Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 17

Já jsem prostě nepochopil že do kolonky jméno mám napsat nick a protože jsem byl měkkej tam napsat svoje vlastní jméno taxem se pojmenoval po největším romulanským ukrutorovi co znám.

Old Post 08-04-2002 v 09:23 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Příspěvek č. 18

jo...
tak ja jsem kdysi davno byval DARK (cyberspace) nicmene jsem opustil tyto pofiderni cesty a spojovani me osoby s nejakou temnotou ci co mi uz zacalo lezt na nervy...
a tenhle nick mi vlastne vymyslel muj spolubydlici.
On je totiz pan Lukas, nasi znami jsou pan Petr, pan Jiri.... no a ja jsem holt teda pan Dan. Ono totiz osloveni "pane dane" zni libe memu uchu
btw, dobry tema k++

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 08-04-2002 v 09:44 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

. Příspěvek č. 19

.

[Edited by Aloo on 02-05-2002 at 03:29 PM]

Old Post 08-04-2002 v 09:54 AM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lichťas
Stálý Člen

Karma uživatele Lichťas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 20

Lichťas je moje přezdívka,mám to od jména.Jsem s tím spokojenej.Říkaj mi tak všichni...

Old Post 08-04-2002 v 10:13 AM
Lichťas je offline   Profil uživatele Lichťas   Find more posts by Lichťas   Foto galerie člena Lichťas   Click here to Send Lichťas a Private Message   Add Lichťas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Obecné [maslox] Příspěvek č. 21

muj nick vznikl negde na zakladni skole gdyz jsem si vymejslel svoje game nick... no zezacatku jsme byli dva jeden jogurt [pozdeji MUFiN] a máslo to se velice spatne psalo jelikoz temer v kazdy hre se napsalo m8slo. no a tag vznikl maslo. Jenomze postupem casu jsem jej upravil na maslox aby nemel nic spolecneho s mlecnym produktem.... v dnesni dobe vetsinou pouzivam mazlogzx

foosball

Old Post 08-04-2002 v 12:13 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 22

Sativa přečteno "od ocásku" dopředu.

No víc se o tom asi napsat nedá



Old Post 08-04-2002 v 12:39 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Aloo Příspěvek č. 23

Tvůj originální popis mě naprosto dostal. K+
PS: zkusím si toho někdy všimnout!!!

No a k mému nicku, vlastně jsem ho nevymyslela já, ale vzniklo dávno, když vám psával ještě Stínový prezident!
Zainteresovaní jistě pochopí.

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 08-04-2002 v 12:42 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 24

Já mám nick i přezdívku už tak 10 let Mám to podle jednoho večerníčku kde byl Radovan a pak tam byl Hugo. Bohužel i přezdívka i nick tohodle znění je hodně časý tak sem rád, že se na Groweru mám nick stejnej jako přezdívku.

Old Post 08-04-2002 v 13:25 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Hugo Příspěvek č. 25

Ten večerníček znám, byl super a Hugo byl Zlý Výrostek.
To jako že je tě dost nebo jak?

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 08-04-2002 v 13:33 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Mates a pak CrazyHorse Příspěvek č. 26

Velmi zajímavý téma!
Mates mi řikaj rodičové od malička. Já blb když sme měli v pátý třídě novou třídní, tak se ptala:"Jak ti řikaj doma?" "Mates" no a ta ženská mi od tý doby řikala Matesy!!! Zdá se vám to možná normální, ale mě to rve uši! To jen tak na okraj.
CrazyHorse sem od vejšky, kdy sme pařili po síti Unreal. "Ty seš kůň! Úplně šílenej!" a bylo to.
No a kombinace proto, páč už tu nějakej CrazyHorse byl, tak sem to zkloubil. A Mr. mě tak nějak napadl.
"Slunce v duši" a koukám, že i za oknem.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 08-04-2002 v 13:45 PM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Schle Příspěvek č. 27

Letaletoucí kam až má paměť děravá sahá jsem byl Kšanda, asi tak od konce školky kdy jsem na téměř všem nosil kšandy tedy šle. Když jsem začal kreslit a malovat přátelé tvrdily že mí panáci vypadají jako od Egona Schieleho o kterém jsem tenkrát neměl ani páru, dnes patří k mým oblíbencům. No a od Kšandy přes Šle a Schieleho byla jen krátká cestička k Schle. Kšanda mi říkají všichni známí, přátelé a dokonce ženě i dceři to někdy ujede. Schle používám na internetu a na kresbách a obrazech.

Schle

Old Post 08-04-2002 v 14:02 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 28

2 Shadowlady: Tak že bych byl nějakej přerostlej tak to pravda nebude. Vzrůstu jsem normálního, váhy spíš té z nižších kategorií. Ale tak nějak to koresponduje s mým příjmením.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 08-04-2002 v 14:10 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vajce007
Nový Člen

Karma uživatele vajce007 - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 29

Nooo tak to ja pouzivam tendle nick na netu uz asi 2 roky...
Muzete se s nim sejit jeste v zkracene podobe a to jako vajce....pouzivam ho pri hrani cs,na chatech,mejly jsem samozrjmne take obsadil...No a lidi,co se s nima znam hlavne pres kompy me jinak nereknou...
No a vniklo to uplne jednosu,byl sem zmastenej,sel sem na chat a nejak me to napadlo...byl originalni a neni nikdy obsazenej......a ma to byt recese na Bonda,Jamese krestnim jmenem ))

jo a jinak karmicka leti k tobe,za toto tema...

Old Post 08-04-2002 v 15:24 PM
vajce007 je offline   Profil uživatele vajce007   Find more posts by vajce007   Foto galerie člena vajce007   Click here to Send vajce007 a Private Message   Add vajce007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 30

sqělý téma, Káčko za něj

Před několika lety jsem poprvé viděl filmík Big Lebowski, ten mi úplně zkultovněl, no a Dude je od té doby mojí nejoblíbenější filmovou postavou, takže Dude

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-04-2002 v 16:19 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Muf Příspěvek č. 31

Mě tak říkají všichni od mala. Já už ani nevím proč... ale prý od toho Mufa ze studia Kamarád (rosa?). On pořád zlobil a já PRÝ taky.
Zajímavé je, že mi tak nový lidé neříkají. Leda od doby, kdy jsou u nás doma a slyší mámu, nebo starší přátele.

Old Post 08-04-2002 v 16:35 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 32

To jsou fakt hustý příběhy . Taky přispěju malasortemu karmou a ještě jedna další pro Aloo, ten
mě opět nezklamal .

to minus22: 22 je i moje šťasný číslo .

to Bryant: Věříš, že jsem ten film ještě neviděl . Když jsem ho sháněl po půjčovnách, tak na mě koukali a nevěděli, která bije. Půjdu to zkoušet znova.

to Avitas: Tak tohle by mě teda nenapadlo a přitom je to tak jednoduchý .

4C3:Taky moc hezká skládačka .

I vznik ostatních nicků je velmi zajímavej a zábavnej. To jsem zvědavej co se dalšího dozvíme

Old Post 08-04-2002 v 16:44 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3821910 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív