Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
psychopat
Nový Člen

Karma uživatele psychopat - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 12 

BAF!!! Příspěvek č. 33

no první jsem se tu zaregistroval jako psycho - páč tak trochu fušuju do oboru psycho.*, ale po jisté době (což dosud nechápu) jsem zjistil, že je tu pod mým nickem někdo jiný... Tak jsem se zaregistroval jako psychopat, což mmj. do jisté míry charakterizuje mou osobnost hehe Baf Brekeke Vrkůůů hehehehe

Old Post 08-04-2002 v 17:05 PM
psychopat je offline   Profil uživatele psychopat   Find more posts by psychopat   Foto galerie člena psychopat   Click here to Send psychopat a Private Message   Add psychopat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 34

mnoo můj nick vznikl tak nějak s pěstováním na stromě /koblihostrom/ale jinak mi už asi 10 let říkají Muflon,a to vzniklo tak že jsme takhle jednou byli s kámošem na pařbě,a von se tak ožral že nevěděl kde je,a já jak jsem pokukoval po ženských he he,si nevšim že Kubisan někam zmizel.Hledal jsem ho dobré dvě hodiny a když jsem ho konečně oběvil zblitýho a špinavýho jak objímá záchodovou mísu,se na mě jen tak prapodivně podíval a řek ty vypadáš jako Muflon,hmmm a od tý doby mi to zůstalo jelikož to byla jediná věc co si Kubajz z onoho večera zapamatoval

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-04-2002 v 17:15 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 35

Víte že ani nevim ? Možná pro to že sem ze zámku,snad pro ten šampon z heřmánku ale ne,možná proto že Budvar je dominantou našeho města a možná proto že mám rád Budvárek........a teď tak na mě lidi pokřikujou i ve škole.....docela zvláštní

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 08-04-2002 v 17:31 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 36

Srooga. No, sám bych docela rád věděl co to znamená.
Je to jeden muj ranní přežblept. Začal sem ho používat jako nick. Určitě je to ale strašný zvíře

Srga!

Old Post 08-04-2002 v 17:42 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 37

tak aloo mne teda dostal .Jinak ten muj vznikl nekdy pred 10 lety ,kdyz jsme jeli autobusem se skolou na vylet a kazdej delal nejaky kouzla s kartama a ja vzal propisku a vyhodil jsem ji do vzduchu a vykrik sem : ty propisovacko ! a ona zmizela nikdo ji nikdy nenasel a tak mi od toho okamziku fsichni rikaj borifield coz je borek + copperfield a diky modelum co se mi tak rodi chapu ze ten autobus byl pouze zacatek ....

Old Post 08-04-2002 v 18:14 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 38

proc odmitat technologie? ja je mam rad TECH? YES!

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 08-04-2002 v 19:14 PM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Dotaz Příspěvek č. 39

proč chudák Dude dostat negativ karmík, za to že je Dude ????????

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-04-2002 v 19:36 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 40

Chci se omluvit za zkreslené informace, ale domnívala jsem se, že ony články se vyskytovaly na Groweru.
Sorry, psalo se o tom na Neviditelném Psu.
Takže pro upřesnění, tam jsem figurovala jako stínová dáma jednoho stínového prezidenta, tak proto ten nick vlastně vznikl. Ale když se nad tím tak zamyslím, tak to i docela dobře zní, ale určitě bych nechtěla být v něčím stínu. Na to mám dost tvrdou palici!
čauky
PS: mimochodem některé vzniklé nicky mě docela pobavily.

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 08-04-2002 v 19:38 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Dude Příspěvek č. 41

milý Dudíku

miluji Velkého Lebowského, je to naprostý úlet od reality, nemůžu se na něj vynadívat a kdykoliv běží, tak se koukám.
Nezoufej tvoji karmičku ti opět posílím!
Čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 08-04-2002 v 19:43 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Palec nahoru wow Příspěvek č. 42

No, to jste se pekne rozepsali, ani jsem takovy ohlas necekal. Karmy pro Alooa za jeho pracovni postup na WC a Dudemu za Lebowskiho, mimochodem jeden z mych absolutne da best filmu. Kdyz uz ste zminili i civilni prezdivky, tak moje jsou doktor a Doggie. Ta prvni vznikla podle meho jmena a tu druhou mi vymyslela kamoska, ktera se mne ptala, jak mi na ni zalezi a ja ji odpovedel, ze kvuli ni i o pulnoci padnu na kolena a zacnu stekat, no ostatni se toho chytli a uz to bylo...

Old Post 08-04-2002 v 19:57 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 43

Negativní karmu jsem ti Dude nedal.Ten film jsem viděl tak od půlky a nevím co na něm ty a ostatní máte.Doufám že nepřijdu o bobek když napíšu že minimálně druhá půlka byla Blbá a nemyslím že začátek mohl být o moc lepší.Jak sypal popel svýho kámoše druhýmu do tlamy-už jsem viděl jaxe tomu obézní američan směje až se zakucká chipsama.

Old Post 08-04-2002 v 20:33 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ford Prefect
Nový Člen

Karma uživatele Ford Prefect - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 44

Viz. Stoparuv pruvodce po galaxii. Svuj rucnik momentalne pouzivam jako zvlhcovadlo vzduchu ve skrini, pokud vas zajimaji mozna dalsi vyuziti teto zcela zakladni a nepostradatelne soucasti stoparova vybaveni, pak se podivejte na heslo rucnik v pruvodci.

Zdravim z dalekeho vesmiru

Old Post 08-04-2002 v 20:36 PM
Ford Prefect je offline   Profil uživatele Ford Prefect   Find more posts by Ford Prefect   Foto galerie člena Ford Prefect   Click here to Send Ford Prefect a Private Message   Add Ford Prefect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 45

Forde, já pořád říkám, že D. Adams je fakt hustej týpek...:-))

Old Post 09-04-2002 v 07:34 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 46

2 Bryant: Jojo Blade Runner, moje prezdivka ve hrach :-)
A na Cpt. Bryanta si taky moc dobre pamatuju (jak prijdou ti dva agenti za Fordem do te Cinske ctvrti 8-)

Jinak muj nick nevznikl nijak zvlastne, kdyz jsem se poprve nekde registroval, tak jsem hledal nick a na stole jsem objevil moji kreditku Meastro Circus, jenze Maestro byl obsazeny tak sem tam soupnul 007 :-)))

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 09-04-2002 v 08:29 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorseFucker
Nový Člen

Karma uživatele HorseFucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 47

koně sou nejlepčí

Horsefaka unclefaka,respect my authoritas

Old Post 09-04-2002 v 10:09 AM
HorseFucker je offline   Profil uživatele HorseFucker   Find more posts by HorseFucker   Foto galerie člena HorseFucker   Click here to Send HorseFucker a Private Message   Add HorseFucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 48

No chvíly před tím než jsem se tu zaregistroval jsem čuměl na SouthPark a byl tam týpek jménem HAMAN. No a bylo to.

Haman - Flying smokers

Old Post 09-04-2002 v 15:08 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4591960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív