Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Osmý Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 38 Den 12/12 Příspěvek č. 65






Přihazuji dnešní fotky ze tmy........

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 05-05-2009 v 15:47 PM

Old Post 05-05-2009 v 15:40 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 66





ještě nějaké ze tmy a 38 dne květu .-)

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-05-2009 v 15:48 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Palec nahoru Příspěvek č. 67

Ahoj pane!

Já jsem SMBoga sklízel v 60. dnu květové fáze, ale jde sklízet pokud se nepletu od 50 - 55. dne kvetenství.

Pokud máš v plánu 10-ti denní flushing, tak bych s ním začal ve 45. dnu kvetenství a krásně ti to výjde do 55. dní, pokud by ovšem chtěl ještě nechat o něco déle, tak bych se nebál prodloužit flushing o těch pár dní a sklízet v 60. dnu.

ps: Sice má SMBog průměrný výnos, což vůbec nevadí, poněvadž to nahrazuje jeho perfektní kvalita!

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 05-05-2009 v 16:29 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 68

Ahoj kolegáčku ...díky za všechno dneska jsem rozdělal novej sud s hnojkama který nechám dojet a potom hned nasadím Flushing,vypadá to že by sem se do toho termínu mohl vejít ,už se opravdu nemohu dočkat na kosu vypadá to totiž moc chutně a jsem zvědavý na první zážech .jenom mě zarazila tvá poznámka ohledně výnosu ,připadá mi to že bude 600 G asi na 100 % a to nepočítám jednu kytku (v levo první rohož) kterou jsem ze začátku utopil,nebot jsem špatně nařízl ze spoda rohož a všechna voda místo toho aby odtekla tak se kumulovala u odtokový roury a kytku utopila (samo sebou pánové má chyba) ,byl jsem na kaši a nedal jsem si na to pozor kuwa ....tak že celková hmotnost bude pouze s osmy kytek...... jinak jsem překvapen jak tento model "smrdí"a vypadá po takové krátké době na květu,ale to bude určitě tím že má krátkou periodu.Celkově se mi moc líbí,jak stavbou těla,tak vůní a taky "smrdí"jako pravé hovno ...z mé zkušenosti známka zabijáckého stavu ........

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-05-2009 v 20:09 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
...(v levo první rohož) kterou jsem ze začátku utopil,nebot jsem špatně nařízl ze spoda rohož a všechna voda místo toho aby odtekla tak se kumulovala u odtokový roury a kytku utopila (samo sebou pánové má chyba) ...


čaj
Myslim, že to tvoje chyba nebyla a že to nebylo tim špatnym odtokem.
bude tam asi chybka jinde.
Zeptam se ještě jak vypadaj kytky třeba vzadu nebo v prostředku, páč přes ty hlavní keře nedohlídnu a to stojim na špičkách

Old Post 08-05-2009 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 70

ahoj ,ostatní kytky jsou +- skoro totožné......... je to na 100% tím nenaříznutím, protože přímo pod tou první "utopenou"kytkou nebyl žádný řez a všechno co jsem kytce dal tak tam zůstávalo,ze začátku jsem to nezjistil,protože voda normálně odtékala zprostředka a ze zadu od kytek......čím si myslíš tedy že by to ještě mohlo být???...........

Old Post 08-05-2009 v 16:36 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Foto za světla...... Příspěvek č. 71






Dnes 41 den květu......... Ec nechávám na 2.20 a už nebudu přidávat.Ještě pár dní a nasadím konečný Flushing.....

Old Post 08-05-2009 v 21:06 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Pohodička a ještě nějaké .....:) Příspěvek č. 72





41 Den 12/12

Old Post 08-05-2009 v 21:09 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Poslední proplach před Flushingem.... Příspěvek č. 73






zdravím,dnes jsem po 46 dnech udělal proplach a zítra nasazuji čistou vodu s ůpravou Ph.šišky začínají lehat pod tou tíhou co nesou ,šíleně lepí a šíleně "smrdí" a krásně vypadají .................

Old Post 13-05-2009 v 19:56 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 74




ještě pár...

Old Post 13-05-2009 v 19:58 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné MAKRO 46 den 12/12 Příspěvek č. 75






nějaké mé oblíbené makro fotky

Old Post 13-05-2009 v 20:21 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 76






a poslední...... 46/12/12

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 13-05-2009 v 20:24 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 77

Manhutte musim ti složit poklonu, tady se krásně projevujou zkušenosti. Přesně takhle to má pod 600w vypadat. Klobouk dolu

Old Post 13-05-2009 v 21:18 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 78

proc jim tolik solis kdyz uz se jim kroutej listy a listecky na palicich uz mutujou ? rek bych ze jedes podle hodnot jako vzdy, ale na tuhle genetiku je to asi moc...

Old Post 13-05-2009 v 21:51 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 79

Pokiaľ sa nemýlim, tak toto kolo práveže MANHUNTT ide s menším EC ako obvykle. Inak je to znova pekná práca.

Marihuana je dar.

Old Post 13-05-2009 v 23:50 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Nápad Ec Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
proc jim tolik solis kdyz uz se jim kroutej listy a listecky na palicich uz mutujou ? rek bych ze jedes podle hodnot jako vzdy, ale na tuhle genetiku je to asi moc...




jestli jsi nečetl příspěvek výše,tak už jsem udělal poslední proplach a nasazuji vodu.........co se týče hodnoty Ec,tak jsem ho vytáhl pouze na 2.20 což jsme nikdy tak málo neměl......... jinak palice nemutujou s příliš vysokého Ec,ale s teploty a žáru od lampy.Mám to po každé a vyskytuje se to hlavně uprostřed........

Old Post 14-05-2009 v 10:30 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
01-06-2015 - 1 pokus indoor :D - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1652080 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív