Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 737

První příspěvěk je Orange Buda a druhý je Shaman jen pro upřesnění kdyby si někdo myslel že ten "blbbec to sem dal 2x"
Díky všem co se zapojí
Hnojeno Bio Flores od canna a green sensation.....

Old Post 23-03-2015 v 18:34 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 738

Davidino: Ukázková plíseň s kombinací problému ve výživě, použij Kuprikol ale máš už to fest napadený, nesmíš to nechat dojít takhle daleko.
Nepočítej s nějakým extra výnosem i když ti ho samozřejmě přeju.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-03-2015 v 09:18 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 739

Ještě napiš kolik máš ph + ec (na vstupu i na výtoku)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-03-2015 v 09:26 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 740

čau, plně souhlasím s doxenonem, a napadá mě proč k tomu došlo: základem je problém s výživou, protože když si změříš ec u té canny při dávce 4ml na litr tak ti to hodí max.1,0(záleží na vodě), dle mého se musí používat celou dobu života i canna vega, která při 4ml/l udělá něco kolem 1.5...takže ti tam vznikly různé deficity a následně přišla neblaze známá plísen bramborová

Old Post 24-03-2015 v 09:42 AM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 741

PH +EC neměřím zalévám jen odstátou vodou z vodovodu. Teď už to daleko došlo to je mi jasné já doufal že se z toho kytí nějak dostanou... mám tam celkem 4 kousky ale tyhle 2 vypadaj uplně nejhůř mam tam ještě jednu OB a Durbana... Druhá OB je zcela zdravá a durban vypadá taky hezky, tak mi je to divný, protože jsem nejdřív myslel, že jsem to přehnojil... Zaléval jsem každý den 1,5l vody všechny 4 kvíta... Canna bio flores 4ml/l a sensation 1ml/l je doporučená dávka - Já dával do 1,5l 4ml canny a 2ml senzace, hnojil jsem ob den, tzn. jeden den čistá vody druhý den hnojky... Takže myslíte že chyba může být i v hnojivu jako takovém, že je prostě nedostačující?
Je to můj 1st Grow takže s chybami počítám, ale rád se poučím do dalšího kola...
Díky za rady

Old Post 24-03-2015 v 10:53 AM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pecik
Nový Člen

Karma uživatele Pecik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

náhodně umístěné fleky Příspěvek č. 742


FLEKY--->Náhodně umístěné na spodních listech, na pohled jsou hnědé, na omak vysušené, ze spoda to až tak narušené není.
Rostlinky jsou malé, asi maximálně měsíc po nařezání z matek, před pár dny odstartováno automatické zavl. a silnější lampa z 38W zářivek přechod na 400W lampa je nejvýš, zatím nesnižuju, teplota , vlhkost, ph, ec vše v pořádku. Rostliny vypadají silně a zdravě až na ty fleky.
Den předtím aplikován postřik, rostliny pořádně smočené ihned po zasnutí lampy, bohužel jsem nebyl u toho když se začlo svítit a nevím zdali byli ještě mokré či suché, já už je viděl suché, ale nevšiml jsem si ničeho, až další den. Úpřímě bych byl rád kdyby to byl tento důvod. Vrchní listy mají malou plochu, určitě by vyschly dříve než ty spodní na kterých mohlo i něco zůstat. Bylo by to logické tak doufám že mi to někdo potvrdí nebo vyvrátí abych věděl že odstraněním můj problém neskončil. Děkuji

--->Nevím jestli sem zvádnu dát fotku, která se mi povedla.(nechci tohle forum napadat, ale tohle je jedno z nejsložitějších forumu na internetu, přitom už funguje tak dlouho a je dost aktivní, tak nechápu proč se to nezjednodušilo(je to tu napůl česky napůl anglicky, napsat zprávu je složité a nevím jak teď, protože sem už nechodím, ale dřív tu bylo hodně pomatené vyhledávání, které vůbec nefungovalo).

Old Post 24-03-2015 v 11:47 AM
Pecik je offline   Profil uživatele Pecik   Find more posts by Pecik   Foto galerie člena Pecik   Click here to Send Pecik a Private Message   Add Pecik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 743

Ještě mám dotaz Kuprikol mohu používat v květu a nijak tím nekontaminuji kytku/palice??? A co radíte plíseň se rozšíří po listech dál do palic a půjde to háje??? Mám to radši setnout nebo nechat?

Old Post 24-03-2015 v 17:47 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 744

citace:
Původní příspěvek od Davidino
Ještě mám dotaz Kuprikol mohu používat v květu a nijak tím nekontaminuji kytku/palice??? A co radíte plíseň se rozšíří po listech dál do palic a půjde to háje??? Mám to radši setnout nebo nechat?

Má ochranou dobu jen 7 dní, je to oxid mědi , je to dost neškodné, tuším, že se dá používat i v bio zemědělství.

Grow Max 150W

Old Post 24-03-2015 v 17:54 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: náhodně umístěné fleky Příspěvek č. 745

citace:
Původní příspěvek od Pecik
FLEKY--->Náhodně umístěné na spodních listech, na pohled jsou hnědé, na omak vysušené, ze spoda to až tak narušené není.
Rostlinky jsou malé, asi maximálně měsíc po nařezání z matek, před pár dny odstartováno automatické zavl. a silnější lampa z 38W zářivek přechod na 400W lampa je nejvýš, zatím nesnižuju, teplota , vlhkost, ph, ec vše v pořádku. Rostliny vypadají silně a zdravě až na ty fleky.
Den předtím aplikován postřik, rostliny pořádně smočené ihned po zasnutí lampy, bohužel jsem nebyl u toho když se začlo svítit a nevím zdali byli ještě mokré či suché, já už je viděl suché, ale nevšiml jsem si ničeho, až další den. Úpřímě bych byl rád kdyby to byl tento důvod. Vrchní listy mají malou plochu, určitě by vyschly dříve než ty spodní na kterých mohlo i něco zůstat. Bylo by to logické tak doufám že mi to někdo potvrdí nebo vyvrátí abych věděl že odstraněním můj problém neskončil. Děkuji

--->Nevím jestli sem zvádnu dát fotku, která se mi povedla.(nechci tohle forum napadat, ale tohle je jedno z nejsložitějších forumu na internetu, přitom už funguje tak dlouho a je dost aktivní, tak nechápu proč se to nezjednodušilo(je to tu napůl česky napůl anglicky, napsat zprávu je složité a nevím jak teď, protože sem už nechodím, ale dřív tu bylo hodně pomatené vyhledávání, které vůbec nefungovalo).

Houbová nemoc, opět bramborová plisen , nebo něco podobného, nech vysychat květináče, to zpomalí a použij Kuprikol a nebo něco s mědí , je spousta přípravků, třeba Campion WP 50 a sniž vlhkost, šíří se to rychle a léčba je pomalá, možná něco pozdechá, špatně se to léčí.

Grow Max 150W

Old Post 24-03-2015 v 17:57 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 746

Davidino:s těma žlutýma kytkama bez růst. listů už toho moc nenakouzlíš, spíš si dej bacha na plísně uvnitř palic, at k té braborové nemáš ještě bonus...a pro příště být tebou si zvolím nějakou značku hnojiv a držím se podle jejich tabulek, a substrátů je na trhu taky plno grow shopech tak se mi zdá zbytečné něco míchat, můsíš si dát bacha co vtěch substrátech je za hnojivo

Old Post 24-03-2015 v 19:14 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 747

Zdarec,prosím o pomoc a radu... pestuju v hlíně od agra, ph 5,5-7 a EC 0,6 a zalivam vodou ze studny upravenou na ph 5,8 a EC sem postupně zvýšil na 1,2.sem ve třetím týdnu a výtok sem nameril ph 7,4 a EC 2,4.čím to?kytky pomalu od spodu zloutnou,zastavily se a nevím co s tím. Minulý kolo po přesazení do 14 dnů ty samý hodnoty.

:-)

Old Post 25-03-2015 v 07:43 AM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 748

Napadá mě jestli to může být vodou, všude kolem je vápencové podloží, pred úpravou kys. Dusicnou má ph 8,2 a EC 0,5.nejsem chemik,ale co když je ve vodě moc vápníku a zvedá se postupně ph?pomohl by třeba nějaký filtr? Nemám moc možnost brát vodu jinde

:-)

Old Post 25-03-2015 v 08:24 AM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 749

No tak sem dneska přesadil všechno do novýho substrátu a v dohlednu bude deštovka vod kamoše....uvidíme ale stejně by mne zajímalo,jestli je mopžný že voda postupně zvyšuje ph když je moc tvrdá.např.večer naměřim 5,5 a do rána má 5,7ph.Co pak teprve za 3 týdny?

:-)

Old Post 25-03-2015 v 17:49 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 750

jak zaléváš, necháváš to vyschnout, nebyl by lepší nějakej lehčí substrát?

Old Post 25-03-2015 v 19:34 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 751

Na zalévání si dávám pozor,leju tak jen deci každý den, jen kolik si vemou aby to prosychalo. Tam si myslím chyba není. Presadil sem je předevčírem do novýho substrátu na dřeviny +pokojovky +keramzit, a vzorek sem prolil pitnou vodou z kšeftu upravenou na ph 5,9 a EC 0,5,dnes ráno namereno ph 6,3 a EC 1,2.tak snad vyřešeno, co vy na to?díky za reflexe :-)

:-)

Old Post 27-03-2015 v 03:58 AM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 752


Ubral jsem na hnojivu, ale skvrny se stále rozrůstají, nevíte čím by to mohlo být?

pH 5.4
B'Cuzz Atami A+B, B'Cuzz ROOT
Světlo: 18/6
Ofuk: 24/7
Tepota (den/noc): 24-28/18 °C

Soil 250W (65x65x120)

Hydro 125W (90x40x70)

Old Post 30-03-2015 v 07:18 AM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9973290 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív