Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 753

Máš 3 možnosti :
a) Final Solution
b) Ripen
c)Čistá voda

Old Post 21-07-2011 v 14:27 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 754

jasně, jsem, v 55 dni květu,banka udává 60-70,jde mi o to, jeslti to má ještě cenu,kdybych dal zálivku FS zítra a pak jen vodu,jestli by to bylo ok.?




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 21-07-2011 v 16:00 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 755

citace:
Původní příspěvek od prysk
jasně, jsem, v 55 dni květu,banka udává 60-70,jde mi o to, jeslti to má ještě cenu,kdybych dal zálivku FS zítra a pak jen vodu,jestli by to bylo ok.?


Tak FS nezvyšuje EC, tudíž nemá žádné látky podporující růst biomasy a je to tedy nepřímé hnojivo - údajně má urychlovat dozrávání, ale kdo pozná rozdíl? a samozřejmě když nemá žádné tyto látky tak dochází k flushing substrátu/média od přebytečných složek předchozích hnojiv.
Pokud tedy FS tak posledních 7-10dní s vodou. Do té doby můžeš ještě lehce přihnojit, třeba poloviční doporučenou koncentrací květových hnojiv. Určitě taky zlepšit a urychlit flushing tím, že ti FS+voda pořádně protoče (20-50% zálivky).

Slunce v duši!


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 21-07-2011 v 17:39 PM

Old Post 21-07-2011 v 16:53 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roxinka
Nový Člen

Karma uživatele Roxinka - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 756

docela výhodný je kupovat hnojiva tady http://www.growshop-praha.eu/153-akce mají nějakou akci, já teda jedu starej dobrej plagron a tady sou sady hnojek vždycky s jedním doplňkem zdarma.

Old Post 21-07-2011 v 18:11 PM
Roxinka je offline   Profil uživatele Roxinka   Find more posts by Roxinka   Foto galerie člena Roxinka   Click here to Send Roxinka a Private Message   Add Roxinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miniMAX
Nový Člen

Karma uživatele miniMAX - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 757

Zdravim panové, potřeboval bych poradit... Koupil jsem si Plagrona Green Sensation pišou že se to má hnojit společně z hnojivem na květ, to mám smíchat obě hnojiva dohromady?

Old Post 25-07-2011 v 16:24 PM
miniMAX je offline   Profil uživatele miniMAX   Find more posts by miniMAX   Foto galerie člena miniMAX   Click here to Send miniMAX a Private Message   Add miniMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 758

citace:
Původní příspěvek od miniMAX
Zdravim panové, potřeboval bych poradit... Koupil jsem si Plagrona Green Sensation pišou že se to má hnojit společně z hnojivem na květ, to mám smíchat obě hnojiva dohromady?


V odstáté vodě rozmícháš hnojivo na květ, pak GS a nakonec upravíš pH.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 25-07-2011 v 17:07 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miniMAX
Nový Člen

Karma uživatele miniMAX - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 759

dík moc

Old Post 25-07-2011 v 17:47 PM
miniMAX je offline   Profil uživatele miniMAX   Find more posts by miniMAX   Foto galerie člena miniMAX   Click here to Send miniMAX a Private Message   Add miniMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 760

nazdar .. hnojim plagronom terra bloom a riesim dilemu ci hnojit castejsie pri rovnakej koncentracii alebo zvysit koncentraciu v zalievke? rastliny su 30 dni na kvete out

Old Post 09-08-2011 v 12:57 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 761

zdar, pěstuju už dost dlouho a o to mě víc překvapila jedna věc. že si nejsem jistej jednou zásadní informací ovlivní změna hnojiva na "květový" kdy ta kytka začne kvést?

já si myslím, že ne, jinak bysme nedělali blbosti se zakrýváním atd, ale zajímá mě názor nějakýho okarmovanýho indooristy. já jedu už stej rok asi venku, tak je to takový divočejší než domácí mikrolaboratoře.

mám letos krásný kytky i když později sazený a rád bych, aby vykvetly. nějaký stimulátory kvetení jsem našel ,ale je to drahý a nikde nepsali, že to podpoří start kvetení, spíš jen klasický pindy o tom, jak moc to zlepší květ samotnej.

díky za názor

Old Post 15-08-2011 v 14:51 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

květ Příspěvek č. 762

citace:
Původní příspěvek od HerrFlick
zdar, pěstuju už dost dlouho a o to mě víc překvapila jedna věc. že si nejsem jistej jednou zásadní informací ovlivní změna hnojiva na "květový" kdy ta kytka začne kvést?

já si myslím, že ne, jinak bysme nedělali blbosti se zakrýváním atd, ale zajímá mě názor nějakýho okarmovanýho indooristy. já jedu už stej rok asi venku, tak je to takový divočejší než domácí mikrolaboratoře.

mám letos krásný kytky i když později sazený a rád bych, aby vykvetly. nějaký stimulátory kvetení jsem našel ,ale je to drahý a nikde nepsali, že to podpoří start kvetení, spíš jen klasický pindy o tom, jak moc to zlepší květ samotnej.

díky za názor

Květové hnojivo nepřepne na květ, ale pokud hned po přepnutí dáš květové, tak trochu dříve začne nakvétání, ale správně by se mělo hnojit růstovým i po přepnutí, dokud se stále kytka vytahuje a nemá ještě květy. Jak přestane růst po přepnutí a ukážou se nárnaky květu, tak potom květové. Vím , že se názory různí , ale je to logické a takto správné.

Old Post 15-08-2011 v 15:05 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Re: květ Příspěvek č. 763

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Květové hnojivo nepřepne na květ, ale pokud hned po přepnutí dáš květové, tak trochu dříve začne nakvétání, ale správně by se mělo hnojit růstovým i po přepnutí, dokud se stále kytka vytahuje a nemá ještě květy. Jak přestane růst po přepnutí a ukážou se nárnaky květu, tak potom květové. Vím , že se názory různí , ale je to logické a takto správné.


ok, díky za názor. budu rád, když se připojí i ostatní. ohledně souběžnýho hnojení i růstovým si myslím, že by měl výrobce hnojiva myslet při složení i na toto a květový hnojivo by mělo být komplet.

kytky mám už velký, takže je nemůžu zakrýt pytlem a navíc u nich nejsem denně, tak jsem přemýšlel, jak je povzbudit ke květu

Old Post 15-08-2011 v 15:43 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Re: Re: květ Příspěvek č. 764

citace:
Původní příspěvek od HerrFlick

ohledně souběžnýho hnojení i růstovým si myslím, že by měl výrobce hnojiva myslet při složení i na toto a květový hnojivo by mělo být komplet.


Proč jako? Později rústovou složku téměř vyřadíš a je potřeba již pouze květová složka u které naopak koncentrace stoupá. Pro tento případ by musela být vyvinuta řada hnojiv PREBLOOM.

citace:
Původní příspěvek od HerrFlick
kytky mám už velký, takže je nemůžu zakrýt pytlem a navíc u nich nejsem denně, tak jsem přemýšlel, jak je povzbudit ke květu


Co třeba vyzkoušet Flower Dragon v outdoor podmínkách?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-08-2011 v 15:55 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Re: Re: Re: květ Příspěvek č. 765

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Co třeba vyzkoušet Flower Dragon v outdoor podmínkách?


jj, díky za info kouknu. já hledal tady " stimulace květu" a našlo to prd. teď koukám, že tu je dost infa, tak počtu. mám kytky na indoor, tak bych už měl jednat asi.

Old Post 15-08-2011 v 20:11 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Re: Re: Re: Re: květ Příspěvek č. 766

citace:
Původní příspěvek od HerrFlick


jj, díky za info kouknu. já hledal tady " stimulace květu" a našlo to prd. teď koukám, že tu je dost infa, tak počtu. mám kytky na indoor, tak bych už měl jednat asi.


No zkusil bych nějaký kámoše, nebo bazar. FlowerDragon rozdávali myslím na cannafestu zadara, bohužel v průhledných 100ml lahvičkách, takže by ti musel dotyčný zaručit to že to bylo ve tmě, nebo v jiné neprůhledné nádobě.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 15-08-2011 v 20:29 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
big daddy grow
Nový Člen

Karma uživatele big daddy grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 767

growu zdar!!!Som tu nový a čaká ma môj prvý grow.Potreboval by som poradiť niake dobré hnojivá,ktoré by vyhovovali rastlinam.

Old Post 16-08-2011 v 06:27 AM
big daddy grow je offline   Profil uživatele big daddy grow   Find more posts by big daddy grow   Foto galerie člena big daddy grow   Click here to Send big daddy grow a Private Message   Add big daddy grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 768

citace:
Původní příspěvek od big daddy grow
growu zdar!!!Som tu nový a čaká ma môj prvý grow.Potreboval by som poradiť niake dobré hnojivá,ktoré by vyhovovali rastlinam.


No a v čem Ti to poroste.. to je dost dúležité. Hnojiva se rozdělují také podle média ve kterém pěstuješ. Tj. na hnojiva do hlíny (soil), kokosu a hnojiva pro hydroponické systémy. Některá se dají použít pro všechna média.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 16-08-2011 v 06:46 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0129080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív