Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 125 W miniindoor - 6x Skunk #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

Hoši,nezměřit za 2měsíce growu ani jednou Ph,to si děláte srandu..?!
Ty vaše kytky maj celej grow hladovku,to můžete mít hnojky třeba ze zlata,sou k ničemu.Voda z kohoutku mívá zřídkakdy Ph pod sedm,spíš 7-8,to znemožňuje kytkám vstřebávat živiny..Aqua ph test stojí pade a že se aspoň ten koupit vyplatí,no to snad už teď vidíte sami..Ph má bejt někde mezi 5,8-6,2,aby to dobře rostlo!!!

Old Post 06-02-2010 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 66

Kamarade, ja to vsechno vim, pH je jedna z nejdulezitejsich veci, spatne pH spatny prijem zivin, jenze s timerem to mas tezky. Hustil jsem to do nej od prvnich zlutejch listu ale on ze skousel papirky ze to je dobre, pak ze akvatest mu nejde, a ze to je jedno...

Ja ty kyti videl za celou dobu 3x

ted uz to je jedno, bude na par jointu...

V outdooru to pak poradne rozbalim

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 06-02-2010 v 19:49 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 67

Jj, PH jsem trochu podcenil. Ale můj poslední in jsem jel stejnou konfiguraci(stejná voda, medium, hnojka...) a vše bylo ok. Holt šetřím na věcech nepotřebných.
Jinak jsem od začátku hnojil s GHE (podle tabulky) a po čase začli žloutnou listy, jak jsem ale přešel z5 na HESI Coco tak už nový listy nežloutli myslím si, že jenom v PH to nebylo i když se to na tom mohlo taky podepsat
zatim Timer

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 07-02-2010 v 10:59 AM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 68

Ale tady gentleman se ptal jak casto...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 07-02-2010 v 12:47 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

obecně hnojiva prostě při vysokým ph moc nefungujou..já měl zálivku ph 7-7,2 a plagron grow mix,kterej je slušně předhnojen,a kyti žloutly a moc nerostly..Po tejdnu sem ph začal upravovat na cca 6 a do dvou dnů se kyti zelenaly a začly růst,jen změnou ph..ph je "mocná čarodějka"
Kamarádovi se teď dělo něco podobnýho,žlutý kytky a malej růst,že prej aquatest mu ukazuje,že má Ph ideální,tak že neví..Tak sem tam zajel,jenže na aquatestu bylo vyznačený ideální Ph pro vodní rostliny,ty ho maj ale ideální mnohem vejš,než konopí..tak to snížil k šesti a kytky sou v poho..

Naposledy upravil 07-02-2010 v 16:35 PM

Old Post 07-02-2010 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 70

Já neměl PH definéváno jako akorát pro rostliny ale právě na 6,5. Ale jak bys vysvětlil, že minule to bylo OK?

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 07-02-2010 v 17:08 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 71

Minule to byla jiná genetika. A ze to rostlo idealne se taky rict neda...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 07-02-2010 v 18:35 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

přesně tak,sou genetiky na živiny náročnější a míň náročný a tim pádem některý vyšší ph snáší hůř,jiný líp..Já mam teď všechny kytky krásně zelený,ph kolem šesti,mám mezitim jednu G-13,a ta je hladovější než ostatní(Chronik a MJ)a musim jí speciélně dávat trochu větší hnojku,dle rady člena G. Zedyho,kterýmu tímto děkuju, když sem jí dával stejnou,co ostatním,žloutla nedostatkem dusíku..prostě jiná genetika...

Naposledy upravil 08-02-2010 v 22:14 PM

Old Post 07-02-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 73

Mám na LISTECH NĚCO PODOBNÉHO ale myslím že to není žádná hruza ph taky neřeším zalevám odstátou vodou ale všiml jsem si zajímavé věci 2 kytky mám ve vetších květináčích a ty jsou v poho.. tak z toho soudím že to asi pH čkem to nebude.. a 3 tydny zalevám jen vodou.. a vyskytlo se to až v období ccca druhé fáze květu. tak nevím neřeším

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 07-02-2010 v 21:32 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

napadá mě akorát tohle,v těch větších květináčích můžou kořeny víc šmejdit,rozrůst se a dodat kytce ještě nějaký živiny..v těch malých už živiny pravděpodobně vyčerpaly a v důsledku nastane to samý,jako při vysokým ph..,nedostatek živin,obzvlášť po třech nedělích zalejvání jen vodou..obecně stísněný kořeny v malým květináči kytkám neprospívaj..ale neuvádíš objemy těch květináčů,takže těžko říct..

Old Post 08-02-2010 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 75

přestal jsem hnojit pač jsem si myslel že to je přehnojený a ted už to hnojit nebudu. stejně si myslím že to je hodně spekulativní otázka čím to je...

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 08-02-2010 v 22:00 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 76

a ještě jsem se někde dočetl že kytka při dozrávání bere dusík z listu proto ztrácí barvu.

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 08-02-2010 v 22:04 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 77

Hele v kvetu je jasny ze kyti zloutne. To problem neni. Nam to zacalo zloutnout uz v rustu a obecne rust byl velmi pomaly... ted uz to je jedno ze...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 08-02-2010 v 22:07 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

G.M.O.

no ja myslim,že když těhotná ženská v druhý půlce těhotenství bude na "sucharový" dietě,prostě tak trochu bude mít hladovku zrovna v době,když všechno odevzdává zvětšujícímu se plodu v bříšku a potřebuje plnohodnotnou,bohatou stravu,tak se to na její tělesný schránce dost podepíše,a určitě i na kondici novorozeněte..jo,ke konci listy odspoda žloutnou,málo dusíku,to normální je,nicméně vysadit úplně hnojku řekněme v čtvrtým tejdnu květu,nebo kdy to bylo,tak to je to samý jako s tou těhotnou ženskou.

1. Voda z kohoutku mívá bez úprav větš. vysoký Ph

2. Malej květináč ´= málo substrátu,tedy živin a málo místa pro kořeny
oproti většímu květináči

3. Žádný hnojivo

Sumasumárum,asi jen kytky z umělý hmoty by v tomhle domečku nežloutly..

Naposledy upravil 10-02-2010 v 18:36 PM

Old Post 08-02-2010 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 79

To jsem taky neobhajoval Chudák ženská.

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 09-02-2010 v 09:06 AM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

Moje Maličkost

A to novorozeně..Já vim,že ty ne,zapomněl sem to adresovat,už sem to napravil.Ať se daří..!

Old Post 09-02-2010 v 09:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3435670 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív