Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 65

doufam, ze to nejsou treba moje vyčorovaný kytizz ze sklenicku. ZMRDI ZLODEJSKY!
ale koupil bych to taky, kord ted kdyz nemam co pukat

PM smazu

Naposledy upravil saiklon 07-12-2007 v 11:50 AM

Old Post 07-12-2007 v 11:24 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 66

No nevím jestli to vyčóroval. Dal nám palici na zkoušku! Kámoš se z toho hned zhulil. Řek nám cenu tak 2000Kč na 2 tašky!

Old Post 07-12-2007 v 18:02 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 67



Tak a teď vám řeknu co jsem dělal v úterý.
Sme se s kámošem domluvili, že budeme vařit mlíko. Tak jsem šel ráno koupit plnotučné mlíko. Došel jsem ke kámošovi a začli jsme vařit. Vařili jsme tak 15g listů ve vodě, asi půl hodiny, aby jsme se zbavili chemikálií a sraček. Pak jsme listy daly do 0,5l mlíka a začli vařit zase půl hodiny.
Mléko jsme nalili do hrníčků cca 100ml, osladili grankem a pili. No po půl hodine to na nás začlo působit. Vůbec si nepamatuju co jsem dělal a jak jsem se dostal domů.
Závěr: Nejhorší bylo, že stav trval tak 12 hodin a 5 hodin dojezdy. Jednu dobu jsem myslel že umřu. Jo a vymazalo mi to škopek jak nic. Takže už žádné pokusy......... bléééé. Jedině hulit, ale né moc protože letos dělám maturu a chci ji udělat.

Old Post 07-12-2007 v 18:17 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 68

15g listů? To museli bejt kurva dobrý listy

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 08-12-2007 v 05:54 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 69





Zdarec je to zase týden a má to 21 dní na květu. No trochu se to zvětšilo, ale bohužel se mi přihlásil další samec a u jedné ještě nic nevyrostlo, bude to nejspíš zmetek. Doufám, že to ještě vyroste.... no má to ještě dost času... tak čauec.

Old Post 09-12-2007 v 10:00 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 70

To bude v pohodě.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 09-12-2007 v 10:27 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 71

heh, mlieko byva zradne
treba s nim opatrne, ale mam ho dost rad

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 10-12-2007 v 14:51 PM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morochor
Nový Člen

Karma uživatele Morochor - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 72

nebál bych se toho.......třeba white russian nám první dva tejdny na květu v podstatě jenom rost, další tři měl akorát pár chloupků, vypadalo to dost na hov.., ale pak se paldy začali nafukovat jako divý.......

Old Post 12-12-2007 v 11:58 AM
Morochor je offline   Profil uživatele Morochor   Find more posts by Morochor   Foto galerie člena Morochor   Click here to Send Morochor a Private Message   Add Morochor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 73

Ad mlieko. Tiez som ho mal iba dva krat. Prvy a posledny Hold je to brutalny zazitok, ked sa netrafis do mnozstva.

Old Post 12-12-2007 v 12:04 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 74






Zdarec všichni! Čekám, čekám, čekám a docela to roste! Každej den se na ně dívám a držím jim palce ať ještě vyrostou! Pořád nemám čas si udělat síťku, být maturantem to dá ještě hodně práce. Tak přikládám svoje kytičky.

Old Post 16-12-2007 v 10:07 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 75







Nazdar hoši. Je den před Ježulou ( Ježíškem ) a já vám přikládám fotky. Vypadají fakticky pěkně, ale jejich paličky jsou ještě malé. Kyž ostříhávám spodní listy, tak se mi lepí na ruce krásně vodnící plyskyřice po vůni berry ( černý rybíz,ostružiny...) a vůbec nejde smýt.
Jo a jedna otázka: Mám ostříhat ty dlouhé listy co trčí na palicích? Docela totiž stíní těm spodním. Díky všem a za týden naschle

Old Post 23-12-2007 v 20:48 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 76

To muj 1.indoor je proti tomu memu ubohý,buď na sebe pyšný sakra chlape!! A jakmile ti listy na paličkách vadí tak je ufikni,jde přece o palice

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 23-12-2007 v 22:06 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 77

Ja listy ostrihal vsechny a taky palice dorostli ale asi je lepsi je jenom zastrihnout, jen ty co prekazej a jenom tak ctvrtinu listu tady se otom neco pise.http://grower.cz/forum/showthread.p...rihani+%2Blistu
http://grower.cz/forum/showthread.p...rihani+%2Blistu

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Naposledy upravil drakar 24-12-2007 v 10:45 AM

Old Post 24-12-2007 v 07:27 AM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 78

Velký, usychající, žloutnoucí a překážející listy odštipuj pryč. V paličkách se lístky stejně budou tvořit nové a v květu už tolik listů nepotřebuješ. V podstatě bys měl dojít do takové fáze, že při sklízení na kytce budou jen palice. Kytka bude sama listy schazovat, takže když uvidíš, že nějaký začíná uvadat, čili kytka ho přestává vyživovat, tak ji s ním pomož a utrhni ho.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 24-12-2007 v 08:20 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 79








No tak všem se velice omlouvám, že jsem tu celou dobu nebyl. Foto je asi po 14 dnech. Už to vypadá velice dobře! Těším se až si to zahulím.
Na silvestra jsem dělal buchty z listů asi 17g. Bylo asi 12 ks! Jeden kus byl až až. Měli jsme to z kámošama. Tenhle pokus byl lepší než s tím mlíkem. Ale celou dobu jsem se modlil, aby nikdo nezazvonil a nepřišel mi nadat a co víc vzdyť to smrdělo po celým bytě!
Do konce schází 3 týdny, některé kyti už jsou z 20% hnědý (blizny).
Tak čauec za týden či dřív?

Old Post 06-01-2008 v 12:24 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4rt!n
Stálý Člen

Karma uživatele M4rt!n - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 80

No nádhera ! vypadaj jak můj první IN-OUTdoor (nejdriv sem je mel doma a kdyz vyrostli tak sup s nima na balkon) ale ja udělal chybu že jsem je skacel ještě když měli malý paldy

K+ a neudělej chybu jak ja (s tim kacenim)

Legalize Marijuana !

°°My First 70W°°

Old Post 13-01-2008 v 15:24 PM
M4rt!n je offline   Profil uživatele M4rt!n   Find more posts by M4rt!n   Foto galerie člena M4rt!n   Click here to Send M4rt!n a Private Message   Add M4rt!n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0233700 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív