Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurturlite 220W RED Vertical poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

Njn taky je to první indoor a chybama se člověk učí,ale i tak si myslim že to bude ok.Toho přehnojení jsem si vědom,ale přijde mi spíš že to tahá zbylý živiny.Ale taky se třeba pletu.mno growu zdar

Old Post 18-08-2009 v 15:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Koukal jsem na ty usychající konečky listů a maj to skoro všichni když už jedou final a čistou vodu,tak si myslim že to nebude spálený a jediný co jsem zjistil,že jsem tim přehnojenim zabránil vstřebávání živin a teď to zase finálem rozjel,proto začali znovu nakvejtat

Old Post 18-08-2009 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

No vypadá to že s těch mutantů taky něco bude,po týdením finálu opět odost nabrali a daří se jim lépe.Koncem týdne dodám foto.Pěstu zdar

Old Post 20-08-2009 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 68

Cau me to prijde jako jasny seminka, takovy blizny to neni mozny.........a hlavne muze za to spatna genetika je to naka venkovka a myslim si ze mas uplne rozhazeny ph.moc velkej vynos to nebude.

Old Post 21-08-2009 v 14:56 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Mno uvidime,ale semínkum nefandim,nemohli se dostat vůbec k pylu a hermíci to nejsou.
Co se týče odrůdy,tak původ je orange bud a venek to určitě nebude,protože pár řezů šlo ven a tam se jim fakt nedařilo,samý výhonky a byl ztoho neforemnej humus co ani pořádně nenakvet.A co se týče PHčka,tak to přiznávám,jednou je kolem 6 a teď zas skoro 7. Muj cíl bylo alespoň 50g,tak uvidíme,ale druhý kolo bude lepší,už mam i semena od white label tak genetiku vylepšim

Old Post 21-08-2009 v 15:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

ty pupeny budou taky způsobeny tou mutací, pár jsem jich odtrhnul a sou prázdný a jen jakoby pěnový.chce to čas dám tomu ještě cca 14dní

Old Post 21-08-2009 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 71

Hornymll: Z White Label semen ti doporučuji udělat matku protože jsem z Double Gum měl asi 3 hermáče zbytek chlapi a jen jednu pořádnou kytku z 10semen.
Geny jsou to dobré ale špatná semena a to doslova.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 21-08-2009 v 16:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

Kuličky vyřešeny a rozluštěny

Tak sem neodolal a jeden jsem pomalu rozřízl skalpelem a opravdu to žádné semínka nejsou,jen ve váčku zhruba 10malých pestíků,na některých paličkách už dokonce pukly a ztoho rostou defakto nový paličky,nechápu,ale je to opět hezký a zajímavý Pěstu zdar,v neděli dodám fotky

Old Post 21-08-2009 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

Mr.Men: Double gum sem pořídil taky,tak jsem na to zvědavej,mam tu ještě semínka G13 F2 od jednoho člena groweru,tak to asi skombinuju ale díky za radu

Old Post 21-08-2009 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 74

vypada to zajimavě.K

Old Post 21-08-2009 v 23:11 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75





Tak tu máme pár aktuálních fotek ze dne 68 - 12/12 a musim uznat že některé paličky jsou už docela zabarvené do oranžova,ale některé jsou syrové,tak tomu dáme ještě týden až 14dní na vodě. Jsem zvědavej na komentáře,palice na finálu nabrali jako prase a nevyplněnej prostor se vyplnil novými palicemi,nuže tu je máte

Old Post 24-08-2009 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76





2.

Old Post 24-08-2009 v 16:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77





3.

Old Post 24-08-2009 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78





4.

Old Post 24-08-2009 v 16:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

Stejně si myslim že na to jak to určití odsuzovali,tak výnos asi bude slušnej,Počítám že těch cca 50g dám.už teď maj co dělat se udržet na větvých,musim pořešit nějakou oporu,je sice fakt že skoro polovina palic nemá ani normální listy,ale zato to vynahrazujou mohutností a tvrdostí.Uvidíme za týden.

Old Post 24-08-2009 v 21:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80


Old Post 25-08-2009 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4171060 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív