný hostesky :-D ochotní prodejci ... pěkný slevy a akce na semena ale hnojiva moc nedávaly skoda cekal sem ze si nabazim kabele hnojek ale pohoda:-D


jo jo stim souhlasim..(nektere luxusni), neco jsem fotil ale byl jsem vyklepany

Old Post 27-11-2011 v 19:32 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marihuskilzz
Stálý Člen

Karma uživatele marihuskilzz - 82% PěstitelskáKarma uživatele marihuskilzz - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 71

No ja sem se letos nezucastnil, nebyl nato cas pac sem byl celej vejk v lihu Ale scihnul bych aspon naky fota, doufam ze Hlava zas vyblejsknul par fotek a podely se s nama o naky pekny shrnuti jako minulej rok

Old Post 27-11-2011 v 20:15 PM
marihuskilzz je offline   Profil uživatele marihuskilzz   Find more posts by marihuskilzz   Foto galerie člena marihuskilzz   Click here to Send marihuskilzz a Private Message   Add marihuskilzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 72

taak určite.....
kazdy neco pak muze pridat.

Old Post 27-11-2011 v 20:27 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

Krása, nic víc... Přišel jsem tam o iPhona, někdo mi ho ukrad. Cannafest za 15 000 a odvezl jsem si 2 semínka

Old Post 27-11-2011 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 74

Tak to mi připomíná múj loňský Cannabizz. Byl jsem domluven, že se tam srazím s jedním growerem a když přišel čas abych se mu ozval.. telefon nikde. Třikrát kapsy obrátil, na parkovišti auto rozebral, telefon nenašel. Smířen s tím jsem odjel domú a druhý den telefon našel na ponku v garáži. Takže u mě dobrý.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-11-2011 v 22:08 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

Já ho můžu lokalizovat, ale stejně mi je to k ničem, teď je někde v Humpolci u nějakých skladů...

Old Post 27-11-2011 v 22:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Jinak mě trochu zamrzela až překvapila nenažranost některejch "sběračů" všeho co bylo k mání No nic, příště naviděnou


Jo, tohle slovo jsem tam zaslech od Česky mluvících, "hele, sběrači"

Old Post 27-11-2011 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Nebuď hlupák Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Fanta
Já ho můžu lokalizovat, ale stejně mi je to k ničem, teď je někde v Humpolci u nějakých skladů...


Tak se sbalim, ňáký nářadí do kufru, origo papíry k tomu a jedu si ho vyzvednout, ne? Nenecham přece jentak ležet ladem 10k :-O

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 28-11-2011 v 10:46 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Nebuď hlupák Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa


Tak se sbalim, ňáký nářadí do kufru, origo papíry k tomu a jedu si ho vyzvednout, ne? Nenecham přece jentak ležet ladem 10k :-O


No jasný, přídu k němu s papírama a nářadim a řeknu, je můj, vraťte mi ho prosím. A on houkne na kámoše

Skončil někde v Humpolci, už na to ser*

Old Post 28-11-2011 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 79

vem si palku a 2 kamoše a skončí on v Humpolci ty vole jak se na to mužeš vysrat :-(

Old Post 28-11-2011 v 14:41 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

Jo, byl jsem taky... poprvý na akci tohodle typu... vesměs hodnotím pozitivně... pěkný ženský, semeno jsem pořídil taktéž... i když pár výhrad by bylo. Původní představa byla, že se budou rozdávat vzorky hnojek nebo semen ZDARMA. Letáky a samolepky nesbírám. Dle mého názoru tím škodily jen samy sobě, když nevyužili jedinečnou možnost oslovit přímo zákazníka a zaujmout ho, tak aby si vytvořil nákupní zvyk. Ze strany obchodní je to dost promarněná příležitost. Ale jak řikám, hodnotím pozitivně, atomosféra pohodová, takový celý to bylo pohodový v chill out duchu

Old Post 28-11-2011 v 16:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2012 - Cannafest 2012 Praha Výstaviště Holešovice 9. - 11. listopadu 2012 - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8039370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív