Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Cannafest 2011 Praha Výstaviště Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Půljevíce
Kdo se neinspiruje tak se asi nezlepší, a v tomhle oboru není inspirace nikdy dost, furt je co vychytávat, takže my z podkrušnohoří tam taky dorazíme, už se moc těšíme. Zas pak nebudu moct spát, potom až uvidim všechny ty vychytávky na vlastní oči...


No já si právě myslím, že v tomhle oboru už je všechno vymyšleny a moc už se toho zlepšovat nebude. Nezlepší se lidi co jedou furt to stejny, na stejnych hnojkách a se stejnym systemem a mediem.

At nejsem OT tak tam nejedu bo to není gratis Nebudu platit vstupny abych si mohl vevnitř něco koupit. To si zajdu do growshopu, kde je vlez gratis a koupím tam to stejny

Old Post 18-10-2011 v 08:44 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 34

Už se tam taky strašně těšim. Minule sem se tam nedostal, tak letos to snad vyjde.
Mimochodem, když tam jsou zahraniční vystavovatelé...dá se tam nakupovat v český měně i v zahraničních € ?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 18-10-2011 v 14:30 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 35

Loni se moc povedl. Takže rozhodně se tam u vidíme.

btw zajímal by mě taky seznam vystavovatelů, sem buď slepej nebo zatim asi neni konečnej :) protože ho na webu nemužu najít

Old Post 18-10-2011 v 19:02 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 36

Dobrej dotaz :-)

Rozměnit za Evropské pesos a platit v íeurech či bude stačit Česká Koruna ? :-)

Jináč, kde seženem (3-4 lidičky) levný ubytování, dalo by se u někoho přespat ? samozdřejmně za nějaký rozumný peníz muhehe

... Ať se daří ...

Old Post 19-10-2011 v 20:07 PM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 37

to je paráda že je tu čas znovu na parádní výlet super lidi prýma atmoška plno dárků a tak to má být.....hihi

Old Post 19-10-2011 v 20:12 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od auroraindika
to je paráda že je tu čas znovu na parádní výlet super lidi prýma atmoška plno dárků a tak to má být.....hihi



Chtel jsem se jenom zeptat a v zapeti smazu.Proc jsi to napsal,kdyz o nekolik prizpevku zpet pises do puntiku to same?to ses tak natesenej,ze si takhle sve emotivni zachvaty v tomhle threadu musis vylevat casteji?

Abych nebyl OT,tak ja nejedu.jednak se mi nechce vazit cesta pres pul republiky,navic si myslim,ze se tam neobjevi nic noveho.Byl jsem jednou na kultive a docela dobry,ale to jen proto,ze jsem byl na podobne akci poprve.vim,ze podruhe uz by to byla nuda.abych na podobny seslosti jezdil pokazde,kdy se neco objevi,tak to ne.a napakovat se hnojivy a ruznymi rekl.predmety se mi taky nechce.tohle s mi primo prici i kdyz na tom nevidim u druhyych nic spatnyho.proste nevim,proc si nabrat od kazde znacky vzorek,kdyz mi nestaci na dojeti ani jednoho kola a kdyz jo,tak proc,kdyz uz mam svou oblibenou znacku.a moralne je mi to taky proti srsti.a davat si sraz s kamosema ,kdyz se muzes sejit na mnohem lepsich mistech.tenhle duvod taky neberu.

Old Post 20-10-2011 v 07:57 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Loni to bylo super.
Jedu zas.


Hehe vyhral jsem lupen
jinač už sou zveřejněný programy atd. http://www.cannafest.cz/

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 14-11-2011 v 20:34 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 40

Tak nějak neoplývám vaším nadšením pro věc Indoor mě nezajíma, takže tím pádem mě nezajímají obří growroomy, kam bych se vešel se svojí celou rodinou, obří výbojky snad vhodné jen na osvětlení fotbalových stadionů či plantáže kytek, ventilace jak pro školní jídelnu, hnojiva vyskládaná do tří metrů a balíky zemin.

Dále množství letáčků co vám stále někdo cpe je naprosto neskutečné a po hodině už nemáte sílu je odmítat, tudíž se vám hromadí v tašce a pak už v taškách několika. Ohledně semen jsem si moc nevybral a třeba dutch passion neprodávalo nějaká svoje regular semena, takže se hojně využíval stánek sensimlla.pl

Co je opravdu stojí za to, jsou přednášky a celkově fakt cannabis festivalu u nás. Minulý rok jsem byl na přednášce Lumíra Hanuše jenž je ve svém oboru považován za odborníka ve světovém formátu a taky své pověsti dostál. Dále byla k prodeji výborná pražená konopná semínka, tekutá čokoláda, konopná zmrzlina a taky jsem si tam koupil rukavice.

Suma sumárum, asi tam půjdu zase, ale raději bych tam viděl méně techniky, hnojiv a větší zaměření na výrobky z konopí např. na oblečení, hudení nástroje atp.

A ještě se ohlédnu na canibizz prague, ten byl tak hezky undergroundový kdy se to v neděli zvrhlo, všude byl závan ganjy a pořadatelé hlásali a vylepovali papíry aby s tim lidi chodili alespoň ven. A taky nezapomenu na Somu a bohužel na to, jak mu někdo podal spliffa a následně ho zatknuli...

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 14-11-2011 v 22:21 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Cannafest 2011 Praha Výstaviště Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011 Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Stojí za to se tam trmácet přes 1/2 republiky?


ja se trmácel ze samotného východu a stojí!!!!!

Old Post 18-11-2011 v 18:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

hehe, kdo nebyl neví určitě doporučuju každému koho to pěstování trochu baví... já se na 1. ročníku hodně pobavil..

Old Post 18-11-2011 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 43

Jááh,

Lidi z Prahy, ti co to tam znáte. Poraďte kde se dá sehnat levnej nocleh pro 4 lidi ...

- Stačí i cimra pro 2, na zemi je taky sucho a vyspet se tam taky dá...


Dík

... Ať se daří ...

Old Post 19-11-2011 v 10:49 AM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: Re: Re: Cannafest 2011 Praha Výstaviště Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011 Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od noha


ja se trmácel ze samotného východu a stojí!!!!!


hele pane noha a vodkad ses trmacel....?

Old Post 19-11-2011 v 11:14 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od krast
Tak nějak neoplývám vaším nadšením pro věc Indoor mě nezajíma, takže tím pádem mě nezajímají obří growroomy, kam bych se vešel se svojí celou rodinou, obří výbojky snad vhodné jen na osvětlení fotbalových stadionů či plantáže kytek, ventilace jak pro školní jídelnu, hnojiva vyskládaná do tří metrů a balíky zemin.

Dále množství letáčků co vám stále někdo cpe je naprosto neskutečné a po hodině už nemáte sílu je odmítat, tudíž se vám hromadí v tašce a pak už v taškách několika. Ohledně semen jsem si moc nevybral a třeba dutch passion neprodávalo nějaká svoje regular semena, takže se hojně využíval stánek sensimlla.pl

Co je opravdu stojí za to, jsou přednášky a celkově fakt cannabis festivalu u nás. Minulý rok jsem byl na přednášce Lumíra Hanuše jenž je ve svém oboru považován za odborníka ve světovém formátu a taky své pověsti dostál. Dále byla k prodeji výborná pražená konopná semínka, tekutá čokoláda, konopná zmrzlina a taky jsem si tam koupil rukavice.

Suma sumárum, asi tam půjdu zase, ale raději bych tam viděl méně techniky, hnojiv a větší zaměření na výrobky z konopí např. na oblečení, hudení nástroje atp.

A ještě se ohlédnu na canibizz prague, ten byl tak hezky undergroundový kdy se to v neděli zvrhlo, všude byl závan ganjy a pořadatelé hlásali a vylepovali papíry aby s tim lidi chodili alespoň ven. A taky nezapomenu na Somu a bohužel na to, jak mu někdo podal spliffa a následně ho zatknuli...


Kazdy si tam najde to svoje
a pokud kempujes tak se ti muze hodit takovy Roomek pro celo rodinu

Old Post 19-11-2011 v 11:19 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

třinec!

Old Post 19-11-2011 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludd
Stálý Člen

Karma uživatele ludd - 1% PěstitelskáKarma uživatele ludd - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 47

má cenu jít za účelem nakupu HW (hps+predradnik sestikoule)? jsou veletrzni ceny nejak vyraznme zajimavejsi nez klasicke growshopove? dik za odpoved

Old Post 21-11-2011 v 11:32 AM
ludd je offline   Profil uživatele ludd   Find more posts by ludd   Foto galerie člena ludd   Click here to Send ludd a Private Message   Add ludd to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ludd! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 48

Dobrá otázka,

Taky by mne zajímalo zda jsou ceny nějak výrazně menší. Myslim, že ale obchodníci pod velkoobchodní cenu nepudou takže asi moc velké zázraky nebudou... Možná leda nějaká soutěz kdyby byla

Ale jedem se naučit něco nového ne ? HW si můžem koupit na krámech...

... Ať se daří ...

Old Post 21-11-2011 v 11:45 AM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2012 - Cannafest 2012 Praha Výstaviště Holešovice 9. - 11. listopadu 2012 - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0323370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív