Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 43 44 45 46 47 »
Autor
Téma 
modifi
Stálý Člen

Karma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 705

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


a nepoužíváš třeba ten substrát už po několikátý? není nějak zasolenej?



Substrát používám pokaždé nový

Old Post 26-06-2012 v 13:25 PM
modifi je offline   Profil uživatele modifi   Find more posts by modifi   Foto galerie člena modifi   Click here to Send modifi a Private Message   Add modifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 706

citace:
Původní příspěvek od half_ant
Zdravím,

tak mi začala stonat Anesthesia. Rostla mi do krásy, hrubý stonek, velké listy... ale poslední dobou jsou listy povadlé a spodní začínají žloutnout. Přelil sem ji? To samé i dělají i dva "nounejmy", ale ostatní kyti jsou v klidu.

P.S. na fotkách se to moc nezdá, ale listy jsou opravdlu slehlé :/


Řekl bych že jsou přelitý, co tam máš za substrát? Máš na spodku nádoby dost děr na odtok? Myslím opravdu dost ne třeba pět.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-06-2012 v 15:30 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
half_ant
Nový Člen

Karma uživatele half_ant - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 707

doxenon: univerzální substrát a domácí kompost... děr je tam opravdu dost :/ dneska sem je po delší době zalil a docela se zvedly, tak sem zvědavý...

edit: tak musím zaklepat, kytky sou už zase pěkné a v pozoru

Naposledy upravil half_ant 27-06-2012 v 13:20 PM

Old Post 26-06-2012 v 22:25 PM
half_ant je offline   Profil uživatele half_ant   Find more posts by half_ant   Foto galerie člena half_ant   Click here to Send half_ant a Private Message   Add half_ant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr_green
Nový Člen

Karma uživatele Mr_green - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 708



Nevíte někdo co to může být a hlavně co s tím? Z ničeho nic mi začali jakoby vláčnět kraje listů a pak jakoby usychají a úplně zhnědnou až z skoro zčernají :-(

Old Post 27-06-2012 v 18:13 PM
Mr_green je offline   Profil uživatele Mr_green   Find more posts by Mr_green   Foto galerie člena Mr_green   Click here to Send Mr_green a Private Message   Add Mr_green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr_green
Nový Člen

Karma uživatele Mr_green - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 709



Takhle to zhruba začínalo..

Old Post 27-06-2012 v 18:20 PM
Mr_green je offline   Profil uživatele Mr_green   Find more posts by Mr_green   Foto galerie člena Mr_green   Click here to Send Mr_green a Private Message   Add Mr_green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 710

Na píču hlína.

Old Post 27-06-2012 v 19:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 711

citace:
Původní příspěvek od Grunger
Na píču hlína.


Jak na píču,jak to myslíš..
Mě to přijde přelejvaný..

Old Post 27-06-2012 v 19:44 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr_green
Nový Člen

Karma uživatele Mr_green - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 712

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Jak na píču,jak to myslíš..
Mě to přijde přelejvaný..


Hlínu mám sice nějakou levnou, ale udávané ph je mezi 5,5-7,0 a nikdy jsem s ní problém neměl. Mám je venku a jsou na nich určitě nějaký paraziti, ale tohle se s tou kytkou stalo během asi 4 dní, že z ničeho nic takhle chcípá.. Vzal jsem to i Spruzitem, ale přijde mi, že to moc nepomohlo a nějaký parchanti na ní jsou pořád :-(

Old Post 27-06-2012 v 19:55 PM
Mr_green je offline   Profil uživatele Mr_green   Find more posts by Mr_green   Foto galerie člena Mr_green   Click here to Send Mr_green a Private Message   Add Mr_green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr0wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr0wer - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 713


zdravím, mám problém s listama.jsou děravé asi je žere nějakej hajzlík vypadá to na housenky.co by to mohlo být a jak se toho co nejlépe zbavit?díky

Old Post 27-06-2012 v 20:42 PM
gr0wer je offline   Profil uživatele gr0wer   Find more posts by gr0wer   Foto galerie člena gr0wer   Click here to Send gr0wer a Private Message   Add gr0wer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gr0wer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kewin
Stálý Člen

Karma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 714

Ahoj mam uplne stejnej problem ale ne tak hodne sezrany jsem zvedavej co na to reknou zkusenejsi,

Old Post 27-06-2012 v 20:46 PM
Kewin je offline   Profil uživatele Kewin   Find more posts by Kewin   Foto galerie člena Kewin   Click here to Send Kewin a Private Message   Add Kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 715

citace:
Původní příspěvek od gr0wer
zdravím, mám problém s listama.jsou děravé asi je žere nějakej hajzlík vypadá to na housenky.co by to mohlo být a jak se toho co nejlépe zbavit?díky


Podle me housenky/mali slimaci , ale spise housenky toto delaji, nebo se podivej jestli nemas svilušky..

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 27-06-2012 v 20:53 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr0wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr0wer - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 716

citace:
Původní příspěvek od ar45az


Podle me housenky/mali slimaci , ale spise housenky toto delaji, nebo se podivej jestli nemas svilušky..


nene sviličky tam nejsou. Jedná se pouze o vrchní listy a u jednoho z nich jsem našel něco zakuklenýho tak počítám že housenky. Teď co snima?

Old Post 28-06-2012 v 12:43 PM
gr0wer je offline   Profil uživatele gr0wer   Find more posts by gr0wer   Foto galerie člena gr0wer   Click here to Send gr0wer a Private Message   Add gr0wer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gr0wer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr_green
Nový Člen

Karma uživatele Mr_green - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 717

Co s nima? Hoď si je třeba na pánev, jsou v nich proteiny... :-) To jsou otázky :-)

Old Post 28-06-2012 v 13:20 PM
Mr_green je offline   Profil uživatele Mr_green   Find more posts by Mr_green   Foto galerie člena Mr_green   Click here to Send Mr_green a Private Message   Add Mr_green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efis
Nový Člen

Karma uživatele Efis - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 718



Čau groweři, mrknuli byste prosím na tyhle lístky? Co to může bejt? Začíná to odspodu, krom toho, že žloutnou, jsou tam ještě tyhle skvrny. Díky

Bylinky, bylinky....

Old Post 28-06-2012 v 14:32 PM
Efis je offline   Profil uživatele Efis   Find more posts by Efis   Foto galerie člena Efis   Click here to Send Efis a Private Message   Add Efis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 719



zdravím growery mám problém s listy muže to byt i teplotou ?? mam v boxe když svítím 31-34 někdy i víc stupňů je to tím nebo jim chybí něco jiného ?? děkuji za odpověď

Old Post 28-06-2012 v 15:11 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
da'Weed
Stálý Člen

Karma uživatele da'Weed - 96% PěstitelskáKarma uživatele da'Weed - 96% PěstitelskáKarma uživatele da'Weed - 96% PěstitelskáKarma uživatele da'Weed - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 720


Zdravím groweři.. jak mám bojovat proti tomuto? co to je?

Old Post 28-06-2012 v 16:13 PM
da'Weed je offline   Profil uživatele da'Weed   Find more posts by da'Weed   Foto galerie člena da'Weed     Add da'Weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 43 44 45 46 47 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2630550 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív