Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 65

NO sou to vlastně první tři písmena mého jména ant
Tak takhle vznikl můj NICK

[Edited by ant on 10-07-2002 at 08:47 PM]

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 11-04-2002 v 21:41 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Organika my nick=crap Příspěvek č. 66

Abych se nepřechválil... (viz EN->CZ SLOVNíK)

I když ve skutečnosti mi to slovo prostě dobře znělo a neni to až tak známá nadávka.

Old Post 12-04-2002 v 21:13 PM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

protoze jsem Dabel Příspěvek č. 67

:s
atan::sat
an:

LEGALIZE IT !!!

Old Post 13-04-2002 v 00:20 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 68

No mal som jeden login s nazvom miso a ked som ho pisla richlo tak sa mi stavalo toto
miso mios miso miso mios mios mios miso miso mios mios mios miso mios
No tak som si povedal ze Mios

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 13-04-2002 v 14:35 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Upozornění - Příspěvek č. 69

-

Old Post 14-04-2002 v 22:11 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOWADO
Nový Člen

Karma uživatele HOWADO - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

HOWADO ?? Příspěvek č. 70

Proc HWADO ???
Vsichni mi rikaji ze sem hovado no a z W je to hezci tak proste HOWADO!!

Old Post 19-04-2002 v 20:36 PM
HOWADO je offline   Profil uživatele HOWADO   Find more posts by HOWADO   Foto galerie člena HOWADO   Click here to Send HOWADO a Private Message   Add HOWADO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOWADO
Nový Člen

Karma uživatele HOWADO - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

OPRAWA Příspěvek č. 71

Proc HOWADO ??

"UZ NA TO NAK NEWYDYM"hi hi..........

Old Post 19-04-2002 v 20:38 PM
HOWADO je offline   Profil uživatele HOWADO   Find more posts by HOWADO   Foto galerie člena HOWADO   Click here to Send HOWADO a Private Message   Add HOWADO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flunatko
Nový Člen

Karma uživatele flunatko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 72

Trapnej film..Fontana pro Zuzanu..jedna scena..Lucie Bila tam sedi s plysovym slonem a rika dost hrubim hlasem...FLUNATKO..a bla, bla, bla,..a nevim proc me to tenkrat napadlo pri hledani volnyho nicku na chatu..uz mi tak rikaj asi uplne fsichni...krom mailu ho pouzivam fsude.. Trapny,ne ?? ha ha ha

flunatko

Old Post 23-04-2002 v 19:33 PM
flunatko je offline   Profil uživatele flunatko   Find more posts by flunatko   Foto galerie člena flunatko   Click here to Send flunatko a Private Message   Add flunatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mef|st0
Nový Člen

Karma uživatele Mef|st0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 73

Na dovolenke v Grecku. Rozhodol som sa ze pojdem sam, nikym neviazany, nesputany. Kedze je velmi mala pravdepodobnost najdenia izby 1tky odsuhlaseny vyber spolubyvajuceho vyse 60 rocneho profesora. Prvy vecer, zoznamovacie kolo. Na stoliku nasla svoje miesto plna flaska domacej slivovice. Rekuze neodmietnem. Po stvrtej, piatej ci siestej nohe prisla chvilka, ktora stocila uvolneny dialog smerom k fajceniu travy. Reakcia k mojmu prekvapeniu bola velmi pozitivna - raz skusil vsak bez ucinku. Nezostala nepovsimnuta a v priebehu 10 minut bongo doplnilo svedsky stol. Zopar praskov osobne stacilo, naopak druha strana necitila ziadnu zmenu. Dalsie kolo uz umoznovalo kontakt z hviezdami, neprichadza do uvahy neucinnost. Pozeram vokol seba, vidim cervene ocka a chlapika pobehujuceho po izbe, plneho vnutorneho monologu. --- *** --- . Nasledujuci den opis jednej z situacii. "Ty si bol Mefisto a ja tvoj ziak, vsetko presne naplanovane a cielene".

P.S "Za poslednych 10 rokov som neprezil nic podobne. Travu uz fajcit nebudem, ale vdaka za moznost skusit."


Old Post 24-04-2002 v 12:38 PM
Mef|st0 je offline   Profil uživatele Mef|st0   Find more posts by Mef|st0   Foto galerie člena Mef|st0   Click here to Send Mef|st0 a Private Message   Add Mef|st0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Nápad Příspěvek č. 74

Já sem vždycky chtěl,aby mý kytky rostly co nejrychlejc a z toho se odvijí muj nick.Taky se mi líbí jak to zní (a omylem sem před tim zmáčknul Caps Lock).

FASTGROW

Old Post 24-04-2002 v 17:41 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 75

no přece kapitán Nemo.
Hoši a dejte ho k zalehávačům....

nemo

Old Post 27-04-2002 v 16:09 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Dunihlav Příspěvek č. 76

Mě tak pojmenovali kámoši :-) před 5 roky, měl jsem šilený core rasty (jsem s něma vyfocenej i na občance), dunivý modely, zduněnou palici........no a příčina je na světě :-) HigH live

Old Post 27-04-2002 v 18:11 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Nápad Příspěvek č. 77

znate kojota vildu a zdrhače neuvěřitelnýho alias stepní kukačku? mig mig:-))

Old Post 01-05-2002 v 02:26 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 78

drink -> piti, dousek, chlast drinker - pijak --- ale bacha! puvodne jsem to myslel jako pijak do sesitu. ale vyznam uz je takovej... a abych se odlisil od chlastacu dodal jsem tam hulic. je to tvrsda filozofie a kazda prezdivka mozna tak trochu vypovida i o skutecne identite jejiho nositele...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 01-05-2002 v 13:01 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Pohodička Příspěvek č. 79

Karmínovýho Krále používám už dlouho.Vzniklo to chybným počeštěním názvu jedné moc dobré art rockové skupiny King Crimson, jejíž název pochází z hlavy Petera Sinfielda jako synonymum pro postavu Belzebuba. Toto jméno pochází z hebrejštiny a znamená 'Pán much.'

crimson.webpark.cz/

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 02-10-2002 v 14:16 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Obecné NICK Příspěvek č. 80

MYSH
Michal Štefek -----:> Mi Š -----:> MYSH

Thats it...

Old Post 02-10-2002 v 15:09 PM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3709170 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív