Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Salvia Divinorum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
jaster
Nový Člen

Karma uživatele jaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 65

mě se děje to samý jak sundám poklop tak ji dochází dech. Mám ji teprv 2 dny, naštěstí sem ji sehnal growu už s kořenama tak sem ji akorát zahrabal do květníku, tak ji držim palce pač chudinka určitě trpěla když sem ji převážel v tý ukrutný kose v baglu z Praglu do Liberce.

Old Post 24-02-2005 v 20:49 PM
jaster je offline   Profil uživatele jaster   Find more posts by jaster   Foto galerie člena jaster   Click here to Send jaster a Private Message   Add jaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 66

2 jaster: esis prewazel uz zakorenenou a byla w teplotach pod bodem mrazu tak muzes pocitat s tim ze se ji ty korinky mrazem spalili a uhynuli cili docela smula

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 24-02-2005 v 22:12 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaster
Nový Člen

Karma uživatele jaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 67

2 vlček: doufám že ne já ji měl ještě v krabici a v igelitce tak nejak sem chodil/jezdil/čekal na nejteplejších místech jak jen to bylo možný, tak doufám že moje snaha nebyla zbytečná, pod nulou tam asi určitě neměla

Old Post 25-02-2005 v 09:09 AM
jaster je offline   Profil uživatele jaster   Find more posts by jaster   Foto galerie člena jaster   Click here to Send jaster a Private Message   Add jaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaster
Nový Člen

Karma uživatele jaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 68

Jo a mám dotaz: sehnal sem zahradnickej substrát (černej jak bota) a bylo na něm napsaný, že má v sobě hnojivo na 6 týdnů...mám se tim řídit nebo bych to měl ještě průběžně přihnojovat?

Old Post 25-02-2005 v 09:13 AM
jaster je offline   Profil uživatele jaster   Find more posts by jaster   Foto galerie člena jaster   Click here to Send jaster a Private Message   Add jaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 69

to bubik: čéče to máš v kuchyni asi dost vlhko,já ji mám v bytě a bez fóliáčku se nechytám

jsem zvědavej na jaro, hodím jí ven někam do polostínu a jsem zvědavej jak se jí bude dařit?měl jste jí někdo out?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 25-02-2005 v 10:09 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjurijj
Nový Člen

Karma uživatele jjurijj - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 70


to kabuto: Perfektne odkazy take krasavice som davno nevidel. k+
Mam aj ja podobne foliovniky ale pestujem v nich salviu a su indoor vlastne len kvoli vlhkosti ale je to urcite najlepsie riesenie pre salviu. Ja som je spravil 50x50x80 a je ich tam pat z toho 2 su velke asi okolo 0.5m ale ta rastlina sa v nich vyvija zazracne rychlo :-)

Old Post 25-02-2005 v 15:35 PM
jjurijj je offline   Profil uživatele jjurijj   Find more posts by jjurijj   Foto galerie člena jjurijj   Click here to Send jjurijj a Private Message   Add jjurijj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markéti
Nový Člen

Karma uživatele Markéti - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 71

Ahojky lidičky, tak už mám konečně šalvějku..a to díky jednomu mooc hodnýmu človíčkovi..!Měla bych na kohokoli z vás takovou malou prosbičku...někoho, kdo by byl ochotný mi zodpovědět pár otázek ohledně pěstování a užívání salvie...zaslala bych to emailem a moc by mi to pomohlo, při té mé písemné prácičce o týhle rostlince...je jedno kolik lidí by bylo ochotných - čím víc, tím líp..moc dík a doufám, že se alespoň někdo z vás "obětuje".

Old Post 25-02-2005 v 22:14 PM
Markéti je offline   Profil uživatele Markéti   Find more posts by Markéti   Foto galerie člena Markéti   Click here to Send Markéti a Private Message   Add Markéti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 72

tak esi mas wotazky a ja budu wedet wodpowede tak do toho du
zbytek pres pm

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 25-02-2005 v 22:23 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 73



kabuto: heh..kdybych měl v kuchyni kvůli salvii vlhko, tak mě žena vyfakuje i s kytkama. Konečně, posuď to sám...

Old Post 26-02-2005 v 11:23 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markéti
Nový Člen

Karma uživatele Markéti - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 74

vlček: to budes vedet na 100%! Jsou to klasický otazky..tak mi napis email a ja ti to poslu

Old Post 27-02-2005 v 13:21 PM
Markéti je offline   Profil uživatele Markéti   Find more posts by Markéti   Foto galerie člena Markéti   Click here to Send Markéti a Private Message   Add Markéti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oGee!!
Nový Člen

Karma uživatele oGee!! - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 75

zdaaar hele lidi dala by ses ted sehnat???mooc bych ji chtel...asi to bude mazec ??pisnete mi pls.....diiky

Old Post 27-02-2005 v 16:59 PM
oGee!! je offline   Profil uživatele oGee!!   Find more posts by oGee!!   Foto galerie člena oGee!!   Click here to Send oGee!! a Private Message   Add oGee!! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

neslo by ji odnaucit tak ze bych sklinku vorosil a dal bych ji na kytku, a kdys ta vlhkost bude pomalu mizet tak se bude pomalu odnaucovat ne?

Old Post 05-03-2005 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 77


Moje Šalvějka

substrát : kyselejší zahradní + agroperlit
mám ji téměř pořád v malém skleníčku
během zimi přišla o dost listů a takhle pěkně se mi rozjela

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 29-03-2005 v 14:37 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 78

Jestli nekdo chcete, mam ted zakorenenych par rizku cca 10cm, vymenim za neco. Byvam pres tyden v Brne, jinak Roznov pod Radhostem. V pripade zajmu pm
peace

p s y c h o 8 4

Old Post 06-04-2005 v 15:55 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markéti
Nový Člen

Karma uživatele Markéti - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 79

Ahoj lidičky Nevíte někdo přesné složení RW kostek? Potřebovala bych to nějak zjistit:/ Tak jestli někdo víte, určo písněte, moc dík

Old Post 09-04-2005 v 16:02 PM
Markéti je offline   Profil uživatele Markéti   Find more posts by Markéti   Foto galerie člena Markéti   Click here to Send Markéti a Private Message   Add Markéti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZetX
Nový Člen

Karma uživatele ZetX - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 80

Ako dlhý bz mal byť konárik aby som mohol spraviť odrezok??
Mam ju tak na husto ako krík a potrebuje preriediť ...

Old Post 14-04-2005 v 15:46 PM
ZetX je offline   Profil uživatele ZetX   Find more posts by ZetX   Foto galerie člena ZetX   Click here to Send ZetX a Private Message   Add ZetX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4531780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív